Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Miks mehed ei taha lastega naisi?

Postitas:
Kägu

RE: Miks mehed ei taha lastega naisi?

Muidugi ei taha ükski normaalne mees omale kahe võõra väntsaga naist. Milleks selline rist omale kaela kui on ka lastetuid naisi valida?
Need, kes mitme lapsega eide võtavad, need on ise puudulikud mehed kuidagi. Suur võimalus ka see, et pedofiilid, kes tahavad su tittesid ära kasutada. Pole mitte vähe neid lugusid aga need ongi sellised asotsiaalsed pered pigem kus naistel ka latt väga madalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Panen pildi mehest, kes on peaaegu selline nagu ma soovin:) Ajab lausa suu vett jooksma :):)

http://www.google.ee/imgres?q=jim+caviezel&um=1&hl=et&sa=N&biw=1024&bih=601&tbm=isch&tbnid=Mfc4gmV788aeyM:&imgrefurl=http://dailyyummo.blogspot.com/2011_09_01_archive.html&docid=VOlIRjAQb7lCBM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-dRSRZ1Ve31U/ToIWmC-qtgI/AAAAAAAAB8c/72XWjb5td94/s400/jim%252Bc.jpg&w=270&h=350&ei=ShgbT5XVGoTm-ga_l7TACg&zoom=1

Paljudele kindlasti ei meeldi kohe üldse, aga mõtlesin just selliseid silmi nagu tal. Vaatad silma ja totaalselt upud:) Sügavad silmad;)
[/tsitaat]

isver niiviisi välimuse järgi lihtsalt validki nagu või? uskumatuid inimesi ikka leidub …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Prooviks siis debatti luua nimekirja alusel. Ütlen kohe et välimusasi programmeeri kohe ümber, sest see on kõige suurem oht üksikuks jääda. Välja tooksin hoolivuse, kuna hooliv mees teeb kõik selleks, et mitte sulle haiget teha ning enamus nimekirjas olevad soovid täita ja kui ta selle kõige juures ka nata mühkam on ja lahtisesuuga end mäluma unustab, siis see ei häiri sind enam, sest tegelikult on sulle olulisem ju mees kes igakell su lapsega on nõus arstijuurde jooksma jms tegema.
Paberitarkuse alla paneksin töökuse, et sa tead, et mees teeb kõik selleks, et pere hätta ei jääks, mis samuti ühildub hoolivusega.
Huumor on peen asi ja igaühe jaoks väge erinev, mingit lihtsalt seltskonna naljanina ma eriti ei usaldaks, ta võib küll nn popp olla aga need anektoodi rääkijad tavaliselt tüütavad ära. Humoorikuse alla paneks pigem selle et osatakse halvast situatsioonist huumoriga välja tulla.
Rahulik ma pigem paneks kannatlik 🙂 JAh need ärplejad kohe kahtlased aga las mees olla nata aktiivne, siis pole laiskuse muret ja küll inimene suudab ka vahel diivanil head filmi vaadata.
Aus, me pole kunagi 100% ausad ega otsekohesed, mitte keegi ja kes vastupidist ütleb on rumal, sest liigne otsekohesus elus on pigem halb kui hea 🙂 Omavahel tuleb lihtsalt ehitada usalduslik suhe, kus enamvähem kõikke julgetakse rääkida aga se on juba suhte ehitamise küsimus, esialgu pole mõtet 100% ausust oodata.
Ma ütlen ausalt, see nimekiri on tõesti jube jäik. Mees ei ole tegelikult kunagi nende produktide kogum. Alusta kohe välimuse välistamisest, sest see on esmane asi, milelle me kohtumisel toetume. ( mulle meeldisid kah tumedapäised mehed aga mu mees on blond :P) Hakka otsima hoopis pisiasju nagu huuli või silmi ja flirdi selle mõttega, siis saad juba anda võimaluse ka mehe juttu kuulata. Kõige sagedamini me välistamegi esialgu kohe inimese üld välimuse alusel.Muutusi tuleb alustada pisiasjadest 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

isver niiviisi välimuse järgi lihtsalt validki nagu või? uskumatuid inimesi ikka leidub …[/tsitaat]

