Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Miks ma lapsi ei saa??

Postitas:

[small]chillout kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult mida Panteera vist mõtles on pigem see, et lapsed peaksid sündima armastusest ja mõlema vanema soovist.

Mis mõttes on vanemad naised minetanud armastamisevõime?

Elu ongi armastus.

Panteera, sa oled nüüd millegi kuulamise või lugemise arusaamisega täitsa puusse pannud.
[/tsitaat]
Vanem naisterahvas on tihti juba elus üsna kibestunud ja ei raatsi oma armastust välja anda.
Puudub see siiras armastus, mida pakub noor neiu.
Mõelge nüüd veidi ise, MIKS jooksevad 40 a mehed noorte neiude sabas?
Just selle puhta ja siira armastuse pärast, mida nad pakuvad.
Oma naine tihti ainult õelutseb ja seda siirust enam ei paku. Siis minnaksegi seda mujalt otsima.
See pole ainult mehe vajadus seksi mujalt saada, kuigi ka see vajadus võib mõnel mehel määravaks olla.
Kui naine armastab OMA meest jäägitult ja siiralt, siis piisab ka ühest elavast spermatosoidist, et naine rasedaks jääks.
Ja miks jäävad siingi kirjeldatud naised mitmekümne tulutu aasta üritamise järel siis rasedaks, kui nad enam ei ürita ja punnita???
Sest naine on lasknud oma armastuse mehe vastu VABAKS.
Ja ohh imet – laps tulebki, sest näeb, et ema armastus isa vastu on suur ja teda ei taheta mingi asja pärast valmis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ise oled valesti aru saanud.
Ma ei süüdista NAISI, keda vägistatakse.
Ma tunnen neile kaasa, aga saan aru, MIKS see juhtub.
Sest kõige rohkem armastust on noores rikkumata neius. Või vaidlete sellele vastu???
Miks jäävad noored neiud nii kergelt rasedaks?
Ka oma noormehega suhtes olles?
Sest nendes on ARMASTUS selle kõige ehedamal ja rikkumata kujul. Kuna laps ongi armastus, siis tõmbab üks armastus teist ligi ja laps saabki tulla sellele naisele.
Lihtne ju!
Aga ega kõik materjalistid neid hingede asju mõistma ei peagi, olge nüüd rahulikud![/tsitaat]

Noored ongi viljakamad ja ei tea tihti kahjuks ka midagi rasestumisvastastest vahenditest. Su jutt on ikka nii haige ja loll, et see ületab Perekooli kogu aasta normi idiootsuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mida tähendab vaadake kellega te räägite?? mis tal viga on??ei usu et ta teistest perekoolikatest halvem on.[/tsitaat]Sa võid ju miinustada, aga kas sa oled lugenud tema eelmisi sõnavõtte? Tegemist on inimesega, kellel on ravi peal, rääkimata sellest, et tal ei ole meestki. Ma tõesti arvan, et ta peaks kõigepealt enda vaimse tervise eest hoolt kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:38; 25.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agne, kas Sa arsti poole pöördunud oled? Koos oma partneriga, viga võib olla Sinus, temas või teis mõlemas?

Yxikul on muidugi ka päris asjalik soovitus, et lapse saamisex tuleb sexida;)

Arst (alusta harilikust gynekoloogist, regulaarses kontrollis ometi ju käid?) võtab viljatusprobleemiga jutule paarid, kes vähemalt aasta aega on usinasti kaitsevahenditeta sugu teinud, aga midagi pole juhtunud.

Ma tean seda yhe lähedase inimese pärast, kes on oma lapse saamisex käinud läbi väga raske tee. Ma ise olin nooruses täpselt see tibi, kes juues & suitsetades & geneetilist probleemi kandes jäi rasedax juba poisi pyxte nägemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kägu 12:57, \” kusjuures mehe sperma liikuvus oli vaid 0,2 %…\”

Kui ma oleks see mees , ma teeks DNA testi (salaja, et naine mingit lolli skandaali ei tekitaks)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:00; 25.02 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

panteera,
need sinu ideed on ikka täiesti põrunud. tore kui sa ise selle sisse usud, aga ära igaks juhuks rohkem nendest valju häälega ega foorumites räägi, tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kägu 12:57, \” kusjuures mehe sperma liikuvus oli vaid 0,2 %…\”

Kui ma oleks see mees , ma teeks DNA testi (salaja, et naine mingit lolli skandaali ei tekitaks)[/tsitaat]
🙂 See pisike neiu on juba teise klassi laps ja täpselt oma issi koopia. Mehel pole mingit põhjust kahelda ja ta ei kahtlegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 12:57; 25.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]chillout kirjutas:[/small]

