Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Teema: Miks mehed ei taha lastega naisi?

Postitas:
Kägu

Miskipärast olen kogenud mitut juhust järjest, kus olen tutvunud noormehega ja peale avalikustamist, et mul on lapsed, on inimene niimoodi ümber nurga ja ilusti öelnud, et midagi ei tule välja ja teda lastega naised ei huvita.
Kuidas mulle satuvad sellised mehed järjest teele ette?
Kas ma olen tõesti saanud hakkama maailma suurima veaga ja nö ise oma elukese kihva keeranud, kui otsustasin saada omale kaks last?
Kurvaks teeb, et ma omale kaaslast ei leia 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Miks mehed ei taha lastega naisi?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miskipärast olen kogenud mitut juhust järjest, kus olen tutvunud noormehega ja peale avalikustamist, et mul on lapsed, on inimene niimoodi ümber nurga ja ilusti öelnud, et midagi ei tule välja ja teda lastega naised ei huvita.
Kuidas mulle satuvad sellised mehed järjest teele ette?
Kas ma olen tõesti saanud hakkama maailma suurima veaga ja nö ise oma elukese kihva keeranud, kui otsustasin saada omale kaks last?
Kurvaks teeb, et ma omale kaaslast ei leia :([/tsitaat]

Sama siin 🙂

Please wait...
Postitas:
Jarka

Kahe lapsega on tõesti raskem mehele saada. Oleneb ka mis vanuses mehi otsid. Noored kardavad nii suurt vastutust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kallis inimene, sa oled lihtsalt väga valesid mehi vaadanud. Meie tutvusringkonnas palju paare, kus mees endale mitme lapsega naise võtnud ja kõik õnnelikud pereinimesed. Asi ma kardan on ainult nendes persoonides kellelt sa seda pereelu ootad. Analüüsi, mis muud neil veel kõigil sarnast on ja siis hoia sellistest eemale 🙂 Ja kõik läheb hästi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma otsin mehi vanuses 27-35. Ära ütlejad on olnud enamus sinna 25/26 kanti. Omast arust olen palju väljas käinud. Tutavatel külas, sünnipäevadel, niisama jalutamas jne. Ikka pole leidnud kedagi, kellega tõesti hea klapp oleks. Selliseid üheöö suhteid on olnud mitu, aga ma otsin ikka midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lastetu naine eelistaks ju ka lastetut meest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Ei kallis inimene, sa oled lihtsalt väga valesid mehi vaadanud. Meie tutvusringkonnas palju paare, kus mees endale mitme lapsega naise võtnud ja kõik õnnelikud pereinimesed. Asi ma kardan on ainult nendes persoonides kellelt sa seda pereelu ootad. Analüüsi, mis muud neil veel kõigil sarnast on ja siis hoia sellistest eemale 🙂 Ja kõik läheb hästi![/tsitaat]

Mu sõbrannad on pea kõik öelnud, kui neile uue mehe pilti näidanud olen või uut meest tutvustanud, et: ‘Sul on need mehed ikka kõik ühte aukku.’
Ma ise küll ei näe, et nad kõik sarnased oleksid.
Olen palju mõelnud, et äkki oleks mõtekam vaadata vanemaid mehi ja teistsuguse välimusega, kui varem. Olen proovinud, aga no ei lähe peale lihtsalt. Ma ei kujuta ette elu mehega, kes mulle füüsiliselt ei meeldi. Samuti ei kujuta ma ette elu mehega, kes ei meeldi mulle iseloomult. Ma ei taha üksikuks jääda ja mul on niii kõrini üksi olemisest. Vahest tahaks ka kedagi koju oodata, hommikul tööle saata või õhtul kaissu pugeda. Ma armastan oma lapsi ja neid ma meeste pärast iial ei jätaks!! Peangi siis vist leppima sellega, et erilist lootust pole.

