Esileht Beebi ja mitmikud Miks müüjad ei kustuta müüdud asja pilti vaid lisavad märke “müüdud”?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Miks müüjad ei kustuta müüdud asja pilti vaid lisavad märke “müüdud”?

Postitas:

Niisama küsimus siis kasutatud beebiasjade müüjatele.
Vaadates müüjate pakkumisi, on väga sagedane see, et müüja poolt kataloogi lisatud piltidest paljudel, sageli lausa enamikel, on juures märge \”müüdud\” – miks müüjad ei kustuta müüdud asja pilti vaid hoiavad seda (tegelikult kataloogi risustades) üleval?
delete nupu vajutamine on ju palju vähem vaeva nõudev, kui trükkimine ja sõna lisamine. Lisaks on potensiaalsel ostjal ju lihtsam ja ülevaatlikum, kui müügikataloogis on asjad mis on reaalselt olemas, mitte ei pea lisaks endale meeldiva asja otsimisele ka uurima, kas see asi on ka reaalselt olemas.

alguses arvasin, et see \”müüdud\” märge on mõnel üksikul müüjal juhuslikult sattunud aga tegelikult on seda väga paljudel – mind lihtsalt huvitab, miks nii tehakse? ise ma ei näe sellel loogikat…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:21; 19.01 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pole sellest aru saanud. Kardavad, et kaust muidu jääb liiga hõredaks? Või et allesjäänud asjad on koledamad ja siis tundub üldmulje kabedam?
Täna jäi veel üks huvitav asi silma. Nimelt oma beebi riiete nimetamine ülinunnuks, väga armsaks, väga pehmeks, minu printsessi asjad , väga kena. Selline ülivõrdesse panemine tundub nii totter. Beebi asjad reeglina ongi ilusad ja nunnud jne. Ja pealegi võiks ostja siiski ise otsustada, kui nunnu ninnunännu mingi asi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie postkasti potsatab tihti mingi kinnisvara agentuuri paberike korteri pildiga, mille juures on kiri \”müüdud\”,
Ise ma müügiga ei tegele, aga eeldan, et seda tehakse selleks, et klientide usaldust võita – näidates, et nende juurest on ostetud. Ise teeks võibolla sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pildid fotki.com üleval ja kasutan \”müüdud\” varianti numeratsiooni pärast. Paljud ostjad ostavad numbri järgi asju, aga kui vahepealt ära kustutan eseme, siis nihkub ka muu asi vale numbri alla. Aegaajalt teen müügiga pausi ja siis kustutan.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]minumatu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul pildid fotki.com üleval ja kasutan \”müüdud\” varianti numeratsiooni pärast. Paljud ostjad ostavad numbri järgi asju, aga kui vahepealt ära kustutan eseme, siis nihkub ka muu asi vale numbri alla. Aegaajalt teen müügiga pausi ja siis kustutan.:)[/tsitaat]

esimese hooga siin oli nagu isegi loogika – samas kui pildil (või pildi kirjelduses) on number, siis pole vahet, milline see numeratsioon on – sama pilt on sama numbri all ja nii ostja kui müüja saavad ühtviisi aru, millise tootega on tegu, asi ei nihku ju ühe numbri alt teise alla vaid mõni number kaob lihtsalt vahelt ära, mis on oluliselt vähem segav, kui müüdud asjade vahelt üksikuid allesjäänud asju otsida. 🙂

küllap valdavalt ikka jah tahetakse näidata, et on olnud ka ilusamaid asju, kui need, mis järgi jäänud.
samas jah, kuidagi hakkab see häirima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:21; 19.01 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin viimati kijutama MÜÜDUD seni kuni pakk ostjani jõuab, siis kustutan ära, põhjused? seni kuni pakk teel, ostja saab veelkord üle vaadata mis ta ostis, ja kui mingi segadus tekib(mõnikord ostjad ei loe korralikult kirjelduse läbi) siis näitan nendele, milline kuulutus välja nägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind häirib see kirjeldamine veel rohkem. Just see \”imeilus\”, \”väikesele printsessile sobiv\”, \”ülimugav\” jne. Eriti tobe on see lahterdamine \”poisile\” või \”tüdrukule\”. Mina ostan näiteks oma poisile väga kirkaid ja ilusate värvidega asju, mitte ainult sinist vmt värvi. [/tsitaat]

Eelistaksid sa, et roosamanna albumile ei panda juurde märget ja sa saad kenasti kõik läbi lapata?
Aga jah: mul on tehtud eraldi bron album, kuhu läheb siis broneeritud kaup, et inimestel ei tekiks segadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

panen märke \”müüdud\” juurde, kui kokkulepe on olemas, aga reaalselt pole veel kaup ostjani jõudnud ega ta kinnitanud, et kõik on korras. aga müün ka ainult aeg-ajalt ja väga üksikuid korralikke asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Miks müüjad ei kustuta müüdud asja pilti vaid lisavad märke “müüdud”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.