Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Teema: Miks mehed solvuvad lillede peale?

Postitas:
Kägu

Kui ma kunagi kohtingutefaasis olin, siis alati enne esimest kohtingut mõttes palusin, et jumala eest mees mingit lille ei tooks. Esimene kohting on niigi veits kohmetu ja nagu siin eelnevalt tabavalt kirjeldati, siis on selle lillega veelgi ebamugavam ja tüütum. Kui asjad sujuvad, küll siis jõuab neid lilli sületäite kaupa kinkida. Ma oma (Tinderist leitud) elukaaslasele kinkisin sünnipäevaks roosidest ja kipslilledest tehtud kimbu ja tal oli selle üle nii hea meel, et ei visanud seda mingi pool aastat ära.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et lille kinkimine esimesel kohtingul on niikuinii imelik. Mees oli arvatavasti nii hämmingus, et ei osanud muud moodi reageerida kui selle naiselikuks pidamise jutuga. Aga see kinkimine kõlab umbes selliselt naug oleks alkohoolikule viina viinud… sotsiaalse olukorra “lugemine” on lihtsalt nii paigast ära.

Mulle näiteks üldse roosid (või ka nelgid) ei meeldi. Kui keegi mulle neid tooks, siis ehk viisakusest hoiaks suu kinni, aga sisimas mõtleksin küll, et ega meil pikka pidu pole või siis ka plahvataksin välja, kui sooviks kohe olukordrast välja vingerdada ja koju ära minna.

Ma arvan, et esimesel kohtingul (kohtingutel üldse) peaks ikkagi inimesele kinkima asju, mis talle meeldivad. Kui sa niiväga tahad midagi kinkida… See äitab üles tähelepanelikkust. Kui tead, et mees armastab lilli, siis miks mitte lilli. Kui talle meelib õlu, siis õlu või hoopis muusikat, või mida iganes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks üldse roosid (või ka nelgid) ei meeldi. Kui keegi mulle neid tooks, siis ehk viisakusest hoiaks suu kinni, aga sisimas mõtleksin küll, et ega meil pikka pidu pole

Sul saab küll see mehe leidmine keeruline olema.

Et, kui mees kingib sulle roose või nelke, siis tead kohe, et teil pikka pidu koos ei ole? Et mees peaks kuidagi oma loomulikust intelligentsist teadma, et sulle need lilled ei meeldi? Ja, kui ei tea, siis tähendab – te ei sobi kokku?

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on väga naist alandav, kui ta kingib kohtingul mehele lille. Mees solvub põhjusega. Sama solvav oleks kohvikus naisel ise maksta. Või mehele autoga järele minna. Muidugi kui on tegemist mingi roosaks värvitud juustega ja kukepükstes “mehega”, siis selline ehk ei solvu.

Meessugulastele sobib teatud juhtudel lilli kinkida, aga vanasti oli ütlemine, et meestele viiakse lilled vaid hauale.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa üldse saad aru ka, milles teema on?

Seda ju kirjutatakse, et on igati ok oma isale/pojale/vennale jne tähtpäevadeks lilli kinkida. Küll aga ei ole ok naisel kinkida lilli mehega kohtama minnes.

Minu esimene komm siin teemas:
Normaalne mees muigab selle peale ja teeb lõõbi, uurib maad, miks talle lilli kingitakse või võtab seda kui naise vihjet, et naine ootas lilli. Ebanormaalne mees hakkab oma arvamust nii värske tutvuse juures välja ütlema. Mis puutub Fb õnnitlusse, siis kes see solvub sellise asja peale, et lillepilt pandi? Päriselt? Pigem siis solvus selle peale, et naine ei õnnitlenud teda telefoni teel või privaatsetes sõnumites ja tegi seda nagu sajad teised.

Hiljem läks jutt üldisele lillede kinkimisele, mitte kohtingutel meeste roosidega ülekülvamisele. Nii et, ei maksa ärbelda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on väga naist alandav, kui ta kingib kohtingul mehele lille. Mees solvub põhjusega. Sama solvav oleks kohvikus naisel ise maksta. Või mehele autoga järele minna. Muidugi kui on tegemist mingi roosaks värvitud juustega ja kukepükstes “mehega”, siis selline ehk ei solvu.

Meessugulastele sobib teatud juhtudel lilli kinkida, aga vanasti oli ütlemine, et meestele viiakse lilled vaid hauale.

Panin plussi ja nägin viimast lõiku.

