Esileht Pereelu ja suhted Miks meestel võtab kaua aega, et aru saada oma tunnetest

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Miks meestel võtab kaua aega, et aru saada oma tunnetest

Postitas:

Olen paar aastat vallaline olnud ja mitme mehega kohtingutel käinud, kes mulle on väga meeldinud, nende poolt, aga ei tekkinud soovi, suhtes ennast siduda. Nüüd, kui mul on uus suhe, mis kenasti arenenud ca 9 kuud, ilmuvad nad taas välja ja soovivad suhet. Korraga 4 tükki. Samas, mul hea meel, et nendega midagi välja ei tulnud, kuna praegune suhe on nii hea. Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma. Lihtsalt see meeste ja trammide võrdlus kõlab kõrvus.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:20; 17.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võta meestel aega. Ju teistega ei läinud õnneks, keda oleks tahtnud.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:28; 17.02 20:38; 18.02 10:54; 18.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võta aega, lihtsalt polnud sinust suhte jaoks huvitatud aga kuna paremaid variante vahepeal ei tekkinud, siis tuli meelde see tsikk, kes mind tahtis kunagi ja mõtlesin proovida ehk õnnestub voodisse ta saada.

/mees

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat vallaline olnud ja mitme mehega kohtingutel käinud, kes mulle on väga meeldinud, nende poolt, aga ei tekkinud soovi, suhtes ennast siduda. Nüüd, kui mul on uus suhe, mis kenasti arenenud ca 9 kuud, ilmuvad nad taas välja ja soovivad suhet. Korraga 4 tükki. Samas, mul hea meel, et nendega midagi välja ei tulnud, kuna praegune suhe on nii hea. Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma. Lihtsalt see meeste ja trammide võrdlus kõlab kõrvus.

Paari aasta jooksul nelja mehega suhtes olnud ja siis viiendaga juba 9 kuud koos. Ma arvan, et see kui need neli meest esimese kuuga ei jõudnud otsustada, on normaalne. Nii kiiresti ei jõua ju inimest tundma õppida. Samas ehk oli neilgi mitu rauda tules, et seda õiget leida. Sina ei olnud neil esimene valik, aga kui paremat ei saanud, siis tulid uuesti proovima.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka klapib, siis hakkavad kahe inimese vahel sädemed õige kiiresti lendama. Alati muidugi ei pruugi sädemetest mingit pikka lõket tulla, aga leigesse soojenemisesse mina ei usu.

Aga mul meenus hoopis üks juhtum oma elust. Mõned aastad tagasi, kui mu süda veel vaba oli ja ma tutvumisportaalis kolasin, tutvusin ühe päris põneva mehega. Ma olen kiire süttija ja mulle see mees alguses hirmsasti meeldis aga juba paari kuu pärast muutusin rahutuks, kuna mitte ei saanud aru, mis toimub, saatis teine segaseid signaale ning käitus kummaliselt ja vastuoluliselt. Ühel hetkel sai mul tõesti villand mõistatamistest ja kuna asi ei liikunud mitu kuud ei ühele ega teisele poole, teatasin, et ma enam ei soovi suhelda (ka põhjendasin viisakalt) ja kadusin üsna varsti portaalistki. Mehepoolne reaktsioon minu üsna emotsionaalsele plahvatusele oli vaikus.
Möödus aasta + mõned kuud ja ta otsis mind üles…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat vallaline olnud ja mitme mehega kohtingutel käinud, kes mulle on väga meeldinud, nende poolt, aga ei tekkinud soovi, suhtes ennast siduda. Nüüd, kui mul on uus suhe, mis kenasti arenenud ca 9 kuud, ilmuvad nad taas välja ja soovivad suhet. Korraga 4 tükki. Samas, mul hea meel, et nendega midagi välja ei tulnud, kuna praegune suhe on nii hea. Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma. Lihtsalt see meeste ja trammide võrdlus kõlab kõrvus.

