Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Teema: Miks mehed ei taha lastega naisi?

Postitas:
Kägu

RE: Miks mehed ei taha lastega naisi?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olge naised mõistusega!

Miks krt peaks mees tahtma mingi 2 lapsega naist. TOITMA ja HARIMA teiste võsukesi. Kõik oma SÄÄSTUD nn VÕÕRASTE laste alla panema.
Kui lapsed saavad suureks ja ema sureb ära siis neil on SUVA sellest naise elukaaslasest. Mees mädaneb vanadekodus
Samamoodi juhtub, kui üksikemal mehest SIIBER saab.

Teiseks enamus exmehi ei maksa alimentegi, sisuliselt leitakse mingi idioot, kes \”lahedate\” meeste tagajärjed kinni taovad
Teiseks võivad exmehed alati ukse taha tulla, et ta tahab seda v teist näha v korraldada.

Lapsega naisi saab võtta ainult kindlatel tingimustel
a)laps peab olema 9+
b)üksikema peab olema mat. kindlustatud
c)üksikema peab olema mõistev, st elu ei keerle ainult laste ümber vaid jääb ruumi ka mehele.

Toon näite ihaldusväärsetest üksikemadest
Tiina Ristimets
Blacky
Camille
jne

Enamus üksikemad sry on rotid, kes üritavad oma probleemidele ullike leida.

Kõige naljakam on veel see, kui need üksikemad tekitavad veel nõudmisi mehele ja aru ei saa, kuidas uus mees tema \”2 imearmsat last ei armasta\” jne
Ja toimub ehtne manipulatsioon \”PERE\” \”ÜHINE RAHAKOTT\” \”ARMASTUS\” jne[/tsitaat]

Ristimets sai alles uuesti emaks, seega vaevalt ta ükskik on.
Blacky pole vist ka oma noorest mehest lahku läinud.

Muidu olen su jutuga igati nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis minu mehel viga on, äkki oskate öelda. Tema omal soovil ja tahtel lapsendas minu esimese lapse.

10 a. abielus

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina sain 2 lapsega mehele.Hetkel oleme abielus ja meil on ka ühine pisike beebi.Arvan,et kui mees naisest huvitatud on,pole tähtis kas on lapsed või mitte.Kui on armastus ,siis ei loe lapsed..Arvan ,et teemaalgataja komistanud valede meeste otsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on mehi, kes ei suuda ette kujutada võõrast spermast arenenud laste kasvatamist.

On isegi selliseid mehi, kelle naine ei saa üldse lapsi ja kes lapsendavad lastekodust lapse, selle asemel et naine kuu peale saata ja endale viljakas naine otsida.
Erilised luuserid siis või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ära solva siin kõikki mehi ,kasvatada aitan ma oma lapsi ,kuigi ei ela koos ja ülesse on kasvatatud täisealiseks ka vööras laps

Please wait...
Postitas:
Jarka

Mõni inimene räägib siin KÕIGI meeste eest. Milline piinatud geenius.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat] Lastega naine rahulik ja elukogenud, pole enam lehtsaba ja sellepärast ongi tore harmooniline pereelu.[/tsitaat]

Lastega naisel võivad kõik kolm last erinevate isadega olla ja esimene neist 17aastaselt sündinud just selle pärast, et naine on lehtsaba. Väita, et lapse olemasolu näitab, et naine igatahes pole lehtsaba, on lausa paradoksaalne. 😀

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Aga tegelikult on nii, et kui ma tahaksin lapsi, ei valiks ma meest, kellel juba on kodus lapsed kasvamas, sest ma mõtleks sellele, kui palju lapsi me koos materiaalselt kasvatada jaksaks ja kui palju lapsi ma reaalselt korraga lõugamas välja kannataksin (elukogemus on näidanud, et kui neid juba kolm on, on see minu jaoks liig, mis liig).

