Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Miks mehed ei taha lastega naisi?

Postitas:
Kägu

RE: Miks mehed ei taha lastega naisi?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Miks peaks uue isa lisandumine \”vana\” ära võtma? Minu lapsel on kaks võrdset isa, laps on sellest ainult võitnud – topelttähelepanu nii rahaliselt, ajaliselt kui muus. Ongi isa Peeter ja isa Jaanus.
[/tsitaat]

suurem osa emasid väga selle üle vist küll ei rõõmustaks, kui ekskaasa uus naine lapsele \”võrdne ema\” oleks. Et ema Kati ja ema Maarika?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

suurem osa emasid väga selle üle vist küll ei rõõmustaks, kui ekskaasa uus naine lapsele \”võrdne ema\” oleks. Et ema Kati ja ema Maarika?[/tsitaat]

Mis selles halba on? Kui üks neist ei tahtnud enam täiskohaga ema olla? Miks me arvame, et uus vanem võtab midagi ära, mitte ei anna juurde? Minu laps sai juurde veel ühe komplekti vanavanemaid, nüüd poputab/hoiab teda juba kolm paari. Mis selles halba on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis selles halba on? Kui üks neist ei tahtnud enam täiskohaga ema olla? Miks me arvame, et uus vanem võtab midagi ära, mitte ei anna juurde? Minu laps sai juurde veel ühe komplekti vanavanemaid, nüüd poputab/hoiab teda juba kolm paari. Mis selles halba on?[/tsitaat]

maitseasi, mina olen oma laste ainus ema siiski. ja see, kui laps osa aega ka isaga veedab, ei tee minust veel poole kohaga ema. isa uus girlfriend võib olla tore tädi Maarika, aga mitte laste uus ema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
otso

Ei saa nõustuda selle faktiga.
Mul endal on kaks last ja siiani olen leidnud endale ikka inimese, kes on ka väga hästi mu lastega läbi saanud. Pigem olen lahku läinud teistel põhjustel aga lapsed küll probleem pole olnud.
Ma arvan, et oleneb ikka inimesest, kui ise oled tore inimene, siis suudad leida enda kõrvale inimese, kes on võlutud sinust ja lepib ka su lastega;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul oli üks laps ja leidsin mehe. Oli neid nii mõnedki kes oleks võtnud mind ja minu last endale kuid ise ma ei soovinud (polnud valmis). Praegune mees oli 26 (lastetu) kui meid võttis, nüüd meil ka ühine laps. 😀
Varjanud pole kunagi et mul laps on – ei ole see häbiasi ju, olien uhke selle üle 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma arvan, et inimesed-naised, kes kardavad, et mehe uus trügib ema kohale.. njaa.. naiivsed olete. kui on ka noor lastetu naine, siis hea kui ta sõbergi soovib olla, hoopis reaalsem aga et teie lapse tõttu ja vb teie lapse kuuldeski, käivad seal peres hullud lahingud kui laps külas on. elu on selline. ma ise noor naine ja paar sõbrannat sellises suhtes, no ei ole keegi emaks trügimas, heal juhul kannatavad ära olukorra.

ise soovin oma lapsi ja emaks mehe lastele mingil juhul ei soovi olla. võite öelda, et miks elad selle mehega kui ei taha tema lapse emaks olla, siis ma vastan sellele, et ma ei hoia meest kinni ja ta teab mu mõtteid lapse suhtes. kui tema jääb, on see samamoodi tema valik, nagu mu valik temaga olla kuniks liiga ei häiri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu juhtum on siis ka eriline. Tutvusin oma mehega, kui ta oli 23 ja mina 31 ning mul olid 11 ja 9 aastased lapsed. Olene koos olnud 7 aastat ja mingit märki pole, et see nii ei võiks jäädagi:) Mulle meeldib väga, et mees ei võtnud üle mingit nn isarolli, kuna pärisisa siiski kusagil eksisteerib, vaid on algusest peale suhtunud nagu vanem sõber. Nii et ka 2 suht suure lapsega võib mehe leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ma ikka kardan 🙂
Alustan kõige tähtsamast:
* Aus
* Hooliv
* Viisakas
* Tark
* Kena
* Mõistev
* Humoorikas
* Rahulik

Sellist meest vist polegi olemas.[/tsitaat]

Minul ka selline. Juba 7 aastat. Võtis minu 1 lapsega, olles ise alles 22

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olge naised mõistusega!

Miks krt peaks mees tahtma mingi 2 lapsega naist. TOITMA ja HARIMA teiste võsukesi. Kõik oma SÄÄSTUD nn VÕÕRASTE laste alla panema.
Kui lapsed saavad suureks ja ema sureb ära siis neil on SUVA sellest naise elukaaslasest. Mees mädaneb vanadekodus
Samamoodi juhtub, kui üksikemal mehest SIIBER saab.

Teiseks enamus exmehi ei maksa alimentegi, sisuliselt leitakse mingi idioot, kes \”lahedate\” meeste tagajärjed kinni taovad
Teiseks võivad exmehed alati ukse taha tulla, et ta tahab seda v teist näha v korraldada.

Lapsega naisi saab võtta ainult kindlatel tingimustel
a)laps peab olema 9+
b)üksikema peab olema mat. kindlustatud
c)üksikema peab olema mõistev, st elu ei keerle ainult laste ümber vaid jääb ruumi ka mehele.

Toon näite ihaldusväärsetest üksikemadest
Tiina Ristimets
Blacky
Camille
jne

Enamus üksikemad sry on rotid, kes üritavad oma probleemidele ullike leida.