Miks sa arvad, et nad suhet tahavad. On mehi, kes ei suuda üksi elada. Koos ju mõnusam, lisaks enamus naisi võtab igapäeva elu küsimused endale ise lahendada, nii et see lubab veel ka laisk olla ja lasta end teenindada. Tunnetega pole siin miskit pistmist. Pigem see, et äkki oskad hästi süüa teha ja näed enamvähem erutav välja ja ongi kõik. Mis tunded, puhas mugavus ja ka majanduskulude odavus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on suured ja tõelised tunded, siis küll kaua aega ei võta. Armusime oma mehega teineteisesse suve hakul, septembris lahutas ta oma abikaasast ja kolis minu juurde elama. Tänaseks oleme koos elanud üle 20 aasta.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat vallaline olnud ja mitme mehega kohtingutel käinud, kes mulle on väga meeldinud, nende poolt, aga ei tekkinud soovi, suhtes ennast siduda. Nüüd, kui mul on uus suhe, mis kenasti arenenud ca 9 kuud, ilmuvad nad taas välja ja soovivad suhet. Korraga 4 tükki. Samas, mul hea meel, et nendega midagi välja ei tulnud, kuna praegune suhe on nii hea. Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma. Lihtsalt see meeste ja trammide võrdlus kõlab kõrvus.

Miks sa arvad, et nad suhet tahavad. On mehi, kes ei suuda üksi elada. Koos ju mõnusam, lisaks enamus naisi võtab igapäeva elu küsimused endale ise lahendada, nii et see lubab veel ka laisk olla ja lasta end teenindada. Tunnetega pole siin miskit pistmist. Pigem see, et äkki oskad hästi süüa teha ja näed enamvähem erutav välja ja ongi kõik. Mis tunded, puhas mugavus ja ka majanduskulude odavus.

Nendega alguses oli fwb suhe, aga jäigi selliseks seisvaks suhteks. Ei olnud tegelikult kummagilt poolt erilist soovi siduda, aga tekkis selline sümpaatia. Päriselt pole ma nendega suhtlust katkestanud, aga imtiimselt pole olnud koos. Nad olid mul suht kõik korraga. Aga nüüd nad tahavad midagi tõsisemat.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:20; 17.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on meestel kuues meel, mis tajub ära, kui varasemalt saadaval olnud naine suhtesse astub. Siis nagu avastavad, et näh, ma tegelt tahan ka.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma.

Siis sul ju pole suhet, kui endal kripeldab.
Pärast 9 kuud kestnud suhtlemist võiks juba mingi armumise kõrgfaas hakkama saabuma, aga sul ikka veel keegi vana kripeldab.
Pigem oled sa ise pika juhtmega. Ja üleüldse praegu vale valiku teinud.
Kui endas kindel pole.

Normaalne oleks see, et sa ei mäletagi neid enam ja absoluutselt ei huvitaks ka.
Aga sul ilmselt sama teema, et JUBA neljast mehest järjestikku asja ei saanud, siis võtsid viienda igaks juhuks kindla peale minekuna põlle alla.
Et parem varblane peos, kui … jne, eitea ju ka, et kas üldse enam keegi tahab….
Ja nüüd oled tuvi peale vihane.
Ära ole ja saada ta kena naeratuse saatel Balti Jaama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendega alguses oli fwb suhe, aga jäigi selliseks seisvaks suhteks. Ei olnud tegelikult kummagilt poolt erilist soovi siduda, aga tekkis selline sümpaatia. Päriselt pole ma nendega suhtlust katkestanud, aga imtiimselt pole olnud koos. Nad olid mul suht kõik korraga. Aga nüüd nad tahavad midagi tõsisemat.

Ei saa hästi aru. Oli fwb suhe, aga midagi intiimset polnud?

Meestel on jah vist mingi varuvariantide teema. Et mingist hetkest, kui juba liiga pikalt üksi oldud ja pole ikka kedagi õnnestunud leida, siis hakkavad mingite endiste juurde tagasi pöörduma. Sh ekskaaslaste. Et parem keegi kui mitte midagi. Üksi ei oska üldse olla.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:57; 18.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju teistega ei läinud õnneks, keda oleks tahtnud.

