Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )

Teema: Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

No nii hädas ma nüüd ka ei ole, et kellegi “käib kah” meheks hakkaksin. Las läheb oma Suure Armastuse juurde siis ja jäägugi. Nagu alguses kirjutasin, leige “keegi võiks nagu olla” suhe ei sobi mulle. On seda juba elatud ka varem. Võin vabalt üksi edasi elada, ei see tapa.

Aga siis lase minna naisel. Kui nii tunned, siis ta polegi õige sinu jaoks. Kui südames tunned, et on õige inimene, siis oled nõus ka ootama naise järgi ja pingutama selle nimel, et naine armuks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded. Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei tunne peale kehalise iha.

Pean üle seletama, et asi pole seksis. Seks on vaid üks huvitav indikaator, nimelt teine ja kolmas jne vahekord näitab, kas naisel on tegelikult sinu vastu mingeid tundeid või mitte. Esimene ei näita midagi.

Ma ei otsi püüdlikult mingit elukaaslast, mul pole vaja. Võin ka elu lõpuni üksi elada. Mingit leiget “käib kah” suhet ei hakka üldse arendama.  Lihtsalt see naine on mulle väga sümpaatne ja mõtlesin, et äkki meil areneb midagi.

Siiski kogu loogika järgi nagu ei arene, kuna tundub paljuski, et naisel tundeid ei ole.  Kuid naine ei taha seda tunnistada ja keerutab. Mis ajab mind segadusse. See on teema probleem.

Siin on erinevaid vastuseid ja need ajavad ka asja veelgi segasemaks. Seksuaalvahekorra kvaliteet ma arvan, et probleem polnud. Aga mingi “varumees” või “vaatame” mees ma ka ei kavatse olla. Eks selliseid suhteid oli 20 aastat tagasi nii mõnedki. Et “ah käime siis, kui paremat parajasti ei ole” stiilis. Ei, need ajad on möödas.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

No nii hädas ma nüüd ka ei ole, et kellegi “käib kah” meheks hakkaksin. Las läheb oma Suure Armastuse juurde siis ja jäägugi. Nagu alguses kirjutasin, leige “keegi võiks nagu olla” suhe ei sobi mulle. On seda juba elatud ka varem. Võin vabalt üksi edasi elada, ei see tapa.

Aga siis lase minna naisel. Kui nii tunned, siis ta polegi õige sinu jaoks. Kui südames tunned, et on õige inimene, siis oled nõus ka ootama naise järgi ja pingutama selle nimel, et naine armuks.

Miks näägutad tema kallal, ta tuli ju suhtlema, aga sina oskad ainult peretüli ehitada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

No nii hädas ma nüüd ka ei ole, et kellegi “käib kah” meheks hakkaksin. Las läheb oma Suure Armastuse juurde siis ja jäägugi. Nagu alguses kirjutasin, leige “keegi võiks nagu olla” suhe ei sobi mulle. On seda juba elatud ka varem. Võin vabalt üksi edasi elada, ei see tapa.

Aga siis lase minna naisel. Kui nii tunned, siis ta polegi õige sinu jaoks. Kui südames tunned, et on õige inimene, siis oled nõus ka ootama naise järgi ja pingutama selle nimel, et naine armuks.

Minu kogemus ütleb, et naisi armuma ei saa panna mitte mingi trikiga. See on müüt. Naised armuvad ükskõik missugusesse mehesse täiesti automaatselt, see on mingi sõge ajukeemia värk. Kui seda pole, siis naine ei armu mitte kuidagi, tehku mees mida iganes.  Mõistusega pole siin absoluutselt mitte midagi pistmist.

Naine võib mõistusepäraselt mehega abielluda ja isegi lapsi saada jne. aga see on puhas kalkulatsioon. See mind ei huvita.

 

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen umbes sama vana naine, lahutatud ja piisavalt elukogenud ja kohtingumänge mänginud ja ma olen täiesti nõus siin eelnevalt kirjutanud kahe käo arvamusega ( 11.31 ja 12.13)

enda järgi otsustades vôibki siin olla tegu kahe variandiga a) viisakas äraütlemine b) ükskõikse mängimine, et näha, kas sa viitsid tema pärast piisavalt pingutada. Ma ise olen mõlemat varianti kasutanud. Et teada saada, millega antud juhul tegu, tee talle ettepanek romantiliseks kohtinguks, millest huvitatud naisel on raske keelduda. No natuke sa ju teda tunned, paku välja kas teatris käik, romantiline õhtusöök restoranis vms ja vihja, et pärast seda vôiks siis sujuvalt sinu juures veini joomist jätkata ja rääkida põnevatel teemadel … . Kui naine vastab, et tal ikka pole aega, siis ilmselgelt huvi pole. Huvitatud naine leiab kindlasti selle aja, kui sina oled prioriteet.

lisaks veel – kui sind on jäetud varumeeste pingile, ei tasu kohe loobuda, lihtsalt veidi tagasi tõmmata ja kannatlikult oodata. Võib juhtuda, et esimene mees langeb mängust välja ja just sina tundud sellel hetkel see õige olevat.

kusjuures neid mänge mängivad mehed samamoodi, palun mitte süüdistada naisi. Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

No nii hädas ma nüüd ka ei ole, et kellegi “käib kah” meheks hakkaksin. Las läheb oma Suure Armastuse juurde siis ja jäägugi. Nagu alguses kirjutasin, leige “keegi võiks nagu olla” suhe ei sobi mulle. On seda juba elatud ka varem. Võin vabalt üksi edasi elada, ei see tapa.