Näide vaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Prooviks siis debatti luua nimekirja alusel. Ütlen kohe et välimusasi programmeeri kohe ümber, sest see on kõige suurem oht üksikuks jääda. Välja tooksin hoolivuse, kuna hooliv mees teeb kõik selleks, et mitte sulle haiget teha ning enamus nimekirjas olevad soovid täita ja kui ta selle kõige juures ka nata mühkam on ja lahtisesuuga end mäluma unustab, siis see ei häiri sind enam, sest tegelikult on sulle olulisem ju mees kes igakell su lapsega on nõus arstijuurde jooksma jms tegema.
Paberitarkuse alla paneksin töökuse, et sa tead, et mees teeb kõik selleks, et pere hätta ei jääks, mis samuti ühildub hoolivusega.
Huumor on peen asi ja igaühe jaoks väge erinev, mingit lihtsalt seltskonna naljanina ma eriti ei usaldaks, ta võib küll nn popp olla aga need anektoodi rääkijad tavaliselt tüütavad ära. Humoorikuse alla paneks pigem selle et osatakse halvast situatsioonist huumoriga välja tulla.
Rahulik ma pigem paneks kannatlik 🙂 JAh need ärplejad kohe kahtlased aga las mees olla nata aktiivne, siis pole laiskuse muret ja küll inimene suudab ka vahel diivanil head filmi vaadata.
Aus, me pole kunagi 100% ausad ega otsekohesed, mitte keegi ja kes vastupidist ütleb on rumal, sest liigne otsekohesus elus on pigem halb kui hea 🙂 Omavahel tuleb lihtsalt ehitada usalduslik suhe, kus enamvähem kõikke julgetakse rääkida aga se on juba suhte ehitamise küsimus, esialgu pole mõtet 100% ausust oodata.
Ma ütlen ausalt, see nimekiri on tõesti jube jäik. Mees ei ole tegelikult kunagi nende produktide kogum. Alusta kohe välimuse välistamisest, sest see on esmane asi, milelle me kohtumisel toetume. ( mulle meeldisid kah tumedapäised mehed aga mu mees on blond :P) Hakka otsima hoopis pisiasju nagu huuli või silmi ja flirdi selle mõttega, siis saad juba anda võimaluse ka mehe juttu kuulata. Kõige sagedamini me välistamegi esialgu kohe inimese üld välimuse alusel.Muutusi tuleb alustada pisiasjadest :)[/tsitaat]

Ma arvan, et see on vägagi asjalik soovitus sinu poolt. Proovin:) Ei tea kuidas välja kukub, aga loodan,et positiivselt:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja minu ilus lugu algas täpselt samasugusest nimekirja tegemisest ning selle analüüsimisest. Prohmakaid tuli veelgi 4-5 aastat pikk aeg:) Aga ma elusees ei ole nõus väitega, et sa ei sobi, sest sul 2 last. Su unistuste mehe piltti vaatasin kah, minujaoks tunduvad nüüd sellised mehed pleikarid ja kindlasti mitte pereisad.Neid võib kaugelt nillida aga endale ei tahaks enam iial 🙂 Aju on suurepärane asi, sellega vaevanähes saab korda saata imesid 🙂

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]* Aus – Ma vihkan valetamist ja keerutamist. Mees peab olema aus. Kui midagi on, siis see tuleb ära rääkida.
* Hooliv – Keegi, kes mõistab mind täiesti. Oskab olla toeks, on hea kuulaja ja annab ka nõu kui vaja on. Hoolitseks ja hoiaks, mitte ei loodaks ise seda koguaeg minult saada.
* Viisakas – Teab elementaarseid viisakusreegleid, aga on seda kõigiga. Ma ei otsi erilist viisakusefriiki vaid inimest kelle pärast ei pea võõraste juuresolekul silmi häbist maha pöörama.
* Tark – Kellega saab maailmaasju arutada. Keskkool võiks vähemalt lõpetatud olla:) Doktorikraad ei oma minu jaoks tähtsust, kui ta just ise pole millestki väga huvitatud, et läheb lõpuni välja:)
* Kena – Pikka kasvu(185cm-195cm), vihkan peenikesi/ülisaledaid mehi!!, laiema kehaehitusega,tumedate juustega(tume,tume pruun), sügavate silmadega, soovitavalt helesinised.
* Mõistev – kes poleks oma arvamuse pealesuruja. Laseks mul ise ka otsustada vahest. Samas ei laseks liiga palju otsustada:) Mõistaks minu tundeid, mõtteid ilma, et peaksin ütlema. Haaraks lennult 🙂
* Humoorikas – Keegi,kes paneks mind naerma. Kellega koos olles ma vaid naeraks, sest ta oskab häid nalju teha.
* Rahulik – Mulle ei meeldi ärplejad! Mees peab suutma asju sõnadega lahendada, kui ei, siis on ta paras möku. Ei paku pinget ka üliaktiivsed isiksused. Mulle meeldib õhtuti diivanil lesida ja tv-st mõnd head filmi vaadata ja selline tegevus lihtsalt peab meeldima ka mu mehele:)