See lause minu meelest päris hästi kirjeldab igasuguseid internetisuhteid – lihtsalt mingi õngitsemine, et ei läinud õnneks, võtan järgmise. Kas sellisel õngitsemise teel suhtesse astudes saab üldse olla kindel, et see kestma jääb? Mul pole sellistesse suhetesse usku ega nendesse inimestesse, kes sel viisil suhteid loovad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat vallaline olnud ja mitme mehega kohtingutel käinud, kes mulle on väga meeldinud, nende poolt, aga ei tekkinud soovi, suhtes ennast siduda. Nüüd, kui mul on uus suhe, mis kenasti arenenud ca 9 kuud, ilmuvad nad taas välja ja soovivad suhet. Korraga 4 tükki. Samas, mul hea meel, et nendega midagi välja ei tulnud, kuna praegune suhe on nii hea. Ok, ühe suhtes mul veidi kripeldab, aga ise jäi hiljaks, ning ei hakka praegust suhet rikkuma. Lihtsalt see meeste ja trammide võrdlus kõlab kõrvus.

Miks sa arvad, et nad suhet tahavad. On mehi, kes ei suuda üksi elada. Koos ju mõnusam, lisaks enamus naisi võtab igapäeva elu küsimused endale ise lahendada, nii et see lubab veel ka laisk olla ja lasta end teenindada. Tunnetega pole siin miskit pistmist. Pigem see, et äkki oskad hästi süüa teha ja näed enamvähem erutav välja ja ongi kõik. Mis tunded, puhas mugavus ja ka majanduskulude odavus.

Nendega alguses oli fwb suhe, aga jäigi selliseks seisvaks suhteks. Ei olnud tegelikult kummagilt poolt erilist soovi siduda, aga tekkis selline sümpaatia. Päriselt pole ma nendega suhtlust katkestanud, aga imtiimselt pole olnud koos. Nad olid mul suht kõik korraga. Aga nüüd nad tahavad midagi tõsisemat.

Paras libu ju oled siis, korraga nelja mehega põrutada, mnjaa. Ükki normaalne mees sellisega suhet ei tahagi.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:28; 17.02 20:38; 18.02 10:54; 18.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras libu ju oled siis, korraga nelja mehega põrutada, mnjaa. Ükki normaalne mees sellisega suhet ei tahagi.

Teemaalgataja võiks hoiduda välismaa poppidest ja noortepärastest lühenditest, mille tähenduses ta pole kindel ja kontrollida miskipärast ei oska.

Friends with benefits (FWB) is commonly defined as a sexual relationship between two people where the primary basis of the relationship is sex with no expectations of a romantic relationship or other commitment.

Isegi google saab tõlkega ülihästi hakkama: Kasulikke sõpru (FWB) määratletakse tavaliselt kahe inimese vaheliseks seksuaalseks suhteks, kus suhte peamiseks aluseks on seks, ilma et oleks oodata romantilist suhet ega muud pühendumist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:46; 18.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks hoiduda välismaa poppidest ja noortepärastest lühenditest, mille tähenduses ta pole kindel ja kontrollida miskipärast ei oska.

Friends with benefits (FWB) is commonly defined as a sexual relationship between two people where the primary basis of the relationship is sex with no expectations of a romantic relationship or other commitment.

Ta seda mõtleski ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:28; 17.02 20:38; 18.02 10:54; 18.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul see meeste vahetusvälp on ausalt öeldes päris suur. Saan aru, et need 4 polnud nagunii tõsised suhted. Mis kõigi (vähemalt) neljaga olid fwb suhted (tead ikka mida see lühend tähendab või?) ja suhteliselt korraga? Tegus naisterahvas siis, sarvede mahajooksmine raskel kujul… Ja nüüd on õnnelikult monogaamne, juba 9 kuud.

