Esileht Pereelu ja suhted Miks mees enam enda eest ei hoolitse?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Miks mees enam enda eest ei hoolitse?

Postitas:
Kägu

Sooviksin just meeste kommentaare,et mis üldiselt on põhjuseks kui muidu kena,kasitud mees ennast käest laseb. (Juuksed,habe,riietus) Kas huvi puudus naise suhtes? Mis seda põhjustab?

Ilmselt ta nägi sinu kirjavigu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah kui sul pole moehabe. Aga 10 päevaga ei ole seda veel vaja piirama hakata.

Vastik. Sellist meest endale ligi küll ei laseks, selline tuust torgib ja räpaka mulje jätab ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu naiste säärekarvad või kaenla aluse omad.Peab ajama või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu naiste säärekarvad või kaenla aluse omad.Peab ajama või mitte?

Peab küll ajama, sama vastik on torkiv siil kaenla all kui kellegi näos.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesemises pole asi. Hoolitsetamata ja silmadeni kasvand habe. Juuksed sassis ja pikaks kasvand. Riietus must ja lohakas. Varem oli mu mees kena ja hoolitsetud. 14a koos oldud. Seksikast mehest on saanud nagu mingi hipi. Ma ei ütlegi midagi halvasti talle. Lihtsalt olen mõtlema hakanud kas minu pärast pole mõtet pingutada või milles asi. Ma ise püüan ikka tema jaoks hea välja näha. Iseenda jaoks muidugi eelkõige.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ta sinu mees? Kui jah, kas sa ei saa temalt seda küsida? Seksiks keha ei häbene näidata, aga nii lihtsat küsimust jah? Miks?!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesemises pole asi. Hoolitsetamata ja silmadeni kasvand habe. Juuksed sassis ja pikaks kasvand. Riietus must ja lohakas. Varem oli mu mees kena ja hoolitsetud. 14a koos oldud. Seksikast mehest on saanud nagu mingi hipi. Ma ei ütlegi midagi halvasti talle. Lihtsalt olen mõtlema hakanud kas minu pärast pole mõtet pingutada või milles asi. Ma ise püüan ikka tema jaoks hea välja näha. Iseenda jaoks muidugi eelkõige.

Siis tee ometi otsene märkus, et tehku juba end korda. Juuksed  lühemaks ja soengusse ja habe olgu ikka aetud, puhtad riided ka selga. Muidu veel arvab, et sulle meeldib selline hipilikkus, kui sa midagi ei ütle ja vaikselt kannatad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tee ometi otsene märkus, et tehku juba end korda. Juuksed  lühemaks ja soengusse ja habe olgu ikka aetud, puhtad riided ka selga. Muidu veel arvab, et sulle meeldib selline hipilikkus, kui sa midagi ei ütle ja vaikselt kannatad.

Oot ja mees võib naisele ka käratada, et olgu kodus soeng peas, kleit seljas ja kontsakingad jalas? Muidu naine veel arvab, et mehele meeldib selline krunnis juustega dressipükstes olend.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot ja mees võib naisele ka käratada, et olgu kodus soeng peas, kleit seljas ja kontsakingad jalas? Muidu naine veel arvab, et mehele meeldib selline krunnis juustega dressipükstes olend.

Nii hea on ikka üksi elada. Olen nagu tahan, kasvõi hommikumantliga terve päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot ja mees võib naisele ka käratada, et olgu kodus soeng peas, kleit seljas ja kontsakingad jalas? Muidu naine veel arvab, et mehele meeldib selline krunnis juustega dressipükstes olend.

Kui naine on sorakil väljakasvanud juustega, äranäritud küünte, kooruva laki, väljakasvanud kulmude ning lodev-jah, loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot ja mees võib naisele ka käratada, et olgu kodus soeng peas, kleit seljas ja kontsakingad jalas? Muidu naine veel arvab, et mehele meeldib selline krunnis juustega dressipükstes olend.

Kui naine on sorakil väljakasvanud juustega, äranäritud küünte, kooruva laki, väljakasvanud kulmude ning lodev-jah, loomulikult.

“Juuksed lühemaks ja soengusse ja kulmud olgu ka kitkutud!” Nii või? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Juuksed lühemaks ja soengusse ja kulmud olgu ka kitkutud!” Nii või? ????

“Miks sa enda eest enam ei hoolitse?” piisaks. Ja kui põhjust pole ning ongi selline, laisk ja lohakas siis laiali minna. Häbi oleks sellise naisega ju ringi liikuda või kedagi endale küla kutsuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mees enam enda eest ei hoolitse?