Nüüd sai siis lahti kirjutatud :)[/tsitaat]
Kui pikkus välja arvata,siis nagu oleksid mind kirjeldanud.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

võtke yksikust eeskuju ja ärge üle 3 tingimuse esitage, muidu jäätegi üksi.

mida head ilus ja tubli mees vastu saab, pange ka see kirja.

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kui pikkus välja arvata,siis nagu oleksid mind kirjeldanud.[/tsitaat]

Naljatilk 🙂

Please wait...
Postitas:
Venice

Mina ka ei tahaks meest, kellega kaasnevad meie ühisesse igapäevaellu 2 last. Kui ma lapsi tahaks juurde, teeks ma neid ise, bioloogilisi.
Ärge saage valesti aru, ka minu mehel on 2 last eelnevast elust. See on kõik tore, kuniks me kõik koos ei ela.
Mulle meeldib teha seda, mis meeldib. Nautida, lõõgastuda, reisida siis, kui tahan. Olen oma lapse juba suureks kasvatanud. Ei jaksaks otsast peale kellegagi arvestada(s.t. mitte oma lapsega).

Please wait...
Postitas:
rlv

Mitte ükski naine (ok, ükski inimene, ja vähemalt rõhuv enamus meist) ei talu silmaotsastki tegelikult ausat meest.

Ja mis puutub teistesse isiksuse omadustesse, siis lihtsam ja ausam oleks sõnastada: \”ta peab mõtlema nagu mina\”. Kõik muu on enesepetmine. Ta võib objektiivsete kriteeriumite järgi olla maailma kõige targem inimene (IQ, EQ, SQ, Nobeli preemiad, akadeemilised kraadid), aga kui ta on olulistes asjades sinuga eriarvamusel, siis järelikult on ta lollakas, nõme idioot. Tunnistagem seda!

Please wait...
Postitas:
hall kass

Tegelikult arvan ma, et võiks meestele kehtestada maksu üksikemade ülalpidamiseks. Mina annaks veerandi oma sissetulekust ilma kobisemata selle jaoks ära. Siis poleks üksikemadel vaja mehi otsida ja mehed saavad edasi vabalt seksida, kui neile naisi leidub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]hall kass kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult arvan ma, et võiks meestele kehtestada maksu üksikemade ülalpidamiseks. Mina annaks veerandi oma sissetulekust ilma kobisemata selle jaoks ära. Siis poleks üksikemadel vaja mehi otsida ja mehed saavad edasi vabalt seksida, kui neile naisi leidub.[/tsitaat]

