Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: miks ma saan lühikesed mehed?

Postitas:

Kummalisel kombel löövad mulle külge just lühikesed mehed. Olen 170 cm ja armastan 10cm kontsadega käia, ehk siis kokku kõrgust umbes 180cm. Olin aastaid abielus endast paar senti pikema mehega, kelle puhul kontsadega olin temast pikem. Peale teda ka ikka alati just lühikesed mehed on need, kes mind tahavad ja kelle hulgast pean valima. Täna näiteks läksin ilma partnerita tantsukursusele, lootuses, et ehk on seal ka üksikuid mehi. Seal oli mehi ülearugi. Sain ka partneri ja ikka jälle valis mind lühike mees. :)))

Ainult 1 kord on mul õnnestunud olla suhtes pika mehega, kelle puhul pikkuse vahe pani mind ennast tõeliselt naiselikuna tundma. Noh, et suure mehe kaisus olla oli ikka nii mõnus. Aga paraku osutus ta abielumeheks… 🙁 … lõpetasin värgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 23:11; 18.03 11:09; 19.03 07:56; 21.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu karma, osta madalamad kontsad ja mure laheneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui sa selle monoloogi nendele meestele esitrad, siis taandub nii mõnigi ja probleem laheneb. Mina küll ei tea, miks keegi kellelegi külge lööb, aga arvatavasti tahavad lühikesed mehed pikka naist, et lapsed normaalse pikkusega tuleks, see võib ka alateadlik olla, noh ja ei pruugi ka päris nii ola, vb neile lihtsalt meeldib pikkus, nt mina olen lühike naine ja mulle meeldivad pikad inimesed, nii mehed kui naised, sest pikkus on mu meelest äge, aga ega mul lühikeste vastu ka midagi ole, lihtsalt pikk inimene tundub eriti ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka lühemat sorti naine ja väga meeldivad pikad inimesed – nii mehed kui naised. Mulle meeldib seista pikkade inimeste kõrval, mulle meeldib, et ma saan ennast nende kõrval väiksena tunda ja samas ma südames natuke kadestan, et ma ise pikem pole. Minu abikaasa on ka lühemat sorti, minust vaid 5 cm pikem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minust 5cm lühem…..Ei olemingiülimärgatav vahe, kuid vahe siiski….Kontsasid ma ei ole kunagi kandnud ja see mind pikemaks ei tee 🙂 Tema kaisus magada on väga hea..voodis on kõik ju ühepikkusedja ma küll ei saa aru et tema kaisus magamine oleks teistsugune kui pikema mehe kaisus(on ka pikemaid olnud)…ikka nagu MEHE kaisus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:58; 18.03 18:42; 18.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka 170 cm pikk. Abikaasaga kingadeta ühepikkused:)

Algul, kui esimest korda koos välja läksime, küsisin siiski ettevaatlikult, ega tal probleemi sellest pole, kui kontsad alla panen. Tema vastus oli, et kui mul endal probleemi pole, siis temal ammugi mitte. Ja nii ma siis kappangi kontsadel juba aastaid endast \”lühema\” mehe käevangus.
Pulmapildilgi olen mehest pool pead pikem:)

Igatahes mõni on nii särav ja kompleksivaba isiksus, et tema puhul ei teki küsimustki välistest parameetritest.
Objektiivselt on mu mees muidu üsnagi hea välimusega,huvitav vestluskaaslane, hea tantsija ja kaunis suur naistemagnet – tuleb välja, et päris paljudele pikkadele kaunitaridele lühemad mehed siiski meeldivad:D