Please wait...
Postitas:
mäu

Ütleks, et ikka \”oleneb naisest\”. Tean ka kes on saanud mehele 3 olemasoleva lapsega

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lastetu naine eelistaks ju ka lastetut meest. [/tsitaat]

Julgen vastu vaielda. Mina võtaksin omale lastega mehe. Üksikisa. Kui mulle mees kohutavalt meeldib, iga pisemgi asi tema juures, siis võtaksin ta kindlasti. Teiste eest ei oska rääkida:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peaks keegi vabatahtlikult tahma teise mehe lapsi kasvatada ? Muidugi võimalus löögile saada on siiski meestega, keda teised naised ei taha. Muidugi on ka erandeid aga siis peab see naine ikka Naine olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõesti imestad või? mees, kes tahaks naisega kahekesi toredasti kohustustevabalt aega veeta ja mõne aja pärast oma lapsi saada, saab hoopis kasvatada kellegi teise omasid. miks peaks 25-aastane sellisest koormast huvitatud olema, mõtle nüüd loogiliselt. Peaksid vaatama siiski omasuguseid, lastega üksikisad on vast leplikumad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Julgen vastu vaielda. Mina võtaksin omale lastega mehe. Üksikisa. Kui mulle mees kohutavalt meeldib, iga pisemgi asi tema juures, siis võtaksin ta kindlasti. Teiste eest ei oska rääkida:)[/tsitaat]

Ma mõtlesingi seda, et oletame, et on kaks meest, kes on täpselt ühesugused (ja meeldivad mulle väga), aga ühel on laps või lapsed ja teisel ei ole. Siis mina valiksin igatahes teise mehe. Et see lapsevanemaks olek on pigem miinus kui pluss uue kaaslase leidmisel, eriti kui tegu on noorte inimestega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, ei lugenud eelmiseid vastuseid aga mind pani lihtsalt imestama, kuidas sa paned kysimuse alla oma lapsed. Ei kujuta ette, kuidas v6ib tunda, et elu nende olemasolu p2rast kihvas v6iks olla.
Peaksid rohkem sihtima mehi, kellel ka juba endal lapsed on. Sest kel neid ei ole, tahavad ikka alustada oma pere loomist \”puhtalt lehelt\”. Mis teha, kunagi, kui olid lastetu, oleksid ehk sama tundnud kui oleksid kohanud toredat meest ja siis teada saanud, et tal juba lapsed olemas..kellegi teisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on hea mõte 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin kägu 20:11 Ma saan aru, et see ümberprogrameerimine ei ole kerge. Aga praegu ma sain lähitutvusringkonnas kokku 3 meest kes endale lapsega naise võtnud ja üks neist 3 lapsega . Ise ütlevad hästi, tutvusin naisega kes on nagu mulle loodud ja lapsed kah toredad, keda need lapsed segavad, teevad elu ainult rikkamaks.Neid nõmedaid lehtsabasid küll ja küll, kes lubanud truudust ja pere aga ikka ei suuda ühele mehele end pühendada. Lastega naine rahulik ja elukogenud, pole enam lehtsaba ja sellepärast ongi tore harmooniline pereelu. Kõik paarid 25 – 30 aastased inimesed.( kõigil pm sama jutt) Nii, et siiski oleks parem maha istuda ja mõelda, et ega need meheillusioonid ei varjuta reaalseid vajadusi.Näiteks küll ilmalasteta aga kah paarilise leidmisega raskustes inimesest. meesterahvas väga hea välimusega, maitsekas, keskmiselt rahakas, kah unistuseks püsisuhe ja pere. Kahjuks meeldivad härrale siresäärsed blondiinid, kellega tutvutakse ööklubis ehk siis need samad lehtsabad, kellest need 3 meest räägivad, kes nn teise ringi naise võtnud. lehtsabadega sel toredal tüübil alati keevaline suhe maksimum 6 kuud, kus siis räägitakse abielust jne, kuni plika leiab, et oih ma kogemata magasin hoopis teise tüübiga ja ma vist ikka tahan hoopis tema juurde minna. Ja täpselt sama jama on kordunud lugematuid kordi, sest inimtüüp, keda vaadatakse on ju üks ja sama lihtsalt nägu teine.
Kui julged siis pane oma ettekujutus sellest mehest siia teemasse ülesse ( ootused välimuse, iseloomu ja huvialadesuhtes, hea kui võimalikult tähtsuse järjekorras)ja analüüsime seda lugu. Äkki tuleb mõni tore mõte või tera millega edasi minna.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Oleneb ka, kui vanad lapsed on. Mul on tütar üheksane ja sain küll mehele. Mees tunnistas, et kui laps oleks väga väike ja ripuks mul koguaeg kaelas, siis ta oleks ikka enne miljon korda üle mõtelnud. Mehed on ju ka romantikud ja tahavad algusargadel kindlasti naisega võimalikult palju omavahel olla. Üheksane tegeleb juba suht palju omade asjadega, neljase järele peab aga väga palju vaatama. Üheksane võtab ise omale süüa, peseb end ise jne. Pisikese peale läheb hulganisti aega ja mehed tunnevad, et see justkui nende arvelt. Kadekopsid on nad, vot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Siin kägu 20:11 Ma saan aru, et see ümberprogrameerimine ei ole kerge. Aga praegu ma sain lähitutvusringkonnas kokku 3 meest kes endale lapsega naise võtnud ja üks neist 3 lapsega . Ise ütlevad hästi, tutvusin naisega kes on nagu mulle loodud ja lapsed kah toredad, keda need lapsed segavad, teevad elu ainult rikkamaks.Neid nõmedaid lehtsabasid küll ja küll, kes lubanud truudust ja pere aga ikka ei suuda ühele mehele end pühendada. Lastega naine rahulik ja elukogenud, pole enam lehtsaba ja sellepärast ongi tore harmooniline pereelu. Kõik paarid 25 – 30 aastased inimesed.( kõigil pm sama jutt) Nii, et siiski oleks parem maha istuda ja mõelda, et ega need meheillusioonid ei varjuta reaalseid vajadusi.Näiteks küll ilmalasteta aga kah paarilise leidmisega raskustes inimesest. meesterahvas väga hea välimusega, maitsekas, keskmiselt rahakas, kah unistuseks püsisuhe ja pere. Kahjuks meeldivad härrale siresäärsed blondiinid, kellega tutvutakse ööklubis ehk siis need samad lehtsabad, kellest need 3 meest räägivad, kes nn teise ringi naise võtnud. lehtsabadega sel toredal tüübil alati keevaline suhe maksimum 6 kuud, kus siis räägitakse abielust jne, kuni plika leiab, et oih ma kogemata magasin hoopis teise tüübiga ja ma vist ikka tahan hoopis tema juurde minna. Ja täpselt sama jama on kordunud lugematuid kordi, sest inimtüüp, keda vaadatakse on ju üks ja sama lihtsalt nägu teine.
Kui julged siis pane oma ettekujutus sellest mehest siia teemasse ülesse ( ootused välimuse, iseloomu ja huvialadesuhtes, hea kui võimalikult tähtsuse järjekorras)ja analüüsime seda lugu. Äkki tuleb mõni tore mõte või tera millega edasi minna.[/tsitaat]

