Esileht Pereelu ja suhted Miks ma magan oma hea tuttava eksiga?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Miks ma magan oma hea tuttava eksiga?

Postitas:

Lugu järgmine. Mul on üks hea teretuttav, sõbrannaks oleks teda palju nimetada. Nüüdseks juba 4 kuud magan ma tema endise mehega. Nemad on umbes sama kaua lahus.
Oijahh…alguses nimetasin seda lihtsalt seksiks aga täna olen juba kindel, et tekkinud on tunded. Uue aasta alguses andsin endale lubaduse selle mehega enam mitte kohtuda. Kõik toimis seni kuni kohtusime silmast silma.
Oma elustiililt oleme vägagi erinevad ja tahame elult erinevaid asju. Aga seks, see on suisa uskumatult suurepärane!
Tahaks selle ära lõpetada. Nõrk olen ma meeste suhtes – tean! Nõrkus on hea seksi suhtes ja meeste suhtes, kes oskavad käituda nii nagu oleksin ainuke naine maailmas. Samas ma ei tahaks et mõni minu headest tuttavatest mulle kunagi nii teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]marymary kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugu järgmine. Mul on üks hea teretuttav, sõbrannaks oleks teda palju nimetada. Nüüdseks juba 4 kuud magan ma tema endise mehega. Nemad on umbes sama kaua lahus.
Oijahh…alguses nimetasin seda lihtsalt seksiks aga täna olen juba kindel, et tekkinud on tunded. Uue aasta alguses andsin endale lubaduse selle mehega enam mitte kohtuda. Kõik toimis seni kuni kohtusime silmast silma.
Oma elustiililt oleme vägagi erinevad ja tahame elult erinevaid asju. Aga seks, see on suisa uskumatult suurepärane!
Tahaks selle ära lõpetada. Nõrk olen ma meeste suhtes – tean! Nõrkus on hea seksi suhtes ja meeste suhtes, kes oskavad käituda nii nagu oleksin ainuke naine maailmas. Samas ma ei tahaks et mõni minu headest tuttavatest mulle kunagi nii teeks.[/tsitaat]Nii nõrga impulsikontrolliga inimestel ei lähe elus üldiselt hästi. Impulsikontrollivõimet saab muide harjutada, kui su vanemad on selle töö sinuga tegemata jätnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:32; 21.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah pohhui, kõik on kellegi eksid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:32; 21.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb sellest, kas mehel on keegi teine nn uus naine või kas sinul on oma elukaaslane. Kui sina oled vaba ja mees on vaba, siis anna minna. Mingi hea tuttav või teretuttav vms mind ei morjendaks, nemad on ju oma suhte ära proovinud. Kui aga minu hea sõbranna hakkaks minu eksiga lähemalt suhtlema, siis mind häiriks. mina juba tean, mis vead sellel mehel on (minu puhul teavad ka mu sõbrannad ilmselt) ja miks lahku läksime, nii et vaevalt sõbranna tahaks mu eksi endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]marymary kirjutas:[/small]
Nii nõrga impulsikontrolliga inimestel ei lähe elus üldiselt hästi. Impulsikontrollivõimet saab muide harjutada, kui su vanemad on selle töö sinuga tegemata jätnud.[/tsitaat]sina pask ära targuta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:32; 21.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ise olen vaba inimene.mees on vaba. kõiki selle mehe vigu tean kahjuks või õnneks ka. 2 eelmist naist mõlemaga lapsed:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt see näitab alaväärsuskompleksi.Üritatakse seda leevendada sellega, et vot ma olen ka keegi ja mind ka tahetakse, mitte ei saanud seda meest ainult see naabri Mari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti-suguses külas on suht raske leida kedagi, kes poleks enne mingi tuttava või tuttava tuttava oma olnud. Nii et ausalt öeldes pohhui tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 17:23; 21.01 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nussimaias libu siin halamas. Milles siis probleem, anna aga tussule kuuma, mis nõu sa siit ootad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nussimaias libu siin halamas. Milles siis probleem, anna aga tussule kuuma, mis nõu sa siit ootad?[/tsitaat]

Sina pühi enda omal ämblikuvõrgud eest ning lase mõnel meistrimehel saapatallapaksuseks parkunud neitsinahale naaskliga auk sisse teha – loomulikul teel sellisest materjalist enam läbi ei rammi, isegi kui mõnel mehel peaks kunagi kogemata kombel isu tekkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 17:23; 21.01 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assa raks kuis siin uhatakse:O 😀
Aga ega teemast suurt aru ka ei saa, et miks magad või? No ei tea, ju sulle meeldib, sa ei küsi ju, KAS magada tuttava eksiga, neli kuud juba magad ilma siit luba küsimata, aiaiai. Ja nüüd tahaks lõpetada? Miks ka mitte, otsi ikka kevadeks uus ja uhkem, kes muus osas ka paremini sobiks, siis ju kena sirelite õitsemise aegu käest kinni ringi jalutada:) ja pärast siis muud murumängud, tore ju:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seksiks hea meelega oma eksiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libu. See mida sa teed, on madaluse uus tase. Magada oma hea tuttava eksiga. No tere talv, tõeline kolmas eesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
sina pask ära targuta[/tsitaat]Pole ime, et sulle see mõte ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:32; 21.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Libu. See mida sa teed, on madaluse uus tase. Magada oma hea tuttava eksiga. No tere talv, tõeline kolmas eesti. [/tsitaat]

Mina olen veel suurem libu, sest olen juba 10aastat abielus oma sõbranna eksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nussimaias libu siin halamas. Milles siis probleem, anna aga tussule kuuma, mis nõu sa siit ootad?[/tsitaat]
naiste puhul ainult kaks varianti ongi: vastik figriid või nussimaias libu. kumb sina oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma magan oma hea tuttava eksiga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.