Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Miks mehed solvuvad lillede peale?

Postitas:
Kägu

Sellistel meestel puudub huumorimeel. Madala enesehinnanguga inimene, kes sellise asja peale endast välja läheb.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa oled kõikide nendega armusuhtes? Olukorrad on ju erinevad. Nende meestega, kellega suhtled armuplaanis, nendega ju ometi ei käituta täpselt samamoodi kui isa, venna, pojaga jne…

Sellepärast ongi ühel juhul mehele lillede kinkimine ok, teisel juhul imelik.

Siin just öeldakse ühest suust, et kummaline on viia kohtingul mehele lilli. Sünnipäevaks ja isadepäevaks on täiesti normaalne ja isegi vajalik viia lähedastele meestele lilli. Ega lille kinkimine mehele sünnipäevaks ei muuda meest seksuaalpartneriks. Ta jääb meheks-meesterahvaks olenemata sellest, kas lilli viid või mitte. Armupartnerile viiakse täpselt samamoodi lilli sünnipäevaks ja kui ta on lapse/laste isa, ka lilli isadepäevaks. Ka hauale viiakse lähedastele lahkunud meestele lilli.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oma pojale ka muidugi sünnipäevaks viiakse lilli ja sa ei ole oma pojaga intsestisuhtes loomulikult.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli meelde, need on krüsanteemid ja need on minu hinnangul kõige paremini säilivamad lilled, kindlasti on mingisuguseid veel, aga roosid kustuvad üsna kiirelt.

Miks sellist, teemasse mittepuutuvat, jura siia kirjutada? Ja kohe mitu kommentaari järjest? Saan aru, et sa oled teemaalgataja? Selline, kontekstiväline roosidest ja krüsanteemidest jahvatamine näitab, et sul käivad need mõtted tõesti mingeid imelikke radupidi. Ja selles valguses vist on ka arusaadav, miks sa ei saa aru, et kohtamisele minnes on naisel imelik mehele lilli kinkida.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tuleks selle pealegi, et see võiks meest solvata. Kui ta sellise asja peale solvub, siis ma ei viitsiks üldse edasi suhelda. Hädapätakas.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa oled kõikide nendega armusuhtes? Olukorrad on ju erinevad. Nende meestega, kellega suhtled armuplaanis, nendega ju ometi ei käituta täpselt samamoodi kui isa, venna, pojaga jne…

Sellepärast ongi ühel juhul mehele lillede kinkimine ok, teisel juhul imelik.

Siin just öeldakse ühest suust, et kummaline on viia kohtingul mehele lilli. Sünnipäevaks ja isadepäevaks on täiesti normaalne ja isegi vajalik viia lähedastele meestele lilli. Ega lille kinkimine mehele sünnipäevaks ei muuda meest seksuaalpartneriks. Ta jääb meheks-meesterahvaks olenemata sellest, kas lilli viid või mitte. Armupartnerile viiakse täpselt samamoodi lilli sünnipäevaks ja kui ta on lapse/laste isa, ka lilli isadepäevaks. Ka hauale viiakse lähedastele lahkunud meestele lilli.

Ehk siis, sa ei saanud mu kommentaari mõttest absoluutselt aru!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, sa ei saanud mu kommentaari mõttest absoluutselt aru!

Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

Et siis sa pole mitte kunagi viinud lilli isadepäevaks oma isale. Ainult isale sünnipäevaks. Sa pole kunagi viinud lilli vennale/pojale/teisele sugulasele või mitteseksuaalsele lähedasele. Ning sa pole kunagi viinud meestele lilli, sünnipäevaks ainult oma isale, mitte kunagi oma kallimale/elukaaslasele/abikaasale. Suurepäraselt sain aru.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellist, teemasse mittepuutuvat, jura siia kirjutada?

Heale sõbrale näiteks punased roosid, eriti, kui tal kaaslane on olemas, ülimalt imelik ju.


