Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 145 )

Teema: Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

+20
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võimalik, et enesekaitse. Põeb natuke, et juba seksini jõudsite, kardab, et ainult seda temalt tahadki. Vajab kindlustunnet, et sa temas muudki kui sekspartnerit näed. Anna talle see ja küll tuleb tulevik.

+15
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas niimoodi saab üldistada, et naised aina valetavad ja vassivad, sest sama sageli kohtab ka valetavaid ja vassivaid mehi. Arvatavasti oleks igal naisel mõni selline lugu rääkida. Aga sinu ausus mõjub küll sümpaatselt. Samasuguseid sirgjoonelisi naisi on ka.

Kirja lugedes tekkis arvamus, et võib-olla sa oledki naise meelest meeldiv, kena ja okei, aga armunud ta tõepoolest olevat ei tundu. Aga vahel armumine ei tekigi kohe. Ja naine tahab hoida sind igaks juhuks käepärast, st loodab, et ehk veel tunded tekivad ja kardab asja enne ära lõpetada, kui pole veel selgusele jõudnud, kas siit võiks midagi tulla või ei. Ju sa oled siis tema meelest siiski parem kui mitte midagi.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vbl midagi  selle seksi juures naisele ei sobinud, su varustus, seksitehnika vms. Ja ta ei tea, kuidas sellest rääkida muidu toredale inimesele.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ka see olla, et naine ei taha liiga kiiresti edasi liikuda?

Mina näiteks olen selline, kes tahab asju ajada aeglaselt ja läbimõeldult. Ja esimest korda voodisse minek võtab kindlasti aega. Isegi suudluseni jõudmine võtab aega.

Samuti võib olla see, et naine püüab sellisel moel pinget hoida, et natukene kättesaamatut mängida. Tahab näha, et sa pingutad.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju olid voodis nii halb. Ja sina tahad vaid seksi.

Et sa öösel suures vahkvihas postitad…naine ei julge eriti otse öelda, sest saab pasarahe kaela.

+4
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära püüa teda mõista, kui ta ei soovi ise midagi selgitada.

Kui sulle suhte seis ei sobi, naine on liiga kinnine, asi tundub kahtlane – mida iganes, siis ära jätka. Ei ole mõtet.

Ma olen ise olnud analoogses olukorras – ainult et mees oli selline tahan-ei taha tüüp. ( kuud ja ma olin lõpuks hullumas.

Ilmselt ei ole naine sust tõsiselt huvitatud, aga ta ei taha ka üksi olla ja tahab, et oleks “keegi”. Muidu ilma meheta tunneb end luuserina. Sina oled talle nö ego tõstjaks või mingi üleminekuetapp või mida iganes – kindlasti aga mitte tõsine suhtekandidaat.

Nii on, oma valusad kogemused.

Teine võimalus on muidugi et tal on tuvastati peale sinuga vahekorda mingi suguhaigus, mis tal ilmselt oli juba eelnevalt olemas ja nüüd põeb …. aga igal juhul seda enam peaks sellest ausalt rääkima (hah, mul endal juhtus just nii oma abikaasaga tutvudes, õnneks kasutasime kondoomi ja rääkisin mehele ausalt ära. See ei olnud ka mingi jube ohtlik asi või nii (suguhaigusi on rohkem kui HIV,, tripper, süüfilis …, ravisin kenasti ära, nüüd oleme abielus, 3 last jne)

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Selge see, kui naine on suhtest huvitatud siis annab ta sellest selgelt teada. Kui naine udutab, siis ei julge ta sulle tõde öelda, aga kuna isegi aru saad, mine siis eluga edasi. Suhtle temaga järjest vähem. Pigem on sul klammerdumine tekkinud ja see naine polegi nii äge kui ise endale sisendad.

Naised ei saaks elus ausana hakkama, seepärast nad kõik valetavad koguaeg.