Vanem naisterahvas on tihti juba elus üsna kibestunud ja ei raatsi oma armastust välja anda.
Puudub see siiras armastus, mida pakub noor neiu.
Mõelge nüüd veidi ise, MIKS jooksevad 40 a mehed noorte neiude sabas?
Just selle puhta ja siira armastuse pärast, mida nad pakuvad.
Oma naine tihti ainult õelutseb ja seda siirust enam ei paku. Siis minnaksegi seda mujalt otsima.
See pole ainult mehe vajadus seksi mujalt saada, kuigi ka see vajadus võib mõnel mehel määravaks olla.
Kui naine armastab OMA meest jäägitult ja siiralt, siis piisab ka ühest elavast spermatosoidist, et naine rasedaks jääks.
Ja miks jäävad siingi kirjeldatud naised mitmekümne tulutu aasta üritamise järel siis rasedaks, kui nad enam ei ürita ja punnita???
Sest naine on lasknud oma armastuse mehe vastu VABAKS.
Ja ohh imet – laps tulebki, sest näeb, et ema armastus isa vastu on suur ja teda ei taheta mingi asja pärast valmis teha.[/tsitaat]

Sul on segamini nagu pudru ja kapsad see tekst, vaimsuse teemas olen kodus omadega ja saan tegelikult aru, mida sa mõtled, kuid su väljendusviis ei ole hea ja sa oled asjadest üle jala aru saanud.

Keda sa loed? Sest need ei ole sinu enda mõtted!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:08; 25.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, kes siin abielus oleva mehega hooras, loodetavasti siis on \”tore\” kunagi lapsele selgitada, et ta porduelust saadi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:00; 25.02 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sõpru, kes on proovinud 7 ja 9 aastat ja lõpuks õnnestus mõlemal täiega: ühel kaksikud, teisel aastase vahega poiss ja plika! 😀

Mul on sõber, kes suudab minu arust naisi rasestada lihtsalt nende kätt silitades. Tal on olnud 3 suhet, ja kõik on jäänud põhimõtteliselt esimesest päevast rasedaks!

Meil läks esimese lapsega aega 10 kuud, teise lapsega aga põhimõtteliselt esimesest korrast. 😛

Rasestumine ei ole lihtne asi. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Luule Viilma kirjutas ju et meest tuleb armastada ja puha. Vahel tekib lihtsalt tahtmine sellele filosoofiale käega lüüa ja patuelu elada. Harva küll, aga vahel minuga juhtub midagi ka seksuaalset, viimati Jaanipäeval,ühe vanapoisiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et psüühhiliselt haige inimene ei tohiks last saada. Sest kui inimene ei saa endagagi hakkama, seda vähem suudab ta last kasvatada normaalses keskkonnas ja normaalseks täisvereliseks kodanikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige rohkem östrogeeni eraldub ju naisel orgasmi ajal. Sel juhul, kui ma peaks pidevalt orgasmis olema, ei oleks suutnud ma õppida ja haridust omandada. Pikki aastaid söödeti mulle östrogeeni tablettidena sisse, ei tea milleks? Kas kunstlik östrogeen või liiga palju östrogeeni võib enda loomuliku östrogeeni hoopis maha suruda? Kas ma võtsin tablette ilmaasjata? Praegu enam ei võta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahagi kasvatada last normaalses keskkonnas, olen sellest võidujooksust tüdinenud. Miks te arvate,et ainult linnas ja suure raha eest võib lapsi saada. Mina näiteks tahaks et minu laps oleks looduse usku talupidaja, aednik või mesinik! Kunagi tahtsin kümmet last ja mul jätkus häbematust ka seda emale öelda.Tema muidugi karjus EI! Nüüd ei saa ühtegi, nohaga õed paljunevad, pole viga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No Luule Viilma kirjutas ju et meest tuleb armastada ja puha. Vahel tekib lihtsalt tahtmine sellele filosoofiale käega lüüa ja patuelu elada. Harva küll, aga vahel minuga juhtub midagi ka seksuaalset, viimati Jaanipäeval,ühe vanapoisiga.[/tsitaat]
Näe, teemaalgataja sai küll aru, mida ma lugenud olen! 😀
Kui sul nii harva seda suguelu juhtub, siis on lapse saamine pisut keeruline…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingele võib see ju hea olla, et laps pole porduelust saadud, aga looduse olelusvõitlus on karm ja patune.
Kui tüdruk pole teiste meeste nokusid näinud ja sedasi abiellub, siis jääb ta seksuaalselt naiivseks ja lapse tasemele. Mehele muidugi hea truu naine, aga vaevalt mees ka ühega piirdub. Võibolla juhtub kokku viljatu paar ja siis ei saa ju elu lõpuni püha abielu mängida..!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi kuramaas (kuradike) peab ikka olema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