Kui ma lapsi ei tahaks, oleks mul ehk isegi hea meel, kui leiaksin üksikisa, kes ise juba kahte last kasvatab, sest sel juhul on väiksem tõenäosus, et ta mulle juba kuue kuu pärast rääkima hakkab, et võiksime ikka koos lapse saada (olen sellises suhtes olnud ja kuna ma olin 19 ja teatasin, et enne ülikooli lõppu ei tule mult ühtki last, aga mees ikka jätkuvalt pressis, siis osaliselt selle pärast suhe ka lõpetatud sai). Selline suhe toimib muidugi eeldusel, et isa aktiivselt lapsega tegeleb, mitte ei eelda, et ta võtab naise ja see kukub ema mängima, kohe ise lastele riideid ostma, ise mõtlema, mida lasteaeda/kooli kaasa vaja on jne.

Ja oluline probleem on muidugi see, millest üks mees juba eespool rääkis. Paljud naised on sellised, et eeldavad, et mehed nende kolm last kohe omaks võtaks ja kõiki ülal peaks (\”aga mina saan ka ju palka, töötan kassapidajana ja iga kuu toon 400 eurot koju, kas mehel on raske oma 3000 eurosest palgast meid natuke toetada?\”). Ja siis tehakse Perekooli teema \”Elame mehega koos, meil on kolm last (unustades mainida, et need pole päriselt mehe omad), aga mees muudkui koonerdab, öeldes, et ta teenib ju viis korda rohkem ja võiks natuke endale ka kulutada.\” Ja 90 protsenti kägudest kukub kaagutama, et mees on värd, kes tuleks maha jätta, sest ÕIGES peres on rahakott ometigi ühine. Ma julgen arvata, et õiges peres nõuaks naine oma lastele alimendid välja, vajadusel laseks kohtutäituril issi auto müüki panna, ja ei peaks enam nii palju mehelt raha nuruma. Sest ikka väga tihti öeldakse, et otsitakse meest, aga mõeldakse siiski \”rahakotti\”. Või öeldakse, et mehe sissetulek pole oluline, aga samas öeldakse, et mees, kes teenib alla tuhande euro kuus pole mingi mees (no tuletõrjujad näiteks). Järelikult on siis naine ikkagi raha peal väljas, kui mees, kes meie riigi heaks orjab, neile piisavalt hea ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lastega naisel võivad kõik kolm last erinevate isadega olla ja esimene neist 17aastaselt sündinud just selle pärast, et naine on lehtsaba. Väita, et lapse olemasolu näitab, et naine igatahes pole lehtsaba, on lausa paradoksaalne. :D[/tsitaat]

Ja laste olemasolu ei anna ka mingit garantiid, et naine enam lehtsaba ei ole. Küllalt neid peomemmesid, kes lapsed omapead koju jätavad ja ise kuhugi napsitama lähevad. Selle vastu ei aita muide isegi abielu mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No mina pole vallaline, aga 2 meest 28 ja 29 on olemas kes võtaks mu kohe koos lapsega, üks ikka aegajalt küsib, et ega lahku pole läinud ja tal võimalust poleks 🙂
Mõlemad väga toredad ja ka heal järjel mehed.
Olen küsinud, et miks nad vaatavad väikese lapsega suhtes naist, kui om palju üksikuid ilusaid naisi, vastus, et kohtusid minuga ilma suhtele mõtlemata, lihtsalt mina naisena olevat nii ilus ja tore ja super naine ja kui naist armastad armastad ka naise lapsi. See, et näinud kuidas lapse eest hoolitsen, kodu eest ja oma mehe eest, pidavat olema neile muljetavaldanud, tahakvad ka omale sellist naist kõrvale 🙂 [/tsitaat]

Ja täpselt senikaua tahavadki kuni sa suhtes oled, keelatud vili jnejne, ja räägivad sulle et issand musikene ma armastan su lapsi samapalju kui sind. Vaata neid perekooli teemasid. küll ja küll selliseid, kes lapsega lähevad uue mehe juurde kes maa ja ilma kokku lubasid ja \”alguses\” niiiii head paistsid ja siis hakkab tulema. sinisilmne oled lihtsalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, neid suuga suure linna tegijaid ikka leidub, kui on turvaline ja muretu nillida. Võib-olla vallalisena ja kättesaadavana poleks see naine ja olukord üldse enam nii huvitav.

