Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: miks ma saan lühikesed mehed?

Postitas:

Kui oleksin atraktiivne naine, suurte rindade, punase pluusi ja musta miniseelikuga, kõpskingadega..veiniklaas käes — siis läheks küll ise valima, vähemalt prooviks, aga muidu mitte ja ongi kõik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täitsa imelik jutt. Olengi 165 ja mehed hakkavad silma alates 185 cm. Pikim on olnud 196, see oli veits jah liig, kuid 190 on mulle täpselt paras.
ja olen kõhna, kuid kõhnasid mehi never ei vaata, peale lähevad ikka sellised 100-kg treenitud, laiaõlgsed mehed.
Sellised 10-15 cm toredad/sümpaatsed poisid on sõpradena väga head, kuid naise-mehe suhe sellisega on välistatud.

Lisaks iseloomule on mul 2 kriteeriumit: mehe pikkus ja riista pikkus. Ja nendes järeleandmist juba ei tee. Õnneks mu pikkadel meestel on superlux varustus olnud. Alla 18 pole keegi olnud, selline 18-20.[/tsitaat]

Sa oled siis vist ise ka päris suur sealt alt kui riist peab vähemalt 20 olema et sind rahuldada 😀
Mul ühel partenril oli ka 20cm ja sellise paraja jämedusega ka…peal ei saanud ma üldse olla, sest lõpuni sisse teda endasse lasta oli ikka valus ja ebamugav….Igaühele oma ::)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:58; 18.03 18:42; 18.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sa oled siis vist ise ka päris suur sealt alt kui riist peab vähemalt 20 olema et sind rahuldada 😀
Mul ühel partenril oli ka 20cm ja sellise paraja jämedusega ka…peal ei saanud ma üldse olla, sest lõpuni sisse teda endasse lasta oli ikka valus ja ebamugav….Igaühele oma ::)[/tsitaat]
Njah, õige naine peaks ikka teadma, et riist ei pea suur olema, et naist rahuldada, vaid seepärast , et suur on seksikas ja ahvatlev(kes siis tillukesega mängida tahab). Teiseks, naine kohandub mehe riista suurusega. Kolmandaks, ka süütuse võttis suure riistaga mees, nii et süütu ei saanud kuidagi suur olla.
Häbi sulle.

Ja veel-mitte riista pikkus ei pea vähemalt 20 cm olema, vaid see 20 cm on viimane piir. Ütlesin, et 18-20, nii et ära vääna mu sõnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 18:09; 18.04 18:13; 19.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted miks ma saan lühikesed mehed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.