Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Miks ma ei suuda õelda EI?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Miks ma ei suuda õelda EI?

Postitas:

Olen stressis ,sest ei suuda õelda EI.Minu üks täiskasvanutest poegadest,kelle peale ei ole ma saanud mitte kunagi loota.On endiselt alkoholilembeline jne.
Nõustusin ta võtma enese juurde elama.Esimesel tunnil sain juba stressi osaliseks.Kohe ,kui nägi,et on saanud minus kaastunnet saavutada.Võttis oma kotist 2liitrilise õllepudeli välja ja hakkas jooma.Korter on täis vastikut alkohooliku lõhna.Õõsel simuleeris ,et on hingamisraskused.kutsusin kiirabi.kõik oli korras.Tahan teda hommikul tagasi oma üürikorterisse saata,sest ei suuda olla täiskasvanud 40 aastasele mehele lapsehoidjaks,koristajaks ja teda om apensionist ülal pidada.Ma ei ole õõ otsa maganud,sest tuba haiseb alkoholi lõhnadest,mida ta välja hingab.Kas olen kohutav ema,kes saadab oma sünnitanud lapse minema.Saaksin aru,kui ta oleks tõega õnnetu aga ta on manipulaator.tean seda aga siiski ei õelnud talle ei ja lubasin oma koju.ma tahan rahulikku probleemideta elu,selelst veel ei piisanud kogu õhtu helistas talle keegi joogine naine,kes tegi armukadedusstseene pojale ja tahtis ka minu korterisse tulla ,et veenduda,kas mu pojal ei ole mõnda naist.ma ei tea.pean suutma hommikul ta ära saatma ja ütlema seda ,mida tunnen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid sõltlaste ja kaassõktlastega töötanud. Sinu abi ei aita teda vaid laseb tal mugavamalt elada ja juua. Kui ta ei pea süüa tegema ega koristama, siis jääb tal aega veel üks õlle ära juua. Seega tänu sinu abile saab ta veel rohkem juua ja haiseda.
Ainus mis aitab teda ja ka sind, on see kui sa lased tal elada oma elu ükskõik milline see ka on. Olulised on sinu piirid. Saada ta oma koju tagasi. Kahtlustan, et ega ta minna ei taha. Ilmselt pead ise asjad ära viima ja ukseluku ära vahetama. Parim, mida sa oma pojale teha saad on see, et ütled, et sa armastad teda ja oled talle toeks, aga siis kui ta tuleb su juurde kainena. Ja seda korrutad. Raha ei laena, sest sina oled ta juba suureks kasvatanud ja nüüd on sinu kord elada. Otsi tuge teistelt lähedastelt ja loe kaassõltuvuse kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Miks ma ei suuda õelda EI?