Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Postitas:
Kägu

Ja mind (158cm) kutsus peol tantsima õhtu jooksul terve võrkpallimeeskond. Milline raiskamine! Üldse olen ma silma jäänud enamasti pikkadele ja tugevamatele meestele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

. Näiteks kiilanevad ja paksud mehed, loogiline oleks, et nad lööksid külge naistele, kes näevad nendevanused välja.

hing on noor.
sellest on raske aru saada, kui oled ise noor. mina olen 50. ma ei saa aru, kuhu need aastad lennanud on. kõik ilmselt näevad mind nagu 50aastast. ma ise mõtlen ka teistest 50aastastest nagu vanadest. ja siis taban end äkki- ma ju ise ka 50.
mul on tööl mitmeid noori kolleege. ma ei aja neile ligi, aga mulle meeldib nende seltskond. kuidagi lõbusam on, kui omavanuste seltsis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks, enamikul mu tuttavaist on nii mees- kui ka naissoost sõbrad. See, et mehed ja naised sõbrad olla ei saa, on ainult väga traditsiooniliste vaadetega ja vanemate inimeste asi. Tüüpilised vanema põlvkonna grillipeod, kus naised räägivad omaette naistejuttu ja mehed meestejuttu, naistel on “sõbrannad” ja meestel “meessõbrad”. Ainult et alla 40aastaste seas pole ühelegi sellisele peale sattunud. Kõik suhtlevad omavahel.

Teiseks, nad pole minust tegelikult palju vanemad, mõni on ehk 5 aastat, teine noorem. Aga nad tunduvad olemuselt vanemad. Sellist tüüpi inimesed, kes on noored 13-16aastaselt ja 20ndate alguses näevad välja nagu 30ndates täiskasvanud. Elukogemuse mõttes on ka sageli vanemad, pidutsemisaastad on selja taga ja käituvad väga täiskasvanulikult. Mina olen jutu ja mõistuse poolest noor ja üsna naiivne. Eriti tihti tulevad juurde isalikud, hoolitsusvajadusega mehed, keda ma üldse ei näe oma vanusekategoorias olevatena. Kui ma ise olen sale ja näen noor välja, siis ju ei eelda, et mees, kes pole sale ega noore välimusega, mulle ligi ajab.

kuule otsusta ära, kas sa suhtled nendega või “sõbrustad” nendega. kui keegi on sõber, siis see tähendab ikka palju rohkemat, kui lihtsalt juhututtav, kellega suheldakse kuskil grillipeol. aga ilmselt on sõbra mõiste lumehelbekeste seas devalveerunud. ja pidada endast kuni viis aastat vanemaid mehi pervertideks, kuna sulle lähenevad??? kas sa oled siis mingi 13 aastane või mis? üldiselt sa tundud olevat nö “sitamagnet” kui sulle pidevalt varakult progresseeruvas tempos vananevad isalikud pässid ligi tikuvad

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on vaist naiste endi arvamus, et nad kuuluvad kuhugi paremasse kategooriasse ja neile tohiks külge lüüa vaid kaunis, lokkis juustega noormees, aga tegelikult löövad külge vanad ja kiilakad mehed.

Ma ei arva, et kuhugi paremasse kategooriasse kuulun, aga kui käin trennis ja olen igatpidi vormis, siis lihtsalt ei näe ülekaalulises mehes endale sobilikku partnerit. Minu jaoks on tähtis aktiivne ja tervislik eluviis. Kaunist lokkis juukstega noormehest küll ei unista, pigem sarnast elustiili hindavat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mind (158cm) kutsus peol tantsima õhtu jooksul terve võrkpallimeeskond. Milline raiskamine! Üldse olen ma silma jäänud enamasti pikkadele ja tugevamatele meestele.

Sellist nagu sina kähmakat on ju tore keerutada 😀
Aga ära kujuta endale ette nii palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest aju võib ju eelistada ühte, aga peenis eelistab teist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist nagu sina kähmakat on ju tore keerutada 😀

Aga ära kujuta endale ette nii palju.

Mis asi sa oled? Kähmakas? Keerutada? Kui saaks vaid matsidele interneti kuidagi lukku keerata!