Ise nii harjunud, et pikem mees enda kõrval tunduks juba imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesed mehed on haledad. Eriti kui nad on lisaks kiitsakad. Sellisele ei julge toetudagi, kukub külili.
Mees peab olema 10-15 cm pikem ja laiaõlgne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]sinu karma, osta madalamad kontsad ja mure laheneb.[/tsitaat]Mis soovitus see on? Et julgustada veelgi enam pägalikke ligi astuma? Sa ka jupats või mis, Alfonss? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees on minust 5cm lühem…..Ei olemingiülimärgatav vahe, kuid vahe siiski….Kontsasid ma ei ole kunagi kandnud ja see mind pikemaks ei tee 🙂 Tema kaisus magada on väga hea..voodis on kõik ju ühepikkusedja ma küll ei saa aru et tema kaisus magamine oleks teistsugune kui pikema mehe kaisus(on ka pikemaid olnud)…ikka nagu MEHE kaisus 🙂
[/tsitaat]
on küll suur vahe ju. kui on pikk mees, siis on tal pikk keha ja naise keha mahub ilusti talle kaissu ära kui külili olla (naine seljaga mehe poole, mehe keha täpselt naise vastu, jalad veidi krõnksus) ja mehe pea jääb ikka naise peaga samale tasemele, saab kaela suudelda jne. aga kui mees on lühem, siis kaissu võttes nii et keha järgib keha on mehe pea kusagel poole selja peal naisel… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 23:11; 18.03 11:09; 19.03 07:56; 21.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii naljakas, kuidas pikad naised muretsevad SELLEISTE asjade pärast. mida mina kõike ei annaks, et oleks pikem! olen 160 cm. ja mulle on elus sattunud just minu jaoks liiga pikad mehed. koguaeg kombineeri kontsi alla, et inimese moodi välja näeks. kui mõnus ja mugav oleks madalate kingadega käia! ja kui hästi riided selga passiks, kui oleks vaid pikem. ka riiete valikul on koguaeg haamer kuklas tagumas, et kuidas visuaalselt ära petta oma lühikest kasvu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

170 cm ei ole mingi pikk naine, vaid normaalne keskmine. Lihtsalt pägalikke mehi on palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mul jälle vastupidi – kõik mehed 30 -35 cm pikemad :))).
Asi tegelt selles, et ma ei märkagi lühikesi – võta endale nii pikk mees nagu sulle meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]
Mis soovitus see on? Et julgustada veelgi enam pägalikke ligi astuma? Sa ka jupats või mis, Alfonss? :D[/tsitaat]

ma olen parajas mõõdus, liigendnuga õnneks ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma olen parajas mõõdus, liigendnuga õnneks ei ole.[/tsitaat]173cm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]
173cm?[/tsitaat]

178 umbes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan, et lause \”voodis on kõik ühepikkused\” ei ole tuulest võetud. endal võrdlusmoment küll puudub. mehe suurust ei saa mõõta meetrites-sentimeetrites. kellegi kasvu kommenteerida sõnaga \”pägalik\” tundub väga kohatu. kui teemaalgataja on mures, siis on see küll tõsine mure, aga teemaalgataja vähemalt ei ilgu lühemate meeste üle. ega oartneri valik ongi väga raske, pikkus on üks kriteerium paljudest ja enamus inimesi ikka meile ei sobi. kasvõi seetõttu, et on juba abielus :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lühikesed mehed on haledad. Eriti kui nad on lisaks kiitsakad. Sellisele ei julge toetudagi, kukub külili.
Mees peab olema 10-15 cm pikem ja laiaõlgne.[/tsitaat]

No vot, mina jälle ei kannata, kui pean suudlemiseks pea ei tea kui palju kuklasse ajama. Olen märganud, et kui mees on 5 cm pikem, on see superlux 🙂 Praegune on 9 cm pikem, eksmees oli 14 cm, seda on palju, aga no kui inimene kallis, siis ei vaata seda.

Vb asi selles, et lapsena olin ma klassis alati kõige lühem ja praegugi natuke põen oma kasvu(169) pärast, tahaks olla nagu mu vanaema- 180 cm, ilus pikk :L) Ja vb seepärast ma ei taha et mees mus seda jupatsitunnet süvendaks oma pikkuseg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

on küll suur vahe ju. kui on pikk mees, siis on tal pikk keha ja naise keha mahub ilusti talle kaissu ära kui külili olla (naine seljaga mehe poole, mehe keha täpselt naise vastu, jalad veidi krõnksus) ja mehe pea jääb ikka naise peaga samale tasemele, saab kaela suudelda jne. aga kui mees on lühem, siis kaissu võttes nii et keha järgib keha on mehe pea kusagel poole selja peal naisel… 🙁 [/tsitaat]

