Esileht Pereelu ja suhted Miks mina endale meest ei leia?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Miks mina endale meest ei leia?

Postitas:

Meeleheitel veel ei ole, aga palju puudu ka ei ole.
Olen noor naine ja üksik. Uskumatu! Sõbrannad vahetavad mehi nagu sokke, aga minul pole ühtegi.
Tõsi, olen kahe rasedusega oma keha käest lasknud, aga ma ei ole 150kg vaid kuskil 80-90kg. Olen paar nädalat juba teist elu elanud ja oma toitumise tervislikuks muutnud. Ühesõnaga, võtsin ennast käsile ja muutused on saabumas.

Kas tõesti sõltub naise kaalust nii palju? Kas sellest sõltubki see, kas sa saad mehele või mitte?

Olen proovinud ise otsida tutvumisportaalides ja olen ka täiesti vabalt võtnud ja mitte otsinud lootuses, et õige armastus leiab ise tee minuni, AGA seda ju pole juhtunud. On äkki kellegil mõistlikku nõu,soovitust,arvamust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:32; 24.07 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meeleheitel veel ei ole, aga palju puudu ka ei ole.
Olen noor naine ja üksik. Uskumatu! Sõbrannad vahetavad mehi nagu sokke, aga minul pole ühtegi.
Tõsi, olen kahe rasedusega oma keha käest lasknud, aga ma ei ole 150kg vaid kuskil 80-90kg. Olen paar nädalat juba teist elu elanud ja oma toitumise tervislikuks muutnud. Ühesõnaga, võtsin ennast käsile ja muutused on saabumas.

Kas tõesti sõltub naise kaalust nii palju? Kas sellest sõltubki see, kas sa saad mehele või mitte?

Olen proovinud ise otsida tutvumisportaalides ja olen ka täiesti vabalt võtnud ja mitte otsinud lootuses, et õige armastus leiab ise tee minuni, AGA seda ju pole juhtunud. On äkki kellegil mõistlikku nõu,soovitust,arvamust?[/tsitaat]Nagu jutust selgub, siis vähemalt 2 korda sa omale mehe siiski oled leidnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean piisavalt paksukesi, kes on kas pikaajalises õnnelikus abielus (üks nendest lõi sõbrannalt, sama paksult, mehe üle) või samamoodi vahetavad mehi nagu sokke. Tegemist ikka üle sajakiloste noorprouadega ja mehed pole mingid muidumehed, vaid haritud ja asjalikud tüübid.

Ma pakun, et sellest, mis asub kahe kõrva vahel, sõltub kõige rohkem.

Ise pole ma ka eriti osav suhetelooja, kuigi olen normaalkaalus (KMindeks25). Vanust on juba omajagu ja erinevaid mehi on elust läbi käinud mitmeidkiˇ, aga kõigiga on kuidagi äpardanud. Ja erinevate meeste vahele on jäänud pikki üksiolemise perioode. Praeguse mehega kah asjad eriti ei suju ja olen leppinud mõttega, et kui ma temast lahku lähen, siis ilmselt üksi jäängi. Mis niigi viga? Üksi saab ka elada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu sul ilmselgelt põhjuseks kaks järelkäru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks pole sa ainuke, kes selle probleemiga on hädas.

Teiseks ei sõltu kehakaalust ega välimusest eriti midagi, loeb see, milline inimene sa oled ja milliseid mehi sa valid endale.

Võibolla peaksid mingitelt naistelt, kellel juba on mehed, eeskuju võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:28; 24.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole enda ja oma eluga rahul ja õnnelik.
Käi ringi lahtiste silmadega, aga ära pidevalt nö aktiivselt otsi.
Jätka tervisliku toitumise ja liigutamisega.
Käi (nii palju, kui laste kõrvalt mõistlikult võimalik) trennis, sõpradega väljas või otsi omale mingi hobi. Kui piisavalt palju inimeste hulgas liigud, jääb peagi mõni sobiv variant silmapiirile.
Mõtle, kas sul on selline iseloom ning kas jätad endast sellise mulje, et võimalikud kandidaadid sind ka heas mõttes märkavad.

Mina olen ka tähele pannud, et kõik tuttavad pigem trullakad, kuid üdini positiivsed ja lahedad naised on kas pikas ja õnnelikus suhtes või on nede ümber pidevalt väga toredaid mehi tiirlemas. Pigem olen täheldanud, et tõsiseltvõetava kaaslase leidmisega on hädas just väga ilusad ja/või tööalaselt äärmiselt edukad naisterahvad. Neid piirab pidevalt mingite libedate tüüpide, kullakaevajate, trofeenaise otsijate või lihtsalt kepivendade punt ja imetoredad ja tublid tavalised mehed nagu ei julgeks lähendeda proovidagi (kuigi üks hea sõbranna minu suureks rõõmuks just leidis endale väga toreda, tagasihoidliku mehe).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nu sul ilmselgelt põhjuseks kaks järelkäru[/tsitaat]

Aga, mida ma siis nüüd tegema peaks? Järelkärud kuidagi kaotama või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:32; 24.07 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga, mida ma siis nüüd tegema peaks? Järelkärud kuidagi kaotama või?[/tsitaat]

Aga kullakene, see on lihtsalt vastus sinu esitatud kysimusele, ei midagi rohkemat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nu sul ilmselgelt põhjuseks kaks järelkäru[/tsitaat]
Tead, mul on 3 järelkäru ja ma ei jõua mehi eemale peletada. Olen aktiivse eluviisiga, hea suhtleja, sportlik, naiselik. Hetkel 2 meest, kes tahavad minuga pere luua. Ühe suhtes on sõbratunded, teine täitsa meeldib, aga kuna alles poolteist aastat tagasi lahutasin ja olen nautinud elu üksi koos lastega, siis ei ole veel kindel, kas tahan nii ruttu ennast uuesti siduda.

