Esileht Pereelu ja suhted Miks ma tõmban ligi halbu mehi?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Miks ma tõmban ligi halbu mehi?

Postitas:

No juba pikemat aega on nii, et kui tekib keegi, kes meeldib ja klapp tundub olevat väga hea, mees kas kaob lihtsalt sõnagi ütlemata minema või ilmneb tema juures mingi asi, miks me ei sobi kokku.

Millal mina omale ükskord hea mehe leian?

Ümberringi on paarikesed, elu nagu roosinupp.

Mina muudkui veeretan päeva õhtusse, nutan öösel patja ja jälle otsast peale. Miks mehe leidmine nii raske on? Kurvaks teeb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 22:35; 25.07 23:05; 26.07 09:18; 27.07 09:27; 28.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinuga samas paadis. Ma ka ei saa aru, et miks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,et kindlasti enne kui mina omale naise leian.Sina vähemalt tõmbad kedagigi ligi,mina aga mitte kedagi.
Nutmisest ma parem ei räägigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega minu mees ka mingi kukupai pole:) Mida tähendab sinu jaoks hea mees? Äkki oled liiga valiv? Mullegi on mõnikord tundunud, et me ei sobi ikka absoluutselt oma mehega aga need korrad on enamasti mingite lahkarvamuste järel.Ei saagi olla alati ühel ja samal arvamusel.Inimesed on erinevad, mehed ja naised on erinevad.Tuleb leida kompromiss.
Usun, et ega sul kerge pole aga küll sinu jaoks ka kusagil keegi.Kannatlikku meelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa oled liiga valiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul on oma kindel \”maitse\” meeste suhtes. Teatud välimus ja iseloomujooned, aga kõigil naistel on ju nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 22:35; 25.07 23:05; 26.07 09:18; 27.07 09:27; 28.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, mul on oma kindel \”maitse\” meeste suhtes. Teatud välimus ja iseloomujooned, aga kõigil naistel on ju nii. [/tsitaat]
Naistel siis võib olla,aga meestel ei tohi?
Mis siis minu ,,maitsel,, kuni 33.lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta,siis teisiti on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Naistel siis võib olla,aga meestel ei tohi?
Mis siis munu ,,maitsel,, kuni 33.lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta,siis teisiti on?[/tsitaat]

Tead Yksikmees, Sinu maitsel ei olegi midagi viga, aga vähemalt 33a. naine üldjuhul teab juba, mida elult tahta.
33a. naine soovib oma ellu juba suureks kasvanud, ajudega meest. Sinul paistab seda rumalust ülearu olevat. Sinu kriteeriumiasetus on juba jälestusväärselt lapsik, mõttemaailma puhta lapsekingades. Ole parem hea mees ja mine täienda ja arenda ennast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Tead Yksikmees, Sinu maitsel ei olegi midagi viga, aga vähemalt 33a. naine üldjuhul teab juba, mida elult tahta.
33a. naine soovib oma ellu juba suureks kasvanud, ajudega meest. Sinul paistab seda rumalust ülearu olevat. Sinu kriteeriumiasetus on juba jälestusväärselt lapsik, mõttemaailma puhta lapsekingades. Ole parem hea mees ja mine täienda ja arenda ennast! [/tsitaat]
Eks see 33 on tõesti piiripealne jah.
Noorem naine sobiks siis ju paremini,20-dates näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järsku prooviks paanilise otsimise ära lõpetada ja leida oma sisemise rahu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Järsku prooviks paanilise otsimise ära lõpetada ja leida oma sisemise rahu?[/tsitaat]

Kuidas seda rahu endas leida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 22:35; 25.07 23:05; 26.07 09:18; 27.07 09:27; 28.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi endale midagi, mis sind tõeliselt huvitab ja keskendu sellele. Elu on elamisväärne ka üksi elades (ja võin öelda, et lihtsamgi). Loe raamatuid idamaisest filosoofiast (Deepak Chopra, Dalai Laama). Õpi mediteerima. Seda on kerge praktiseerida just üksi elades ja selle kaudu leiad meelerahu. Ära unusta ka oma keha, sest keha painduvus ja tervis on tähtsad hea enesetunde saavutamiseks. Mine joogasse või kui see ei sobi, siis mõnda teise trenni ja tee trenni regulaarselt ja hingega. Suhtle sõpradega ja perega, vaata häid filme, võta koer (muidugi kui sa tema eest oled valmis 10 aastat hästi hoolitsema). Loe ka raamatut \”Saad kõik, millest loobud\”. See on tõsi. Õpi lahti laskma ja ära klammerdu. Viimane viib sind vaid ummikseisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehed lihtsalt lambist ära kaovad sõnagi ütlemata, siis see viitab sellele, et…

sa lihtsalt annad ennast liiga kergelt ja kohe kätte – paljud rahulduvadki läbikeppimisega. Mees võib ju vabalt teadupärast tagumikku kõigutada, ilma, et üldse armunud olekski …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma tõmban ligi halbu mehi?