Mind näiteks piiras üks abielumees – aastaid rääkis, kuidas ma talle meeldin, mida ta minuga kõik teeks, kui abielus poleks jne. Midagi meie vahel ei juhtunud, aga lõpuks jättis ta naine ta hoopis sõltumatutel põhjustel maha. Siis polnud mehikesel minust enam sooja ega külma, nuttis kaua oma naist taga ja lõpuks leidis hoopis kellegi kolmanda. Mina teda ei tahtnudki, aga käitumine oli siiski küllaltki ilmekas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pealkiri on täiesti eksitav. Peaks olema \”Miks mõni mees mind ei taha?\”, pole mõtet rääkida kõigi meeste ja kõigi naiste eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga tegelikult on nii, et kui ma tahaksin lapsi, ei valiks ma meest, kellel juba on kodus lapsed kasvamas, sest ma mõtleks sellele, kui palju lapsi me koos materiaalselt kasvatada jaksaks ja kui palju lapsi ma reaalselt korraga lõugamas välja kannataksin (elukogemus on näidanud, et kui neid juba kolm on, on see minu jaoks liig, mis liig).

Kui ma lapsi ei tahaks, oleks mul ehk isegi hea meel, kui leiaksin üksikisa, kes ise juba kahte last kasvatab, sest sel juhul on väiksem tõenäosus, et ta mulle juba kuue kuu pärast rääkima hakkab, et võiksime ikka koos lapse saada (olen sellises suhtes olnud ja kuna ma olin 19 ja teatasin, et enne ülikooli lõppu ei tule mult ühtki last, aga mees ikka jätkuvalt pressis, siis osaliselt selle pärast suhe ka lõpetatud sai). Selline suhe toimib muidugi eeldusel, et isa aktiivselt lapsega tegeleb, mitte ei eelda, et ta võtab naise ja see kukub ema mängima, kohe ise lastele riideid ostma, ise mõtlema, mida lasteaeda/kooli kaasa vaja on jne.

Ja oluline probleem on muidugi see, millest üks mees juba eespool rääkis. Paljud naised on sellised, et eeldavad, et mehed nende kolm last kohe omaks võtaks ja kõiki ülal peaks (\”aga mina saan ka ju palka, töötan kassapidajana ja iga kuu toon 400 eurot koju, kas mehel on raske oma 3000 eurosest palgast meid natuke toetada?\”). Ja siis tehakse Perekooli teema \”Elame mehega koos, meil on kolm last (unustades mainida, et need pole päriselt mehe omad), aga mees muudkui koonerdab, öeldes, et ta teenib ju viis korda rohkem ja võiks natuke endale ka kulutada.\” Ja 90 protsenti kägudest kukub kaagutama, et mees on värd, kes tuleks maha jätta, sest ÕIGES peres on rahakott ometigi ühine. Ma julgen arvata, et õiges peres nõuaks naine oma lastele alimendid välja, vajadusel laseks kohtutäituril issi auto müüki panna, ja ei peaks enam nii palju mehelt raha nuruma. Sest ikka väga tihti öeldakse, et otsitakse meest, aga mõeldakse siiski \”rahakotti\”. Või öeldakse, et mehe sissetulek pole oluline, aga samas öeldakse, et mees, kes teenib alla tuhande euro kuus pole mingi mees (no tuletõrjujad näiteks). Järelikult on siis naine ikkagi raha peal väljas, kui mees, kes meie riigi heaks orjab, neile piisavalt hea ei ole.[/tsitaat]

Aga kuidas selline mees muidu oma tulevast elu ette kujutab? OK, naist toetab. Aga naise lapsed elavad siis ikka nii, nagu naise väike palk võimaldab? Ühes peres? Perereisile minnes jäetakse naise lapsed maha? Või välja sööma minnes?
Naine võib ju raha peal väljas olla, aga mehele on sellega liitumine siiski vabatahtlik. Kui ta seda tõesti teha otsustab, ei kujuta ma küll ette erinevate elatustasemetaga pereliikmeid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
RebaseMaie

Aga kuidas selline mees muidu oma tulevast elu ette kujutab? OK, naist toetab. Aga naise lapsed elavad siis ikka nii, nagu naise väike palk võimaldab? Ühes peres? Perereisile minnes jäetakse naise lapsed maha? Või välja sööma minnes?
Naine võib ju raha peal väljas olla, aga mehele on sellega liitumine siiski vabatahtlik. Kui ta seda tõesti teha otsustab, ei kujuta ma küll ette erinevate elatustasemetaga pereliikmeid.[/tsitaat]