Arvad, et üksikemadel on mehi vaja ainult selleks, et keegi neid üleval peaks? Ja kui oleks mingi maks, siis oleks eetiliselt õigustatud üksikema trukkimine ilma mingisuguste kohustusteta ja tatikarja enda kaela peale võtmiseta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka ei tahaks meest, kellega kaasnevad meie ühisesse igapäevaellu 2 last. Kui ma lapsi tahaks juurde, teeks ma neid ise, bioloogilisi.
Ärge saage valesti aru, ka minu mehel on 2 last eelnevast elust. See on kõik tore, kuniks me kõik koos ei ela.
Mulle meeldib teha seda, mis meeldib. Nautida, lõõgastuda, reisida siis, kui tahan. Olen oma lapse juba suureks kasvatanud. Ei jaksaks otsast peale kellegagi arvestada(s.t. mitte oma lapsega). [/tsitaat]
Mina räägin koguaeg sama juttu.Milleks teha probleemi,kui minu lapsed ei tule reaalselt koosellu kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]* Aus – Ma vihkan valetamist ja keerutamist. Mees peab olema aus. Kui midagi on, siis see tuleb ära rääkida.
* Hooliv – Keegi, kes mõistab mind täiesti. Oskab olla toeks, on hea kuulaja ja annab ka nõu kui vaja on. Hoolitseks ja hoiaks, mitte ei loodaks ise seda koguaeg minult saada.
* Viisakas – Teab elementaarseid viisakusreegleid, aga on seda kõigiga. Ma ei otsi erilist viisakusefriiki vaid inimest kelle pärast ei pea võõraste juuresolekul silmi häbist maha pöörama.
* Tark – Kellega saab maailmaasju arutada. Keskkool võiks vähemalt lõpetatud olla:) Doktorikraad ei oma minu jaoks tähtsust, kui ta just ise pole millestki väga huvitatud, et läheb lõpuni välja:)
* Kena – Pikka kasvu(185cm-195cm), vihkan peenikesi/ülisaledaid mehi!!, laiema kehaehitusega,tumedate juustega(tume,tume pruun), sügavate silmadega, soovitavalt helesinised.
* Mõistev – kes poleks oma arvamuse pealesuruja. Laseks mul ise ka otsustada vahest. Samas ei laseks liiga palju otsustada:) Mõistaks minu tundeid, mõtteid ilma, et peaksin ütlema. Haaraks lennult 🙂
* Humoorikas – Keegi,kes paneks mind naerma. Kellega koos olles ma vaid naeraks, sest ta oskab häid nalju teha.
* Rahulik – Mulle ei meeldi ärplejad! Mees peab suutma asju sõnadega lahendada, kui ei, siis on ta paras möku. Ei paku pinget ka üliaktiivsed isiksused. Mulle meeldib õhtuti diivanil lesida ja tv-st mõnd head filmi vaadata ja selline tegevus lihtsalt peab meeldima ka mu mehele:)

Mul on 3 last ja leidsin endast noorema mehe, kellel on enamus nendest omadustest olemas, va see, et ta pole pikka kasvu (ta on 178 cm) ja kahjuks pole ka väga humoorikas. Aga muidu on ta asjalik, rahulik ja tore. Rikas ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No mina pole vallaline, aga 2 meest 28 ja 29 on olemas kes võtaks mu kohe koos lapsega, üks ikka aegajalt küsib, et ega lahku pole läinud ja tal võimalust poleks 🙂
Mõlemad väga toredad ja ka heal järjel mehed.
Olen küsinud, et miks nad vaatavad väikese lapsega suhtes naist, kui om palju üksikuid ilusaid naisi, vastus, et kohtusid minuga ilma suhtele mõtlemata, lihtsalt mina naisena olevat nii ilus ja tore ja super naine ja kui naist armastad armastad ka naise lapsi. See, et näinud kuidas lapse eest hoolitsen, kodu eest ja oma mehe eest, pidavat olema neile muljetavaldanud, tahakvad ka omale sellist naist kõrvale 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

see pole kõigi meestega nii,ma isegi lapsendasin oma endise naise lapse ,seda viga muidugi enam ei korda ,et lapsendan ,aga lapsed pole millegis süüdi,kui armastad ema ,siis armasta ka tema lapsi ja see peaks olema ka vastupidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina leidsin elukaaslase kuigi mul 2 last. kusjuures minu lapsed on mõlemad psüühikahäirega, st keskmisest keerulisem kasvatada.
aga me oleme ka elukaaslasega juba hilistes 30-ndates.
küsimus on ikka sinus endas, mitte selles kui palju sul lapsi. ja need kes lastega sind ei taha, ei olegi seda väärt, et neile mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina leidsin elukaaslase kuigi mul 2 last. kusjuures minu lapsed on mõlemad psüühikahäirega, st keskmisest keerulisem kasvatada.
aga me oleme ka elukaaslasega juba hilistes 30-ndates.
küsimus on ikka sinus endas, mitte selles kui palju sul lapsi. ja need kes lastega sind ei taha, ei olegi seda väärt, et neile mõelda.[/tsitaat]