See enese kusagile kõrgesse kategooriasse seadmine on aga imelik. Ma käin samuti trennis, olen ilusate näojoontega, naiselik jne, aga vot mingid ülekaalulised pässid ja hoolitsemata mehed külge küll ei aja. Kurb ma selle tõttu just ei ole, aga sinu meeleheite valguses tundub küll veider. Samas ma olen samuti vaid 158 cm pikk kähmakas nagu üks eelnev kommentaatorgi, ju ma lihtsalt ei kõlba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenub üks tuttav õllekõhu, hallineva rääbaka patsiga pooljoodik mees, kes on alati agar kommenteerima naisi. Küll on keegi paks, kellel väike tiss jne. Aga ennast peab miskipärast vastupandamatuks, kuidas siis enda kohta kriitikameel puutub.

Meil pargis istuvad iga ilusama ilmaga vabaaja veetmise spetsialistid, õllepudel käes. Kõiki naisi, kes mööduvad, kommenteeritakse. Kellel suur p…., kellel suur ti.., kellel kõverad jalad jne. Rämeda naeru saatel. Kui möödub mõni kaunim olend, siis vilistatakse ja kommenteeritakse umbes nii, et seda roogiks küll. Ise on allakäinud jotad, karvased ja pundunud. Miks ma seda tean? Sest ise olen sunnitud seda parki 2 korda päevas läbima ja minu tuttavad räägivad ka oma muljeid (väikelinn).
Isegi põhjakihi isased arvavad, et on kõvad tegijad, kuigi reaalselt neid keegi ei taha. Paljude meesolendite enesekriitika on tõesti olematu, aag iga naine peaks filmidiiva välimusega olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi põhjakihi isased arvavad, et on kõvad tegijad, kuigi reaalselt neid keegi ei taha. Paljude meesolendite enesekriitika on tõesti olematu, aag iga naine peaks filmidiiva välimusega olema.

Saage aru, see on looduse poolt juba nii. Isane peab olema rohkem riskima, rohkem proovima, katsetama, üritama -…ja loomulikult ka kukkuma, pettuma ja kaotama kõige selle käigus. Ja uuesti tõusma ning edasi minema.

Kui isane põder ei julgeks teise isase põdraga kakelda, siis ta ei saaks üldse naisi. Kui kukk ei kakleks teise kukega, jääks ta kanadest ilma.
Nii lihtsalt on. Kui mees ei julgeks lollist ja ilma põhjuseta rohkem palka küsida, ei oleks meil palgalõhet.

Mis väikelinna pingivilistajatesse puutub, siis neid on ju lihtne ära arstida, tuleb ükskord kas oma või suvaline mees kaasa võtta, kes neile pisut ai teeks. Väikelinn, jutud lévivad ja edaspidi ei taha enam keegi verise ninaga teatud kindlat naist kommenteerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No need ebavõrdsed paarid( mees paks/kiilas jne või naine paks/hoolitsemata) on koos kasvanud ja pole märganud, et nii mees või naine on end käest ära lasknud ja harjumusest mugavusest, mis iganes põhjusel edasi koos. Uued paarid, kes nii kokku saavad on ühe poole eelis tal on midagi mida teine soovib ja vaatab häirivusest mööda ja lõpuks inimene harjub lepib kõigega. Olen mõelnud keda tahaks, kui oma mees millegipärast ära kaoks kõrvalt…. siis välimuse poolest 20-30aastast. Elukogemuse poolest 50 aastast maharahunenud kindlustatud isast 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isaliku olekuga ja muidu sõbralik mees peaks külge lööma mammile, mitte neiule,

Terve nooruse otsisin enamvähem omavanust, ideaalis 3-4 aastat vanemat, aga isalikult hoolitsevat, sõbralikku meest. Need sama vanad on 21-22selt ju poisikesed. Mida on 21 aastasel neiul teha 21 aastase posikesega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju siis olen ma see 158cm/48kg kähmakas. Aga mu pikale sõbrantsile ajavad ligi just lühemad mehed. See tundub imelik 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenub üks tuttav õllekõhu, hallineva rääbaka patsiga pooljoodik mees, kes on alati agar kommenteerima naisi. Küll on keegi paks, kellel väike tiss jne. Aga ennast peab miskipärast vastupandamatuks, kuidas siis enda kohta kriitikameel puutub.

Meil pargis istuvad iga ilusama ilmaga vabaaja veetmise spetsialistid, õllepudel käes. Kõiki naisi, kes mööduvad, kommenteeritakse. Kellel suur p…., kellel suur ti.., kellel kõverad jalad jne. Rämeda naeru saatel. Kui möödub mõni kaunim olend, siis vilistatakse ja kommenteeritakse umbes nii, et seda roogiks küll. Ise on allakäinud jotad, karvased ja pundunud. Miks ma seda tean? Sest ise olen sunnitud seda parki 2 korda päevas läbima ja minu tuttavad räägivad ka oma muljeid (väikelinn).

