Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed petavad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Miks mehed petavad

Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=WVkUF0MGp5w
Parem vaadake seda k[simust nii, et miks mehed ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii see on, et alles sai ostetud uued kingad ja need on tõsti ilusad, aga mingi aja pärat on ikka uusi vaja. See on kingamaania. Miks mõnel mehel ei võiks seksiga samuti olla? Aga kindlasti ei ole kõik mehed sellised, eriti kui kaup kodus viimasepeal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks naised petavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks naised petavad?[/tsitaat]

Igaks juhuks. Naised kahtlustavad pidevalt, et mees petab. Igaks juhuks tulebki tagasi teha, siis enda süda rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind huvitab palju rohkem: Miks petmine andestatakse?

Kas seda võetakse kui elu normaalset osa või on põhjuseks majanduslik sõltuvus?

Mina neist suhetest aru ei saa, kus punnitakse edasi elada laste nimel. [/tsitaat]
No vaata – meil on mehega need asjad niimoodi selgeks räägitud. Kui teise ette kekutama ei lähe ja kaitsevahendeid on kasutatud, siis võib mõne üksiku kõrvaltpanemise andestada. Ikka võibjuhtuda pika abielu jooksul. Hullem oleks mingi emotsionaalne suhe kellegi teise vastassoost inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kahel korral andestanud! miks? sest ma jumaldan oma meest! esimesel korral tunnistas mees et pettis mind tol hetkel aasta tagasi, tunnistas üles, et puhta lehena abielluda, st et valesid meie vahel ei oleks, no ma olin hullult armunud, me olime nädala pärast abiellumas, siiras ülestunnistus…teisel korral, 3 aastat hiljem, sain ise teada et on jälle petnud, nädal oli kolmanda lapse sünnini aega…oleksin tõesti pidanud ta välja visakama või? ei visanud, armastasin endiselt ja armastan siiani, kui petmise avastasin, oli sellest mitu kuud möödas.

aga peamine põhjus lisaks armastusele on see et ta on fantastiline isa ja mees! voodis hea, lastega tegeleb väga väga palju, on igati mõistev, jumaldab söögitegemist ja…on lihtsalt ideaalne! va siis need petmised!

maj. ma temast ei sõltu, elame minu vanaema endises majas, auto on mul endal olemas, hetkel saan vh. ja ta toetaks me lapsi ja tegeleks nendega ka siis kui me lahutaks. seega koos hoiab armastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate olen naine ,pole meest 21 aastat petnud ,teate kui hea tunne on . Aga enam ei karanteeri ma truudust ,aitab .voh nii . mees on paar korda kahtlust äratanud ,mina pole probleemi tõstatanud ja koik ok .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen kahel korral andestanud! miks? sest ma jumaldan oma meest! esimesel korral tunnistas mees et pettis mind tol hetkel aasta tagasi, tunnistas üles, et puhta lehena abielluda, st et valesid meie vahel ei oleks, no ma olin hullult armunud, me olime nädala pärast abiellumas, siiras ülestunnistus…teisel korral, 3 aastat hiljem, sain ise teada et on jälle petnud, nädal oli kolmanda lapse sünnini aega…oleksin tõesti pidanud ta välja visakama või? ei visanud, armastasin endiselt ja armastan siiani, kui petmise avastasin, oli sellest mitu kuud möödas.

aga peamine põhjus lisaks armastusele on see et ta on fantastiline isa ja mees! voodis hea, lastega tegeleb väga väga palju, on igati mõistev, jumaldab söögitegemist ja…on lihtsalt ideaalne! va siis need petmised!

maj. ma temast ei sõltu, elame minu vanaema endises majas, auto on mul endal olemas, hetkel saan vh. ja ta toetaks me lapsi ja tegeleks nendega ka siis kui me lahutaks. seega koos hoiab armastus. [/tsitaat]

OK,aga kuidas sellega elada,et mees teisega oli.Hinge ei söö seest pidevalt?
Mis ta ütles,et miks ta pettis?
Sa ei karda,et 2 ilma 3.data ei jää?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 08:23; 25.01 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea ühtegi pikka suhet, kus mingit petmist pole olnud. See tähendab, et siis kui seda tõesti ei kannata, tuleb üksi elada või võtta endale invaliidist mees, kes istub kogu aeg kodus.[/tsitaat]

Kas me saame sellest järeldada,et kõik mehed petavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 08:23; 25.01 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei viitsi seda linki avada aga ma saan täiesti aru miks mehed petavad. mul on kord kuus ovulatsiooni ajal muidu korraliku naisena möte peas, et tömbaks rajalt maha pmst iga mehe. kui meestel on selline hormoonidetung igapäevaselt, sest seemnerakkude tootmine on ju pidevalt hoos, siis ma ei saa aru kuidas nad niigi vähe petavad kui nad seda teevad:). kui meestel ja naistel on see tund erinev, mitte muidugi köikidel, siis mida peab mees tegema? kui naine ei anna ja pidevalt ise ka ei viitsi teenidada. kaks valikut, kas naisega lepib kokku, et tohib mujalt juurde vötta vöi peab lihtsalt varjama. mina naisena valiksin esimese variandi. aga kuna enamus naisi ei kannataks vist töde välja siis peavadki saama petetud. möistan mehi täiesti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed petavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.