……….
Pole sellist juttu kuulnud ei 70ndatel, 80ndatel ega Vabariigi ajal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on väga naist alandav, kui ta kingib kohtingul mehele lille. Mees solvub põhjusega. Sama solvav oleks kohvikus naisel ise maksta. Või mehele autoga järele minna. Muidugi kui on tegemist mingi roosaks värvitud juustega ja kukepükstes “mehega”, siis selline ehk ei solvu. Meessugulastele sobib teatud juhtudel lilli kinkida, aga vanasti oli ütlemine, et meestele viiakse lilled vaid hauale.

Issand, mihuke solvuv kompleksihunnik peab selline “mees” olema… Ja pole ka nii lollakat ütlemist kunagi kuulnud, kuigi on palju tuttavaid (vanemaid) mehi, kes kingitud lilledest lihtsalt suuremat ei arva ja vajalikuks ei pea, et keegi neile lilli tooks- no juubelit jne ei kujuta siiski ilma nagu ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes kingitud lilledest lihtsalt suuremat ei arva ja vajalikuks ei pea, et keegi neile lilli tooks- no juubelit jne ei kujuta siiski ilma nagu ette.

Mehed ei nuta ja ei taha hellust. Ära imesta, kui naisele hakatakse ka ainult lilli juubeliks (ainult nulliga lõppevad juubelid) tooma ja uks nina ees kinni lüüakse, sest naine pole invaliid ja naist pole vaja vastavalt kohelda. Mis see juubel nii eriline on, et ülejäänud sünnipäevadel ei pea meest õnnitlema, õudne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle hakkad imelikku juttu ajama, nädalavahetuse punsu juba lahti korgitud sul või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle hakkad imelikku juttu ajama, nädalavahetuse punsu juba lahti korgitud sul või?

Mul ei ole nädalavahetust, mul on iga päev nädalavahetus, aga praegu on ees kohv ja megaburgerieine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga seda, et mehed, jah, mehed, mitte naised, tahavad sünnipäevaks meelespidamist, on elementaarne. Ei, ma ei räägi endast. Ma räägin meestest. Mehed tahavad samuti hellust nagu naisedki. Hommikul ärkad tuima näoga ja mehel on sünnipäev, vaatad otsa ja soovid õnne, ei lille, torti, kaarti ega midagi muud. Ah, keegi mainis, et õllet võib kinkida, no need tal siis ees ongi terve päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga seda, et mehed, jah, mehed, mitte naised, tahavad sünnipäevaks meelespidamist, on elementaarne. Ei, ma ei räägi endast. Ma räägin meestest. Mehed tahavad samuti hellust nagu naisedki. Hommikul ärkad tuima näoga ja mehel on sünnipäev, vaatad otsa ja soovid õnne, ei lille, torti, kaarti ega midagi muud. Ah, keegi mainis, et õllet võib kinkida, no need tal siis ees ongi terve päev.

Minu mees ei taha küll minult mingit totakat kaarti. Ega kuskil kapi taga peidus olnud ja juba eelmisel päeval tegelikult märgatud lillekimpu 🙂 🙂

Soe hommikune kallistus ja “palju õnne, kallis” on piisav. Tort võib muidugi olla, aga see võib olla ka muudel päevadel, seega pole selles midagi erilist. Lisaks pole see siis talle ju mingi üllatus, kui on näinud mind terve eelmise päeva selle valmistamisega mässamas või näinud poetorti juba eelmisel õhtul külmkapis. Jumal, kas me oleme nii vaesed, et magusat kooki saab ka ainult pereliikmete sünnipäevadel?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees ei taha küll minult mingit totakat kaarti. Ega kuskil kapi taga peidus olnud ja juba eelmisel päeval tegelikult märgatud lillekimpu ???? ????

Soe hommikune kallistus ja “palju õnne, kallis” on piisav. Tort võib muidugi olla, aga see võib olla ka muudel päevadel, seega pole selles midagi erilist. Lisaks pole see siis talle ju mingi üllatus, kui on näinud mind terve eelmise päeva selle valmistamisega mässamas või näinud poetorti juba eelmisel õhtul külmkapis. Jumal, kas me oleme nii vaesed, et magusat kooki saab ka ainult pereliikmete sünnipäevadel?