Väikelinnas siis tõesti ei suuda teist koduteed leida, et käid ja lased ennast mõnitada ja alandada nende parmude poolt? Kaks korda päevas!
Kui tõesti ei viitsi ringitada siis võtke endid, naised, kokku ja tellige nendele pudelitattidele mingi spordigrupp klobima. Džuudokad ja karatekad tulevad hea meelega daamide au ja uhkust kaitsma. Ainult suu peab teil peas olema, et neid endale appi paluma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on fakt, et valdava osa meeste jaoks mängib suurt rolli naise välimus, saledus, nooruslikkus ja naiselikkus. Korpulentsema naise puhul peab olema isiksus särav, hea suhtlemisoskus, aktiivsus ja julgus, et meestele silma paista. Suurema kondiga, tagasihoidlikel naistel on ilmselt keerulisem tähelepanu saada. See on alati nii olnud ja pole mõtet teistsuguseid illusioone luua, et meestele välimus korda ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mehed on enese- ja sihikindlamad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Küll ikka saab ka, selliseid paare on. Aga see on mingi fenomen küll, et väikestele meestele meeldivad suured naised. Ei tea, kas suurtele meestele väiksed naised ka? Mingi tasakaaluseadus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tühja sest mehe välimusest. kui ikka rahakott on võimas, siis võib paks, kiilakas, lühike, igav, jne. olla. küll leiab naisi, kes tahavad. see välimus mehe juures ei ole ju määrav. naisele loevad hoopis muud väärtused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen lühikest kasvu ja ma olen alati meeldinud, kas väga pikkadele või väga lühikestele. Mulle endale on alati meeldinud pikad mehed, mu enda mees on ka minust 37cm pikem. Aga kõige olulisem on, et me lihtsalt sobime inimestena kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on instinkt. et võimalikud järglased oleksid parima geenipagasiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise pean küll tunnistama, et elu sees nt Uku Suviste sarnastele meestele ei ligineks – ma lihtsalt ei ole nende skaalal välimusega.

Minu meelest ukusuviste-sugustel pole küpsele naisele nagunii midagi pakkuda. Kui noor keha välja arvata. Kas sellistega tuumafüüsikast, kliimasoojenemisest või India naiste olukorrast saab vestelda? Ei saa ju! Seega mõttetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Küll ikka saab ka, selliseid paare on. Aga see on mingi fenomen küll, et väikestele meestele meeldivad suured naised. Ei tea, kas suurtele meestele väiksed naised ka? Mingi tasakaaluseadus?

Voodis on kõik ühepikkused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise pean küll tunnistama, et elu sees nt Uku Suviste sarnastele meestele ei ligineks – ma lihtsalt ei ole nende skaalal välimusega.

Minu meelest ukusuviste-sugustel pole küpsele naisele nagunii midagi pakkuda. Kui noor keha välja arvata. Kas sellistega tuumafüüsikast, kliimasoojenemisest või India naiste olukorrast saab vestelda? Ei saa ju! Seega mõttetu.

Uku Suviste on just minu silmis selline vanemate prouade “kompu”. Nt ma ise 40 ja Ukut mehena atraktiivseks ei pea. Küll aga minu 72- aastane ämm, kes arvab, et Uku on nii ilus mees ja hea laulja veel pealegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et need külgelööjad lihtsalt ei tea, et keegi kuskil on paika pannud mingid kirjutamata reeglid selle kohta, missuguste välimiste tunnustega kodanikud omavahel suhelda võivad. Mina naisena ka ei teadnud enne seda teemat. Nüüd tean, lihtsalt ei suuda otsusele jõuda, kas see teadmine mind positiivses mõttes rikastab või pigem tekitab ilusate inimeste tühja sisu suhtes kurvastust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu olukord on selline, et ma olen üks suur naine. 180cm pikk, üsna kurvika kehaehitusega, sportlik ja tugev, kindlasti mitte habras. Ja minusugune hiiglane jääb alati silma kellele? Peajagu lühemate ja peene kondiga meestele. See on täiesti ulme. Ma elan ühes kosmopoliitses linnas välismaal ja igasugused pisikesed latiinod, asiaadid ja muud päkapikud muudkui tiirlevad mu ümber. Äkki oskab mõni (mees) seletada, miks see nii on? See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

See on ju jälle bioloogia. Need päkapikud soovivad alateadlikult järglaste puhul kompenseerida oma pisikest kasvu. Ma toon näite oma pisikese isase koera pealt. Kes on tema lemmikud: retriiverid, mastiffid ja teised suured koerad. Eriline ihaldusobjekt on naabri samojeedi koer. Need emased koerad meeldivad väga ja keerleb neil ümber ka siis, kui emastel jooksuaega pole. Aga kui kohtasime üht nunnut chichaua preilit, siis selle peale tegi põlglikult pähh, kuigi see koer oleks palju rohkem tema enda kategooriast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et need külgelööjad lihtsalt ei tea, et keegi kuskil on paika pannud mingid kirjutamata reeglid selle kohta, missuguste välimiste tunnustega kodanikud omavahel suhelda võivad.

