Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Teema: Miks mehed solvuvad lillede peale?

Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad. Üks veel hullem juhus oli, kus tuttav mees solvus Facebookis selle peale, et lisasin sünnipäevaõnnitlusele lillepildi. Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin. Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pedede teema

+7
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanemad ei ole neid sünnipäevalaulu ja lilledega äratanud, lapsepõlvetraumad 😛

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

Justnimelt – mehed tulid lilledega, mitte meestele ei tuldud lilledega sünnipäevale.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnipäevaks, kooli lõpetamisel või autasustamisel meestele lillede kinkimine ei tundu imelik. Ja ei tea ka, et keegi oleks solvunud.

Küll aga pean väga kentsakaks, kui naine läheb esimesele kohtingule ja kingib mehele lilled.

+46
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed olid minevikus lapsed, poisid, kui neil pole kommet emalt ja isalt lilli saada, mis me siis imestame, et suurena on pähh ja eidelik.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

Justnimelt – mehed tulid lilledega, mitte meestele ei tuldud lilledega sünnipäevale.

Mehed kinkisid meestele lilli, muuhulgas sugulastele. Kõik ei pea alati seksuaalne olema.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed kinkisid meestele lilli, muuhulgas sugulastele. Kõik ei pea alati seksuaalne olema.

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

 

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin.

Sellise naisi halvustava mehega ma sinu asemel rohkem ei kohtuks. Ja siit tuleb ka solvumise põhjus välja – naiselikkust peavad sellist tüüpi mehed sõimusõnaks ning kõike sellega seonduvat alandavaks ja alaväärseks.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

Normaalne mees muigab selle peale ja teeb lõõbi, uurib maad, miks talle lilli kingitakse või võtab seda kui naise vihjet, et naine ootas lilli. Ebanormaalne mees hakkab oma arvamust nii värske tutvuse juures välja ütlema. Mis puutub Fb õnnitlusse, siis kes see solvub sellise asja peale, et lillepilt pandi? Päriselt? Pigem siis solvus selle peale, et naine ei õnnitlenud teda telefoni teel või privaatsetes sõnumites ja tegi seda nagu sajad teised.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed kinkisid meestele lilli, muuhulgas sugulastele. Kõik ei pea alati seksuaalne olema.

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

Kui vana sa oled? Minu jaoks on sellised kivistunud soorollid naeruväärsed, ei tuleks selle pealegi, et  ukse lahti tegemine või lillede kinkimine oleks soopõhine. Käe suudlemine on nii vananenud komme, et seda tehakse naljatledes või sarkastiliselt, kui üldse. “Mees meheks ja naine naiseks” jäämisest ma pole kunagi aru saanud, sõna ei saa defineerida, kasutades sõna ennast.

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

Normaalne mees muigab selle peale ja teeb lõõbi, uurib maad, miks talle lilli kingitakse või võtab seda kui naise vihjet, et naine ootas lilli. Ebanormaalne mees hakkab oma arvamust nii värske tutvuse juures välja ütlema. Mis puutub Fb õnnitlusse, siis kes see solvub sellise asja peale, et lillepilt pandi? Päriselt? Pigem siis solvus selle peale, et naine ei õnnitlenud teda telefoni teel või privaatsetes sõnumites ja tegi seda nagu sajad teised.

Tegemist oli konservatiivsest perekonnast pärit inimesega, kes ise end nii konservatiivseks ei pea, aga meeste ja naiste koha pealt on seda vägagi. Solvus just lillede peale, öeldes, et kas ma pean teda naiselikuks või.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist oli konservatiivsest perekonnast pärit inimesega, kes ise end nii konservatiivseks ei pea, aga meeste ja naiste koha pealt on seda vägagi. Solvus just lillede peale, öeldes, et kas ma pean teda naiselikuks või.

Teema tegid, siis pidi ikka päris läbi sõimama. Lihtsalt märkimine, et naiselik/alandav seda küll nüüd pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist oli konservatiivsest perekonnast pärit inimesega, kes ise end nii konservatiivseks ei pea, aga meeste ja naiste koha pealt on seda vägagi. Solvus just lillede peale, öeldes, et kas ma pean teda naiselikuks või.

Teema tegid, siis pidi ikka päris läbi sõimama. Lihtsalt märkimine, et naiselik/alandav seda küll nüüd pole.

Keegi ei sõimanud kedagi, aga ta solvus ja tuletas seda mitu korda paari nädala jooksul meelde.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei sõimanud kedagi, aga ta solvus ja tuletas seda mitu korda paari nädala jooksul meelde.

