Esileht Pereelu ja suhted Miks meestele meeldivad naised, kes ei ole klammerduvad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Miks meestele meeldivad naised, kes ei ole klammerduvad?

Postitas:
Kägu

Ise olen täheldanud, et kui jätan mehele ükskõiksema mulje, siis seda rohkem ta näitab tähelepanu üles. Kui aga võtan ise kontakti, siis mees ka kuidagi taganeb. Kas see ongi nii, et meestele meeldivad naised, kes ei klammerdu nii väga?

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestele meeldivad üldjuhul naised, kes ei vorbi igasuguseid napakaid teemasid Perekooli.

+12
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellelegi ei meeldi klammerduvad inimesed.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peakski kellegile klammerduv inimene meeldima?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga lihtne!

Nii see lihtsalt on, kellelegi ei meeldi, kui  keegi takjana kinni ripub, meeste puhul eriti, neil on vaja jahtida.

Mina pole üldse klammerduja, ehk siis olen kass kes kõnnib/kõnniks omapäi.

Mees on minu küljes väga kinni, sama oli ka eelnev boyfriend – isegi nagu ahistavalt.

Samas need 2 keda ise olen elus taga ajanud, pole olnud just liigselt huvitatud.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellelegi ei meeldi klammerduvad inimesed.

Kontakti võtmine on klammerdumine? Pigem võiks aru saada, et sel mehel pole huvi ja ta rahule jätta.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimestele meeldivad võimumängud. Sa tead, et võid teha igasugu sittusid, see üks inimene ikka ei lähe kuhugi. See on ju tore.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin peabki teadma, mis sulle endale meeldib. Mitte, mis sellele mehele meeldib. Kui meeldib selline käitumine endaga, lase aga edasi. Kui ei meeldi, tõmba joon alla ja leia teine mees. Selle mehega jäätegi nii.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed on jahimehed. Kergelt kätte saadud saak ei ole sugugi ahvatlev.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina olen naine ja mulle ka ei meeldi klammerdujad. Ma pean saama olla vaba inimene, kuni ma pole ise otsustanud seda enam mitte olla. Ja klammerdumisel on mingi selline ahastuse ja desperate olemise lõhn küljes, mis peletab.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldis kunagi üks töökaaslane, tegin pidevalt asja tema kabinetti, sättisin ennast tema teele, eks tegin ennast väheke lolliks ka. Sest ta sõber, kes oli minust kohutavalt sissevõetud ja oleks mind kohe naiseks võtnud – ütles, et ta ei ole sinust huvitatud, jäta ta piiramine. Ja tegingi nii,  siis hakkas tema minu vastu huvi tundma, helistama – jätsin mulje, et ei ole huvitatud jne. Korra sattusime ka voodisse, et ta sõbrast lahti saada, aga sellest ei tekkinud mingeid tundeid ja kirusin seda otsust. Üldse sai vaba ja vallalisena tehtud asju, mille üle enam uhke ei ole.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga lihtne!

Nii see lihtsalt on, kellelegi ei meeldi, kui keegi takjana kinni ripub, meeste puhul eriti, neil on vaja jahtida.

Mina pole üldse klammerduja, ehk siis olen kass kes kõnnib/kõnniks omapäi.

Mees on minu küljes väga kinni, sama oli ka eelnev boyfriend – isegi nagu ahistavalt.

Samas need 2 keda ise olen elus taga ajanud, pole olnud just liigselt huvitatud.

Mehed ahistavad ja piiravad su tegevust ja sina oled uhke selle üle? Klammerdumine ei ole kompliment- see on ebakindlus, madal enesehinnang jm. probleemid.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen täiesti nõus! Ka mulle naisena ei meeldi klammerdujad. Kui mees isegi muude omaduste puhul meeldiks, siis liigne klammerdumine on see, mis paneb pigem vältima ja ehk isegi suhtlust lõpetama.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen täheldanud, et kui jätan mehele ükskõiksema mulje, siis seda rohkem ta näitab tähelepanu üles. Kui aga võtan ise kontakti, siis mees ka kuidagi taganeb. Kas see ongi nii, et meestele meeldivad naised, kes ei klammerdu nii väga?

