Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Postitas:
Kägu

Ma ei mõtle hetkel abstraktset ilu, et 6/10st mees lööb külge 8/10st naisele, vaid hoopis lihtsamini määratavaid kategooriaid. Näiteks vana välimusega mees lööb külge kõigile seltskonna noore välimusega naistele. Paks mees lööb külge ainult peenikestele naistele. Vanuse poolest vana mees vaatab endast maksimaalselt 20 aastat nooremaid. Isaliku olemusega mees lööb külge ainult tütarlapselikele naistele. Kiilanev mees lööb külge ainult ilusatele ja noortele naistele. Õllekõhuga mees ei vaata kõhukesega (mitte rasedusest) naisi, vaid ikka saledaid. Jne. Kui rollid ümber vahetada, siis peetaks sellist vana ja tädiliku välimusega naist, kes noortele hipsterpoistele külge lööb, väga imelikuks. Aga ometi on see meeste puhul levinud.

Huvitav, kas teised foorumlased on ka seda märganud? Mitte ainult üksikute megaosside, rahabosside ja ülbikute seas, aga et väga suur osa muidu täiesti normaalseid mehi otsivad naist, kes on ilus, noor, sale vms, aga nad ise on kaugel sellest kõigest. Mina olen küll tähele pannud. Mehed, keda ma isegi ei näe meestena, kutsuvad kohvile ja lõunale ning ajavad täiesti hämmastama. Pole reaalselt märganudki, et te olete isased, kellel on t. püksis. Me pole isegi samas kategoorias. Ja mitte nagu põhikooli klassis, kus üks on ilus ja popp ja teine kole ja nohik, vaid et nagu üks käiks viiendas klassis ja teine oleks autolammutuse lihttööline. Näiteks kiilanevad ja paksud mehed, loogiline oleks, et nad lööksid külge naistele, kes näevad nendevanused välja. Ehk siis pisut vanematele, paksematele naistele. Isaliku olekuga ja muidu sõbralik mees peaks külge lööma mammile, mitte neiule, kes on välimuse poolest või kasvõi olemuselt ja vaimselt temast tunduvalt noorem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, olen ka märganud. Ilmselt seetõttu, et ümber on ka nii palju paare, kus need välimused pole nii võrdsed. Mehed armastavad silmadega.

Ma ise pean küll tunnistama, et elu sees nt Uku Suviste sarnastele meestele ei ligineks – ma lihtsalt ei ole nende skaalal välimusega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minagi seda kogenud, näinud ja mõelnud. Jälk on see kui endaga nii juhtub. Mõtlen, et meestel on 0 enesekriitikat, adekvaatsust ka ei ole ja lisaks pole ka peeglit. Lihtsalt väga jälgid kiimakollid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

äkki see sõltub enesehinnangust või kriitika puudumisest enda suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, olen ka märganud. Ilmselt seetõttu, et ümber on ka nii palju paare, kus need välimused pole nii võrdsed. Mehed armastavad silmadega.

Ma ise pean küll tunnistama, et elu sees nt Uku Suviste sarnastele meestele ei ligineks – ma lihtsalt ei ole nende skaalal välimusega.

Vot sellest ma ka aru ei saa. Uku Suviste pole isegi eriti ilus, vähemalt näojoontelt mitte. Tal on näos paar ilusat asja, aga ta nägu on ka väga veider (nt nina, silmade keskkoht, kortsud, oranž jume). Ta on lihtsalt hoolitsetud ja trenni teinud. Näen teda samal pulgal näost mitte eriti ilusa, aga väga hoolitsetud ja ülihea trennikehaga naisega. Põhimõtteliselt 50% temavanustest naistest on temast kenamad, aga mehi ja naisi võrreldakse täiesti erineval skaalal.

