Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?

Postitas:
Kägu

Viga on selles, et enda arust sõbrustan mehega, keda ma ei võta isegi omavanuse sõbrana, vaid vanema inimesena, õpetajana (reaalne vanus võib sama olla, isegi noorem, aga olek on isalik, vanamehelik, paksuke, ümara näoga või kiilanev tundub vanem), aga siis ühel hetkel tuleb välja, et see on kohting.

Just nimelt, enda arust.

Sa ei jäta just eriti targa ja aruka naise muljet ning kiilakatele ja paksukestele tundud ilmselt lollikesena kerge saak. Selle pärast ajavadki ligi.

Veebruaris suutsid sa samasuguse teema toota, kas siis ajas see sama kiilakas ja õllekõhuga sulle ligi?

Või nüüd on juba järgmine?

See siis tähendab seda et otsidki stabiilselt omale mingeid pässe välja, kelle otsustad omale sõbraks ja “õpetajaks” võtta? (Milleks küll, kas sa siis koolis ei käinud ja kas sul isa ei ole?)

Ja päss vaatab, et ohoo, kena lollike tunneb minusuguse kiilakaa vastu huvi, ilmselt tahab seksi saada.

Noh, eks proovime siis ja flirdime vastu.

Mille peale lollike tormab perekooli ja kurdab muret, et tema välja valitud “õpetaja” lööb talle külge ja kui hirmus see kõik on. Ja kõik mehed on pahad-pahad.

Ja ka see, et sul on meeste-naiste sõprusest mingi oma kangekaelne arusaam, mida sa mingil juhul muuta ei soovi, kas see viitab rumalusele.

Sest pole ju mingi saladus: mehed lihtsalt ei arva, et see sõprus mehe-naise vahel on võimalik.

Eriti ei arva nii need kiilakad pässid, keda sa siin halvustad, sest neil pole reeglina sõpru ka meeste seas.

Rääkimata naistest.

Mehed võtavad väga harva naisi oma sõpradeks, selleks peab olema 1. kaua koos õppinud, 2. kaua koos töötanud VÕI 3. mõnel juhul kaua koos elanud ja siis sõbralikult lahku läinud, rohkem variante ma esmapilgul isegi ei näe.

Rumalukesed naised, kes arvavad, et tutvuvad mehega ja siis saavad nendega “sõpradeks” on arenguvõimetud naiivid.

Assoo – neljas ja tähtis variant on veel – osadel harvadel juhtudel on meestel ka oma naistega sõprus. Lisaks armastusele, aga see on haruldane ja ideaalne variant.

Kui sa mind ei usu, loe seda suurt naisteiidolit ja suurtargutajat Villu Parvetit, kes selle m-n sõpruse kohta ütleb, et ta “usub, et see on võimalik”.

Ehk siis ta konkreetselt ei tea mitte midagi ja lihtsalt usub.

Ja seda sa ehk tead ise, mida uskumine tähendab. Kas Jumal on olemas?

Ei ole, aga paljud usuvad, et on.

P.S. Sõprus on tavaliselt vastastikku “kasulik” asi. (ma ei pea seda friends with benefits silmas). Ütle, palun, mida sinusugune noor ullike suudaks sõbrana pakkuda kõrgharitud, arenenud, abielus, eluga hästi toimetulevale ja õnnelikule mehele?

(see on see grupp, tõenäoliselt kõige vähem hakkaks külge lööma)

Absoluutselt mitte midagi. Tal on nr. üks oma naine selleks ja võibolla ka ülikoolist mõni kursaõde, kellega aastas paar korda vahelduseks lihtsalt suhelda.

Villu Parveti sugused teise Eesti jõmmid tõesti võtavad naisi ainult n.kkumiseks. Aga on ka mehi, keda näiteks seks eriti ei huvita, igasugused doktorantidest nohikud näiteks. Kõigil mu sõpradest on meessoost sõbrad. Seksi saaksid nad absoluutselt igal pool, nii et seepärast ei hakkaks vaeva nägema. Sa oled ikka vist vanemast põlvkonnast, sest räägid naisest, kes on juba mehest lahku läinud. Tänapäeval on hoopis teisiti, seks on selline tarbekaup, mida saab ette ja taha, noored otsivad rohkem sõpru kui et seksi. Isegi väga paljudega seksinud meestel on head naissõbrad, kellega nad pole kunagi seksinud ega huvitagi, sest seksi pole neil raske leida. Meeleheitlikud mehed mängivad tõesti sõpra, sest seksi nad niisama lihtsalt ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on vaist naiste endi arvamus, et nad kuuluvad kuhugi paremasse kategooriasse ja neile tohiks külge lüüa vaid kaunis, lokkis juustega noormees, aga tegelikult löövad külge vanad ja kiilakad mehed.