Mis ma ikka kardan 🙂
Alustan kõige tähtsamast:
* Aus
* Hooliv
* Viisakas
* Tark
* Kena
* Mõistev
* Humoorikas
* Rahulik

Sellist meest vist polegi olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ma ikka kardan 🙂
Alustan kõige tähtsamast:
* Aus
* Hooliv
* Viisakas
* Tark
* Kena
* Mõistev
* Humoorikas
* Rahulik

Sellist meest vist polegi olemas.[/tsitaat]

On, aga ma võtsin ta ära 😛 Hoolimata oma kahe lapse olemasolust 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need liiga üldised, proovi rohkem detailne olla, sest tegelikud ootused on tavaliselt detailsemad. :)Mida on mõeldud täpselt kena all- välimus, missugused on need mehed tavaliselt olnud, kes on tõmmanud. Tark- kas et peab olema mõni diplom taskus või mis on see tarkus, mida otsid. Mida mõeldakse viisakuse all, mõni on õnnelik kui mees oskab tere öelda ja kinnise suuga mäluda, teine soovib kogu etiketijärgset käitumist. Mõistev, paljud naisd ootavad mehelt nata liiga palju selle sõna alt, nii et proovi need märksõnad kõik lahti kirjutada, sest üldsõnaliselt ei ütle need sulle endalegi tegelikult midagi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned ikka tahavad. Meil on tutvusringkonnas mitu sellist, kes lapse või lastega naise võtnud.
Minu mees kaasa arvatud. Tutvusime, kui mu esimene laps oli kahene, koos hakkasime elama, kui laps oli neljane ja meie pulmas oli tüdruk viiesena lilleneiuks 🙂
Ise olime siis 25.
Nüüd 18 a abielus ja veel 3 ühist last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