Eks ikka tekib ka meestel “näe, ära võeti, tollest oleks äkki tegelikult asja saanud!” tunne. Eriti kui sa ise neile sellest räägid, et mul on nüüd uus. Nagu naistelgi tekib vahel suur kihu kätte saada mees, kellele keegi teine naine silma viskama hakkab 🙂 nagu tittedel on “äää, mina tahtsin just seda küpsist, mis tema ära sõi!”- inimlik värk. Kui teine ka tahab, ju siis ikka oli väärtuslik, kuigi alguses ei paistnudki suurem asi. Janoh, natuke sorkida ikka võib, äkki naine võtab seda kui komplimenti ja saab teise mehe saagi ära käkkida. Tunnete tekkimise kiirusega pole sel tegelikult midagi tegemist, sest mingeid tundeid neil pole peale pealiskaudse huvi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 11:38; 25.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta seda mõtleski ju.

Minu viga, lugesin kiiruga, et

aga imtiimselt pole olnud koos.

…ja tegin vale järelduse.

Järelikult siis tõesti seksis nendega põhimõtteliselt vaheldumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga imtiimselt pole olnud koos.

…ja tegin vale järelduse.

Järelikult siis tõesti seksis nendega põhimõtteliselt vaheldumisi.

Jap, et uue suhte ajal suhtleb nendega edasi, aga seksinud nendega enam pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:28; 17.02 20:38; 18.02 10:54; 18.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuskil 8 aastat üksi olnud ja ka eelmisel aastal tegin ühte portaali konto. Sai kirjutatud ja kohtutud mitmega.
Mina oma kogamuse põhjal, mis ma sealt sain, on see, et mehed küll tahavad suhet aga ei taha oma elus midagi muuta. Vähemalt 40+ inimestel on juba välja kujunenud oma elurütm töö, hobide ja vaba aja osas. Selles vanuses ka enamustel lapsed ja aega peab jätkuma ka neile.
Need mehed kellega mina kohtusin, tundusid, et oskasid väga hästi üksi olla. Keegi endale koduperenaist ei otsinud.
Ühe mehega kohtume siiani vahel. Tuleb tunnistada, et minul tundeid tema vastu ei olnud ega ole. Käisime peale mõningast kirjavahetust paar kohta kohtamas. Tema tahtis veel aga mina ei leidnud sobivat aega ja ega tahtmist ka mitte. Siis ta leidiski, et tal ei ole mulle midagi pakkuda ja liigume edasi. Paari kuu pärast võttis uuesti ühendust, et ta ei suuda mind unustada ja muudkui mõtleb mu peale. Toob lilli, tahab välja teha ja viia mind kuhu vaid ma tahan. Ja ma lasen tal seda teha. Intiimsust meie vahel ei ole. Ilmselt ta tahaks aga peale ei pressi.
Võin öelda, et ma naisena ei ole temast mehena huvitatud aga kuna paremat varianti ei ole, siis lasen end hellitada.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:23; 18.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ei võta kaua aega, et aru saada oma tunnetest. Lähtudes sellest meeste ja sõiduvahendite võrdlusest – kui mees on sinust tõsiselt huvitatud, siis ta on pigem kui vilkuritega politseiauto, mis üritab sind rajalt maha võtta. Kui mees on oma rajal kulgev tramm, siis ta lihtsalt võtab selle, kes ise peale hüpata tahab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ei võta kaua aega, et aru saada oma tunnetest. Lähtudes sellest meeste ja sõiduvahendite võrdlusest – kui mees on sinust tõsiselt huvitatud, siis ta on pigem kui vilkuritega politseiauto, mis üritab sind rajalt maha võtta. Kui mees on oma rajal kulgev tramm, siis ta lihtsalt võtab selle, kes ise peale hüpata tahab

Väga hea võrdlus 😛
Mina isiklikult oma aega nende peale ei raiskaks, kel läheb “kaua aega, et oma tunnetest aru saada”. Ma ei usu, et seal tegelikult siirast huvi on. Pigem mingi hetk on üksindusetunne või seksivajadus. Siis jälle aktiivsemad või ilmuvad mitu kuud hiljem välja. Aga siira huviga pole mingit pistmist. No mõelge realistlikult – kui mees tõesti üht naist tahab ja ihaldab, kas ta siis jätab ta ripakile ja riskib võimalusega, et äkki vahepeal mingi teine mees ta ära võtab? No EI! See aktiivsuse tõus ja justkui huvi pärast seda, kui mingi teine mees on hakanud naise vastu huvi näitama, on lihtsalt püüd endale mugavat varuvarianti alles hoida. Et ikka oleks olemas, kui endal tahtmine tekkima peaks.