Tüüpilised ilusad poisid ja lokkis juuksed pole ka iga naise maitse. Küll aga on loogiline, et inimene lööb tavaliselt külge oma kehatüübiga inimestele, väga paks ajab ligi teisele rasvunule, väga peenike teistele väga peenikestele, musklis mees heas vormis naistele, mõned lausa kulturistidele jne. See ei tähenda, et erandeid ei oleks, aga inimesel on ikka mingi arusaam oma välimusest, et siis on teiste puhul ausam ja ettevaatlikum. Sest ta teab, et teine inimene ei pruugi üldse teda nähagi sellisena ja uurib selle enne välja või küsib otse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, kas teie meelest poleks imelik, kui näiteks Marimell (või mõni muu korpulentsem ja elukogenum daam) läheks peenikese skinny jeanside ja undercutiga 20aastase hipsterpoisiga sebima? Ja veel niimoodi, et kutsuks ta endale assistendiks, aga alles tööl vihjaks, et ootab midagi muud ka, aga see poiss tema generatsiooni keelest hästi aru ei saaks, sest tal on oma noortesläng ja siis hakkaks teda lambist katsuma. Vanameest ja noort naist peavad aga paljud normaalseks paariks, kuigi naine on temaga võrreldes laps ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on see teema juba aastaid imestama pannud.

Minu olukord on selline, et ma olen üks suur naine. 180cm pikk, üsna kurvika kehaehitusega, sportlik ja tugev, kindlasti mitte habras. Ja minusugune hiiglane jääb alati silma kellele? Peajagu lühemate ja peene kondiga meestele. See on täiesti ulme. Ma elan ühes kosmopoliitses linnas välismaal ja igasugused pisikesed latiinod, asiaadid ja muud päkapikud muudkui tiirlevad mu ümber. Äkki oskab mõni (mees) seletada, miks see nii on? See peaks ju ometi ilmselge olema, et pikast naisest ja 10-20 cm lühemast mehest paari ei saa.

Ma olen ka seda tähele pannud. Lühikesed mehed, näiteks asiaadid Euroopas, ei saa naisi eriti kergesti. Seetõttu on neil mitu strateegiat. Üks on see, et lähenetakse absoluutselt igale naisele. Teine aga see, et valitakse välja naised, kellel on nende meelest raske meest leida, et ju siis teda ikka tahab. 180cm-sed naised on väikeste naistega harjunud kultuurist pärit mehe jaoks hiiglased. Ta arvab, et nii pikkadel naistel on ilmvõimatu meest leida, kuigi tegelikult pole, sest kohalikud mehed on veel pikemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigil mu sõpradest on meessoost sõbrad.

Kas selle pärast oledki paanikas ja teed pidevalt oma valesid valikuid?
Et otsid endale ka nohikust sõpra ja satud vaid kohtingutele?

Milleks seda “sõpra” üldse vaja on, kui on “kõigil mu sõpradest”?
Või tähendab see viimane väljend vaid kahte inimest kellest üks elab kuskil kaugel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui Uku

Suviste mòne arvates ilus mees pole, milline mees siis ilus on?
Uku on just stiilselt väga ilusa näojoontega mees.
Mehelik, kena, seksikas. Mis veel tahta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks mõista, et inimene hindab nii omaenda kui võimaliku partneri väärtust kogupaketina – kellel on puudujääke välimuses, võib neid kompenseerida millegi muuga, nt on enda meelest tark, rikas, äge inimene, huvitava iseloomuga. Kellel on puudujääke intellektis, selle puhul muidugi on välimuse osakaal suheteturul olulisem.

Kui sa aga arvad, et sinust vaid viis aastat vanem või isegi noorem mees peaks käituma isalikult ja ilma isiklike huvideta, siis sa ajad siinkohal ise asjad segi ja hindad inimest vaid tema välimuse põhjal. Tüsedam inimene ei käitu tingimata isalikumalt või emalikumalt kui kõhnem või sportlikum inimene, need omadused pole üksteisega seotud.