+7
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama küsimus sulle:

Miks mehed peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

*Ausalt öelda ei viitsi selliselt püstitatud küsimusele vastatagi.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Kõrvalolevast teemast inspireerituna küsin. Äkki sul on väike riist ja see ehmatas naisterahva ära?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti võib olla see, et naine püüab sellisel moel pinget hoida, et natukene kättesaamatut mängida. Tahab näha, et sa pingutad.

Halloo TA ja naine on mõlemad umbes 45 aastased. Mis kättesaamatut sa selles vanuses enam mängid:)

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama küsimus sulle:

Miks mehed peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

*Ausalt öelda ei viitsi selliselt püstitatud küsimusele vastatagi.

Ongi nõme alati vastanduda, see ongi see naiste vassimine ja valetamine. Näed mehed ju ka…

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Samuti võib olla see, et naine püüab sellisel moel pinget hoida, et natukene kättesaamatut mängida. Tahab näha, et sa pingutad.

Halloo TA ja naine on mõlemad umbes 45 aastased. Mis kättesaamatut sa selles vanuses enam mängid:)

Et iga jorss võib käe püksi ajada ja peab olema veel tänulik? No mida mõtteviisi

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, naised üldiselt ei ütle ära otse ja ausalt. Sest me oleme elus õppinud, kui habras on mehe ego, ja kui sa ausalt ütled, mis ei sobinud, siis jeerum, see võib viia mehe enesetapu/mõrva piirini väga kergelt. Pole ju ilus öelda midagi, mis võib teist haavata, ainult sellepärast, et see on tõsi ja peaks aus olema. Meestele on parem serveerida tõtt läbi lillede.

Kui naine ei algata kunagi ise vestlust ja tal pole kunagi aega kokku saada, siis nii vana mees peaks juba teadma, et see tähendabki viisakat äraütlemist. Tegelikult on see normaalne sotsiaalne tava, mida kõik neurotüüpilised inimesed teavad ja oskavad ära tunda.

Teiseks on viisakas äralõpetamine kasulik ka: Ilmselt praegu on tal keegi parem silmapiiril, aga kui see variant peaks ära kukkuma, siis on igal naisel paar varumeest pingilt võtta uuesti mängu. See on meeletult levinud käitumisviis just meestel endil. Kasulik on mitte põletada sildu ja kohe minna tülli ja lasta end ära blokkida. Inimestele ei meeldi sellised otsesed konfliktid. Tüli ja blokk tuleks aususest nagunii, isegi kui praegu arvad, et sina suudad olla tasakaalukas mees.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võibolla jääks ka ootele, et kas mees näitab välja, et ta on huvitatud ja kas tema plaanid on tõsisemad. Tänapäeval on nii paljud mehed lihtsalt sellised, et iga naine neid võib “endale võtta”. Siinsed vastajad on ka pooled sellised, et kui naine tahab, küll ta annab kindlasti teada, aga no mida sellise mehega teha on, kes ootab, et naine ise asjad paika paneb? Varsti tuleb järgmine, kes seda teeb ja läinud see mees ongi. Mees peab ikka ise mehena käituma.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on lihtne. Naine tahab, et sina teda taga ajaksid, helistaksid, kokkusaamisi algataksid, tunneksid huvi, kuidas tal läheb ja hästi palju tähelepanu pööraksid. Naisele on see erutav.

Naine teeb ennast ükskõikseks, sest ta tahab teada saada, kas ta sulle ka pärast seksuaalvahekorras olemist huvi pakub. Kui sa huvi üles ei näita, siis ta järeldab, et sa oled vastik siga, kes tahtis ainult seksi ja muud midagi.

Proovi nüüd natuke tähelepanelikum olla. Vii talle lilli või saada vähemalt lillepilt. Kirjuta hommikul sõnum, kuidas musikene magas. Ja enne magamajäämist saada sõnum, et ei saa uinuda, mõtlen ainult sinust.