See vist ongi selle teema uba.

Aga kuna teemaalgataja tundub teadvat, siis ehk paneb mingi lingi, või kui tegu tõesti kirjutamata reeglitega, siis ehk kirjutab need ise siia üles?

Teemaalgataja, oled sa selleks võimeline?
Toon näite:

1. Ilus mees võib külge lüüa ja suhelda ainult ilusa naisega. Tagasihoidlikumale naisele ligineda on keelatud.

2. Kui ilus mees suhtleb ilusa naisega ning saab näiteks autoõnnetuses näkku põletushaava (ja ei ole enam ilus), peab ta viivitamatult katkestama suhte ilusa naisega ning leidma endale võimalusel samasuguse armiga naise. Selle nõude mittetäitmisel trahv mingi Xx ühikut.

jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mette-Merithh

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Viga on selles, et enda arust sõbrustan mehega, keda ma ei võta isegi omavanuse sõbrana, vaid vanema inimesena, õpetajana (reaalne vanus võib sama olla, isegi noorem, aga olek on isalik, vanamehelik, paksuke, ümara näoga või kiilanev tundub vanem), aga siis ühel hetkel tuleb välja, et see on kohting. Mida veel. Mõtlesin, et selline mees on suhtes range oleku või tädiliku välimusega naisega, keda samal peol nägin. Mina temaga oleme nagu õpetaja ja õpilane, onu ja vennatütar vms. Mina ei lähe ka ülipeenikeste ja pubekaliku välimustega poistega sebima.

Aga äkki Sa ei hinda seljuhul enda olekut adekvaatselt? Oledki kole ja paks tädilik mammi ehk? Tegelikult ma ei saa Su probleemist aru. Kas tõesti inimesi peab lahterdama välimuse või vanuse järgi? Ja kui isegi Sinu meelest peab, siis Sul on suu peas, tee siis kohe ja üheselt selgeks inimesele, et iuuu, vaata peeglisse ja kebi minema. Seega ma ikkagi ei saa aru, milles on Sinu probleem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

. Näiteks kiilanevad ja paksud mehed, loogiline oleks, et nad lööksid külge naistele, kes näevad nendevanused välja.

hing on noor.

sellest on raske aru saada, kui oled ise noor. mina olen 50. ma ei saa aru, kuhu need aastad lennanud on. kõik ilmselt näevad mind nagu 50aastast. ma ise mõtlen ka teistest 50aastastest nagu vanadest. ja siis taban end äkki- ma ju ise ka 50.

mul on tööl mitmeid noori kolleege. ma ei aja neile ligi, aga mulle meeldib nende seltskond. kuidagi lõbusam on, kui omavanuste seltsis.

No see on jama jutt, et kõik näevad omavanused välja. Anna kätte juhuslikud pildid erinevatest inimestest ja mitte keegi ei oska neid õige aastakäigu alla liigitada. Ainult väikelaste puhul võib vanust enam-vähem ära arvata. See on perekooli stamplause, et sa näed omavanune välja, ära kujuta ette, et noorem oled. Tegelikult oleneb kõik sellest, mis välimus üldse standardiks panna, et milline peaks näiteks keskmine 40aastane välja nägema. Sama aastakäigu inimesed näevad ikka väga erinevad välja ja seetõttu neid standardeid ei määrata, mis aga tähendab, et igaüks arvab vanust oma nägemuse põhjal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Viga on selles, et enda arust sõbrustan mehega, keda ma ei võta isegi omavanuse sõbrana, vaid vanema inimesena, õpetajana (reaalne vanus võib sama olla, isegi noorem, aga olek on isalik, vanamehelik, paksuke, ümara näoga või kiilanev tundub vanem), aga siis ühel hetkel tuleb välja, et see on kohting. Mida veel. Mõtlesin, et selline mees on suhtes range oleku või tädiliku välimusega naisega, keda samal peol nägin. Mina temaga oleme nagu õpetaja ja õpilane, onu ja vennatütar vms. Mina ei lähe ka ülipeenikeste ja pubekaliku välimustega poistega sebima.