Mitte ükski perekoolikas pole nii palju torte ja kooke söönud kui mina, kui sa arvad, et oled, siis korruta 3-4x korda kooki (alati 2 suurt tükki) nädalas kuue aastaga, ometi sünnaks on alati tort. Kallistusi ei salli, aga diskreetset lille ootan perelt alati ja pole see mingi üllatus, ei armastagi üllatusi. Meespere saab ka alati lilled ja neid kallistan ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka meie näeme külmkapis ja siis, lilled on alati paberis. žest, mitte sürprais.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka meie näeme külmkapis ja siis, lilled on alati paberis. žest, mitte sürprais.

Mu mees ei toitu välistest formaalsustest ega žestidest, ega ka mina mitte. Hingesoojusest piisab, heast sõnast, kallistusest, silmavaatest, naeratusest. Mingi tuust külmkapis (!) – mis selles žest on? Et üks laksas endale vastu laupa, et oh jumal, abikaasal homme sünnipäev, tarvis sebida tort, kaart ja lilled. võttis jalad tagumiku alt välja ja sõitis lillepoodi, otsis parkimiskoha, maksis 10 eurot ning sai müüja Galjalt vastu jorjeni ja kaardi südamete ja mängukaruga. Mina selles küll midagi romantilist ei oska näha. 10 min sebimist, magusat saia, lillevars ja mõmmikuga kaart ning kodus naine/mees rahul – crisis averted.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallistusi ei salli, aga diskreetset lille ootan perelt alati ja pole see mingi üllatus, ei armastagi üllatusi. Meespere saab ka alati lilled ja neid kallistan ka.

Okei!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees ei toitu välistest formaalsustest ega žestidest, ega ka mina mitte. Hingesoojusest piisab, heast sõnast, kallistusest, silmavaatest, naeratusest. Mingi tuust külmkapis (!) – mis selles žest on? Et üks laksas endale vastu laupa, et oh jumal, abikaasal homme sünnipäev, tarvis sebida tort, kaart ja lilled. võttis jalad tagumiku alt välja ja sõitis lillepoodi, otsis parkimiskoha, maksis 10 eurot ning sai müüja Galjalt vastu jorjeni ja kaardi südamete ja mängukaruga. Mina selles küll midagi romantilist ei oska näha. 10 min sebimist, magusat saia, lillevars ja mõmmikuga kaart ning kodus naine/mees rahul – crisis averted.

Mulle daaliat ei meeldi ja kas üldse 10ga enam saab? Me räägime siin eri perede kommetest, mitte sellest, kuidas teie pere peab tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Daaliad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallistusi ei salli, aga diskreetset lille ootan perelt alati ja pole see mingi üllatus, ei armastagi üllatusi. Meespere saab ka alati lilled ja neid kallistan ka.

Okei!

Nohh, mina ei taha, et mins keegi kallistab, aga ise saan peret kallistada. Surun alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees ei toitu välistest formaalsustest ega žestidest, ega ka mina mitte. Hingesoojusest piisab, heast sõnast, kallistusest, silmavaatest, naeratusest. Mingi tuust külmkapis (!) – mis selles žest on? Et üks laksas endale vastu laupa, et oh jumal, abikaasal homme sünnipäev, tarvis sebida tort, kaart ja lilled. võttis jalad tagumiku alt välja ja sõitis lillepoodi, otsis parkimiskoha, maksis 10 eurot ning sai müüja Galjalt vastu jorjeni ja kaardi südamete ja mängukaruga. Mina selles küll midagi romantilist ei oska näha. 10 min sebimist, magusat saia, lillevars ja mõmmikuga kaart ning kodus naine/mees rahul – crisis averted.

Me räägime siin eri perede kommetest, mitte sellest, kuidas teie pere peab tegema.

Rääkisingi ju oma pere kommetest. Lõikelillede hindadest ei tea midagi, ei saa aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nohh, mina ei taha, et mins keegi kallistab, aga ise saan peret kallistada. Surun alla.

Ja see allasurutud ebameeldivustundega kallistamine on siis meeldiv žest? Kas sa ise sooviksid, et sind haarab embusesse keegi, kellele sinu kallistamine on ebameeldiv, aga ta surub vastikuse alla? Või oleks see ka kena armas žest, kui abikaasa surub alla ebameeldivustunde ja kallistab sind, lootes, et sa aru ei saa?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisingi ju oma pere kommetest. Lõikelillede hindadest ei tea midagi, ei saa aidata.

Aga sa tead, et Galja müüb karu, lilled ja kaardi ja et daalia maksab 10 eurot. Siis ära räägi asjadest, mida sa ei tea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisingi ju oma pere kommetest. Lõikelillede hindadest ei tea midagi, ei saa aidata.