Isaliku olekuga ja muidu sõbralik

ei võrdu paksukesega. Nt minu isa oli pikk ja sportlik kõrge vanuseni, minu jaoks mõjuvad pigem sellised mehed isalikult. Paksud mehed on mu meelest just lapsikud, sest nad ei suuda oma isusid ega elustiili kontrollida, halb enesekontroll on aga vägagi lapsik omadus. Noh ja lapsikute meeste puhul on ka igasugused “mööda” käitumisliinid vägagi ootuspärased, nii nagu lapse puhul sa ju ei üllatu, kui ta vahel halvasti või valesti käitub, lihtsalt kutsud korrale.

See, et sina teed tüsedama inimese puhul automaatselt järelduse, nagu käituks ta sinu suhtes vanemlikult või hoolitsevalt, on laialt levinud eksituse – haloefekti – tagajärg.

mitte neiule, kes on välimuse poolest või kasvõi olemuselt ja vaimselt temast tunduvalt noorem.

Ja ka see, et sa ennast võrreldes tüseda mehega “neiuks” pead, on eksitus. Kui te olete praktiliselt ühevanused, või ainult viis aastat vanusevahet, siis sina oled sama palju “neiu” kui tema “noormees”. Sisimas võib ta ennast isegi nooremana tunda.

Ta ei käitu nagu noor inimene, vaid keskealine

Seda sa jällegi ainult arvad, et teine inimene käitub, nagu keskealine. Haloefekt.

Mina olen jutu ja mõistuse poolest noor ja üsna naiivne.

Hm, rumalus ei tee sind tegelikult nooremaks, kui sa ise oled. Ja oma peegelpilt muidugi inimesele meeldib, reaalsuses võib teiste inimeste jaoks pilt olla natuke teine. Selle asemel, et näha sinus mingit erilist tütarlapselikkust, mida peab hoidma ja millele ei tohi läheneda, võidakse sinus sinu käitumise iseärasuste tõttu näha tõesti hoopis kerget saaki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Mul oli teemat avades esimene pilk – hinnang avapostitusele ning selgus, et miinuste osakaal suur, tuli automaatselt teone pilk – postituste arv. See ja suur. Kolmas – veidi sirvinuna enesekiit ja jutumärkides “enesekindlus”, halvustamine teiste (meeste) suunal, lõpuks jutumärkides “süütu” kulmukergitus “kas teil on ka nii?”.
Asi selge – eluoniluslill Ekspressi ajakirjanik jälle infiltreerunud ja tüli üles tõmbamas.
Täitsa huvitav, kus sellise eksperimendi tulemusi lugeda saab ja mis peamine – milleks see vajalik on? Uurimaks, et anonüümne inimene on õel? Seda teab vist ammuilma juba iga internetikasutaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asi selge – eluoniluslill Ekspressi ajakirjanik jälle infiltreerunud ja tüli üles tõmbamas.

Pigem, kui üldse, on see “eluonlill”`e tütar, kes pole kännust väga kaugele kukkunud.
See känd ise on ikka pisut teravam nuga sahtlis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Talle on siin seni üsna rahulikult vastatud, mis tüli? Perekoolis on palju hullemaid tülisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ei ole ju ilusate voolavate näojoontega. Liiga kühmlik ja selline mulje jääb, nagu oleks botoxit süstinud. Muidugi ta stiil on jube, sarnane tibistiiliga, liiga tugev päevitus ja kollased geelised juuksed. Ilusaks peetakse teda seepärast, et enda eest hoolitseb. Paljud mehed näeksid samasugused välja, kui sama palju oma välimusele eest hoolitsemisele panustaksid.

Ilusaid mehi polegi eriti, kui naistega võrrelda. Keskmine naine on ilusast mehest ilusam, sest ta näojooned on rohkem voolujoonelised, ilusast mehest ei saa näiteks meigiga keskmiselt ilusamat naist. Kui mehed tahavad sugu vahetada, siis käivad nad iluoperatsioonidel, et ilusamaks saada. Täiesti arusaamatu, miks keskmise välimusega naine ei julgeks Uku Suviste sugusele mehele läheneda. Kui keskmise all mõelda muidugi enam-vähem hoolitsetud ja sportlikku naist, mitte statistilist keskmist, kes on ülekaalus ja pole tõenäoliselt eriti kena välimusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa teed iga natukese aja tagant siia täpselt sama teema. Mis viga, kas mingi nr 6 lõi pruudi üle, samal ajal, kui sa ise enda arust vähemalt kümbo oled?!