Nojah, selles mu jutu point oligi, et kõik mehed ei ole siiski valmis võõrastesse lastesse rahaliselt NII palju panustama (sest jutt käib ju emadest, kellel juba mitu last) ja seetõttu on normaalne, et nad ka kohe ütlevad (seda enam, et seda tehti ju viisakalt), et nad lastega naisega suhet ei taha. Lihtsalt nende emotsioonid on täiesti mõistetavad ja inimlikud. Kui mul on lihtsalt kaaslane, keda ma väga armastan ja teda üleval pean, võime me lahku minna ja ma mõtlen ikkagi, et vähemalt oli mul paar aastat tore, aga kui ma olen terve selle aja maksnud ka näiteks kahe või kolme lapse erakooli eest, on asi üsna kiivas. Kolme lapsega mees ilmselt ei tahaks väga ka minuga veel neljandat hakkama panna, aga naisena tahaksin ma ju siiski lapsi saada. Nii et kõik need emotsioonid on täiesti mõistetavad. Mõni mees muidugi on ja see on ainult tore, et suure südamega inimesi olemas on.

Muuseas, tunnen päris mitut peret, kus oma bioloogilisi lapsi reisidele kaasa ei võeta, sest emme-issi tahavad vahelduseks kahekesi olla ja lastele öeldakse, et nemad võivad reisida siis, kui ükskord suuremad on. Jah, lapsi viiakse vahepeal Helsingisse veeparki või Läti loomaaeda, aga päris puhkama lähevad vanemad kahekesi ja lapsed saavad kaasa siis, kui nad on teismeikka jõudnud, st kui nad öösiti rahulikult eraldi toas võivad olla jne. Nii et sellises olukorras ilmselt erilisi probleeme ei tuleks, kui lapsed suhte alguses alles lasteaiaealised on – kümne aasta pärast on ju juba üsna selge, kas suhe on eluks või vahelduseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, selles mu jutu point oligi, et kõik mehed ei ole siiski valmis võõrastesse lastesse rahaliselt NII palju panustama (sest jutt käib ju emadest, kellel juba mitu last) ja seetõttu on normaalne, et nad ka kohe ütlevad (seda enam, et seda tehti ju viisakalt), et nad lastega naisega suhet ei taha. Lihtsalt nende emotsioonid on täiesti mõistetavad ja inimlikud. Kui mul on lihtsalt kaaslane, keda ma väga armastan ja teda üleval pean, võime me lahku minna ja ma mõtlen ikkagi, et vähemalt oli mul paar aastat tore, aga kui ma olen terve selle aja maksnud ka näiteks kahe või kolme lapse erakooli eest, on asi üsna kiivas. Kolme lapsega mees ilmselt ei tahaks väga ka minuga veel neljandat hakkama panna, aga naisena tahaksin ma ju siiski lapsi saada. Nii et kõik need emotsioonid on täiesti mõistetavad. Mõni mees muidugi on ja see on ainult tore, et suure südamega inimesi olemas on.

Muuseas, tunnen päris mitut peret, kus oma bioloogilisi lapsi reisidele kaasa ei võeta, sest emme-issi tahavad vahelduseks kahekesi olla ja lastele öeldakse, et nemad võivad reisida siis, kui ükskord suuremad on. Jah, lapsi viiakse vahepeal Helsingisse veeparki või Läti loomaaeda, aga päris puhkama lähevad vanemad kahekesi ja lapsed saavad kaasa siis, kui nad on teismeikka jõudnud, st kui nad öösiti rahulikult eraldi toas võivad olla jne. Nii et sellises olukorras ilmselt erilisi probleeme ei tuleks, kui lapsed suhte alguses alles lasteaiaealised on – kümne aasta pärast on ju juba üsna selge, kas suhe on eluks või vahelduseks.[/tsitaat]

Ka meie reisime lasteta, aga ometi mitte põhjusel, et mees ei peaks minu lapsele raha kulutama! Muus osas on minu laps ikka täiesti võrdne pereliige (rahaliselt siis).