Heale sõbrale kinkida sünnipäevaks punaseid roose? Miks mitte? Mina ütlesin, et roosid ei säili kaua, mitte seisukohast, et roosidel puudub kõlbelisus, vaid sellepärast, et nad ei säili.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A tehke ka proovi. Kinkige oma mehele lill, täna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad

Pealetükkiv. See ei meeldi kellelegi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest ongi hea kui sellise lihtsa žesti peale kohe alguses välja tuleb, et mees on mingi šovinistlik siga.

Mis mõttes on mehele lille kinkimine alandav?

See on see mõtteviis, et naine on mehest madalam ja kui mehega käituda nagu naisega, siis see on mehe jaoks solvav. Söögitegemine on alandav, koristamine on alandav, pesupesemine on alandav, naised on kanad ja nende jutt on eitede hala.

Sellisega ei tahagi mingit uut kohtingut ju.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad. Üks veel hullem juhus oli, kus tuttav mees solvus Facebookis selle peale, et lisasin sünnipäevaõnnitlusele lillepildi. Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin. Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

Viisakas mees ei solvu sellise asja peale, isegi kui peab imelikuks, ütleb aitäh.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks mina kinkisin oma abikaasale meie pulma-aastapäeval lillekimbu.

Aga noh, eks me oleme ühist teed käinud juba ka paarkümmend aastakest. Selle aja jooksul on teineteist piisavalt tundma õpitud ja mitu puuda soola koos nahka pandud.

Teemaalgataja osas ma ei oska kindlat seisukohta võtta, küll aga tekitab minus mõtteid tema mees-sõbra reaktsioon. Kasvatatud inimene võtab kingituse tänuga vastu ega näita oma solvumist välja. No olgu, vahel võib tõesti  tegemist olla sellise “kingiga”, mis võib põhjustada õigustatud hämmeldust (solvumiseni  välja). Nt mu sõbranna rääkis, kuidas üks poolvõõras töökaaslane olevat talle kunagi aastate eest kinkinud sünnipäevaks dildo.

Aga lilled on meie kultuuriruumis selline tavapärane kink, mida on kombeks erinevate tähtpäevade puhul kinkida ja midagi solvavat sellest välja lugeda on siiski  väga raske.

Kui mehe kasvatus on selline, et tema peab lilli naiselikuks, siis ise sellist kinki  saades piirduks mõne lõbusa naljaga, aga silmnähtavalt solvuda pole küll mõtet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on kohtingu alguses teisele lill kinkida üldse nõme komme. Ka meestelt naisele. Kuhu ma panen selle lille? Jalutame kaks tundi mere ääres ja ma pean seda terve aja pihus nätsutama? Siis kinos poolteist tundi ja siis restoranis selle inetuks läinud ja poolnärtsinud jorjeni jaoks vaasi paluma. Lõpuks on mingi vedelaks närtsinud solge pihus ja mul kogu aeg vaja kontrollida, ega ma seda kuskile maha ei unusta või ega see kuskil katki ei lähe. Ülimalt mõtlematu ja tüütu. Vat koju viies, kohtingu lõpul, siis on okei. Muidu on see üks tüütu ja tähelepanu vajav torakas, mis kohtingu lõpuks pole enam isegi kena.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingile juhututtavale esmakohtumisel küll lilli ei kingiks (üldse midagi ei kingiks…), aga kooselus muidugi kingime üksteisele suvalisel ajal ja pidupäeval lilli.

Samas sellise asja peale solvumine oleks ka eriliselt nõme ja sellise mehega ei suhtleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, sa oled leidnud jumalast hea nipi, kuidas kohe esimese kohtingu alguses jobud mehed välja filtreerida. See on super ju!