Näiteks see siin:

https://foorum.perekool.ee/teema/miks-vana-valimusega-mehed-loovad-kulge-noortele-naistele-mitte-mammidele/

Või see:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-siin-on-veel-selliseid-naisi-kelle-jaoks-on-meeste-valimus-oluline/

Mul oli teemat avades esimene pilk – hinnang avapostitusele ning selgus, et miinuste osakaal suur, tuli automaatselt teone pilk – postituste arv. See ja suur. Kolmas – veidi sirvinuna enesekiit ja jutumärkides “enesekindlus”, halvustamine teiste (meeste) suunal, lõpuks jutumärkides “süütu” kulmukergitus “kas teil on ka nii?”.

Täitsa huvitav, kus sellise eksperimendi tulemusi lugeda saab ja mis peamine – milleks see vajalik on? Uurimaks, et anonüümne inimene on õel? Seda teab vist ammuilma juba iga internetikasutaja.

Nii õudne, kui keegi on meeste suhtes kriitiline! Naise roll on meest ülistada, naine ei tohi mehe välimust kritiseerida, sellal kui mehed kommenteerivad naise igat kehaosa.

Mis sa arvad, et suvalises meestekooris lendab meestekari peale, et oi, te ei tohi neid pesumodelle siia postitada ega kommenteerida, et keda paneks ja mitte. Muidugi mitte. Ainult siis, kui naine mehe kohta midagi ütleb, on kisa lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks mõista, et inimene hindab nii omaenda kui võimaliku partneri väärtust kogupaketina – kellel on puudujääke välimuses, võib neid kompenseerida millegi muuga, nt on enda meelest tark, rikas, äge inimene, huvitava iseloomuga. Kellel on puudujääke intellektis, selle puhul muidugi on välimuse osakaal suheteturul olulisem.

Kui sa aga arvad, et sinust vaid viis aastat vanem või isegi noorem mees peaks käituma isalikult ja ilma isiklike huvideta, siis sa ajad siinkohal ise asjad segi ja hindad inimest vaid tema välimuse põhjal. Tüsedam inimene ei käitu tingimata isalikumalt või emalikumalt kui kõhnem või sportlikum inimene, need omadused pole üksteisega seotud.

#3144668:
Isaliku olekuga ja muidu sõbralik

ei võrdu paksukesega. Nt minu isa oli pikk ja sportlik kõrge vanuseni, minu jaoks mõjuvad pigem sellised mehed isalikult. Paksud mehed on mu meelest just lapsikud, sest nad ei suuda oma isusid ega elustiili kontrollida, halb enesekontroll on aga vägagi lapsik omadus. Noh ja lapsikute meeste puhul on ka igasugused “mööda” käitumisliinid vägagi ootuspärased, nii nagu lapse puhul sa ju ei üllatu, kui ta vahel halvasti või valesti käitub, lihtsalt kutsud korrale.

See, et sina teed tüsedama inimese puhul automaatselt järelduse, nagu käituks ta sinu suhtes vanemlikult või hoolitsevalt, on laialt levinud eksituse – haloefekti – tagajärg.

#3144668:
mitte neiule, kes on välimuse poolest või kasvõi olemuselt ja vaimselt temast tunduvalt noorem.

Ja ka see, et sa ennast võrreldes tüseda mehega “neiuks” pead, on eksitus. Kui te olete praktiliselt ühevanused, või ainult viis aastat vanusevahet, siis sina oled sama palju “neiu” kui tema “noormees”. Sisimas võib ta ennast isegi nooremana tunda.

#3144718:
Ta ei käitu nagu noor inimene, vaid keskealine

Seda sa jällegi ainult arvad, et teine inimene käitub, nagu keskealine. Haloefekt.

#3144764:
Mina olen jutu ja mõistuse poolest noor ja üsna naiivne.

Hm, rumalus ei tee sind tegelikult nooremaks, kui sa ise oled. Ja oma peegelpilt muidugi inimesele meeldib, reaalsuses võib teiste inimeste jaoks pilt olla natuke teine. Selle asemel, et näha sinus mingit erilist tütarlapselikkust, mida peab hoidma ja millele ei tohi läheneda, võidakse sinus sinu käitumise iseärasuste tõttu näha tõesti hoopis kerget saaki.