* Aus – Ma vihkan valetamist ja keerutamist. Mees peab olema aus. Kui midagi on, siis see tuleb ära rääkida.
* Hooliv – Keegi, kes mõistab mind täiesti. Oskab olla toeks, on hea kuulaja ja annab ka nõu kui vaja on. Hoolitseks ja hoiaks, mitte ei loodaks ise seda koguaeg minult saada.
* Viisakas – Teab elementaarseid viisakusreegleid, aga on seda kõigiga. Ma ei otsi erilist viisakusefriiki vaid inimest kelle pärast ei pea võõraste juuresolekul silmi häbist maha pöörama.
* Tark – Kellega saab maailmaasju arutada. Keskkool võiks vähemalt lõpetatud olla:) Doktorikraad ei oma minu jaoks tähtsust, kui ta just ise pole millestki väga huvitatud, et läheb lõpuni välja:)
* Kena – Pikka kasvu(185cm-195cm), vihkan peenikesi/ülisaledaid mehi!!, laiema kehaehitusega,tumedate juustega(tume,tume pruun), sügavate silmadega, soovitavalt helesinised.
* Mõistev – kes poleks oma arvamuse pealesuruja. Laseks mul ise ka otsustada vahest. Samas ei laseks liiga palju otsustada:) Mõistaks minu tundeid, mõtteid ilma, et peaksin ütlema. Haaraks lennult 🙂
* Humoorikas – Keegi,kes paneks mind naerma. Kellega koos olles ma vaid naeraks, sest ta oskab häid nalju teha.
* Rahulik – Mulle ei meeldi ärplejad! Mees peab suutma asju sõnadega lahendada, kui ei, siis on ta paras möku. Ei paku pinget ka üliaktiivsed isiksused. Mulle meeldib õhtuti diivanil lesida ja tv-st mõnd head filmi vaadata ja selline tegevus lihtsalt peab meeldima ka mu mehele:)

Nüüd sai siis lahti kirjutatud 🙂

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat]* Aus – Ma vihkan valetamist ja keerutamist. Mees peab olema aus. Kui midagi on, siis see tuleb ära rääkida.
* Hooliv – Keegi, kes mõistab mind täiesti. Oskab olla toeks, on hea kuulaja ja annab ka nõu kui vaja on. Hoolitseks ja hoiaks, mitte ei loodaks ise seda koguaeg minult saada.
* Viisakas – Teab elementaarseid viisakusreegleid, aga on seda kõigiga. Ma ei otsi erilist viisakusefriiki vaid inimest kelle pärast ei pea võõraste juuresolekul silmi häbist maha pöörama.
* Tark – Kellega saab maailmaasju arutada. Keskkool võiks vähemalt lõpetatud olla:) Doktorikraad ei oma minu jaoks tähtsust, kui ta just ise pole millestki väga huvitatud, et läheb lõpuni välja:)
* Kena – Pikka kasvu(185cm-195cm), vihkan peenikesi/ülisaledaid mehi!!, laiema kehaehitusega,tumedate juustega(tume,tume pruun), sügavate silmadega, soovitavalt helesinised.
* Mõistev – kes poleks oma arvamuse pealesuruja. Laseks mul ise ka otsustada vahest. Samas ei laseks liiga palju otsustada:) Mõistaks minu tundeid, mõtteid ilma, et peaksin ütlema. Haaraks lennult 🙂
* Humoorikas – Keegi,kes paneks mind naerma. Kellega koos olles ma vaid naeraks, sest ta oskab häid nalju teha.
* Rahulik – Mulle ei meeldi ärplejad! Mees peab suutma asju sõnadega lahendada, kui ei, siis on ta paras möku. Ei paku pinget ka üliaktiivsed isiksused. Mulle meeldib õhtuti diivanil lesida ja tv-st mõnd head filmi vaadata ja selline tegevus lihtsalt peab meeldima ka mu mehele:)

Nüüd sai siis lahti kirjutatud :)[/tsitaat]