Enamik naisi on tegelikult sellise välimusega, et kujutad ette, et ainult nö ilusateks peetavad mehed neile lähenevad, kui mõelda samast kategooriast mehi. Et siis vähegi saledamale keskmise näoga naisele lähenekski enam-vähem ilusa näoga ja saledad mehed. Aga tegelikult pole ju nii, lähenevad igasugused paksukesed, vanamehelikud mehed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga eks mehed olegi enesekriitikata. Näiteks Perekooli yxikmees armastab ka end Donald Trumpi ja T.H. Ilvesega võrrelda – neil mitukümmend aastat nooremad naised, miks tal ei võiks olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uku Suviste pole üldse skaala ei julge läheneda. Juttu võib ju alati ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks endale ei kritiseeri mehed kunagi ka teise mehe välimust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte? Kui sa ei riski, ei saa kunagi teada, kas asi oleks võinud õnnestuda või mitte. Kui ei sobi, eks siis proovib järgmist sebida. Milleks peab leppima mingi sellise variandiga, mis ei meeldi? Miks ei või proovida nö kõrgemaid eesmärke. Pealegi, kuna ebavõrdse välismuse ja vanusega paare on palju, siis ilmselt nende elukogemus ütleb, et mõnikord õnnestub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte? Kui sa ei riski, ei saa kunagi teada, kas asi oleks võinud õnnestuda või mitte. Kui ei sobi, eks siis proovib järgmist sebida. Milleks peab leppima mingi sellise variandiga, mis ei meeldi? Miks ei või proovida nö kõrgemaid eesmärke. Pealegi, kuna ebavõrdse välismuse ja vanusega paare on palju, siis ilmselt nende elukogemus ütleb, et mõnikord õnnestub.

Sest, et see on ahistamine, kui meeldimine ei ole vastastikune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga keegi ei tea ju lambist, mis sulle ei meeldi. Pead ikka ise ütlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa nad aru ka nii lihtsalt. Lihtsalt mõni ongi väga pealetükkiv ja kuulubki ahistajate alla. Ta ei mõistagi, et on vastik ja temaga ei taheta suheldagi, rääkimata millestki muust. Igati mõista antud juba ja korduvalt. On kunagi läinud tööl asi nii kaugele, et pidin ülemusega rääkima minema. Ennem kiimas ja kiuslik näss aru ei saanudki, kui asjad kurjaks läksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A, et kutsumine juba on ahistamine? Kas kaugelt vaadata ikka võib või see juba perverdi tunnus? Et mitte atraktiivne inimene käigu silmad maas ja hingaku ainult teise samasuguse poole? Noorus ja ilu on mööduv nähtus, rumaluses ma pole kindel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olles mõnda aega välismaal elanud … teate naeruväärne on see eestlaste ilukultus. Kes on koledam, ilusam, sportlikum, paksem, peenem, mitu punkti keegi saab… Ise olen ka selles vaimus üles kasvanud, aga ausalt öeldes on see nõme. Mitte et ei võiks ilus olla, muidugi võib, aga pole vaja ennast ja teisi võrrelda. See näitab ainult madalat enesehinnangut. Mis mõttes: “kuidas ta julgeb koledamana külge lüüa” Mis see teie asi on! Kade meel? Lööge ise ka külge, kellele meeldib ja saage võib-olla õnnelikuks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Viga on selles, et enda arust sõbrustan mehega, keda ma ei võta isegi omavanuse sõbrana, vaid vanema inimesena, õpetajana (reaalne vanus võib sama olla, isegi noorem, aga olek on isalik, vanamehelik, paksuke, ümara näoga või kiilanev tundub vanem), aga siis ühel hetkel tuleb välja, et see on kohting. Mida veel. Mõtlesin, et selline mees on suhtes range oleku või tädiliku välimusega naisega, keda samal peol nägin. Mina temaga oleme nagu õpetaja ja õpilane, onu ja vennatütar vms. Mina ei lähe ka ülipeenikeste ja pubekaliku välimustega poistega sebima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olles mõnda aega välismaal elanud … teate naeruväärne on see eestlaste ilukultus. Kes on koledam, ilusam, sportlikum, paksem, peenem, mitu punkti keegi saab… Ise olen ka selles vaimus üles kasvanud, aga ausalt öeldes on see nõme. Mitte et ei võiks ilus olla, muidugi võib, aga pole vaja ennast ja teisi võrrelda. See näitab ainult madalat enesehinnangut. Mis mõttes: “kuidas ta julgeb koledamana külge lüüa” Mis see teie asi on! Kade meel? Lööge ise ka külge, kellele meeldib ja saage võib-olla õnnelikuks…