No juba pikemat aega on nii, et kui tekib keegi, kes meeldib ja klapp tundub olevat väga hea, mees kas kaob lihtsalt sõnagi ütlemata minema või ilmneb tema juures mingi asi, miks me ei sobi kokku.

Palun loe seda teksti nüüd mõttega ja mõtle, kas viga võib olla sinu suhtumises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:17; 26.07 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma tõmban ligi *halbu mehi*?

No juba pikemat aega on nii, et kui tekib keegi, kes meeldib ja klapp tundub olevat väga hea, *mees* kas *kaob* lihtsalt sõnagi ütlemata *minema* või *ilmneb tema juures(!) mingi asi, miks me ei sobi kokku*.

Loe oma teksti mõttega. Kõrvaltvaatajana tundub, et probleem on suhtumises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:17; 26.07 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa leiad omale mehe, just siis kui sa seda kõige vähem tahad ja ootad.. just siis kui oled rahul oma hetkese eluga ja naudid seda kõige rohkem.. Ja tead miks see nii on?? kuna siis oled sa õnnikul ja rahul iseenda ja oma eluga ja see peegeldub ka teistele. ja jsut seee tõmbab ligi inimesi. Kui sa oled meeleheitel ja ostsid ja ootad paaniliselt meest ei leiagi sa seda kunagi…. Nii et naudi oma elu ja tunne sellest rõõmu ja siis tuleb su ellu ka mees kes sind hindab..!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa ise saad loogiliselt võttes ja mõeldes aru, et mis mehega on tegemist juba üsna alguses, ja sellest saad sa ka aru, et selle mehega midagi välja ei tule. Seega ei saa küsida, miks sa neid ligi tõmbad kuna probleem pole selles.

Küsimus on selles, et sa ei kuula oma intuitsiooni ja lased end hoolimata tugevast loogilisest argumendist, et see mees ei kõlba, ikkagi \”ära moosida\” või oled nõus mööda vaatama faktist, et sa saad ise ka aru, et ta ei sobi sulle tegelikult. Seega saaks küsida hoopis seda, et miks sa järjekindlalt vaatad mehi, kellest sa saad aru, et nad tegelikult ei sobi sulle, ja lood nendega suhteid?
Küsimus on ikkagi selles, et mitte sina ei tõmba neid ligi, vaid sa ise valid endale halvad mehed välja kuna sa kas üritad endale midagi tõestada, sul on madal enesehinnang või sa lihtsalt ei viitsi häid mehi otsida ja lihtsalt vaatad mehi põhimõttel, et peaasi, et oleks keegi.
Ma ei arva, et sa valid liiga palju, minu meelest sa valid liiga vähe ja liiga ühtede tunnuste alusel, mida ainult sina oskad endale selgeks teha.
Teine asi on see, et miks tingimata peaks ütlema, et mees on \”halb\” kuna ta ei taha sinuga olla? Pigem on asi selles, et te ei sobi omavahel ehk siis sinus on midagi, mis meestele ei meeldi, nt välimuses, iseloomus, suhtumises, mõtlemises, käitumises ja seega peaksid sa enda kallal tööd tegema, et rohkem meeldida. Mees ei pruugi olla halb, sina ei pruugi olla halb, aga on mingid asjad, mille tõttu te ei sobi. Kui sa nt mõtleksid välja enda jaoks tänu millele on sul suhted ebaõnnestunud erinevate meestega, kes tunduvad sulle \”halvad\”, siis sa vb märkaks mingeid ühiseid jooni nendes suhetes, mingeid kitsaskohti, mida sa saaks edukalt vältida kui sa vaid teaks, kus sa vead teed või mis on valesti. Loomulikult kui enda vigu ei näe/ei taha tunnistada, siis tunduvadki kõik teised halvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali siis paremini. Hiljaaegu kurtis sõbranna sama muret, et miks kõik mehed teda ainult keppida tahavad, aga pärast keegi käest kinni ei taha hoida… aga ise korjab mingid tölbakad välimuse järgi klubist üles, aruraasu pole ühelgi.