Õpi teda paremini tundma, varsti koorub välja mees, kes ei kingi iial sulle naistepäevaks lilli.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka mitu inimest sinu lilleteema peale solvub, siis võib-olla kasutadki lilli sümbolina liiga palju. Miks siis seda ikka edasi teha, kui see osadele inimestele ei meeldi. Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

Normaalne mees muigab selle peale ja teeb lõõbi, uurib maad, miks talle lilli kingitakse või võtab seda kui naise vihjet, et naine ootas lilli. Ebanormaalne mees hakkab oma arvamust nii värske tutvuse juures välja ütlema. Mis puutub Fb õnnitlusse, siis kes see solvub sellise asja peale, et lillepilt pandi? Päriselt? Pigem siis solvus selle peale, et naine ei õnnitlenud teda telefoni teel või privaatsetes sõnumites ja tegi seda nagu sajad teised.

Tegemist oli konservatiivsest perekonnast pärit inimesega, kes ise end nii konservatiivseks ei pea, aga meeste ja naiste koha pealt on seda vägagi. Solvus just lillede peale, öeldes, et kas ma pean teda naiselikuks või.

Sellises olukorras võibki see vist isegi mõnitavana tunduda (oleneb ininesest), et naine kingib konservatiivsele mehele esmakohtingul lille.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

Kummaline. Vend, vanaisa, onu, poeg, hea sõber, mees.. mehi on ju palju.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ikka annab tulla, et võõrale meesterahvale esimeseks nö. pimekohtinguks roos kinkida. Konkreetses situatsioonis, pannes ennast selle mehe seisukorda, oleksin samuti totaalselt hämmingus ja pettunud. Samas oligi see ju esimene kohting. Ja kui Sulle tundub, et mehele roos viia sellises situatsioonis, on parim asi, mida teha, aga sellele mehele see ei sobi üldse, siis ongi ju selge, eg te ei sobi kokku. Ma küll tõesti ei kujuta ette, et kui paljudele meestele see sobiks üldse, aga meest Sa ju otsid endale. Panen ennast näiteks praegu situatsiooni, kus ma lähen mehega esimesele kohtingule ja ta mulle näiteks õlle kuuspaki tooks. Ilmselgelt on ta millestki väga valesti aru saanud ja mina ei ole see inimene, keda ta otsib.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise naisi halvustava mehega ma sinu asemel rohkem ei kohtuks. Ja siit tuleb ka solvumise põhjus välja – naiselikkust peavad sellist tüüpi mehed sõimusõnaks ning kõike sellega seonduvat alandavaks ja alaväärseks.

Sul on kõik sassis. Mehelikku meest nimetad naisi vihkavaks. Kui sa ihkad leida naiselikku meest siis muidugi peibuta sellist peenralt murtud lõhnalilledega. Kui sellise leiad, siis tassib ta sulle neid päevast päeva kogu järgneva elu

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

Kummaline. Vend, vanaisa, onu, poeg, hea sõber, mees.. mehi on ju palju.

Aga lilli pole juhtunud neile kinkima. Heale sõbrale näiteks punased roosid, eriti, kui tal kaaslane on olemas, ülimalt imelik ju.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles asi ongi, et seksuaalses olukorras, mida ju kohting on (ka juhul, kui seksi ei toimu) on naise poolt mehele lillede kinkimine pentsik. Sama kummaline oleks, kui naine kummardaks ja suudleks mehe kätt. Sama kummaline oleks, kui autosõidu lõppemisel tõttab naine mehele autoust avama jne. See vahetab justkui soorollid vastupidiseks. Mitte, et mulle tänapäeval soorollid meeldiksid – ikka pigem vastupidi, aga teatud olukordades võiks ikka mees meheks jääda ja naine naiseks.

Normaalne mees muigab selle peale ja teeb lõõbi, uurib maad, miks talle lilli kingitakse või võtab seda kui naise vihjet, et naine ootas lilli. Ebanormaalne mees hakkab oma arvamust nii värske tutvuse juures välja ütlema. Mis puutub Fb õnnitlusse, siis kes see solvub sellise asja peale, et lillepilt pandi? Päriselt? Pigem siis solvus selle peale, et naine ei õnnitlenud teda telefoni teel või privaatsetes sõnumites ja tegi seda nagu sajad teised.

Tegemist oli konservatiivsest perekonnast pärit inimesega, kes ise end nii konservatiivseks ei pea, aga meeste ja naiste koha pealt on seda vägagi. Solvus just lillede peale, öeldes, et kas ma pean teda naiselikuks või.

Sellises olukorras võibki see vist isegi mõnitavana tunduda (oleneb ininesest), et naine kingib konservatiivsele mehele esmakohtingul lille.