Asi pole julgemises läheneda, vaid täielikus teadmatuses, et mees, kes on minu jaoks täiesti teises vaimses vanusekategoorias ja 100% sootu olend, lööb mulle külge. Ega nad seda ju välja ütle. Mina mõtlen, et täiesti turvaline mees, 100% ebaseksuaalne, ei kujuta ettegi, et mind vaadata võiks, küllap vaatab samasugust paksukest ja tädilikku naist, aga siis ühel hetkel muutub olukord imelikuks. Mul on suva, kas ta lööb külge endast ilusamatele, koledamatele vms. Asi ei ole ainult välimuses, vaid konkreetselt selles, et ei tunne, et see mees oleks vanuse või küpsuse mõttes selles kategoorias, et sind üldse vaadata võiks. Ta ei käitu nagu noor inimene, vaid keskealine. Samuti on palju teadlikum ja kogenenum ning lööb külge naistele, kes on väga naiivsed ja ei saa arugi, mida mehed neist tahavad, vihjetest või mida mingi sotsiaalne olukord tähendab. Kes pole olnud suhteski ega seksinud või on seda teinud üliharva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja ilmselt noor lumehelbeke, kes ei pööranud koolis õppimisele piisavalt tähelepanu ning elukogemust ka vähevõitu. esiteks, meestega ei sõbrustata, mehed sõltumata oma vanusest ei näe naisi sõpradena, vaid eelkõige siiski seksobjektidena. teiseks, kui mehed naist tahavad, siis loomulikult fertiilses eas nooremat eksemplari, see on elementaarne bioloogia. saa üle oma mõttetutest probleemidest ja püüa mitte “sõbrustada” mingite vanade vormist väljas pässidega, siis nad ligi ka ei tiku

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see elementaarne, et inimesed valivad natuke endasarnaseid mehi ja naisi. Kui meeldib näiteks keegi, kes on väga erinev, kas vanuse, elukogemuse või kasvõi välimuse poolest, siis proovitakse kõigepealt aru saada, kas see inimene pöörab sulle üldse tähelepanu ja siis viisakalt küsitakse. Mitte nii, et meelitatakse endaga kaasa ja siis tuleb välja, et on kohting.
Meestele ka ju ei meeldiks, et teine mees mängib sõpra, aga tegelikult on homo ja arvab, et nad on kohtingul. Naiste jaoks on valdav osa mehi täiesti ebaseksikad, täpselt nagu heteromehe jaoks teine mees. Tähendab, nad isegi ei mõtle, et räägivad teisest soost inimesega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenub üks tuttav õllekõhu, hallineva rääbaka patsiga pooljoodik mees, kes on alati agar kommenteerima naisi. Küll on keegi paks, kellel väike tiss jne. Aga ennast peab miskipärast vastupandamatuks, kuidas siis enda kohta kriitikameel puutub.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Meenub üks tuttav õllekõhu, hallineva rääbaka patsiga pooljoodik mees, kes on alati agar kommenteerima naisi. Küll on keegi paks, kellel väike tiss jne. Aga ennast peab miskipärast vastupandamatuks, kuidas siis enda kohta kriitikameel puutub.

Need kellel enda kohta kriitikameel tekib lahendavad asja suitsiidiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uku Suviste pole üldse skaala ei julge läheneda. Juttu võib ju alati ajada.

