Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks ma ei leia kanal2 kodulalt 12.jaan Reporterit?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: miks ma ei leia kanal2 kodulalt 12.jaan Reporterit?

Postitas:
Kägu

Tahtsin vaadata, aga just seda kuupäeva ei tundu olevat…Oskab keegi aidata?

Please wait...
Postitas:
talent

RE: miks ma ei leia kanal2 kodulalt 12.jaan Reporterit?

Nad jagasid matsu, et sealtkaudu saab saatekoode regullida, et tasuta saateid vaadata.
Põle, noh. Jäid ilma \”Rääkimata loost\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nad jagasid matsu, et sealtkaudu saab saatekoode regullida, et tasuta saateid vaadata.
Põle, noh. Jäid ilma \”Rääkimata loost\”.[/tsitaat]mitte tasuta, vaid enneaegselt. kanal2 pole kunagi maksuline olnud.

ennegi Reportereid vahel jäetud, aga ega yhel `häkkeril` siis see soovitud saade seepärast vaatamata jää 😉 selle loogika järgi ei saaks muidu yhtegi Reporterit yles sead ja teadlikud sellest ollakse, sest on kamp juhme, kes seda netis lolli agarusega levitama hakkasid. yks neist oled muide sina talent, kes sellest Delfi naistekas pasundas – oli vaja v?
– ehi endid vähem vööraste sulgedega (lähed nii tähtsusest löhki… nagu oleksid sina selle koodide murdmise nö avstanud, irw) ja lehvita selle teabega vähem nii siin kui Delfis

Please wait...
Postitas:
talent

Mis sul hakkas? Ei näinud saadet ja nüüd vihane ja pill lahti?

Ma arvan, et ma ei pea närvilisele anonüümikule midagi selgitama, siiski lisan, et peale puhtjuhusliku avastuse iseendale tõdesin, et on veel teisigi, kes seda meetodit kasutavad. Ja mina kade ei ole, teavitasin küsijatki.

Äkki oleks sul mõistlikum mõni muu hobi hankida, kui teleka passimine? Näha, et see teeb su üleliia agressiivseks ja ründavaks. Psühholoogid on ammu seisukohal, et laste liigne agressiivsus on otseses seoses liigse telekavahtimisega.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks ma ei leia kanal2 kodulalt 12.jaan Reporterit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.