Esileht Pereelu ja suhted Miks ma olen ikka veel vihane?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Miks ma olen ikka veel vihane?

Postitas:
Kägu

Läksime lahku aasta tagasi, tema algatusel, uus koduhaldjas oli teda juba ootamas. Ok, lahku, siis lahku, sain ise ka aru, et suhe polnud juba mõnda aega enam hoidmist väärt ja peale kogu seda nn lahkumineku leina, mis kõiki sel juhul tabab, olen hakanud mõistma, et see ongi ehk parem, mina saan olla õnnelikum ja tema ka kindlasti.

Küll aga taban end aeg-ajalt ikka veel vihahoogudelt ta vastu. Miks need tekivad? Lahkuminek oli rahumeelne, saime palju rääkida. Meil on lapsed, kooliealised, kes jäid minu juurde. Ja ikka ja jälle tunnen viha, et mina pean endiselt kõiki lastega seonduvat haldama. Jah, see oli varem ka nii, aga nüüd on justkui minu kaelas veel rohkem. Kui räägime, siis saab aru ja lubab, et tegeleb, aga kui on olukordi, kus ma ise ei saa lastega minna, kuhu vaja või teha midagi, mis varem kokku lepitud, kasvõi näiteks arsti juurde, siis sõltub kõik ikkagi tema plaanidest.

Ma ei teagi, kiidas seda muuta. Lõppude lõpuks ma ju ikkagi lapsi planeerides ei planeerinud, et pean ühel hetkel üksikemaks hakkama. Miks meestele on see kõik nii lihtne ja mina muudkui muretsen ja planeerin?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem on sul see kibestus tunne sees, et miks tema leidis kedagi ja sina mitte. Juhtub kõigiga.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ka mina lapsi saades ei analüüsinud seda, et kuigi kaks vanemat, võtan ma emaks saades suuremad riskid kui lapse isa. Kui õigusi on tarvis välja nõuda, siis on trend selline, et isal on igatahes sama palju õigusi kui emal.

Aga kohustused? Kui paar lahku läheb ja naisele jäävad lapsed, siis ehk mõni ärksama vaimuga tuttav kommenteerib, et kahju küll, et isa ei võta vastutust. Mees võtab uue naise nagu vallaline, elab taas noore inimese lõbusat elu. Täpselt nagu TA mees.

Kui naine lahutab ja jätab lapsed mehele, siis on ta hoolimatu, isekas ja empaatiavõimeta. Aga seda varianti on naisel tegelikkuses üldse haruharva, sest isad ei kujuta ettegi, et hakkaks nagu päriselt ka üksikvanemaks.

Ja sellel, kes siis kogu selle lastekasvatuse töö üksi ära teeb, on klaas pidevalt pooltühi, kuna aega endale ei jää üldse. Raha on ka vähe, aga sellele vaatamata oled veel ahne kui julged elatist taotleda.

Ja siis imestatakse, et miks naised nii vähe sünnitada tahavad.

+6
-2
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks ma olen ikka veel vihane?