Kui mees sind ikka reaalselt tahab, siis ta PINGUTAB. Näeb vaeva ja leiab su jaoks aega. Kui seda pole, siis las minna. Ma olen selline lihtakoelise mõtlemisega, et kui mehel huvi on, siis küll ta tegutseb ja su jaoks aega leiab. Kui ei leia, siis järelikult pole piisavat huvi. Ja nii lihtne tegelikult ongi.
Neid tramme pole mõtet taga ajada. Las sõidavad oma rajal edasi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:57; 18.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kogamuse põhjal, mis ma sealt sain, on see, et mehed küll tahavad suhet aga ei taha oma elus midagi muuta. Vähemalt 40+ inimestel on juba välja kujunenud oma elurütm töö, hobide ja vaba aja osas.

Vabandust, et vahele segan, aga mida sa reaalselt siis neilt meestelt ootasid, et nad oma elus muudaks?
Tuleks töölt ära?
Unustaks oma hobid?
No vabast ajast saan aru, ikka otsid ju omasugust, kellega vaba aega on lahe koos veeta…ja kui nad isegi seda ei tahtnud teha, siis polnud tegu õige inimesega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:46; 18.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et vahele segan, aga mida sa reaalselt siis neilt meestelt ootasid, et nad oma elus muudaks?
Tuleks töölt ära?
Unustaks oma hobid?
No vabast ajast saan aru, ikka otsid ju omasugust, kellega vaba aega on lahe koos veeta…ja kui nad isegi seda ei tahtnud teha, siis polnud tegu õige inimesega.

Ilmselt ei olnudki tegu minu jaoks õigete inimestega või sattusin kokku väga tegusate meestega.
Ei, ma ei eeldanud, et nad jätaksid oma töö, hobid ja lapsed. Mul on endal samuti ju elu aga ma ei oleks hakanud suhet otsima, kui mul elu oleks nendega täidetud.
Kui argipäevad on hõivatud tööga ja nädalavahetused hobi või lastega, siis miks üldse otsida kaaslast? Seega variant nagu teemaalgatajal, et suhtled korraga 4 mehega, on mõistlik.
Saad ühega kokku, kuulad ära, kui kiire-kiire ja sisukas ning hobiderohke elu tal on. Kohtud järgmisega jne. Vahepeal võtab eelmine ühendust, et oi pole kuu aega suhelnud, kuidas läinud on? Võib-olla ongi see normaalne, mina ei tea.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:23; 18.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii tüütu stereotüüp, et meestel võtab selle armasuse asjaga aega. Netis õpetatakse, et ära siis tunnetest juttu tee, näita, et tahad vaid lõbu ja ole raskesti kättesaadav, et siis mees saab aru, et ikka armastab ja siis tuleb se Iloveyou ära.
Mina ütlen nii, et kui mees suhtes vedajaks ei saa ja tunnetest ja suhtest ei räägi, siis tuleb ta unustada. Kui mees midagi soovib, siis ta tegutseb, muidu istub ta lihtsalt mugsvussuhtes, mida ta ise ei pruugigi suhteks pidada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 20:59; 24.02 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mulle selline keskealine mees sattus, kel oli oma elu, kuid minu puhul eeldas, et peale paari kuud on tema minu elu kese, et mu lapsed, sõbrad, töö ja harrastused tuleks siis, kui tema kõrvalt talle sobiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 20:59; 24.02 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ on ju nii naisel kui mehel juba küllalt palju “oma elu”: lapsed, tööd, kodud, ei taha keegi tulla kuskile (erand on kodutud ja pinda otsivad, kes on nõus jälle kohe kellegi diivanile kolima).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 11:38; 25.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks meestel võtab kaua aega, et aru saada oma tunnetest