joodikud ja narkarid saavad lapsi, sest nad ei stressa 🙂 kohe päriselt. ok, nad on nagu nad on, jubedikud ja ei väärtusta elu.. aga nad ei pabista selle, kas jäävad rasedaks ei jää, kuidas ma välja näevad ja mida teised neist mõtlevad. kuigi nad on narkarid ja joodikud ja nende keha on keemiat täis ja aju pole ollagi, rasestumise eest vastutavad hormoonid on neil kõrgel tasemel, sest stress ja need samused hormoonid on omavahel seotud. nii et lõpeta stressamine, naudi elu ja küll rasedaks jääd siis, kui kõige vähem seda ootad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutage natuke otsingut ja siis hakake soovitusi jagama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tahagi kasvatada last normaalses keskkonnas, olen sellest võidujooksust tüdinenud. Miks te arvate,et ainult linnas ja suure raha eest võib lapsi saada. Mina näiteks tahaks et minu laps oleks looduse usku talupidaja, aednik või mesinik! Kunagi tahtsin kümmet last ja mul jätkus häbematust ka seda emale öelda.Tema muidugi karjus EI! Nüüd ei saa ühtegi, nohaga õed paljunevad, pole viga! [/tsitaat]

Seni, kuni sa seda kibestumust endast välja ei saa, ei juhtu ilmselt midagi ja noh, seda postitust lugedes, jumal tänatud 🙁
Õed paljunevad… uhh… Tunne rõõmu oma õdede lastest, ole neile äge tädi, selle asemel, et õdesid paljunemises süüdistada. Vastik sõnakasutus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:40; 25.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest see on sul kinnisidee – sa hoiad selle mõttega enda küljes kinni.
Proovi end vabaks lasta ja suhtuda asjasse rohkem nii, et tuleb, kui tuleb, ega sa väga ise midagi (peale õige aja seksi) ära teha ei saa.

Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma peaks enne tervise korda saama? Milles see väljendub: mulle lihtsalt valetatakse näkku et 2 aastat veel ja 2aastat veel käid süstimas. Siis veel öeldakse et see on eluaegne. Millal see aeg tuleb, ei tulegi. Olen ennegi oma lubadusi täitnud, aga lõppu ei paista.

Kui ma salajasi väikseid suhteid ei looks, siis ma ei seksiksgi..

Mul on veel ostetud kummist dildo. Günekoloog ei lasnud peale operatsiooni koju enne kui olin Tartus sekspoes ära käinud, tema soovitusel. See ongi jäänud ainsaks sekspoes käiguks. Eriti ei kasuta, aga siiski Peaks võibolla midagi kallimat ostma??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku haloperidooli süst mõjub seksuaalsusele pärssivalt..

Östrogeeni leidub ka piimas ja mees vähesel määral
Günekoloog käskis õietolmu süüa!!

Aitäh teistele, kes mind mõistsid vähegi..!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiline on jah, tahtmine vabaks lasta. Mie \”tegime\” esimest last 3a. Teine laps sai ilma igasuguse planeerimiseta alguse, kui esimene oli 8 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agne juttu lugedes, siis ma ei imesta, miks ta lapsi ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:08; 25.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paraku haloperidooli süst mõjub seksuaalsusele pärssivalt..

Östrogeeni leidub ka piimas ja mees vähesel määral
Günekoloog käskis õietolmu süüa!!

Aitäh teistele, kes mind mõistsid vähegi..!![/tsitaat]
Mesindussaaduste tehnoloogiat mesinikuna õppinuna väidan,et õietolm on inimese seedeorganite poolt vaid vähesel määral seeditav,kuna õietolmuterasid kaitseb tsellulooskest ja tselluloos inimesele raskelt seeditav.
Seetõttu soovitan osta mesinikelt suira või üritada ise õietolmu töödelda,kas jahvatada kohviveskis(on vähe abi) või tekitada piimhappeline käärimine nagu on suira tekkeks vaja.
Teoreetiliselt peaks sobima see,kui lisada õetolmu hapnevasse kapsasse või hapnevasse piima,siis piimhappebakterid lagundavad õietolmukesti ja õitolm on organismile omandatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõin Stimopoli kunagi palju, see ju purustatud, aga seal ka suhkur sees
Ma ka algaja mesinik. 4 aastat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõin Stimopoli kunagi palju, see ju purustatud, aga seal ka suhkur sees
Ma ka algaja mesinik. 4 aastat[/tsitaat]
Endises desintegraatoris on erilised veskid,mis purustavad õietolmuterasid väga suure kineetilise enargiga.See stimopol võib olla ka nende toode,seega on tõhusma kui tavaline õietolm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled Agnes Kallit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma lapsi ei saa??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.