Aga sa tead, et Galja müüb karu, lilled ja kaardi ja et daalia maksab 10 eurot. Siis ära räägi asjadest, mida sa ei tea.

🙂 🙂 Vabandust. Oli tõesti Natalja, müüs kolm hõbepaberisse keeratud alpikanni ja kaardil on mängurong notsuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nohh, mina ei taha, et mins keegi kallistab, aga ise saan peret kallistada. Surun alla.

Ja see allasurutud ebameeldivustundega kallistamine on siis meeldiv žest? Kas sa ise sooviksid, et sind haarab embusesse keegi, kellele sinu kallistamine on ebameeldiv, aga ta surub vastikuse alla? Või oleks see ka kena armas žest, kui abikaasa surub alla ebameeldivustunde ja kallistab sind, lootes, et sa aru ei saa?

Mitte inimesed peres pole ebameeldivad, vaid mina ei vaja sellist lähedust. Kõik nad oma veri, mis abikaasa. Ma ei elalski abikaasaga, keda ma ei suuda lätsutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? Vabandust. Oli tõesti Natalja, müüs kolm hõbepaberisse keeratud alpikanni ja kaardil on mängurong notsuga.

Just hakkab peres sünna tulema, eks ma küsin müüja nime. Silti pole rinnas kõigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nohh, mina ei taha, et mins keegi kallistab, aga ise saan peret kallistada. Surun alla.

Ja see allasurutud ebameeldivustundega kallistamine on siis meeldiv žest? Kas sa ise sooviksid, et sind haarab embusesse keegi, kellele sinu kallistamine on ebameeldiv, aga ta surub vastikuse alla? Või oleks see ka kena armas žest, kui abikaasa surub alla ebameeldivustunde ja kallistab sind, lootes, et sa aru ei saa?

Mitte inimesed peres pole ebameeldivad, vaid mina ei vaja sellist lähedust. Kõik nad oma veri, mis abikaasa. Ma ei elalski abikaasaga, keda ma ei suuda lätsutada.

No sa ju vastasid kommentaarile, kus kirjutati, et oma mehelt soe hommikune kallistus ja südamlik õnnesoov oleks sellele kommentaatorile piisav. Vastasid, et see mehepoolne käitumine sulle ei sobiks, sest sa ei taha, et keegi sind kallistaks.

Kallistusi ei salli,

mina ei vaja sellist lähedus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastasid, et see mehepoolne käitumine sulle ei sobiks, sest sa ei taha, et keegi sind kallistaks.

Ma ei mõelnud sekspartneri peale, armaa karu, lilled ei lähe n…. kokku.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armas karu*

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks üldse roosid (või ka nelgid) ei meeldi. Kui keegi mulle neid tooks, siis ehk viisakusest hoiaks suu kinni, aga sisimas mõtleksin küll, et ega meil pikka pidu pole

Sul saab küll see mehe leidmine keeruline olema.

Et, kui mees kingib sulle roose või nelke, siis tead kohe, et teil pikka pidu koos ei ole? Et mees peaks kuidagi oma loomulikust intelligentsist teadma, et sulle need lilled ei meeldi? Ja, kui ei tea, siis tähendab – te ei sobi kokku?

Liiga palju Seksi ja linna vahtind ilmselgelt. Et kui mees ei oska mõtteid lugeda siis ei sobi ja kindlasti otse näkku ei tohi midagi ütelda, aint sõbranjedega kuskil lõunalauas klatsida ja irvitada. Haige.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks üldse roosid (või ka nelgid) ei meeldi. Kui keegi mulle neid tooks, siis ehk viisakusest hoiaks suu kinni, aga sisimas mõtleksin küll, et ega meil pikka pidu pole

Sul saab küll see mehe leidmine keeruline olema.

Et, kui mees kingib sulle roose või nelke, siis tead kohe, et teil pikka pidu koos ei ole? Et mees peaks kuidagi oma loomulikust intelligentsist teadma, et sulle need lilled ei meeldi? Ja, kui ei tea, siis tähendab – te ei sobi kokku?

Liiga palju Seksi ja linna vahtind ilmselgelt. Et kui mees ei oska mõtteid lugeda siis ei sobi ja kindlasti otse näkku ei tohi midagi ütelda, aint sõbranjedega kuskil lõunalauas klatsida ja irvitada. Haige.

No jällegi hea nipp meestele! Kingi naisele punaseid nelke ja kui ta selle peale draama teeb ja/või järeldab, et järelikult te pole kokku loodud, siis saad õnne tänada, et kergelt pääsesid ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?