Kõige naljakam on veel see, kui need üksikemad tekitavad veel nõudmisi mehele ja aru ei saa, kuidas uus mees tema \”2 imearmsat last ei armasta\” jne
Ja toimub ehtne manipulatsioon \”PERE\” \”ÜHINE RAHAKOTT\” \”ARMASTUS\” jne[/tsitaat]

Mida jutt ikka:) Tigedust täis tekst. Mind võeti 1 lapsega , aga usun, et kahega poleks samuti armastus tulemata jäänud… ja pole isegi mõelnud, et ullikest vaja kelle kulul elada. Ja kui mees ikka armastab naist , siis suudab ta armastada selle naise kõige kallimaid… Minu mees armastab juba 10 aastat minu 12 a. tütart, kuigi meil on ka 2 ühist last.
\”lahedate meeste tagajärg\” \”laps peab olema 9+\” APPI! Haige inimene! Naised jäävad ka leseks! Vahel paneb papa plehku ja teda ei nähta iial ja mõnel juhul saab laps korralikult alimente, sest isad siiski armastavad oma lapsi…

Nii pinnapealne ja egoistlik ja pessimistlik 🙂 Sellistele meestele on vaja 20+ naisi, kellel veel nõmedaid tatikaid taga poleks. Jõudu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul kaks last. Olin siis kui nad tited olid üksikema. Ja ütlen ausalt, et ikka mehed oleksid mind tahtnud aga mina ei tahtnud neid, sest tahtsin elada oma lastele, mitte hakata oma aega mingile võõrale mehele jagama. Siis kui nad suuremaks said,siis lasin uuel mehel ka majja tulla. Oleme õnnelikul koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

maitseasi, mina olen oma laste ainus ema siiski. ja see, kui laps osa aega ka isaga veedab, ei tee minust veel poole kohaga ema. isa uus girlfriend võib olla tore tädi Maarika, aga mitte laste uus ema. [/tsitaat]

kui sa oleksid ema vaarika, kelle lapsed igapäevaselt elaks tädi maarikaga, siis tuleb sul leppida olukorraga, et tädi maarika siiski täidab igapäevaselt laste elus ema rolli. soovi sa pealegi vaid üks ja ainuke olla.

kui ema või isa on jätnud oma osa täitmata, siis on ikka õnn, kui loodus pole tühja kohta sallinud ja keegi maarika seda südamega täidab.

ja üldse, milleks selline kiivas armukadedus? kui laps ütleb võõrale toredale tädile või onule ema või isa, siis järelikult nii on. tuleb hoopis endale otsa vaadata.

mis puutub teema algatusse, siis ole sa lastega või lastetud, kaaslase leidmine ei ole kunagi kerge tegevus. üksikuid inimesi on nii palju. raske on leida endale meest, kellega tekib SEE TUNNE ka paksudel, peenikestel, lühikestel, pikkadel, vaestel, rikastel, haritud, harimatutel, sinisilmadel, pruunisilmsetel… jätka loetelu ise.

seksitakse võibolla paljudega, aga kaaslaseks leidub sobivaid elu jooksul vaid ehk mõned eksemplarid. kui teemaalgataja pistu järgi mõtleb, siis on ka temal kindlasti mõni meesaustaja, kes võtaks ta ära ka lastega, lihtsalt see meesaustaja ei meeldi talle endale ja tekita tunnet, et selline tüüp üldse mehena valikusse kirja läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tekkib aga alati küsimus nende nö teise ringi meeste kohta,et mis oli oma pere hülgamise põhjuseks?Kõik ei ole lihtsalt alati selline ,kui välja paistab.Tavaliselt on nii,et kui oma lapsed on väikesed,hakkabki mehele tunduma,et lapsed on virisejad,naine on igav ja ei jaksa meest lõpmatuseni poputada.Nii minnaksegi parematele jahimaadele jutuga,et me ei sobinud omavahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miskipärast olen kogenud mitut juhust järjest, kus olen tutvunud noormehega ja peale avalikustamist, et mul on lapsed, on inimene niimoodi ümber nurga ja ilusti öelnud, et midagi ei tule välja ja teda lastega naised ei huvita.
Kuidas mulle satuvad sellised mehed järjest teele ette?
Kas ma olen tõesti saanud hakkama maailma suurima veaga ja nö ise oma elukese kihva keeranud, kui otsustasin saada omale kaks last?
Kurvaks teeb, et ma omale kaaslast ei leia :([/tsitaat]

Kui tahta naist ja temaga toredasti aega viita, siis lapsed on ju segavad. Ka kulukad. Ja ise tahaks ka lapsi ju kunagi. Aga tervet jalgpallimeeskonda koju ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen oma elus kohanud vaid väga vähe tublisid üksikemasid. enamus on ikka oma elu ära hingitsejad ja uuele mehele seksi pakkudes nad tegelikult loodavad ka oma laste elud nn sooja koiku peale sokutada. ja olen ka nõus sellega, et just selliste üksikemade jaoks on tähsad \”ühine pere\” ja \”ühine rahakott\”, ilusate sõnade all tegelikult üritatakse mehelt viisakalt raha välja pressida, et enda elu lihtsustada. ja solvutakse veel, kui rahakotirauad ei avanegi nii heldelt, kui nemad eeldaksid. oma tutvuskonna üksikemade puhul võin öelda, et lisatöö ei tule kellelegi neile kõne alla (olen neile aegajalt pakkunud), nende vaimsetele võimetele vastavalt on neil ilmselgelt lihtsam naturaalsemal viisil lisaraha teenida.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed ei taha lastega naisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.