Meestele meeldib ise naisi jahtida ja külge lööv naine on ohtlik, sest mees ei tea mis on naise motiivid. Parem siis distantseeruda.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised ei oska isegi klammerduda, nagu vaja. Olen ka ise naine ja kuulnud, näinud seda piisavalt. Küll sätitakse ennast juhuslikult kohtuma, küll volksutatakse kuskil veeautomaadi juures silmi. Minu arvates kui juba, siis juba. Mu üks nooruspõlvesõbranna võttis niimoodi mehe. Tegi ennast täiesti asendamatuks. Kõlab kui hirmus enesealandus, aga viis ühikasse, kus ta is ei elanud, kutile hommikul praemune ja peekonit ja õhtul sooja sööki. Pesi tema pesu, aga ei tükkinud näiteks kuti poistepidudele, ei küsinud kunagi midagi, et vingunud, naeratas, ootas, oli lahke jne. Kui kutt oli linnas kuskil purjakil, läks autoga järgi, ei mingit pretensiooni. Kui kutt käis teise neiuga kinos, ei mingit etteheidet, tegi veel mõlemale ühika köögis pannkooke. Kolm aastat käis nagu uni küll kastrulitega, küll soojade sokkidega, küll lõikas juukseid, küll pesi aknaid. No ja muidugi andis muretult seksi ja EI vigisenud ega vingunud, ootas rahulikult koridoris, kuni kutt tuli. Esimesed pool aastat terve ühikas naeris ta üle. Aastakene püüdis see kutt teda maha raputada. Nelja aasta pärast nad abiellusid ja praegu on 35 aastat abielu täis. Mees ütleb, et paremat naist pole olemas. MITTE kunagi ei keela kuskile minna, mitte kunagi ei irise ega virise ja seetõttu polevat teda ka põhjust petta.

Lisaks tean ma ühe vanema põlvkonna meesnäitleja lugu. Nii mehe kui ka naise poolelt. Mees lahutas ja fännitar hakkas teda piirama. Kapitaalselt. õpuks sai siis üheks ööks kätte ka ja hommikul teatas, et ta võib ju ära minna, aga sellest mehest ta ei loobu kunagi. Mees oi muidugi väga hämmastunud – palju noorem naine, tema juba keskealine joomakaldiuvustega mees. Ja ei jätnudki. Ka vist 25 aastat koos ja ainult seepärast, et naise kaanis ennast mehe külge nii, et peagi ei osanud mees enam teisiti eladagi. Hirmsasti armastab seda naist.

Ja siis üks kadunud muusik, kes enne surma leidis noore armsama ja lahutas oma naisest. See naine ei jätnud. Kui mees haigestus, siis istus tema voodiveerel ja ei sammugi tagasi.

Ühesõnaga – kui klammerduda, siis mitte poole vinnaga vaid nii, et teisel pole pääsu. Pikk jutt sai, sry.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klammerduv inimene ei tekita respekti, vaid pigem nagu vastikust. See alandab inimest ja ka seda, kelle külge klammerdutakse, sest sunnib toda käituma inetult. Ma ei tea, keda eelmine kägu silmas peab, aga ei tea ise ühtki edulugu klammerdujatest. Vahel on lastud end teenendada terve elu ja siis ikka see klammerduja maha jäetud, juba pea vanaduses.

Vabadusega on imelik lugu, seda enamasti ei kasutatagi (kui pole mingi saripetja), kui see olemas on. Aga vabaduse puudumine tekitab vastupandamatu soovi end vabaks murda ja petta. Ehk et neid eelmise väiteid mina küll kinnitada ei saa, risti vastupidi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed tavaliselt klammerduvad naiste külge tundes liblikad kõhus ja oodates seksi muud ei midagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks tean ma ühe vanema põlvkonna meesnäitleja lugu. Nii mehe kui ka naise poolelt. Mees lahutas ja fännitar hakkas teda piirama. Kapitaalselt. õpuks sai siis üheks ööks kätte ka ja hommikul teatas, et ta võib ju ära minna, aga sellest mehest ta ei loobu kunagi. Mees oi muidugi väga hämmastunud – palju noorem naine, tema juba keskealine joomakaldiuvustega mees. Ja ei jätnudki. Ka vist 25 aastat koos ja ainult seepärast, et naise kaanis ennast mehe külge nii, et peagi ei osanud mees enam teisiti eladagi. Hirmsasti armastab seda naist.

Kas selle naise initsiaalid on L. T?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed tavaliselt klammerduvad naiste külge tundes liblikad kõhus ja oodates seksi muud ei midagi.

Kas mehed on siis tõesti ilma tunneteta loomad, kes soovivad vaid seksi ja ei vaja mitte mingeid tundeid, lähedust ega hellust?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätab väga sellise egoisti mulje. Et kui mees tunneb huvi ja huvitub naise tegemistest on kohe klammerduja?