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Ka meie reisime lasteta, aga ometi mitte põhjusel, et mees ei peaks minu lapsele raha kulutama! Muus osas on minu laps ikka täiesti võrdne pereliige (rahaliselt siis).[/tsitaat]

Kas ma olen öelnud, et lapsed jäävad koju ainult selle pärast, et raha kokku hoida? Võiksin vanduda, et kirjutasin sinna, et vanemad tahavad vahelduseks kahekesi aega veeta.

Ja see on ju tore, et sul õnnestus endale tore mees leida. Aga fakt on see, et oleks sul ühe lapse asemel olnud kaks või kolm või viis, oleks ta pidanud natuke kauem mõtlema, kas mäng ikka väärib neid küünlaid. Üks asi on see, et kulub rohkem raha, aga vähemalt sama oluline on ka see, milline on kodune õhkkond ja kui palju aega inimestel teineteise jaoks on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tõde tuleb nii kaua korrutada, kui meelde jääb:

Lastega naisi ei taha mehed sellepärast, et miks ma peaks võõrast spermast arenenud last kasvatama? Ma parem otsin naise, kellega saada oma enda geneetilised lapsed. See on instinkt. Ja loogika. Ja palju huvitavam.

Miks ma peaks mingi teise mehe kepilõbu üles kasvatama ja aega ja raha panustama? Ma pole ju nii loll.

Aga osad lapsega naised on pandavad küll ja kodu võib mängida, ja keppida neid, aga päris omale ei võtaks. Mul muudki teha, kui võõrast spermast arenenud lapsi kasvatada.

Nii on.

Tahtsite ausat vastust, saite – seega aususe pärast ärge nüüd tänitama hakake vaid enne ikka mõelge, kui lasete ennast ilma kummita keppida, hiljem võib suht raske olla kaaslast leida.
[/tsitaat]

Ülar, sina või? 😀 Kuigi vahet pole, selliseid kibestunud tüüpe on kõik kohad täis. Irw muidugi selle ilma kummita keppimise jutu peale. Kujutad ette, et need lapsed võivad naisel lausa abielust pärineda, lihtsalt elu on nii läinud, et nüüd on ta oma lastega üksi.

Aga teemaalgatajale: ei ole see asi lootusetu midagi, lihtsalt tundub, et sa vaatad ringi valet tüüpi meeste seas. Mina sain 2 lapsega mehele, kusjuures endast märksa nooremale mehele, kellel tahtjaid küllalt. Nüüd on meil ühine laps ka ja elu on ilus. Muidugi eeldab selline elukorraldus palju kompromisse, aga suure armastuse ja hea tahtmise juures saab kõigega hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miskipärast olen kogenud mitut juhust järjest, kus olen tutvunud noormehega ja peale avalikustamist, et mul on lapsed, on inimene niimoodi ümber nurga ja ilusti öelnud, et midagi ei tule välja ja teda lastega naised ei huvita.
Kuidas mulle satuvad sellised mehed järjest teele ette?
Kas ma olen tõesti saanud hakkama maailma suurima veaga ja nö ise oma elukese kihva keeranud, kui otsustasin saada omale kaks last?
Kurvaks teeb, et ma omale kaaslast ei leia :([/tsitaat]

enamus naisi ju ka ei taha meest, kellel on eelmisest suhtest lapsed. tavaliselt mehe lapsed elavad oma emaga ja käivad paar korda kuus isa juures, aga ikka naisi see häirib.
sa võiks vaadata 30+ mehi ja soovitavalt neid, kellel on juba lapsed. siis olete ühe pulga peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

enamus naisi ju ka ei taha meest, kellel on eelmisest suhtest lapsed. tavaliselt mehe lapsed elavad oma emaga ja käivad paar korda kuus isa juures, aga ikka naisi see häirib.
sa võiks vaadata 30+ mehi ja soovitavalt neid, kellel on juba lapsed. siis olete ühe pulga peal. [/tsitaat]
Arvan sama. Ka mina ei sooviks lastega meest (isegi siis kui mul endal lapsi poleks). Olen 3 lapsega üksik naine (lahutatud) ja ühtki last juurde ei soovi. Kui mulle austaja tekkis, siis kohe alguses ütlesin, et rohkem lapsi ma iial juurde ei tee. Nii, et mees, kes mind tahab, peab sellega leppima. Mina ise omalt poolt pean arvestama sellega, et ühel päeval võib mehel tekkida soov saada lapsi ja siis ta leiab endale sobiva partneri. Oleme mõlemad 35+

