Esileht Pereelu ja suhted miks mehed ei ütle nagu asjad on

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: miks mehed ei ütle nagu asjad on

Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, mis värk meestel selle mitterääkimisega on? mees jäi töökaaslasega vahele, mingi ninnu-nännutamine käib, saadavad sõnumeid, loomulikult tööl ju ka suhtlevad. naine sai teada, mees ei räägi mitte midagi. nüüd peidab telefoni, küsin siis, et kas ikka suhtlevad veel, ei vasta. mis teema sellega on, kui ikka suhledakse, siis võiks ju öelda, et jah näed, sinu kõrvalt ikka veel suhtleme. ega ma ka loll pole, et arvan, et telefon ise jalutab kuskile peitu 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: miks mehed ei ütle nagu asjad on

Sellepärast, et ülestunnistusele järgneb karistus. Selline käitumine – varjamine ja hirm, on inimlik (st pole meesteomane)

Please wait...
Postitas:
Venice

Sest keegi ei viitsi seda kisa kuulata, mis sellele järgneb. Mehed ütlevad alles siis, kuidas asjad tegelikult on, kui nad lahku tahavad minna.

Please wait...
Postitas:
egert2

A see naine, kellega ta vahele jäi – see räägib, jah?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest keegi ei viitsi seda kisa kuulata, mis sellele järgneb. Mehed ütlevad alles siis, kuidas asjad tegelikult on, kui nad lahku tahavad minna.[/tsitaat]
Ei ütle nad ka siis midagi.Ikka lubavad mõlemile naisele maad ja ilmad kokku ja kuidas elu lill….. Nii mugav ju koju tulla, õhtusöök nina all, keppi saab kah alati ja kui isu tuleb siis läheb armukese juurde saab lisa…. Mõnus, mugav elu ju!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Petised käituvadki nii, olenemata soost. Kui otse teolt vahele jäävad, ei tunnista siis ka, hakkavad mingit iba ajama ja lõpuks sind süüdistama hoopis.

Please wait...
Postitas:
Venice

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ei ütle nad ka siis midagi.Ikka lubavad mõlemile naisele maad ja ilmad kokku ja kuidas elu lill….. Nii mugav ju koju tulla, õhtusöök nina all, keppi saab kah alati ja kui isu tuleb siis läheb armukese juurde saab lisa…. Mõnus, mugav elu ju!![/tsitaat]
Ma ju rääkisin lahkuminekust mitte kahenaisepidamisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma ei saa aru, mis värk meestel selle mitterääkimisega on? mees jäi töökaaslasega vahele, [/tsitaat]
Sulle on juba teada, mida veel vaja on?
Mina ei saa naistest aru, kes teavad, et mees käib teisega reisidel, üritustel jne ning pigistavad silma kinni.
Mees ootab, et naine teeks järelduse ise. Tal on raske tunnistada, et ta on petis.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]ma ei saa aru, mis värk meestel selle mitterääkimisega on? mees jäi töökaaslasega vahele, mingi ninnu-nännutamine käib, saadavad sõnumeid, loomulikult tööl ju ka suhtlevad. naine sai teada, mees ei räägi mitte midagi. nüüd peidab telefoni, küsin siis, et kas ikka suhtlevad veel, ei vasta. mis teema sellega on, kui ikka suhledakse, siis võiks ju öelda, et jah näed, sinu kõrvalt ikka veel suhtleme. ega ma ka loll pole, et arvan, et telefon ise jalutab kuskile peitu :)[/tsitaat]
Ma küsiks vastu,miks naistele ei meeldi mehed,kes ütlevad nii nagu on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma küsiks vastu,miks naistele ei meeldi mehed,kes ütlevad nii nagu on?[/tsitaat]
Hahahaaa, selles asi ongi et mehed ei ütle asju nii nagu TEGELIKULT on!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