Jah mõlemad on erinevad. Erinevad hobid ja vajadused. Aga on ka palju ühiseid jooni. Muidugi ei saa loota, et istutakse 24h ninapidi koos aga mingi osa sellest oleks ikkagi ilus koos olla ilma, et kumbagi poolt klammerduvaks ei kutsutaks…..

Mees tahab ka tunda turvatunnet, et teda armastatakse samamoodi kuidas ta armastab oma naist.

Süüdistades meest klammerdumises on tegelikult vabandus suhtest minema tõmbamiseks……

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks klammerdumine ole see, kui üks tahab teisega palju rohkem aega koos veeta kui teine esimesega. Kui mõlemad tahavad palju omaette aega, siis pole mingit klammerdumist, ja kui mõlemad tahavad kogu aeg ninapidi koos olla, ega siis ka ju ei ole.

Klammerdumine oleks siis põhimõtteliselt oluliselt erinev vajadus ühise/eraldi aja osas, misiganes põhjusel – kas ühel on rohkem tundeid või teisel suurem eraldiolemisvajadus.

(Ma mäletan, kuidas ma lugesin Sayersi “Korralagedust Bellona klubis”, kus lõpuks mõrvar kommenteerib selle neiu kohta, kellega ta vahepeal oma suures rahahimus kihlatud oli, et “aga ta oligi natuke seksihaige – kogu aeg tahtis tundeid jms” – jeah, seda sa mõtled sellepärast, et sa ise mõtlesid ainult rahast, teine oli täiesti normaalne armunud neiu, kes uskus, et sina teda ka armastad ja ootas vastavat käitumist. Igavene jobu.)

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesi igasuguseid, ei saa jagada meesteks ja naisteks,  kuid kas teema on “õnnelikust” armukesest, kes tegelikult ei olegi õnnelik. Mehele meenub siis kui kodus pahasti või viimane häda käes. Siis on ikka vaja ise kontakti võtta ja välja selgitada, mitmekesi seal voodis siis nüüd ollakse.
Ega vaba ja vallatu ka ei ole alati hea variant, paneb ka ehk mõtlikult küsima, mis siis viga, et vaba.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühesõnaga – kui klammerduda, siis mitte poole vinnaga vaid nii, et teisel pole pääsu.

Mul oleks ausalt öeldes kurb, kui mees minu hädavajalikkust läbi pesupesemise, pannkookide ja alatise seksinõusoleku tajuks 🙁

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mehed on siis tõesti ilma tunneteta loomad, kes soovivad vaid seksi ja ei vaja mitte mingeid tundeid, lähedust ega hellust?

Kui aus olla, siis jah.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingid mängud ei toimi heaks suhteks. Koos peavad olema inimesed, kes tahavad üksteisesse “klammerduda”. Kui juba tekib tahtmine olla oma kaaslasest eemal või mingeid võimumänge mängida, siis pole (enam) õige suhe. Noorena sai ikka loll oldud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised ei oska isegi klammerduda, nagu vaja. Olen ka ise naine ja kuulnud, näinud seda piisavalt. Küll sätitakse ennast juhuslikult kohtuma, küll volksutatakse kuskil veeautomaadi juures silmi. Minu arvates kui juba, siis juba. Mu üks nooruspõlvesõbranna võttis niimoodi mehe. Tegi ennast täiesti asendamatuks. Kõlab kui hirmus enesealandus, aga viis ühikasse, kus ta is ei elanud, kutile hommikul praemune ja peekonit ja õhtul sooja sööki. Pesi tema pesu, aga ei tükkinud näiteks kuti poistepidudele, ei küsinud kunagi midagi, et vingunud, naeratas, ootas, oli lahke jne. Kui kutt oli linnas kuskil purjakil, läks autoga järgi, ei mingit pretensiooni. Kui kutt käis teise neiuga kinos, ei mingit etteheidet, tegi veel mõlemale ühika köögis pannkooke. Kolm aastat käis nagu uni küll kastrulitega, küll soojade sokkidega, küll lõikas juukseid, küll pesi aknaid. No ja muidugi andis muretult seksi ja EI vigisenud ega vingunud, ootas rahulikult koridoris, kuni kutt tuli. Esimesed pool aastat terve ühikas naeris ta üle. Aastakene püüdis see kutt teda maha raputada. Nelja aasta pärast nad abiellusid ja praegu on 35 aastat abielu täis. Mees ütleb, et paremat naist pole olemas. MITTE kunagi ei keela kuskile minna, mitte kunagi ei irise ega virise ja seetõttu polevat teda ka põhjust petta.