On ikka meil, lastega naistel, suured nõudmised. Ma nagu sina ja imestan, et mehele sain 🙂 Kahjuks ei leidnud ma endale meest Eestist, aga seal, kust ma sellise kirjeldusele vastava mehe leidsin, on veel selliseid hulgim, vabad ja vallatud kõik 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ma siin nata kiusan.Nimekira ja asjadega
1. Sest olen aru saanud, et kui elus on midagi puudu või halvasti tuleb see asi korralikult läbianalüüsida ja kui asi on sõnadesse pandud, siis oskab ise natukene paremini aru saada, millest mõtled ning on kergem muudatusi ja korrektiive teha
2. Sest ise olin loll ja olin oma kinnisidees kinni, oi kui kaua aega. PM otsisin oma eksmeest igasmehes nii välimuselt, olemuselt kui ka seda keevalist tunnet, mis ta mus tekitas. Suhe oli kestnud 5 aastat, kirg ei jahtunud kunagi aga saatuslikuks sai mehe joomine ning kuidagi süvenev masendus ning tänu sellele ka purjuspeaga meelega mulle haiget tegemine( mitte füüsiline) Aga kui elukaaslane ikka on kade kui sul hästi läheb ning muutub purjuspeaga kiuslikuks ja purjus on jube tihti, siis on parem asi lõpetada, kui ennast lasta põhja tõmmata. Eks mees oli siis välimuselt kergelt turse- nii hea tema kaissu vajuda. ülikoolis kunstialast kõrgharidust omandamas, ninnunännutaja- ärkasin 5 aastat igapäe ülesse nii, et ma teadsin, et ma olen maailma kõige iöusam naine, sest seda öeldi mulle väga tihti. Super hea seks. Ilusad sinised silmad ja omamoodi kõnnak.
Lõpuks siis 27 aastaselt, kui olin lahti lasknud oma illusioonidest millise mehe leidsin. Mehe kelle käed on koguaeg õlised:) kehaehituselt tunduvalt kiitsakam kui ex, alguses tundus mulle täielik maakas 🙂 Riides käis suurtes t särkides, nata keha enesehinnanguga. ( Isver kui raske on neid nn miinuseid meenutada) Aga mingi ime kombel me nii kuradi hästi sobime. Hiljem sain teada et tegemist ahvikannatusega, alkoholi probleemideta, kirgliku automehega 😀 Kes iga kell on nõus tulema ja oma printsessi päästma halvast olukorrast. Mees keda ma pidin küll õpetama 1.5 aastat, ennem kui ta oskab mulle ilusaid sõnu öelda aga nendel sõnadel on kõigil ka teod taga. Haridus paberijärgi 0. Haritus miljon ennast huvitavatel aladel, elutarkus.Mu mees on praegu mu täielik iidol, oleme kohe koos olnud 3 aastat ja ootame esimest beebit. Aga kui ma oleks jäänud oma illusioonidesse kinni nagu olin nii 4 aastat, siis ma poleks kunagi nii ilusat elu tunda saanud.
Ja tean 100% et ta oleks mu ka lastega võtnud, kuna tal ennem oli naine kel laps teisest kooselust. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]

On ikka meil, lastega naistel, suured nõudmised. Ma nagu sina ja imestan, et mehele sain :)[/tsitaat]