Kõik on kinni inimeses endas, mitte järelkärudes. ja kindlasti ei tohi olla meeleheitel, muidu satud täiesti valede meeste otsa ja hakkab kogu jama uuesti otsast peale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka leidnud. Hakkan vaikselt sellega leppima. Kõigi jaoks ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:28; 24.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka mõtlen seda. Mul on 1 nö. järelkäru, kaalu 60 ja ka aegajalt peksan mehi eemale, aga ikkagi sellist tõsist ja mulle väga meeldivat suhet/inimest ei leia.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa istud kodus ja ootad printsi valgel hobusel?
esiteks, tee oma keha korda. niikaua kui need muutused kohal ei ole, pole sul mõtet sellega hõisata. pealegi tuleb trenni teha enda heaolu jaoks, mitte meeste pyydmiseks. see, et treenitud kehaga on lihtsam pilku pyyda, on vaid boonus.
teiseks, suhelda tuleks ikka väljaspool internetti. netis voib ykskõik mis jura ajada. käi väljas!
kolmandaks, voib-olla pead ennast ka sisemiselt muutma.
ega magava kassi suhu hiir ikka ei jookse kyll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina pole ka leidnud. Hakkan vaikselt sellega leppima. Kõigi jaoks ei ole. [/tsitaat]

No aga kui sa oled kuni 33, lastetu, ülekaalutu, suitsutu, siis pole ju probleemi. Meil on sulle kandidaat pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kaks last.Miks sulle veel mees hetkel?Kas tõesti ilma ei saa?Keskendu oma praegusele elule koos lastega.Naudi seda ja küll see mees ka tuleb kui vaja.
Ma mõtlesin, et sa oledki üksik ja lastetu ja kui vanust ka juba siis karjuks appi nii meeleheitlikult.Aga praegu? Milleks tõmmelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise ka mõtlen seda. Mul on 1 nö. järelkäru, kaalu 60 ja ka aegajalt peksan mehi eemale, aga ikkagi sellist tõsist ja mulle väga meeldivat suhet/inimest ei leia.[/tsitaat]

kuidas see meeste eemale peksmine käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, naine kes on saanud kaks last ja ikka veel arvab, et mehe saab selle järgi, kas sul on mõni lisakilo või mitte, on päris raske juhtum. Ma soovitaksin trenni asemel raamatuid lugeda. Kas sa nüüd kohe mehele saad seda ei garanteeri, aga kui lapsed tsipakene targema ema saavad on juba suur võit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, mul on 3 järelkäru ja ma ei jõua mehi eemale peletada. Olen aktiivse eluviisiga, hea suhtleja, sportlik, naiselik. Hetkel 2 meest, kes tahavad minuga pere luua. Ühe suhtes on sõbratunded, teine täitsa meeldib, aga kuna alles poolteist aastat tagasi lahutasin ja olen nautinud elu üksi koos lastega, siis ei ole veel kindel, kas tahan nii ruttu ennast uuesti siduda.

Kõik on kinni inimeses endas, mitte järelkärudes. ja kindlasti ei tohi olla meeleheitel, muidu satud täiesti valede meeste otsa ja hakkab kogu jama uuesti otsast peale.[/tsitaat]

Kui Sa nii supersaak oled siis – miks pole sa koos nende kolme järelkäru isa(de)ga?
Üldsegi mitte paha pärast aga mulle tundub natuke imelik, kui kolme lapse ema räägib, kuidas koguni kaks meest tahaks temaga päevapealt pere luua.
Või veel enam, ei suuda koguni mehi eemale peletada. Kuidas sul aega laste jaoks jääb ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meeleheitel veel ei ole, aga palju puudu ka ei ole.
Olen noor naine ja üksik. Uskumatu! Sõbrannad vahetavad mehi nagu sokke, aga minul pole ühtegi.
Tõsi, olen kahe rasedusega oma keha käest lasknud, aga ma ei ole 150kg vaid kuskil 80-90kg. Olen paar nädalat juba teist elu elanud ja oma toitumise tervislikuks muutnud. Ühesõnaga, võtsin ennast käsile ja muutused on saabumas.

Kas tõesti sõltub naise kaalust nii palju? Kas sellest sõltubki see, kas sa saad mehele või mitte?

Olen proovinud ise otsida tutvumisportaalides ja olen ka täiesti vabalt võtnud ja mitte otsinud lootuses, et õige armastus leiab ise tee minuni, AGA seda ju pole juhtunud. On äkki kellegil mõistlikku nõu,soovitust,arvamust?[/tsitaat]

Kas mees ongi mingi eluküsimus? MIda see näitab kui sul mees on? Et oled veel pandav? Milleks neid mehi vaja on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mina endale meest ei leia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.