Ma ka ei saa aru, kui keskmise välimusega naine ei julge talle läheneda. Naistel on lihtsalt nii madal enesehinnang ja Eesti meeste välimuse tase on üldiselt madal, et mujal maailmas tavalisi mehi kardetakse. Kui ise just kole ja paks ei ole, siis miks ei julgeks läheneda? Või õigemini, tähelepanu nautida, sest naised on need, kellele järgi joostakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja ilmselt noor lumehelbeke, kes ei pööranud koolis õppimisele piisavalt tähelepanu ning elukogemust ka vähevõitu. esiteks, meestega ei sõbrustata, mehed sõltumata oma vanusest ei näe naisi sõpradena, vaid eelkõige siiski seksobjektidena. teiseks, kui mehed naist tahavad, siis loomulikult fertiilses eas nooremat eksemplari, see on elementaarne bioloogia. saa üle oma mõttetutest probleemidest ja püüa mitte “sõbrustada” mingite vanade vormist väljas pässidega, siis nad ligi ka ei tiku

Esiteks, enamikul mu tuttavaist on nii mees- kui ka naissoost sõbrad. See, et mehed ja naised sõbrad olla ei saa, on ainult väga traditsiooniliste vaadetega ja vanemate inimeste asi. Tüüpilised vanema põlvkonna grillipeod, kus naised räägivad omaette naistejuttu ja mehed meestejuttu, naistel on “sõbrannad” ja meestel “meessõbrad”. Ainult et alla 40aastaste seas pole ühelegi sellisele peale sattunud. Kõik suhtlevad omavahel.

Teiseks, nad pole minust tegelikult palju vanemad, mõni on ehk 5 aastat, teine noorem. Aga nad tunduvad olemuselt vanemad. Sellist tüüpi inimesed, kes on noored 13-16aastaselt ja 20ndate alguses näevad välja nagu 30ndates täiskasvanud. Elukogemuse mõttes on ka sageli vanemad, pidutsemisaastad on selja taga ja käituvad väga täiskasvanulikult. Mina olen jutu ja mõistuse poolest noor ja üsna naiivne. Eriti tihti tulevad juurde isalikud, hoolitsusvajadusega mehed, keda ma üldse ei näe oma vanusekategoorias olevatena. Kui ma ise olen sale ja näen noor välja, siis ju ei eelda, et mees, kes pole sale ega noore välimusega, mulle ligi ajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A, et kutsumine juba on ahistamine? Kas kaugelt vaadata ikka võib või see juba perverdi tunnus? Et mitte atraktiivne inimene käigu silmad maas ja hingaku ainult teise samasuguse poole? Noorus ja ilu on mööduv nähtus, rumaluses ma pole kindel.

Alati, kui räägitakse MEESTE välimusest, tullakse neid kaitsma. Aga naiste välimusest rääkiva teema puhul kiidaks kõik takka, et ise selline paks ja hallinev naine ja lööb külge noorele ilusale moekale poisile. Olen seda sotsiaalmeedias ja kasvõi kirjanduses samuti tähele pannud, et mehed mainivad pidevalt naiste ilu ja inetust, aga naised mitte kunagi ja kui keegi julgeb, siis on kanakari kallal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on see teema juba aastaid imestama pannud.
Minu olukord on selline, et ma olen üks suur naine. 180cm pikk, üsna kurvika kehaehitusega, sportlik ja tugev, kindlasti mitte habras. Ja minusugune hiiglane jääb alati silma kellele? Peajagu lühemate ja peene kondiga meestele. See on täiesti ulme. Ma elan ühes kosmopoliitses linnas välismaal ja igasugused pisikesed latiinod, asiaadid ja muud päkapikud muudkui tiirlevad mu ümber. Äkki oskab mõni (mees) seletada, miks see nii on? See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu olukord on selline, et ma olen üks suur naine. 180cm pikk, üsna kurvika kehaehitusega, sportlik ja tugev, kindlasti mitte habras. Ja minusugune hiiglane jääb alati silma kellele? Peajagu lühemate ja peene kondiga meestele. See on täiesti ulme. Ma elan ühes kosmopoliitses linnas välismaal ja igasugused pisikesed latiinod, asiaadid ja muud päkapikud muudkui tiirlevad mu ümber. Äkki oskab mõni (mees) seletada, miks see nii on? See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Oled piisavalt perversne nähtus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Minu jaoks ei ole see sugugi nii ilmselge. Võibolla sellepärast, et olen ise ka päkapikk (kuigi naine). Mulle meeldivad inimesed. Mõned on neist hirmus pikad, aga minu jaoks ei ole see probleem (kui nad mulle nt kontserdil ette ei seisa, siis natuke on). Mõned neist on lühemad, see pole ka probleem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on neil mingi haige uudishimu, tahavad sellist mürakat näpuga katsuda äkki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viga on selles, et enda arust sõbrustan mehega, keda ma ei võta isegi omavanuse sõbrana, vaid vanema inimesena, õpetajana (reaalne vanus võib sama olla, isegi noorem, aga olek on isalik, vanamehelik, paksuke, ümara näoga või kiilanev tundub vanem), aga siis ühel hetkel tuleb välja, et see on kohting.