Sellised mehed mulle meeldivad, ei saa sinna midagi parata:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka enamvähem sellised ootused mehele aga ma olen lastetu ja ikka pole midagi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks ma siin nata kiusan.Nimekira ja asjadega
1. Sest olen aru saanud, et kui elus on midagi puudu või halvasti tuleb see asi korralikult läbianalüüsida ja kui asi on sõnadesse pandud, siis oskab ise natukene paremini aru saada, millest mõtled ning on kergem muudatusi ja korrektiive teha
2. Sest ise olin loll ja olin oma kinnisidees kinni, oi kui kaua aega. PM otsisin oma eksmeest igasmehes nii välimuselt, olemuselt kui ka seda keevalist tunnet, mis ta mus tekitas. Suhe oli kestnud 5 aastat, kirg ei jahtunud kunagi aga saatuslikuks sai mehe joomine ning kuidagi süvenev masendus ning tänu sellele ka purjuspeaga meelega mulle haiget tegemine( mitte füüsiline) Aga kui elukaaslane ikka on kade kui sul hästi läheb ning muutub purjuspeaga kiuslikuks ja purjus on jube tihti, siis on parem asi lõpetada, kui ennast lasta põhja tõmmata. Eks mees oli siis välimuselt kergelt turse- nii hea tema kaissu vajuda. ülikoolis kunstialast kõrgharidust omandamas, ninnunännutaja- ärkasin 5 aastat igapäe ülesse nii, et ma teadsin, et ma olen maailma kõige iöusam naine, sest seda öeldi mulle väga tihti. Super hea seks. Ilusad sinised silmad ja omamoodi kõnnak.
Lõpuks siis 27 aastaselt, kui olin lahti lasknud oma illusioonidest millise mehe leidsin. Mehe kelle käed on koguaeg õlised:) kehaehituselt tunduvalt kiitsakam kui ex, alguses tundus mulle täielik maakas 🙂 Riides käis suurtes t särkides, nata keha enesehinnanguga. ( Isver kui raske on neid nn miinuseid meenutada) Aga mingi ime kombel me nii kuradi hästi sobime. Hiljem sain teada et tegemist ahvikannatusega, alkoholi probleemideta, kirgliku automehega 😀 Kes iga kell on nõus tulema ja oma printsessi päästma halvast olukorrast. Mees keda ma pidin küll õpetama 1.5 aastat, ennem kui ta oskab mulle ilusaid sõnu öelda aga nendel sõnadel on kõigil ka teod taga. Haridus paberijärgi 0. Haritus miljon ennast huvitavatel aladel, elutarkus.Mu mees on praegu mu täielik iidol, oleme kohe koos olnud 3 aastat ja ootame esimest beebit. Aga kui ma oleks jäänud oma illusioonidesse kinni nagu olin nii 4 aastat, siis ma poleks kunagi nii ilusat elu tunda saanud.
Ja tean 100% et ta oleks mu ka lastega võtnud, kuna tal ennem oli naine kel laps teisest kooselust. 🙂 [/tsitaat]

Nii tore lugu. Võiks mulgi nii hästi minna:)

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat]Mul on ka enamvähem sellised ootused mehele aga ma olen lastetu ja ikka pole midagi :)[/tsitaat]

Ei tea, kas eestlased peidavad end kivi all või on parimad palad ammu võetud? Mina ka sellist Eestis pole kohanud 🙂 Ja ma jumaldan tumedaid juukseid ning siniseid silmi. Blond mees võib olla kui ingel, aga ära ei armu, tee või tina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On neid, kes ei taha põhimõtteliselt ja on neid, kelle jaoks see pole takistus, kui naine on õige.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]* Aus – Ma vihkan valetamist ja keerutamist. Mees peab olema aus. Kui midagi on, siis see tuleb ära rääkida.

Nüüd sai siis lahti kirjutatud :)[/tsitaat]

Kas sa ka ise vastad neile kriteeriumitele (viisakas, tark, mõistev, kena)?

Arvan, et võtta endale naine+lapsed on pigem meestele vanuses >35.
Kui korrapealt on peres 4 inimest, ei saa alustada ühetoalisest korterist, ja kui ka veel ühine laps saada, siis paljudel käib see lihtsalt rahaliselt üle jõu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panen pildi mehest, kes on peaaegu selline nagu ma soovin:) Ajab lausa suu vett jooksma :):)

http://www.google.ee/imgres?q=jim+caviezel&um=1&hl=et&sa=N&biw=1024&bih=601&tbm=isch&tbnid=Mfc4gmV788aeyM:&imgrefurl=http://dailyyummo.blogspot.com/2011_09_01_archive.html&docid=VOlIRjAQb7lCBM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-dRSRZ1Ve31U/ToIWmC-qtgI/AAAAAAAAB8c/72XWjb5td94/s400/jim%252Bc.jpg&w=270&h=350&ei=ShgbT5XVGoTm-ga_l7TACg&zoom=1

Paljudele kindlasti ei meeldi kohe üldse, aga mõtlesin just selliseid silmi nagu tal. Vaatad silma ja totaalselt upud:) Sügavad silmad;)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.