Esileht Lapse ootamine Miks mind on tabanud selline hirm?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Miks mind on tabanud selline hirm?

Postitas:

Oeh.. Ei teagi kust alustada…

Mul on jäänud sünnituseni 2 kuud. Olemas on mul 7 aastane poiss keda isaga jagame. Siis on olemas veel üks poiss, kes on kolmanda sündides 1.10a. Pisem on üsna hea laps muidu, magab kenasti ööotsa, oma toas, oma voodis. Olen ilusti abielus, mul on väga hea ja toetav abikaasa.. Tahtsime viimaseid lapsi vâikse vanusevahega, et kunagi ka enda suhtes vabamat elu elada. Ja NÜÜD, kui TA läheneb, kardan.. Kardan niiväga, et kui isegi lapse peale mõtlen, hakkab süda peksma ja süda läheb pahaks ???? Miks siis järsku nii? Miks ma ei tunne enam beebiootusest rõõmu? Kardan kas saan hakkama, kardan uusi magamata öid, kardan et enam siis ei saa pisem öösiti magada, kõike kardan ???? Ometi ju tita nii oodatud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pea, et sama olukord, ent nii süngetes toonides tulevikku ei näe.

Rasedus ise on suht väsitav, tahaks juba beebit käes hoida, aga jäänud on 3 kuud ootamist.

Peres 13-aastane mässav teismeline, 2.4- aastane tantrumihoogudega põnn , kes ööd jutti ei maga, veel vähem üksinda nõuab rinda.

Mina sisendan endale, et saan hakkama, abikaasa ju ka osaleb lastega tegelemises.

Loodan vaid , et seekord pääseme 4kuud kestvast koolikuperioodist.

Tähtsad ob prioriteedid, ei hakka kurvastama triikimata pesuhunniku, pesemata nõude või mitu päeva koristamise pärast.

Tähtis, et ise saad puhata, rahus süüa ja oma kohv juua, et oleks jõudu teiste eest hoolitseda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pea, et sama olukord, ent nii süngetes toonides tulevikku ei näe.

Rasedus ise on suht väsitav, tahaks juba beebit käes hoida, aga jäänud on 3 kuud ootamist.

Peres 13-aastane mässav teismeline, 2.4- aastane tantrumihoogudega põnn , kes ööd jutti ei maga, veel vähem üksinda nõuab rinda.

Mina sisendan endale, et saan hakkama, abikaasa ju ka osaleb lastega tegelemises.

Loodan vaid , et seekord pääseme 4kuud kestvast koolikuperioodist.

Tähtsad ob prioriteedid, ei hakka kurvastama triikimata pesuhunniku, pesemata nõude või mitu päeva koristamise pärast.

Tähtis, et ise saad puhata, rahus süüa ja oma kohv juua, et oleks jõudu teiste eest hoolitseda.

 

 

 

Niii hea ja rahustav on lugeda. Aitäh Sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap normaalne asi. Sa tead, mis ees ootab ja seetõttu ongi hirm.

Ma ootan ka kolmandat last ja mõtlen alles nüüd, 30. nädalal, et kurat, oli mul siis seda vaja – see sünnitus, see lapse välja pressimine…miks ma seda tegin? Ja samuti magamata ööd, kuskil külas olles muudkui lapsel järel käimine, et ta midagi keelatut ei võtaks, kuskilt trepist ei roniks/kukuks, midagi täis ei ilastaks… Ja no kurat, kus tahaks veini…ma ei teadnuki, et ma alkohoolik olen 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Miks mind on tabanud selline hirm?