probleem ongi selles, et mees ei ütle, kuidas asjad tegelikult on. nagu puberteet, kes peidab silmi ja ei oska normaalse inimese kombel rääkida. kui on midagi valesti, jumala eest, tule ja räägi, veelgi enam,kui asi on avalikuks saanud ja su käest midagi küsitakse, et ole ju raske vastata ei või jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed seda ei tunnista, aga nad kardavad naisi. Nad on sünnist saati naiste ülemvõimu all ja nende lükata-tõmmata. Mehed käituvadki nagu lapsed naistega elu lõpuni, sest nad ei oska teisiti. Väga arukas naine peab see olema, kes oskab panna meest end mehena tundma. Kahjuks on see kunstlik olukord, mille tagamaid teab vaid naine. Mulle näib, et mehed teevad siin ilmas kõike ainult naiste (kepi) nimel, seega on vaimselt vähem arenenud, kui naised. Sorry, kui riivan mõne tundeid. Olen jumala kindel, et meestel on naisteta keerulisem hakkama saada, kui vastupidi. Paljud küsiks, et aga kuidas siis mehed suudavad julmas võitluses ja äris läbi lüüa, kui nad nii nõrgad on? Minu vastus on selline, et seal pole siiraste ja lähedaste inimlike tunnetega mingit pistmist. See on mäng ja strateegia, aga mehed on ju lapsed. Naiste seas aga on vähe selliseid, kes suudavad teerulliga kõigest üle sõita, kuna nad tegelevad maiste asjadega (nt elu alalhoid, mida mehed hävitavad), sest kui nemad ka seda ei teeks, ei teeks seda mitte keegi. Siit veel seegi järeldus, et naised on ka vastutustundlikumad ja kahe jalaga maa peal.

PS mul on õnnestunud kohata ja tunda vastutustundlikke mehi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]probleem ongi selles, et mees ei ütle, kuidas asjad tegelikult on. nagu puberteet, kes peidab silmi ja ei oska normaalse inimese kombel rääkida. kui on midagi valesti, jumala eest, tule ja räägi, veelgi enam,kui asi on avalikuks saanud ja su käest midagi küsitakse, et ole ju raske vastata ei või jah. [/tsitaat]

Iga päevaga saan aina targemaks.. Ei teadnudki et puberteet oskab silmi peita

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]ma ei saa aru, mis värk meestel selle mitterääkimisega on? mees jäi töökaaslasega vahele, mingi ninnu-nännutamine käib, saadavad sõnumeid, loomulikult tööl ju ka suhtlevad. naine sai teada, mees ei räägi mitte midagi. nüüd peidab telefoni, küsin siis, et kas ikka suhtlevad veel, ei vasta. mis teema sellega on, kui ikka suhledakse, siis võiks ju öelda, et jah näed, sinu kõrvalt ikka veel suhtleme. ega ma ka loll pole, et arvan, et telefon ise jalutab kuskile peitu :)[/tsitaat]

mis sa enam küsid, mine lahku.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Hahahaaa, selles asi ongi et mehed ei ütle asju nii nagu TEGELIKULT on!![/tsitaat]
Naistele meeldivad sellised mehed,kes räägivad mida naised kuulda tahavad,mitte nii,kuidas tegelikult on.Aga need mehed kes räägivad mida mõtlevad paraku naistele ei meeldi.
Näiteks mina räägin seda mida mõtlen ja ei leia isegi ajutist suhet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, enamasti inimene, kes ütleb, et tahab sult täit tõde, valetab. Ta tahab ikka hoopis, et tõde oleks ilus. Aga vahel on vaja tõesti teada, mis värk on. Samas, eks sa ju aimad isegi, nii et mis seal nii väga vahet on, mis see mees ütleb.Tõtt ei räägi ta lihtsalt seepärast, et ei taha skandaali. EBameeldiv ju- nutt, karjumine, süüdistused või tummfilm- kellele seda vaja on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kallis, ikka kudrutame tibukesega töö juures. Tahad täpsemalt teada, millest räägime, mida ja kuidas veel teeme? Nunnusid sms-e saadame ja msn-s ja fb-s ka räägime, kui sa peale ei passi. Kallis, ma olen ju nii tore mees, räägin sulle kõik ilusti ära. Kallis, kas nüüd on kõik hästi ja sa ei tüüta mind rohkem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult ei räägi mehed kuidas asi on, sellepärast, et nad ise ka ei tea.
Ühtpidi tundub mujal uus ja huvitav, samas on oma vana ka armas ja uuega ei pruugi ju midagi välja tulla, nagu keegi eelpool ütles, mees räägib siis, kui tahab kindlalt lahku minna…..ja tegelikult pele rääkimist pendeldab ta veel ikka kahevahet…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama olukord. Mehel tekkind 1 kuu tagasi tööjuurde silmarõõm, kui küsin, siis tuttav niisama suhtleb. Kas siis selline on mingi pere austamine või??? Jätku vana ja siis võtku uus! Ütlesin seda ka mehele. Üldiselt olen oma mehega väga avameelne ning tahan ja pean teadma kõikidest tema suhtlemistest. Nii ei saa, et pannakse kõrvalt. Kui suhe ei klapi, tuleb lahku minna. Aga meestel on ju nii mugav, kui kodu korras ja saab veel seksimänge ka kodunt ning kui ära tüütab, siis külapealt ka.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted miks mehed ei ütle nagu asjad on

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.