Praegu ongi mul ideaalne lahendus: visiitsuhe toreda lastetu mehega, kellega aeg-ajalt kokku saame ja elu naudime. Kooselu ei soovi me kumbki. Minu meelest ei peakski naine, kellel on juba eelmisest suhtest lapsed olemas endale meeleheitlikult uut suhet otsima. Kui see muutub kinnisideeks, et meest on kõrvale vaja, siis lepitakse igasuguste kehvade variantidega ja pikemas perspektiivis tehakse õnnetuks nii ennast kui lapsi. Eriti hull on uude suhtesse kohe uusi lapsi vorpida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu ema 5 lapsega leidis endale uue kosilase peale lahutust.Kuigi elu selle nn. kasuisaga eriti tore polnud .Samas tean peresid kus väga toredad kasuisad .Oma lastele nn. kasuisa iialgi ei tahaks aga see puhtalt minu isikliku kogemuse põhjal tehtud otsus.Olen õnnelikus abielus niiet loodan,et kunagi pole sellise valiku ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsinud neid komme lugeda, omalt poolt tahan öelda, et päris nii see ikka ei ole.

Minu lähedane sõbranna leidis kolme lapsega väga toreda mehe. Algul teda mehe suguvõssa vastu ei tahetud võtta, suhtuti külmalt jpm. Aga ta selline hästi hakkaja ja tubli, läks ülikooli ning sai endale peale kooli lõpetamist hea töökoha, abiellusid ja nii nad elavad juba mitmeid aastaid, kaks last oli ikka päris pisikesed, kui selle mehega kokku said, nad on väga õnnelikud. Ühiseid lapsi nad ei soovi, tahavadki nii elada, see ju nende soov.

Loomulikult oli mu sõbrannal samuti kahtlusi, kas mees tahab kasvatada võõraid lapsi (kui palju raha läheb jne), kuid mees oli öelnud kohe alguses, et tal ju ka üks laps eelnevast kooselust, mis seal vahet on ning väikseid tütreid on ta koguaeg endale soovinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa öelda et mehed lastega naisi ei taha. Mul on 2 last ja leidsin endale fantastilise elukaaslase ja lastele väga hea isa. Ta hoiab väga nii mind kui \”meie\” lapsi. Sa pole järelikult veel õiget meest kohanud. Aga ehk kunagi leiad:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina leidsin endale 2he väikese lapsega mehe, kellel endal on ka juba laps aga minu lastest vanem. Mees sai esimesest päevast peale lastega sõbraks. Pole kunagi tulnud jutuks, et tema kulutab raha MINU laste peale. Algusest peale on olnud ühine raha. Tegeleb lastega koguaeg. Noorimat last käis lasteaias just tema harjutamas kuna ma ise läxin tööle samal ajal.
Lisaks on lapsed juba piisavalt suured, et meil jääb aega ka teineteise jaoks. Ja mees ei ole mingi jobu kes vabasid naisi ei saaks. Elu läx lihtsalt nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei saa öelda et mehed lastega naisi ei taha. Mul on 2 last ja leidsin endale fantastilise elukaaslase ja lastele väga hea isa. Ta hoiab väga nii mind kui \”meie\” lapsi. Sa pole järelikult veel õiget meest kohanud. Aga ehk kunagi leiad:)[/tsitaat]

see on tore, et leidsid endale toreda mehe, aga mind häirib see lastele hea isa. lastel on isa olemas. uus mees peaks olema lastele tore toetav vanem sõber, aga ta ei ole isa. ei tohi lastelt võtta isa ja vastupidi. sa võid oma eksi halvaks pidada, aga kunagi oli ta kõige-kõige, kellega said lapsed. see on ka paljude lastega naiste viga, et otsitakse uut isa lastele mitte enadle elukaaslast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei otsinud lastele isa vaid endale kaaslast. Laste enda isa nende vastu huvi ei tunne. Mitte grammigi. Ja lapsed hakkasid ise tema kohta isa ütlema. Sest nad tunnevad et ta on nende jaoks isa. Toetav, sõbralik ja hoiab neid väga. Ja lapsed samuti ka teda. Lastele ei saa peale sundida et nüüd pead seda meest isaks või ütled talle isa. Nii asjad ei käi. Lapsed on siirad. Ja kui nad ütlevad ema elukaaslase kohta isa ju nad siis nii tunnevad ka.