Tüüpiline perekool. Kui keegi ütleb, et ta näeb noor välja, siis tuleb kari naisi, kes väidab, et teised näevad teda keskealisena. Ei näe. Mina ei oota meestelt isalikkust, vaid need mehed ise käituvad ilmselgelt nagu hoolitsevad vanemad sugulased, onklid. Mitte, et nad on lihtsalt paksemad, aga võtavad mind lapsena, mitte täiskasvanud inimesena. Nooremate seas on olnud tegelikult vaid üks juhus, aga neid mehi ikka on, kes 26selt üsna onukesed välja näevad ja nii ka käituvad. Nad räägivad naistega kui väikeste lastega, keda on vaja kaitsta. Ega nad tea, kas need naised on nendevanused või nooremad või vanemad. Kui kambas on 3 tüdrukut, üks 25, teine 28 ja kolmas 30, siis võõras oskab väga harva öelda, et kes kõige vanem ja noorem ja ka siis võib juhuslikult täppi panna. See 26aastane isalik mees näeb neist kõigist tunduvalt vanem välja, kui on näiteks paks, suur ja kiilanev. No ei tundu kaugeltki sama vana. Loomulik oleks, et ta otsiks paksu, suurt ja halli peaga enneaegselt vananenud naist.

Naljakas küll, et te ei näe selles mingit probleemi, aga kõik näitavad näpuga, kui paks, suur, halli vanaemasoenguga ja tädilik naine sebib Kalamaja hipsterpoisse ja arvab, et peabki neid saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, kas teie meelest poleks imelik, kui näiteks Marimell (või mõni muu korpulentsem ja elukogenum daam) läheks peenikese skinny jeanside ja undercutiga 20aastase hipsterpoisiga sebima? Ja veel niimoodi, et kutsuks ta endale assistendiks, aga alles tööl vihjaks, et ootab midagi muud ka, aga see poiss tema generatsiooni keelest hästi aru ei saaks, sest tal on oma noortesläng ja siis hakkaks teda lambist katsuma. Vanameest ja noort naist peavad aga paljud normaalseks paariks, kuigi naine on temaga võrreldes laps ju.

Keegi sellele ei vasta kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

näiteks mõne huvikursuse õpetaja, hakkab oma õpilast käperdama.

Suvaline käperdamine on ju out igasuguse välimuse puhul või Sa arvad, et kui on Sinu jaoks ilus mees, siis on käperdamine OK, aga kui on “kole” mees, siis ei kõlba?

Küll aga on loogiline, et inimene lööb tavaliselt külge oma kehatüübiga inimestele

Kust Sa selle võtsid?!

Vanameest ja noort naist peavad aga paljud normaalseks paariks, kuigi naine on temaga võrreldes laps ju.

?! Ei pea ehk tavatuks, aga normaalseks?!

Keskmine naine on ilusast mehest ilusam, sest ta näojooned on rohkem voolujoonelised, ilusast mehest ei saa näiteks meigiga keskmiselt ilusamat naist.

Ilu on vaataja silmades, mida on vorminud kultuur ja keskkond.
Mulle meenub üks romaan, kus jaapanlased leidsid laevahuku naisohvri, kes oli oli “kole, suure ninaga, veidralt roheliste silmadega ja keha poolest ka vormitu”, aga eurooplaste jaoks oli tegemist liivakella kehaga kaunitariga, kes põgenes kaasmaalastest meeste ahistamise eest. Ja näiteks roomlased pidasid põhjapoolsete rahvaste väikseid ninasid erakordselt inetuks.

Tahaks öelda, et ära suru oma piiratud ilumalli kõigile peale kui “normaalset”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ilusast mehest ei saa näiteks meigiga keskmiselt ilusamat naist.

Kindel oled?
Jackman näiteks oleks selline tibi:

Mis sel naisel viga oleks?

Umbes miljon näidet on veel, kui tahad….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel oled?

See pilt just näitabki, et naised on palju ilusamad. Vaata ise, mehel on koledam ja kortsulisem näonahk, allavajunud ja kortsus kulmud, kortsus silmaalused ja suunurgad, kühmlikum ja ebatasasem nägu, kühmlikum nina, allavajunud põsed.