Sul on õigus. Ma ei jätaks iial oma lapsi mingi mehe pärast ja mõtlen nüüd ka ise, et kui mees ei aktsepteeri mu lapsi, kui suurimat osa mu elust, siis pole ta mind ka väärt;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]hall kass kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult arvan ma, et võiks meestele kehtestada maksu üksikemade ülalpidamiseks. Mina annaks veerandi oma sissetulekust ilma kobisemata selle jaoks ära. Siis poleks üksikemadel vaja mehi otsida ja mehed saavad edasi vabalt seksida, kui neile naisi leidub.[/tsitaat]
Suur enamus üksikemadest ei otsi meest selleks, et mees teda ja last ülal peaks. Paljud üksikemad teenivad ise piisavalt hästi.
Ükikema on inimene nagu ilma lasteta nainegi, kes vajab lähedust / mitte kõik muidugi, tean paljusid, kes on teadlikult omal soovil üksi jäänud/.
See väide, et mehi ei huvita lapsega( lastega) naised ei pea samuti paika; mul tutvusringkonnas naisi kes on saanud mehele nii 1 kui ka 3-lapsega ja nüüdseks 10-25-aastat koos elanud. Neid 1-lapsega ei jõuaks kokku lugedagi; hiljem muidugi ühiseid lapsi juurde saadud. 3-lapsega naisi tean kahte; ühel juhul said kokku õpetaja+ õpetaja ning teisel juhul raamatupidaja+ remonditööline( ei ole mingi viinanina, asjalik mees on).
Kui naine on ise NAINE, siis meest ei häiri see lapse olemasolu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu vend on sebinud mitme üksikemaga kel üks laps ja suhtest pole just seepärast asja saanud,et naised ei soovi enam lapsi.Minu vend aga tahab kolme last veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minu vend on sebinud mitme üksikemaga kel üks laps ja suhtest pole just seepärast asja saanud,et naised ei soovi enam lapsi.Minu vend aga tahab kolme last veel.[/tsitaat]
Edu otsimisel siis Su vennale. Minu üks tuttav just selline, et naisel oli 6-aastane tütar ja ühiselt sündis lisaks veel 3-last; kellest nüüd veel kõige noorem on teismeeas. Ja teisel juhul võeti ära paarikuuse lapsega naine ning hiljem ühiselt veel 2 last; kes nüüdseks vanuses 10 ja 20.
Aga loomulikult ei mõtle enamus üksikemasid kohe sellele, et saan veel 3-last. Mõtlev üksikema on väga ettevaatlik, sest ta on juba kõrvetada saanud, ta teab milline vastutus on lapse kasvatamine ja tema eest hoolitsemine ja need kolm last tulevad ikka ilmselt siis, kui mees on suutnud anda piisava kindlustunde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesingi seda, et oletame, et on kaks meest, kes on täpselt ühesugused (ja meeldivad mulle väga), aga ühel on laps või lapsed ja teisel ei ole. Siis mina valiksin igatahes teise mehe. Et see lapsevanemaks olek on pigem miinus kui pluss uue kaaslase leidmisel, eriti kui tegu on noorte inimestega. [/tsitaat]

Päriselus kahte ühesugust inimest olemas ei ole. Armumine ei ei küsi lastest, see lihtsalt juhtub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mees olen, võtsin naise kahe lapsega, aga see ei olnud ega ole kerge, sest eelkõige otsitakse endale kaaslast ehk naist.
Naises, kes võetakse koos lastega peab olema tõepoolest enam kui muidu, võrdses konkurentsis, kaks samal tasemel naist jääb loogiliselt lastega naine kaotajaks. Lapsed piiravad aega, tegutsemisvabadust ja nendega on palju tegemist, vastutust, kohustusi jne.

Keegi teab üksikut meest, kes otsiks võõraid lapsi? Sel juhul oleks mehel midagi väga viga vist või mis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõde tuleb nii kaua korrutada, kui meelde jääb:

Lastega naisi ei taha mehed sellepärast, et miks ma peaks võõrast spermast arenenud last kasvatama? Ma parem otsin naise, kellega saada oma enda geneetilised lapsed. See on instinkt. Ja loogika. Ja palju huvitavam.

Miks ma peaks mingi teise mehe kepilõbu üles kasvatama ja aega ja raha panustama? Ma pole ju nii loll.