Please wait...
Postitas:
kat78

On, aga ma võtsin ta ära 😛 Hoolimata oma kahe lapse olemasolust :)[/tsitaat]

valetad, hoopis mina võtsin 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

meestel on see elu siis nukram, kui võtavad endale lastega naise. toon näite oma tuttava põhjal. naisel on lapsed olemas. mehega on nad koos elanud juba 10a. aga naine õtleb et elu on kallis ja raske majanduslikult. tema rohkem lapsi küll ei saa. iseenesest mõistlik ja vastutustundlik naine ju, kui arvestab reaalse olukorraga. aga mehe poolt vaadates, ta ei saagi võimalust isaks saada. isaks oma lastele.
pealegi kui mees on neid lapsi kasvatanud 10a ja nad peaks lahku minema, siis kasuisa pole lastele keegi. tuleb uus kasuisa?
mul tuttav üksikisa laskis niimoodi olla 5a ühel naisel olla oma lastele ema eest. tuli tüli ja lahkuminek. naine läks ära. jäädes ilma ka mehe lastest. aga oma lapsi nad ei julgenud saada, sest polnud raha ja majanduslikult oli kitsas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]meestel on see elu siis nukram, kui võtavad endale lastega naise. toon näite oma tuttava põhjal. naisel on lapsed olemas. mehega on nad koos elanud juba 10a. aga naine õtleb et elu on kallis ja raske majanduslikult. tema rohkem lapsi küll ei saa. iseenesest mõistlik ja vastutustundlik naine ju, kui arvestab reaalse olukorraga. aga mehe poolt vaadates, ta ei saagi võimalust isaks saada. isaks oma lastele.
pealegi kui mees on neid lapsi kasvatanud 10a ja nad peaks lahku minema, siis kasuisa pole lastele keegi. tuleb uus kasuisa?
mul tuttav üksikisa laskis niimoodi olla 5a ühel naisel olla oma lastele ema eest. tuli tüli ja lahkuminek. naine läks ära. jäädes ilma ka mehe lastest. aga oma lapsi nad ei julgenud saada, sest polnud raha ja majanduslikult oli kitsas. [/tsitaat]
Nojah, kuid elus on alati mingid riskid ja kui on teada, et naisel on lapsed olemas, siis ongi edasine otsus kas alustada suhet või mitte juba mehe teha koos vastutusega oma otsuse ees.

See on viimane kirjeldatud kasuema situatsioon on tegelikult üsna tavapärane ka lihase vanema puhul, st paljud mehed jätavad omaenda lihased lapsed lihtsalt maha ja peale lahutust on lapsed hoobilt isast ilma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kasuema situatsioon on ju täitsa kurb. oled 5a ema eest igapäevaselt. lisaks sellele emale, kes maksab alimente ja saab lastega kohtuda.
siis aga tuleb tüli ja kes on see kasuema lastele siis? eikeegi. lastel on ju oma ema olemas. aga mis toimub selle kasuema hinges. 5a on ta saanud mehe lapsi kantseldada ja olla ema neile. siis ühel päeval oled sa eikeegi neile, kui isa nii on otsustanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on tore, et leidsid endale toreda mehe, aga mind häirib see lastele hea isa. lastel on isa olemas. uus mees peaks olema lastele tore toetav vanem sõber, aga ta ei ole isa. ei tohi lastelt võtta isa ja vastupidi. sa võid oma eksi halvaks pidada, aga kunagi oli ta kõige-kõige, kellega said lapsed. see on ka paljude lastega naiste viga, et otsitakse uut isa lastele mitte enadle elukaaslast.[/tsitaat]

Miks peaks uue isa lisandumine \”vana\” ära võtma? Minu lapsel on kaks võrdset isa, laps on sellest ainult võitnud – topelttähelepanu nii rahaliselt, ajaliselt kui muus. Ongi isa Peeter ja isa Jaanus.
Otsisin loomulikult endale abikaasat, aga sobis ikka ainult mees, kes lapse omaks võttis ja vastupidi. Tegelikult ütles laps ise esimesena: Palume, et on Jaanus tuleks meile elama!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.