See pole meigi kasutamine, vaid naisefiltri kasutamine rakenduses. Naisefilter teebki ilusamaks, mis tõestab, et mehed on koledamad. Meigiga oleks ta samasugune kortsuline ja ebatasane. Naisefilter on juba iseenesest programmeeritud ilusamaks tegema, mehefilter koledamaks. Kui sa kasutad naisefiltrit naise peal, teeb see ka naise ilusamaks. Mehefilter naise või mehe peal teeb naise või mehe koledamaks, näonaha ebatasaseks, silmad väiksemaks, lisab kortse ja kühme näkku, teeb ninakuju koledamaks jne.

Väga imelik, et sa kasutad seda pilti tõestamaks, et mehed on sama ilusad, kuigi see pilt näitab vastupidist. Inimesed on lihtsalt nii ajupestud, et naistele ja meestele on täiesti erinevad ilutasemed ja seda ei nähta isegi siis, kui naise ja mehe pildi kõrvuti paned. Naine peab ilus olema, mees võib tavaline välja näha. Selgelt on see naine seal kordades ilusam, siledama nahaga ja peenemate ja voolujooneliste näojoontega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilu ei ole ju mingi absoluutne kategooria.
Siinne meeste ja naiste ilu võrdlemine ei vii kuhugi. On olemas imeilusaid hobuseid, kalu ja muid loomi. Ometi ei hakka keegi nende ilu võrdlema meeste või naiste iluga.
0

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel oled?

kas sa saad aru et naine pildil on vähemalt 5aastat noorem kui mees. kõik karvad mida pildil oleval naisel näha on on värvitud, kitkutud, kujundatud jne
need pildid tõestavad ainult et sama katgooria tähendabi 10aastat vanemat meest ja kuniks ta päris kiilakas ja ülekaaluline pole on juba hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No just – mees on paks, teemaalgataja jälle loll, tuleb enam-vähem sama kategooria ju välja küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures, seda öeldakse ainult meeste kohta, et äkki mees on tark, äge ja huvitav. Et alles siis, kui mehel on puudujääke intellektis, peaks ta ilusam olema. Sama ei öelda mitte kunagi naiste kohta, et äkki ta on tore ja huvitav inimene. Kui mehele naise välimus ei meeldi, siis ei ta seda naist teist korda ei vaata. Isegi, kui neist saavad parimad sõbrad, siis teda kui naist tähele ei pane. Mehed ei hakka kunagi näiteks oma ebaatraktiivsele, kuig andekale, edukale ja huvitavale kolleegile seepärast lähenema, et tal on äge iseloom ja hästi raha investeerinud, mistõttu ka majanduslikult edukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uku oli noorena väga kena. Selline “hea poisi” kena.
http://1.bp.blogspot.com/-TPbPB-qGTeY/UozImbji8pI/AAAAAAAAUog/4JXXvBlBL7c/s1600/Uku+Suviste+-+Kaupo+Kikkas.jpg
Tantsu saates oli eriti äge.
https://www.upload.ee/image/1613847/1.jpg

Nüüd on kahjuks liiga limutud, geelitatud, habeme tutiga, liig päevitusega. Nagu paljuks läheb seda kõike ühe mehe kohta.
https://buduaar.tv3.ee/files/Upload/Articles/45274.png
Egas ta kole ka pole. Lihtsalt üle on pingutanud, mu arust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uku on ju täiega öäääk. Geel juustes, lasknud punnid näost eemaldada, iga päev istub jõusaalis ja trimmib oma lihsaseid, silmades ka vist sinised läätsed, et nagu ufonaut näeb välja.
Kujutan, ette kui palju ta iga päev ennast peeglist imetleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uku on ju täiega öäääk. Geel juustes, lasknud punnid näost eemaldada, iga päev istub jõusaalis ja trimmib oma lihsaseid, silmades ka vist sinised läätsed, et nagu ufonaut näeb välja.
Kujutan, ette kui palju ta iga päev ennast peeglist imetleb.

Just!
Õige perekoolika mees on potisoenguga või kiilakas, vinniline (pigistab neid vahel vannitoapeeglisse, aga peeglit ei viitsi puhastada), jõusaali vihkab (see on nõrkadele), poolekilost õllepudelit tõstab seevastu igapäevaselt ja välja näeb nagu keskmine eesti mees, s-o. 10a oma reaalsest vanusest vanem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed ei hakka kunagi näiteks oma ebaatraktiivsele, kuig andekale, edukale ja huvitavale kolleegile seepärast lähenema, et tal on äge iseloom ja hästi raha investeerinud, mistõttu ka majanduslikult edukas.