Mul siis vist mingi \”imelik\” mees, sest juba aastaid saan ilusti magatud mehe kaisus nii et \”keha järgib keha\” ja ei ole pea küll poole selja peal…5cm on üsna väike vahe siiski, kuna ka nt juuksed ju lisavad kõrgust ja ka jalanõud…Ise olen alati madalaid jalanõusid kandnud seega ei teki ka probleemi et oleksin üüratult pikk 🙂
Õnneks ei ole ta mingi kiitsakas, see tähendab et keha on ikka mehemoodi..laiemad õlad, kerge muskliga käed…selline mõnus töömehe keha..maitse asi onju 🙂

Minuarust on ka nõme kui mõni siin võtab õiguse lõhikeste meeste kohta halvasti öelda…Maitseid on erinevaid! Mõnel naisel on mees suurem ilueedi kui ta ise….suht Gay olekuga aga näet kõigile sellised ei meeldi, ma ei ütle seepärast et nad haledad oleks…Mõnel on endast pikem mehe moodi mees, aga täielik talla-alune..mis mees see selline veel on?
Kui mees oskab olla nagu mees ja ei käi naisel taga nagu kutsikas(olgu ta siis lühem või pikem) siis nii ongi õige!
Ma tean palju paare kus naine on megalühike(no 165 vast) ja mees on naise jaoks megapikk(180)….minuarust on need veits kiiksuga paari, seda enam et naine on matsakas ja mees on kiitsakas:D Hulga naljakam kui mingi 5cm kasvuvahe(mees lühem).
Samuti on ka nt kuulsuste seal paare kus mees on lühem..neil on suva ju, nad on kuulsad:D Aga ometi vaadatakse tavainimeste seal imelikult kui mees on veidi lühem…Ma saaks aru kui naine on 180 ja mees on 170….oleks ikka üsna suur vahe küll 😀
Lisaks on veel paare kui naine on pikem ja kiitsakam ja mees temast tsipa lühem ja paksuke…no igasugu ketsakaid paare leidub 😀
Minu tutvusringkonnas on palju paare kus mees on veidi lühem(kõige suurem vahe on vist peajagu lühem)…Ma ei usu et keegi peaks endhalvasti tundma, sest samuti nagu armastus ei küsi vanust, ei ole ma ka kuulnud et armastus pikkust küsiks…naised on need kellel on kompleks olla mehest pikem ja minuarust on need naised hoopis haledad, sest nad põevad teiste arvamuse pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:58; 18.03 18:42; 18.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise lühike ja kõige pikem mees on olnud minust 42cm pikem. Selline vahe on ikka suhteliselt ebamugav, kasvõi ümbert kinni käimiseks (mehe käsi on minu õlgadel ja mina hoian tagumiku alt :D) või suudlemiseks (kael jäi ikka päris kaua kangeks enne kui ära harjusin pea kuklas olema)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ise lühike ja kõige pikem mees on olnud minust 42cm pikem. Selline vahe on ikka suhteliselt ebamugav, kasvõi ümbert kinni käimiseks (mehe käsi on minu õlgadel ja mina hoian tagumiku alt :D) või suudlemiseks (kael jäi ikka päris kaua kangeks enne kui ära harjusin pea kuklas olema)[/tsitaat] Aga püsti suudelda on ju ka päris ebamugav? Olen ise ka lühike ja tean millest räägin. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma tean palju paare kus naine on megalühike(no 165 vast) ja mees on naise jaoks megapikk(180)….minuarust on need veits kiiksuga paarid[/tsitaat]165cm naine megalühike? Sinu toodud kasvuvahe 165-180 on pigem suht ideaalne. Naine saab veel 10cm kontsadki alla panna ja siiski naiselikult mehest tiba lühem näida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll arvan, et kasv meest ei riku. Teemaalgataja- äkki on Sul endal kompleks kuna oled pikk. Olen 175 cm ja häbenesin varem oma pikkust. Aga nüüd enam mitte, mis mõttega- olen ilus sellisena nagu olen, pikkust ise valida ei saa nagunii. Ja meest ka enam pikkuse järgi ei valiks- sisu on ikka palju olulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, mul pole komplekse, ma pole ju tegelikult pikk, vaid täiesti tavalist keskmist kasvu.