Aga äkki Sa ei hinda seljuhul enda olekut adekvaatselt? Oledki kole ja paks tädilik mammi ehk? Tegelikult ma ei saa Su probleemist aru. Kas tõesti inimesi peab lahterdama välimuse või vanuse järgi? Ja kui isegi Sinu meelest peab, siis Sul on suu peas, tee siis kohe ja üheselt selgeks inimesele, et iuuu, vaata peeglisse ja kebi minema. Seega ma ikkagi ei saa aru, milles on Sinu probleem.

Ma ei taha ebaviisakas olla. Samas, see vist ongi probleem, et ma olen üks väheseid naisi, kes on nendega sõbralik, nagu oleks ka sama paksu ja tädiliku naisega. Ma ei arva, et nende välimusel midagi viga oleks, aga ei oska eeldadagi, et nemad võiksid mind kellegi muu kui tütre või väikese õena näha. Enamik naisi ütleb neile kohe ära, sest nad saavad aru, et “mida need mehed tahavad”, kuigi see kõlab stereotüüpselt. Mina ei saa. Minu probleem ongi täpselt see, et nad mängivad sõpra ja hakkavad suvalisel hetkel käituma, nagu me oleme midagi muud ja ma olen neile midagi võlgu. Ma ei saa sellest hetkest ka aru, millal asi imelikuks läheb. Seda ma ei kritiseerigi, kui mehed otse küsivad, et kas tahad kohtingule tulla. Aga just sõbra mängimist. Mõtle, kui mees käituks nii teise mehega, kes isegi ei tule selle peale, et see mees võiks temast huvitatud olla. Mängiks sõpra, aga siis roniks ootamatult voodisse, kas see on normaalne või? Enamik mehi on naiste jaoks täpselt sama ebaseksikad kui heteromehele teine mees, neil on sama palju ehk 0 võimalust nende naiste saamiseks, aga see ei tähenda, et heteromehed peaks suvalistele meestele “iuuuu” ütlema, sest äkki tahavad? Või üldse, et heteromees peaks homosid vihkama. Naine võib ka paksude ja vanade meestega niisama rääkida, nagu heteromees homomehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et need külgelööjad lihtsalt ei tea, et keegi kuskil on paika pannud mingid kirjutamata reeglid selle kohta, missuguste välimiste tunnustega kodanikud omavahel suhelda võivad.

See vist ongi selle teema uba.

Aga kuna teemaalgataja tundub teadvat, siis ehk paneb mingi lingi, või kui tegu tõesti kirjutamata reeglitega, siis ehk kirjutab need ise siia üles?

Teemaalgataja, oled sa selleks võimeline?

Toon näite:

1. Ilus mees võib külge lüüa ja suhelda ainult ilusa naisega. Tagasihoidlikumale naisele ligineda on keelatud.

2. Kui ilus mees suhtleb ilusa naisega ning saab näiteks autoõnnetuses näkku põletushaava (ja ei ole enam ilus), peab ta viivitamatult katkestama suhte ilusa naisega ning leidma endale võimalusel samasuguse armiga naise. Selle nõude mittetäitmisel trahv mingi Xx ühikut.

jne.

Mida sa ajad? Ma ei kirjuta ju otseselt ilust, vaid sellest, kui mehed on täiesti kategooriast väljas ehk vana ja paks mees, näiteks mõne huvikursuse õpetaja, hakkab oma õpilast käperdama. Olgugi, et on täisealine. Või kiilanev ja paks mees, kes juba 22selt nägi 40 välja, sebib noori naisi, kes täielikult usaldavad teda kui isafiguuri ega tule selle pealegi, et ta m-iga isane on. Eriti, kui sel mehel on nende naistega rääkimiseks mõni loogiline põhjus, näiteks on töökaaslane, koolikaaslane, professor, samade huvidega inimene vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mehed on enese- ja sihikindlamad.

Täpselt nii ongi, kui mehi ja naisi välimuse poolest võrrelda, siis nö ilusast mehest ilusamaid naisi on ikka väga, väga palju, keskmine naine on ilusast mehest palju ilusam. Kui te keskmise naise näo mehe omaga asendate, siis saate aru, kui palju koledamad mehed tegelikult on. Aga inimesed on ajupestud ja standardid naiste ilule on palju, palju rangemad kui meeste ilule. Seetõttu on mehed alati palju enesekindlamad. Ja et kunagi ikka näkkab ja tavaliselt just mehed tahavad seksi, siis on nad ka tüütult sihikindlad.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?