Ei, see oli mees, kes solvus lillepildi peale. Konservatiivse mehega, kellel on jäigad soorollid, ei läheks ma kindlasti kohtingule.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ikka annab tulla, et võõrale meesterahvale esimeseks nö. pimekohtinguks roos kinkida. Konkreetses situatsioonis, pannes ennast selle mehe seisukorda, oleksin samuti totaalselt hämmingus ja pettunud. Samas oligi see ju esimene kohting. Ja kui Sulle tundub, et mehele roos viia sellises situatsioonis, on parim asi, mida teha, aga sellele mehele see ei sobi üldse, siis ongi ju selge, eg te ei sobi kokku. Ma küll tõesti ei kujuta ette, et kui paljudele meestele see sobiks üldse, aga meest Sa ju otsid endale. Panen ennast näiteks praegu situatsiooni, kus ma lähen mehega esimesele kohtingule ja ta mulle näiteks õlle kuuspaki tooks. Ilmselgelt on ta millestki väga valesti aru saanud ja mina ei ole see inimene, keda ta otsib.

Mul poleks õlle vastu küll midagi. Ja polnud täiesti võõras inimene, me olime päris kaua enne kohtumist rääkinud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lilli pole juhtunud neile kinkima. Heale sõbrale näiteks punased roosid, eriti, kui tal kaaslane on olemas, ülimalt imelik ju.

Mis mõttes imelik? Sa ei õnnitle oma lähedasi sünnipäeva puhul? Head/parimat sõpra? Miks? Mis see kaaslane siia puutub, et ei või žesti teha? Lilled ja tort on elementaarne sünnipäeva puhul. Muidugi kui sõpru on 500, siis ei jõua tõepoolest kõigile lilli osta, kalliks läheb.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei pea üldse olema punased roosid, mul ei tule praegu meelde lillede nimi, mis säilivad kauem kui roosid ja gerberad. Neid on eri värvi võimalik osta, rohelisi, oranze jne.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei pea üldse olema punased roosid, mul ei tule praegu meelde lillede nimi, mis säilivad kauem kui roosid ja gerberad. Neid on eri värvi võimalik osta, rohelisi, oranze jne.

Tuli meelde, need on krüsanteemid ja need on minu hinnangul kõige paremini säilivamad lilled, kindlasti on mingisuguseid veel, aga roosid kustuvad üsna kiirelt.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad. Üks veel hullem juhus oli, kus tuttav mees solvus Facebookis selle peale, et lisasin sünnipäevaõnnitlusele lillepildi. Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin.

No esimene on veel arusaadav, see on umbes selline olukord, et tema sulle ei taibanud lille tuua (kuigi võinuks ju), sinu viimine näitas liiga selgelt tema tegemata asja kätte. Ma poleks võõrale mehele hakanud küll roosi ostma, kui siis, sellist asja ikka heale tuttavale. Pole ka sünnipäevadel paljudele meetele lilli viia, nad eelistavad sokolaadi vms juba, “lilli ei söö” ja hinnata neid eriti ei oska.

Aga no teine keiss- kui see mehelikkus nii savijalgadel seisab, et juba lillepilti ei kannata, siis… 🙂 jumal teab, mis sellist õrnakest veel riivata võib.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

Kummaline. Vend, vanaisa, onu, poeg, hea sõber, mees.. mehi on ju palju.

Ja sa oled kõikide nendega armusuhtes? Olukorrad on ju erinevad. Nende meestega, kellega suhtled armuplaanis, nendega ju ometi ei käituta täpselt samamoodi kui isa, venna, pojaga jne…

Sellepärast ongi ühel juhul mehele lillede kinkimine ok, teisel juhul imelik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei pea üldse olema punased roosid, mul ei tule praegu meelde lillede nimi, mis säilivad kauem kui roosid ja gerberad. Neid on eri värvi võimalik osta, rohelisi, oranze jne.

ON küll, kui värsked saad. Aga nad säilivad hästi ka lillepoes, nii et pruugi nendega ka vedada. Ja mu arust teemaalgatuses toodud esimene olukord on imelik, mehele on kohtingule imelik lille viia.  Samas sünnipäevaks OK,  olgu tal kaaslane või mitte. Facebookis lillepildi peale solvuda on mu arust imelik, ei tundu eriti mehelik selline mees, kelle mehelikkus nii väiksest asjast kõikuma lööb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli mees, kes solvus lillepildi peale. Konservatiivse mehega, kellel on jäigad soorollid, ei läheks ma kindlasti kohtingule.

Olen nõus! Jäigad soorollid ei kõlba tänapäeval enam mitte kuhugile. See aga ei tähenda, et nüüd peaks need rollid ülevõlli vastupidi keerama. Et naised hakkavad meestele kohtamas käimisel lilli kinkima, tantsimise ajal meest juhtima, abielu ettepaneku ajal sõrmusekarp näpu vahel ühele põlvele laskuma…

Kõike võiks võtta ikka mõistlikkuse piires. Tolmuimejat peaks oskama kasutada tänapäeval nii naised kui mehed. Samas ei ole ilmtingimata vajalik, et naised meeste kätt suudleksid, mehele mantlit selga aitaksid või žestiga meestele uksi avaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?