Just nimelt, enda arust.
Sa ei jäta just eriti targa ja aruka naise muljet ning kiilakatele ja paksukestele tundud ilmselt lollikesena kerge saak. Selle pärast ajavadki ligi.

Veebruaris suutsid sa samasuguse teema toota, kas siis ajas see sama kiilakas ja õllekõhuga sulle ligi?
Või nüüd on juba järgmine?

See siis tähendab seda et otsidki stabiilselt omale mingeid pässe välja, kelle otsustad omale sõbraks ja “õpetajaks” võtta? (Milleks küll, kas sa siis koolis ei käinud ja kas sul isa ei ole?)
Ja päss vaatab, et ohoo, kena lollike tunneb minusuguse kiilakaa vastu huvi, ilmselt tahab seksi saada.
Noh, eks proovime siis ja flirdime vastu.

Mille peale lollike tormab perekooli ja kurdab muret, et tema välja valitud “õpetaja” lööb talle külge ja kui hirmus see kõik on. Ja kõik mehed on pahad-pahad.

Ja ka see, et sul on meeste-naiste sõprusest mingi oma kangekaelne arusaam, mida sa mingil juhul muuta ei soovi, kas see viitab rumalusele.

Sest pole ju mingi saladus: mehed lihtsalt ei arva, et see sõprus mehe-naise vahel on võimalik.
Eriti ei arva nii need kiilakad pässid, keda sa siin halvustad, sest neil pole reeglina sõpru ka meeste seas.
Rääkimata naistest.

Mehed võtavad väga harva naisi oma sõpradeks, selleks peab olema 1. kaua koos õppinud, 2. kaua koos töötanud VÕI 3. mõnel juhul kaua koos elanud ja siis sõbralikult lahku läinud, rohkem variante ma esmapilgul isegi ei näe.
Rumalukesed naised, kes arvavad, et tutvuvad mehega ja siis saavad nendega “sõpradeks” on arenguvõimetud naiivid.
Assoo – neljas ja tähtis variant on veel – osadel harvadel juhtudel on meestel ka oma naistega sõprus. Lisaks armastusele, aga see on haruldane ja ideaalne variant.

Kui sa mind ei usu, loe seda suurt naisteiidolit ja suurtargutajat Villu Parvetit, kes selle m-n sõpruse kohta ütleb, et ta “usub, et see on võimalik”.
Ehk siis ta konkreetselt ei tea mitte midagi ja lihtsalt usub.
Ja seda sa ehk tead ise, mida uskumine tähendab. Kas Jumal on olemas?
Ei ole, aga paljud usuvad, et on.

P.S. Sõprus on tavaliselt vastastikku “kasulik” asi. (ma ei pea seda friends with benefits silmas). Ütle, palun, mida sinusugune noor ullike suudaks sõbrana pakkuda kõrgharitud, arenenud, abielus, eluga hästi toimetulevale ja õnnelikule mehele?
(see on see grupp, tõenäoliselt kõige vähem hakkaks külge lööma)
Absoluutselt mitte midagi. Tal on nr. üks oma naine selleks ja võibolla ka ülikoolist mõni kursaõde, kellega aastas paar korda vahelduseks lihtsalt suhelda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on vaist naiste endi arvamus, et nad kuuluvad kuhugi paremasse kategooriasse ja neile tohiks külge lüüa vaid kaunis, lokkis juustega noormees, aga tegelikult löövad külge vanad ja kiilakad mehed.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?