Kindel? Teatud tüüpi mehed just selliseid naisi otsivadki, eriti majanduslikult edukaid. Ja paljud mehed ei pane ennast kategooriatesse, nad on enda meelest tippkategoorias- tõeline don juan, iga naise unistus, välja arvatud lesbid ja piprad- nad teevadki oma ettepanekuid vasakule ja paremale, sest kes ei riski, see šampust ei joo, jne. Muidugi on olemas ka teistsugused mehed, need elavad sageli emaga ja hängivad virtuaalmaailmas. Ja loomulikult ei hakka paks ja kiilanev mees lööma külge paksule ja hallipäisele naisele, kui muid ka saadaval on. Mees tahab naist, kes teda erutab. Ei ole paraku nii, et paksu ja kiilakat meest hakkavad kohe hallid ja tüsedad naised erutama. Aga kuidas ta teada saab, et muid saadaval pole? Eks siis, kui kõik kenad lollid naiivsed tibid ta lähenemiskatsed tagasi lükkavad. Aga arva, kas lükkavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures, seda öeldakse ainult meeste kohta, et äkki mees on tark, äge ja huvitav. Et alles siis, kui mehel on puudujääke intellektis, peaks ta ilusam olema. Sama ei öelda mitte kunagi naiste kohta, et äkki ta on tore ja huvitav inimene. Kui mehele naise välimus ei meeldi, siis ei ta seda naist teist korda ei vaata. Isegi, kui neist saavad parimad sõbrad, siis teda kui naist tähele ei pane. Mehed ei hakka kunagi näiteks oma ebaatraktiivsele, kuigi andekale, edukale ja huvitavale kolleegile seepärast lähenema, et tal on äge iseloom ja hästi raha investeerinud, mistõttu ka majanduslikult edukas.

Äkki Sa kuuled ja märkad ainult neid asju, mis Su teooriaga klapivad ja mitte sellele vasturääkivaid asju. Inimesed hakkavad suhtleme vastastikuse sümpaatiatunde alusel, mõnel on vaja erootilist sähvatust, mõnel mitte. Mõnel tekib erootiline sähvatus kohe, teistel hoopis hiljem. Mina suhtlesin aasta kolleegiga ja alles siis läks meil “suhteks”, kuna inimene oli nii huvitav, siis tema lühike kasv, toekas kere (mitte õllekõhuga, aga mitte sale ja sportlik) ning “tavaline välimus” kopka eest ei seganud.
Olen näinud ka paare, kus naine on “koledam”, st kopsakam ja mitte just peente näojoontega, aga ju siis on neid jooni, mis seda kena meest köidab enam kui kaunis välimus.
Aga ma tean, et ega Sa ju ei kuula, vaid raiud oma. Lase käia, aga ehk jätad PK aastaks-paariks selleteemalistest postitustest vabaks?! Me oleme juba aru saanud Sinu seisukohtadest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus inimesi jääb “hingelt nooreks” ehk et ei näe oma vananemist enam adekvaatselt. Nii nagu paks ja kiilanev 26 aastane mees arvab, et ta on ikka päris normaalne poisike, kes võiks möllu teha ja keskkooli tsikkidega hängida. Nii ka näiteks paks marimell arvab, et ta on ikka üsna nooruslik ja pole väga viga midagi. Ja nii ka sina arvad, ise lähenedes 30nele, et oled erinevalt teistest veel plika nii välimuselt kui elukogemuselt. Enamus 30 aastaseid tunnevad sisemuses nii. Ennast iga päev peeglist vaadates tunduvad kõik muutused väga ühtlased ja märkamatud. Aga kui inimene kohtub üle 10+ aasta oma koolikaaslasega, siis tundub, et see teine on nii järsku vananenud (kui ajul on kõrvutada ainult kahte pilti: üks 10a tagune noorest inimesest ja teine nüüd kohtudes küpsema inimesega). Inimesel endal ju peegelpildis sellist hüpet ei teki. Ikka tulevad lisakilod aeglaselt, näiteks iga kuu 200g juures, ning muutused näonaha säras ja prinkuses tulevad sama aeglaselt. Kurb teaduslikult tõestatud fakt, mida tasuks enesekriitikas siiski arvesse võtta. Ma ütlen sulle kohe ette, et sa ei hakka end vanana ja koledana tundma isegi 40 aastaselt (katsu seda ette kujutada), aga sellega pead isegi sina nõustuma, et selleks vanuses näid teistele noortele paratamatult päris vanana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei näe. Mina ei oota meestelt isalikkust, vaid need mehed ise käituvad ilmselgelt nagu hoolitsevad vanemad sugulased, onklid. Mitte, et nad on lihtsalt paksemad, aga võtavad mind lapsena, mitte täiskasvanud inimesena.