Eks see mehele esimeseks kohtinguks lille kinkimine veits kummaline on, aga kui mees ei suuda sellises olukorras viisakaks jääda ja lausa solvub, siis täna õnne, et tema kehv iseloom nii kiirelt välja tuli ja sa rohkem tema peale aega raiskama ei pea.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ikka annab tulla, et võõrale meesterahvale esimeseks nö. pimekohtinguks roos kinkida. Konkreetses situatsioonis, pannes ennast selle mehe seisukorda, oleksin samuti totaalselt hämmingus ja pettunud. Samas oligi see ju esimene kohting. Ja kui Sulle tundub, et mehele roos viia sellises situatsioonis, on parim asi, mida teha, aga sellele mehele see ei sobi üldse, siis ongi ju selge, eg te ei sobi kokku. Ma küll tõesti ei kujuta ette, et kui paljudele meestele see sobiks üldse, aga meest Sa ju otsid endale. Panen ennast näiteks praegu situatsiooni, kus ma lähen mehega esimesele kohtingule ja ta mulle näiteks õlle kuuspaki tooks. Ilmselgelt on ta millestki väga valesti aru saanud ja mina ei ole see inimene, keda ta otsib.

Mul poleks õlle vastu küll midagi. Ja polnud täiesti võõras inimene, me olime päris kaua enne kohtumist rääkinud.

Just. Sinul poleks õlle vastu midagi. Minul oleks. Seetõttu ma ütlengi, et sellised asjad ju näitavad ära, kas inimesed on nö. ühele lainel. Sina nähtavasti oleksid õlletoojaga ühel lainel, mina absoluutselt mitte. Sama Su lillega. Mõnel mehele ehk meeldiks, mõnel oleks suva, aga mõni lausa solvub. Ilmselgelt viimasega Sa ei ole ühel lainel.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja võiks siis seletada, mis ajendil sa selle roosi võhivõõrale esimeseks kohtinguks üldse kinkida võtsid, kuidas sa selle peale tulid? 🙂 Oled nii kange feminist “naised teevad kõike täpselt nii nagu mehed” või tundus mispärast hea mõte? 🙂 Ausalt, on imelik. Aga mees on ka mats, kui ei suuda asjast nalja või(ja viisakusega üle olla, ilmselgelt te ei klapi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt mu sõbranna rääkis, kuidas üks poolvõõras töökaaslane olevat talle kunagi aastate eest kinkinud sünnipäevaks dildo.

Üldse ei imesta, olen ka töötanud kollektiivis, kus tuldi mõttele kinkida kriiskavale ja närvilisele üksi elavale naiskolleegile dildo, et äkki siis rahuneb maha. Nõme muidugi, aga samas täiesti asjalik kingitus ju.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi.

Pigem oli ta pettunud selles kinkijas, mitte roosis…
Kui ikka unistuste naine oleks talle roosi kinkinud, poleks sellest mitte midagi halba. Pigem oleks ta seda naljana võtnud.

Ju sa siis ei olnud päris see, kes pildil. Või said kohtudes hoobilt 5a vanemaks või tegid muid naiste trikke..?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad. Üks veel hullem juhus oli, kus tuttav mees solvus Facebookis selle peale, et lisasin sünnipäevaõnnitlusele lillepildi. Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin. Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

Asi pole lilles, vaid inimesed. Kui juba lille peale solvub, sa kujutad ette, mis veel pärast tuleb. Üks solvumine teise otsa. Nii et kingi edasi, saad teada kellega pole vaja rohkem kohtuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik mehed ei solvu. Ebakindlad mehed, kes tunnevad piinlikkust, et ise ei toonud lille kohtingule kaasa, solvuvad. Selliseid ei maksagi valida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem oli ta pettunud selles kinkijas, mitte roosis… Kui ikka unistuste naine oleks talle roosi kinkinud, poleks sellest mitte midagi halba. Pigem oleks ta seda naljana võtnud.

Ma saan aru, et sa üritad hammustada, kust teemaalgatajal (sina loodad) valus on, aga põhipoint jääb samaks- selle mehega ei tule midagi, sest mees on viisakusetu kergesti haavuva egoga mats ja nad ei klapi esimesest hetkest saadik. Midagi loota sealt pole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, sa ei saanud mu kommentaari mõttest absoluutselt aru!

Ma ise pole meestele kunagi lilli kinkinud, võib-olla ainult isale sünnipäevaks.

Et siis sa pole mitte kunagi viinud lilli isadepäevaks oma isale. Ainult isale sünnipäevaks. Sa pole kunagi viinud lilli vennale/pojale/teisele sugulasele või mitteseksuaalsele lähedasele. Ning sa pole kunagi viinud meestele lilli, sünnipäevaks ainult oma isale, mitte kunagi oma kallimale/elukaaslasele/abikaasale. Suurepäraselt sain aru.