Aga osad lapsega naised on pandavad küll ja kodu võib mängida, ja keppida neid, aga päris omale ei võtaks. Mul muudki teha, kui võõrast spermast arenenud lapsi kasvatada.

Nii on.

Tahtsite ausat vastust, saite – seega aususe pärast ärge nüüd tänitama hakake vaid enne ikka mõelge, kui lasete ennast ilma kummita keppida, hiljem võib suht raske olla kaaslast leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Panen pildi mehest, kes on peaaegu selline nagu ma soovin:) Ajab lausa suu vett jooksma :):)

http://www.google.ee/imgres?q=jim+caviezel&um=1&hl=et&sa=N&biw=1024&bih=601&tbm=isch&tbnid=Mfc4gmV788aeyM:&imgrefurl=http://dailyyummo.blogspot.com/2011_09_01_archive.html&docid=VOlIRjAQb7lCBM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-dRSRZ1Ve31U/ToIWmC-qtgI/AAAAAAAAB8c/72XWjb5td94/s400/jim%252Bc.jpg&w=270&h=350&ei=ShgbT5XVGoTm-ga_l7TACg&zoom=1

Paljudele kindlasti ei meeldi kohe üldse, aga mõtlesin just selliseid silmi nagu tal. Vaatad silma ja totaalselt upud:) Sügavad silmad;)
[/tsitaat]

Tead, selle peale ütleks ainult üht: kasva suureks. Või kui vana sa üldse oled?
Kas su eelmine mees, laste isa (eeldan, et ikka on üks isa) oli ka selline?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, selle peale ütleks ainult üht: kasva suureks. Või kui vana sa üldse oled?
Kas su eelmine mees, laste isa (eeldan, et ikka on üks isa) oli ka selline?
[/tsitaat]

Olen 28 aastane. Vot ei olnud selline. Oli täiesti teistsuguse välimusega. Jah, muidugi on üks isa. Nii, kui räägitakse üksikemadest, siis kohe arvatakse, et lastel on erinevad isad. Kõigil ikka ei ole nii:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olge naised mõistusega!

Miks krt peaks mees tahtma mingi 2 lapsega naist. TOITMA ja HARIMA teiste võsukesi. Kõik oma SÄÄSTUD nn VÕÕRASTE laste alla panema.
Kui lapsed saavad suureks ja ema sureb ära siis neil on SUVA sellest naise elukaaslasest. Mees mädaneb vanadekodus
Samamoodi juhtub, kui üksikemal mehest SIIBER saab.

Teiseks enamus exmehi ei maksa alimentegi, sisuliselt leitakse mingi idioot, kes \”lahedate\” meeste tagajärjed kinni taovad
Teiseks võivad exmehed alati ukse taha tulla, et ta tahab seda v teist näha v korraldada.

Lapsega naisi saab võtta ainult kindlatel tingimustel
a)laps peab olema 9+
b)üksikema peab olema mat. kindlustatud
c)üksikema peab olema mõistev, st elu ei keerle ainult laste ümber vaid jääb ruumi ka mehele.

Toon näite ihaldusväärsetest üksikemadest
Tiina Ristimets
Blacky
Camille
jne

Enamus üksikemad sry on rotid, kes üritavad oma probleemidele ullike leida.

Kõige naljakam on veel see, kui need üksikemad tekitavad veel nõudmisi mehele ja aru ei saa, kuidas uus mees tema \”2 imearmsat last ei armasta\” jne
Ja toimub ehtne manipulatsioon \”PERE\” \”ÜHINE RAHAKOTT\” \”ARMASTUS\” jne

Please wait...
Postitas:
Teresa

Kas sulle ei tundu, et sul on mingid peas paika pandud ülikõrged ootused? Mitte et mees ei peaks kõiki neid asju olema, aga selliste programmiliste punktidega suhet otsida ja siis pettuda, kui neile kriteeriumidele vastav mees lastega naist ei taha … Võib-olla nende meeste nimekirjas on punkt \”Peab olema ilma lasteta\”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul oli 2 last, nende isa maksab korralikult elatist, ise käin ka tööl. mehele läksin mitte raha, vaid ikka õnneliku elu pärast.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.