kui mehed tahavad et naine oleks sale või suurte rindadega, siis kõik mõistavad, aga kui naine tahab, et mees oleks temast pikem ja naine saaks ennast pisikese ja armsa olevusena tunda suure mehe kaisus, siis see on hale ja kompleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 23:11; 18.03 11:09; 19.03 07:56; 21.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise 158 cm pikk ja mul vastupidi. Löövad pikad mehed külge. Ning pikem mees kellega mul oli ka natuke aega suhe, oli 196 cm pikk. Hetkel on 187 cm pikkune mees. Ja mina näiteks ise lühikesi ei tahaks ka. Tegelikult on mul olnud väike kompleks oma pikkusega ka. Oleksin väga õnnelik, kui oleksin nii 5 cm pikem. Samas jälle saan panna oma 10 cm kontsad alla ja tunda end vägagi ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 08:46; 19.03 08:59; 19.03 18:15; 21.03 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To kägu 11:26 Ma sinust see 2 senti lühem. Aga riietega on mul ainus mure teksade pikkus, mis on alati vaja lühemaks teha. Ning väga palkju kaupa ostan laste osakonnast. Eriti kena kaup on kaubamajas. Sealt ikka ostan tihti mõne kleidi suveks. Teksad saan osta Hilfigerist. Sest need sobituvad ainsana mulle piisavalt hästi. Samas pikkus on ikka vaja reguleerida. Pikemaks teeb siiski reaalselt konts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 08:46; 19.03 08:59; 19.03 18:15; 21.03 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei, mul pole komplekse, ma pole ju tegelikult pikk, vaid täiesti tavalist keskmist kasvu.

kui mehed tahavad et naine oleks sale või suurte rindadega, siis kõik mõistavad, aga kui naine tahab, et mees oleks temast pikem ja naine saaks ennast pisikese ja armsa olevusena tunda suure mehe kaisus, siis see on hale ja kompleks?[/tsitaat]

See \”pisikese ja armsa olevusena tunda\” kõlab ikka tõeliselt debiilselt:P Siis tuleb lihtsalt tunda või meest vahetada kui tunnet ikka ei tule.

Meenub ka üks vene paar, keda igal hommikul bussipeatuses nägin. Nad olid ühepikkused, naine üsna inetu näolapiga ja naine pani käed pidevalt mehe kaela ümber ja üritas nö \”rippuda\”, aga oma madalate kontsadega oli ta mehest lootusetult suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 09:28; 19.03 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See \”pisikese ja armsa olevusena tunda\” kõlab ikka tõeliselt debiilselt:P[/tsitaat]Mis selles debiilset on? Täiesti loomulik ja normaalne, et naine on väiksem.
On ju ilusam, kui mees kummardub naist suudelma, kui et naine kummardub oma pisikese mehe kohale või mees tõuseb kikivarvule. Või ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis selles debiilset on? Täiesti loomulik ja normaalne, et naine on väiksem.
On ju ilusam, kui mees kummardub naist suudelma, kui et naine kummardub oma pisikese mehe kohale või mees tõiseb kikivarvule. Või ei ole?[/tsitaat]

Ei näe küll vahet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei näe küll vahet.[/tsitaat]Ei näe või? Küllap sa näd, aga sa ei taha tunnistada, kuna sul endal pisike mees kodus 😀

Siin väikseriistaliste naised ka kõik kooris kiitsid, kuidas ikka pliiatsnokuga mees on voodis tunduvalt hoolivam ja parem kui suure varustusega mees. Hohohoo! Eks igaüks kiidab oma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.03 10:35; 18.03 10:37; 18.03 12:39; 18.03 13:52; 19.03 03:25; 19.03 11:39; 19.03 12:02; 21.03 04:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei näe või? Küllap sa näd, aga sa ei taha tunnistada, kuna sul endal pisike mees kodus 😀

Siin väikseriistaliste naised ka kõik kooris kiitsid, kuidas ikka pliiatsnokuga mees on voodis tunduvalt hoolivam ja parem kui suure varustusega mees. Hohohoo! Eks igaüks kiidab oma…[/tsitaat]

Minu mees on minust 9cm pikem, eks oli 14 cm pikem, seda oli ilmselgelt palju, pidin koguaeg kontsa kandma, et end enamvähem normaalsena tunda ta kõrval, mitte jupatsina:)

Praegune 9cm on enamvähem, ehkki ausalt öelda võiks see vähem olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 18:00; 19.03 11:59; 19.03 13:02; 20.03 09:41; 21.03 09:05; 21.03 09:06; 18.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.