See ei tähenda, et sina selline oleksid, aga võid natuke mõttetööd teha küll – keda sa otsid, milliste isikuomadustega ja siis mõtle, kus teda kohata võiksid. Välimus jäta viimaste kriteeriumite hulka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olnud kogu aeg üks mees, seetõttu pole ma ehk hea nõuandja. Samas olen märganud, et naistele meeldivad rohkem sellised pahad ja pidutsejad kutid ning nendega kisubki rappa. Mina valisin kunagi oma mehe just tagasihoidlikkuse, tarkuse, rahulikkuse ja viisaka käitumise pärast. Senini pole pidanud kahetsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul olnud kogu aeg üks mees, seetõttu pole ma ehk hea nõuandja. Samas olen märganud, et naistele meeldivad rohkem sellised pahad ja pidutsejad kutid ning nendega kisubki rappa. Mina valisin kunagi oma mehe just tagasihoidlikkuse, tarkuse, rahulikkuse ja viisaka käitumise pärast. Senini pole pidanud kahetsema.[/tsitaat]
Just ja sellepärast mind ka ei taheta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiline on, et inimesi ei võeta sellistena nagu nad on. Osad nimetavad seda \”oled liiga valiv\”. Pole olemas täiuslikke inimesi. Me kas talume teiste vigu või mitte. Ei maksa unustada, et ise me pole ka mingid kullatükikesed kõrvalt vaadates.
Kuniks inimene leiab, et partner pole tema jaoks täisväärtuslik, kuigi eelduslikult kõik näitajad just nagu klapiks, ei antagi talle juba eos võimalust olla parem inimene. Tuleb positiivsemat poolt stimuleerida teises inimeses, et ta lahti läheks ja vastaks sinu ootustele.
See oli üldistav jutt nüüd mõistagi, kuid kandiliselt ümarale küsimusele vastata ei saanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suuda olla koos mehega, kes pole minujaoks välimuselt atraktiivne. Ma olen proovinud ja püüdnud, aga see ei toimi. Ma ei taha meest, et mul lihtsalt oleks mees. Ma tahan meest kes mulle meeldiks välimuselt ja ka sisemiselt, et oleks armastus. Ilma armastuseta ma meest ei taha,siis võiks ju üksi edasi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 22:35; 25.07 23:05; 26.07 09:18; 27.07 09:27; 28.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teemaalgataja arvab, et paaride elu…. laste laenude jms on roosinupp…. arvaku uuesti… suuremaid väiksemaid sõnelusi tülisid…. vahest ei räägi mitu nädalat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega üksinda elamises ka midagi õudsat pole. Peab sellest vist ilma jääma, et mõista 😉 See on luksus omaette. Igasuguses olemises on võlud ja valud.

Hmm, vb see, et sulle \”halvad mehed\” satuvad, on märk sellest, kui mõnus on tegelikult üksi olla? 🙂

Et kaua koos olla teise inimesega, peab ikka ülitolerantne olema ja kompromissialdis, oma ego maha suruma või leidma kellegi, kes enda ego alla surub kogu aeg. Alguses ongi elu nagu roosinupp, aga väga palju on ka neid paare, kel närvid läbi nagu ketikoertel. Loe perekooli, siis mõistad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, mul on oma kindel \”maitse\” meeste suhtes. Teatud välimus ja iseloomujooned, aga kõigil naistel on ju nii. [/tsitaat]
ei ole kaugeltki KÕIGIL NAISTEKL nii :). neil, kes abielus või hea ssuhtes, need ei ole oma mehi välimuse ja teatud iseloomujoonte järgi valinud.
iga pott leiab oma kaane. kui pott on viltune, mahub sinna peale vaid viltune kaas. mida ilusamaks muutub pott (ja ma ei pea siin silmas välimust, aga miks mitte ka seda muuhulgas), seda ilusama kaane ta peale saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sry, aga ma ei suuda olla koos mehega, kes mulle ei meeldi. Lihtsalt ei suuda! Jäängi nüüd elulõpuni üksi?? Et leida enda kõrvale keegi, selle nimel ma ei ole nõus hakkama koos olema mehega, kes mulle ei meeldi. Mina ei ole selline naine kahjuks. Raha oskan ka ise endale teenida, seega mehe rahakott samuti ei huvita! Mees peab mulle meeldima, et temaga kooselu luua, peab ta mulle olema atraktiivne välimuselt ja seesmiselt samuti sobima. Raske on muidugi leida sellist, aga eks ma olen kannatlik ja kui olen oma keha korda saanud, siis ma loodan, et avaneb mulle võimalus keegi leida. Tänud kõigile kaasa mõtlemise eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 22:35; 25.07 23:05; 26.07 09:18; 27.07 09:27; 28.07 12:19;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No juba pikemat aega on nii, et kui tekib keegi, kes meeldib ja klapp tundub olevat väga hea, mees kas kaob lihtsalt sõnagi ütlemata minema või ilmneb tema juures mingi asi, miks me ei sobi kokku.

Millal mina omale ükskord hea mehe leian?

Ümberringi on paarikesed, elu nagu roosinupp.

Mina muudkui veeretan päeva õhtusse, nutan öösel patja ja jälle otsast peale. Miks mehe leidmine nii raske on? Kurvaks teeb…[/tsitaat]
sinu meeleheitlikkus paistab kilomeetri kaugusele ära ja see peletab mehed eemale. üksi mees ei taha endale naist, keda keegi ei taha, endale soovitakse võita ikka naine, kes on paljude jaoks atraktiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma tõmban ligi halbu mehi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.