Kui sa seda kõike teha ei taha ja ootad, et naine sind taga ajaks, siis te ilmselt ei sobi omavahel. Otsi mõni aktiivsem naine.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korrektne oleks kõigepealt ära defineerida, kes või mis on naine.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kohanud selliseid julgelt üldistavaid mehi (muidugi ka naisi) – küll mina juba neid naisi tunnen, nad on kõik niisugused ja naasugused, küll lasevad kergelt voodisse, küll hämavad. Ebameeldiv inimtüüp. Võib-olla see konkreetne naine on lihtsalt kõhklev, kas maksab sinuga edasi asju ajada, sest sul on sellised nõmedad iseloomujooned, aga muidu mõned meeldivad justkui ka. Vahel on raske midagi kindlat otsustada, kui üks-kaks konkreetset nõmedat ja samas mitte justkui üliolulist asja häirivad, ja muud asjad tunduvad meeldivad.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumalat juttu ei ajanud?

Viina ei võtnud ennem seksi? kui võtsid, siis oli poolpehmega.

Õhtulehest lugesin: pooled Eesti keskealised mehed on ülekaalulised, paljud suisa rasvunud.

Muidugi kui kõhutunne ütleb, et teine ei huvitu, siis tasub ise ära lõpetada.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.
lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.
kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei julgeks mehele otse öelda, kui riist väike või seks oli kehv. Naine võis täiesti ausalt vastata, et on huvitatud ja on tunded. Aga seda muud ju näkku ei ütle. Siis ootadki, et tunded üle lähevad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

Niimoodi võib see asi olla täitsa ok, kui ise ka ei oota seal pingil kannatlikult, vaid elad samal ajal oma elu. Niimoodi võib mehele kohale küll jõuda, et oled ‘see õige’.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on 45. Äkki selles eas on veel see vana aja kasvatus, et naistel ei sobi mehe järgi joosta. Isegi kui tahad, uhkus ei luba.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana mees juba, aga ühtele elu põhitõde ei tea- mehed on alati süüdi.
Küll armuvad nad liiga ruttu, küll aeglaselt. Küll tahavad naist kähku voodisse ja siis jälle ei oska aeglaselt võtta. Varustus on sul väike ja oskused kehvad. Kui oled liiga kannatlik ja hoiad tahaplaanile- järelikult pole huvitatud, sest armunud mees on nagu mesilane õie ümber. Kui oled järjekindel- järelikult kontrollimaniakist friik.

Nüüd tuleb muidugi kommentaar, et olen OT või mõni muu jobumees. Ei ole, naisena on nii üle visanud see paljude naiste komme tujutseda ja manipuleerida. Kasvage suureks ja käituge nagu normaalsed inimesed.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on 45. Äkki selles eas on veel see vana aja kasvatus, et naistel ei sobi mehe järgi joosta. Isegi kui tahad, uhkus ei luba.

Oh issand, küll teil on ikka keeruline elu, ei tohi seda ja tohi toda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

No nii hädas ma nüüd ka ei ole, et kellegi “käib kah” meheks hakkaksin. Las läheb oma Suure Armastuse  juurde siis ja jäägugi. Nagu alguses kirjutasin, leige “keegi võiks nagu olla”  suhe ei sobi mulle. On seda juba elatud ka varem. Võin vabalt üksi edasi elada, ei see tapa.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded.  Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei  tunne peale kehalise iha.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Selle romantilise kohtingu (restoran, teater jne) ideel on see probleem, et ka naine, kes pole sinust tegelikult huvitatud, võib sellele tulla. Eriti selline, kes ei julge või ei raatsi sulle lõplikult ära öelda, Sest ilus on ju vahel väljas käia. Õhtu lõpul aga ütleb, et oih, tead, üks töö tegemata, laps harimata vms, tormab minema  ja ikka on selgusetu värk.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded. Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei tunne peale kehalise iha.

45 aastased lepivad kokku aastakese tundmaõppimiseks? Millise puu otsast nüüd sina tulid? Friigi jutt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 145 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?