Ja siis üks kadunud muusik, kes enne surma leidis noore armsama ja lahutas oma naisest. See naine ei jätnud. Kui mees haigestus, siis istus tema voodiveerel ja ei sammugi tagasi.

Ühesõnaga – kui klammerduda, siis mitte poole vinnaga vaid nii, et teisel pole pääsu. Pikk jutt sai, sry.

Enne oleks üksi, kui kellegi taltsas orjatar. Suhe peab ikka kahepoolne olema.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldis kunagi üks töökaaslane, tegin pidevalt asja tema kabinetti, sättisin ennast tema teele, eks tegin ennast väheke lolliks ka. Sest ta sõber, kes oli minust kohutavalt sissevõetud ja oleks mind kohe naiseks võtnud – ütles, et ta ei ole sinust huvitatud, jäta ta piiramine. Ja tegingi nii, siis hakkas tema minu vastu huvi tundma, helistama – jätsin mulje, et ei ole huvitatud jne. Korra sattusime ka voodisse, et ta sõbrast lahti saada, aga sellest ei tekkinud mingeid tundeid ja kirusin seda otsust. Üldse sai vaba ja vallalisena tehtud asju, mille üle enam uhke ei ole.

Jumal tänatud, et nii läks. Mees, kel on sellised selgeltnägijatest ja hoiatajatest sõbrad, pole küll midagi erilist. Muidu kui oleksid selle mehega ikka leivad ühte kappi pannud, oleksid pidanud tema imelikku sõpra siiani taluma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks üldse pead vaevata mingi mehe üle, kes peab naise poolt kontakti võtmist juba klammerdumiseks? Mulle tundub, et see mees pole vaba ja üritab neid kontakte hoida salajas ja seetõttu ei soovi, et temaga ühendust võetakse vaid võtab ise, kui temale sobib. Miks küll oma aega raisata selle mehega. Teine variant on, et pole huvitatud, aga mängib mängu, et on. Igal juhul tundub ajaraiskamisena.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klammerdumine ja lihtsalt teatava initsiatiivi üles näitamine on erinevad asjad.

Aga isegi selle initsiatiivi seisukohast olen ära tabanud, et paraku jah – kui ise võtan ühendust, olen suhtlusele avatud ja näitan huvi välja, siis meeste huvi kipub kas üldse mitte tekkima või siis raugeb varem väljendunud huvi mingil saladuslikul kombel ära. Kui mul endal huvi pole ja eriti initsiatiivi ka seetõttu üles ei näita, on mehed platsis ja valmis igat pidi suruma… Mehel on justkui vaja tunnet, et ta sai naise omale teadliku jahi ja surumise läbi, mitte naise initsiatiivil või mingil vastastikusel kokkuleppel. Kahju, aga nii see mu kogemus on. Suur hulk inimesi paistab tegelevat mingi mänguga, mille jaoks minul pole soont antud. Õnneks sattus mu teele siiski mees, kes paistab mitte olevat mängur, vaid lihtsalt suutis oma huvi väljendada, ja minu vastuhuvi peale ei tõmmanud kohe uttu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ükskord olin loll ja noor ja otsisin endale meest. Käisin ja tutvusin, aga ei leidnud. Sõbranna oli netist leidnud elukaaslase ja viiendat aastat suhtes. Soovitas mullegi netis tutvuda, tegin seda. Leidsin netist mehe, kes osutus joodikuks ja jobuks. Jätsin maha, aga minu hing sai ikka väga kannatada selles suhtes olles. Automaatselt välistan pärast seda kõik tutvumissaidid. Kui mõni mees on huvi näidanud, pole enam huvi vastu näidanud. Mõnel mehel ongi kombeks öelda juba tutvuse alguses, et kirjuta mulle siis facebooki või meilile. Saan aru, et nii suheldakse ja kõik suhtlevad. See tõmbab mul aga sees õõnsaks ja koheselt on see ka absoluutselt viimane kord, kui selle mehega suhtlen või kohtun. Lihtsalt ei suhtle enam, ei mingeid selgitusi mehele. Kirjutama kindlasti ühelegi ei hakka enam ega jumala eest, ühendust võtma või taga ajama. Minu pärast sõitku kõik seenele.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks meestele meeldivad naised, kes ei ole klammerduvad?