See, et sulle nii tundub, ei tähenda, et see nii ka on.
Kuna sa oled selline eluvõõras… ja naiivne, siis sa ilmselgelt ei oma ka eriti teravat pilku teiste inimeste käitumise hindamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehed ei hakka kunagi näiteks oma ebaatraktiivsele, kuig andekale, edukale ja huvitavale kolleegile seepärast lähenema, et tal on äge iseloom ja hästi raha investeerinud, mistõttu ka majanduslikult edukas.

Kindel? Teatud tüüpi mehed just selliseid naisi otsivadki, eriti majanduslikult edukaid.

Mees tahab naist, kes teda erutab. Ei ole paraku nii, et paksu ja kiilakat meest hakkavad kohe hallid ja tüsedad naised erutama.

Sa räägid iseendale vastu, kõigepealt väidad, et mehed otsivad selliseid naisi, kellest ma rääkisin ehk siis huvitavaid, hea iseloomuga, edukaid. Ja siis kirjutad järsku, et muidugi peab meest naise välimus erutama. Täpselt sellest ma räägingi. Ainult naistele öeldakse, et ta on nii hea ja tore mees, anna talle võimalus. Meestele ei öelda mitte kunagi sama. Meeste puhul arvestatakse, et neile peab naise välimus meeldima, naiste puhul mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus inimesi jääb “hingelt nooreks” ehk et ei näe oma vananemist enam adekvaatselt. Nii nagu paks ja kiilanev 26 aastane mees arvab, et ta on ikka päris normaalne poisike, kes võiks möllu teha ja keskkooli tsikkidega hängida. Nii ka näiteks paks marimell arvab, et ta on ikka üsna nooruslik ja pole väga viga midagi. Ja nii ka sina arvad, ise lähenedes 30nele, et oled erinevalt teistest veel plika nii välimuselt kui elukogemuselt. Enamus 30 aastaseid tunnevad sisemuses nii. Ennast iga päev peeglist vaadates tunduvad kõik muutused väga ühtlased ja märkamatud. Aga kui inimene kohtub üle 10+ aasta oma koolikaaslasega, siis tundub, et see teine on nii järsku vananenud (kui ajul on kõrvutada ainult kahte pilti: üks 10a tagune noorest inimesest ja teine nüüd kohtudes küpsema inimesega). Inimesel endal ju peegelpildis sellist hüpet ei teki. Ikka tulevad lisakilod aeglaselt, näiteks iga kuu 200g juures, ning muutused näonaha säras ja prinkuses tulevad sama aeglaselt. Kurb teaduslikult tõestatud fakt, mida tasuks enesekriitikas siiski arvesse võtta. Ma ütlen sulle kohe ette, et sa ei hakka end vanana ja koledana tundma isegi 40 aastaselt (katsu seda ette kujutada), aga sellega pead isegi sina nõustuma, et selleks vanuses näid teistele noortele paratamatult päris vanana.

See pole ainult tunde küsimus. Teiste puhul on samamoodi, ei oska öelda, kas nad on 25 või 30. Sünniaastat võib arvata ainult laste puhul, kes iga aasta 10cm kasvavad. Juba keskkoolis näevad inimesed väga erinevas vanuses välja. Täiskasvanute puhul, kui sa vaatad Kodutunde või Eestlaste Kolmnurga inimesi, siis on nad sageli kuskil 20-25, aga näevad välja kümmekond aastat vanemad. Samamoodi on trenni tegevad ja enda eest hoolitsevad inimesed noorema välimusega. Asi polegi selles, kas sama inimene vananeb, vaid et ta on teistega võrreldes nooruslikum või mitte.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks mehed löövad külge naistele, kes pole samast kategooriast?