Ausalt tunnistan, et näiteks mina ei olegi iial lilli viinud ühelegi mehele. Ei isale, vanaisale, vendadele ega kellelegi teisele. Alati ikka viin midagi, mille puhul ma tean, et see inimest rõõmustaks. Mingi lillepusa päris kindlasti selline asi pole. Vaevalt, et keegi lisa solvuks, aga see oleks imelik. Absoluutselt mitte meie pere teema. Mehed mulle lilli on loomulikult kinkinud. Ka ise, vennad ja muud sugulased.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi loota sealt pole.

Mmm, mina näeks klaasi pooltäis, mitte ”loota”, tühjana. Selline mees, kes nii reageerib, võib vabalt verbaalselt või füüsiliselt vägivaldne olla. Ei pruugi, aga noh, kui kohe esimene kohting nii halvasti läheb ja ei suuda mängida kepi nimel kedagi teist, siis nojah, kas pole naisest huvitatud või on vägivaldne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, sa oled leidnud jumalast hea nipi, kuidas kohe esimese kohtingu alguses jobud mehed välja filtreerida. See on super ju!

Eks see mehele esimeseks kohtinguks lille kinkimine veits kummaline on, aga kui mees ei suuda sellises olukorras viisakaks jääda ja lausa solvub, siis täna õnne, et tema kehv iseloom nii kiirelt välja tuli ja sa rohkem tema peale aega raiskama ei pea.

Täiesti nõus.

Pole mõtet sellise mühkamiga rohkem üldse suhelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt tunnistan, et näiteks mina ei olegi iial lilli viinud ühelegi mehele. Ei isale, vanaisale, vendadele ega kellelegi teisele. Alati ikka viin midagi, mille puhul ma tean, et see inimest rõõmustaks. Mingi lillepusa päris kindlasti selline asi pole. Vaevalt, et keegi lisa solvuks, aga see oleks imelik. Absoluutselt mitte meie pere teema. Mehed mulle lilli on loomulikult kinkinud. Ka ise, vennad ja muud sugulased.

Minu eesmärk ei olnud öelda, et sinu perekonnaharjumused on ebanormaalsed või haiged, vaid parandada sind, et ma sain aru, sa ei vii lilli. Need olid retoorilised küsimused. Lill, tort, mesi, assortii, kaart, midagi muud – vahet pole – tähtis on žest ja meelespidamine, et see inimene on oluline, et isa on isadepäeval meeles. Sina oled samuti harjunud meestelt lilli saama, see on sulle loomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka ise olen asendanud lilli millegi muuga. Samas oleks ju veider olnud, kui teemas oleks lille asemel midagi muud antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis sa pole mitte kunagi viinud lilli isadepäevaks oma isale. Ainult isale sünnipäevaks. Sa pole kunagi viinud lilli vennale/pojale/teisele sugulasele või mitteseksuaalsele lähedasele. Ning sa pole kunagi viinud meestele lilli, sünnipäevaks ainult oma isale, mitte kunagi oma kallimale/elukaaslasele/abikaasale. Suurepäraselt sain aru.

Kas sa üldse saad aru ka, milles teema on?

Seda ju kirjutatakse, et on igati ok oma isale/pojale/vennale jne tähtpäevadeks lilli kinkida. Küll aga ei ole ok naisel kinkida lilli mehega kohtama minnes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja võiks siis seletada, mis ajendil sa selle roosi võhivõõrale esimeseks kohtinguks üldse kinkida võtsid, kuidas sa selle peale tulid? ???? Oled nii kange feminist “naised teevad kõike täpselt nii nagu mehed” või tundus mispärast hea mõte? ???? Ausalt, on imelik. Aga mees on ka mats, kui ei suuda asjast nalja või(ja viisakusega üle olla, ilmselgelt te ei klapi.

Tal oli nii hea meel, et saab lõpuks kohtingule.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?