Aga siis lase minna naisel. Kui nii tunned, siis ta polegi õige sinu jaoks. Kui südames tunned, et on õige inimene, siis oled nõus ka ootama naise järgi ja pingutama selle nimel, et naine armuks.

Minu kogemus ütleb, et naisi armuma ei saa panna mitte mingi trikiga. See on müüt. Naised armuvad ükskõik missugusesse mehesse täiesti automaatselt, see on mingi sõge ajukeemia värk. Kui seda pole, siis naine ei armu mitte kuidagi, tehku mees mida iganes. Mõistusega pole siin absoluutselt mitte midagi pistmist.

Naine võib mõistusepäraselt mehega abielluda ja isegi lapsi saada jne. aga see on puhas kalkulatsioon. See mind ei huvita.

Jah, saan nüüd sinust aru, vbla on su jutus isegi tõde sees.  Minu abikaasa oli minusse rohkem armunud kui mina temasse, minu jaoks oligi see rohkem mõistuse abielu. Ma ei imetlenud siiralt oma meest. Lahku me igatahes lõpuks läksime. Nüüd on mul vastupidi, olen praegusesse mehesse väga armunud ja tema vist naudib täiega seda, millise imetlusega ma teda vaatan ja kuulan. Eks sa vist otsid sedasama. Aga ega ma oma armumist alguses vàlja ei näidanud väga, ei tahtnud olla mingi klammerduja. Aga ühelegi tema kohtumisettepanekule ma ei ka ei öelnud. Seega jah, raske öelda, mida see sinu naistuttav päriselt mõtleb-tunneb

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

Niimoodi võib see asi olla täitsa ok, kui ise ka ei oota seal pingil kannatlikult, vaid elad samal ajal oma elu. Niimoodi võib mehele kohale küll jõuda, et oled ‘see õige’.

Siis jääb alati oht, et kui see mehe eluarmastus peaks ootamatult ümber mõtlema ja meest siiski endale tahtma, jätab see mees oma teise valiku kus see ja teine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded. Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei tunne peale kehalise iha.

Heldeke, miks sa kõik need sõnad kokku kirjutad?!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha ei mehed ega naised seda ebameedivat jutuajamist ise algatada, et l6petame nyyd selle poolk6va “suhte” ara ja otsime m6lemad omale paremat. Lihtsam on vaikelt vasakule ara kaduda, et mitte jaada “paha mahajatja”  rolli jms. Teemaalgataja ise samamoodi, ei taha ju ette v6tta. Miks sa naisi syydistad…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle romantilise kohtingu (restoran, teater jne) ideel on see probleem, et ka naine, kes pole sinust tegelikult huvitatud, võib sellele tulla. Eriti selline, kes ei julge või ei raatsi sulle lõplikult ära öelda, Sest ilus on ju vahel väljas käia. Õhtu lõpul aga ütleb, et oih, tead, üks töö tegemata, laps harimata vms, tormab minema  ja ikka on selgusetu värk.

Aga kutsu ta siis näiteks reedest pühapäevani spaasse näiteks. Sõidate kuskile kaugemale kodust ära spasse, siis ei lähe  ta kuhugi õhtu lõppedes. Kui sellises ettepanekust keeldub, siis järelikult tõesti ei ole huvitatud. Ja võid teema lõppenuks lugeda. Kui tuleb, siis on ikka huvitatud ka, vaevalt ta ainult spaas olemise pärast oleks nõus kahte ööd-päeva sinuga veetma. Või vähemalt näed oma teise seksi ära, kui  arvad, et selle järgi hinnata suudad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kutsu ta siis näiteks reedest pühapäevani spaasse näiteks. Sõidate kuskile kaugemale kodust ära spasse, siis ei lähe ta kuhugi õhtu lõppedes

Plaan on hea, aga naine va kaval rebane hammustab selle ilmselt läbi, et ta peab seal Spas mehele seksi andma ning ei tule ta enam kuhugi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kutsu ta siis näiteks reedest pühapäevani spaasse näiteks. Sõidate kuskile kaugemale kodust ära spasse, siis ei lähe ta kuhugi õhtu lõppedes

Plaan on hea, aga naine va kaval rebane hammustab selle ilmselt läbi, et ta peab seal Spas mehele seksi andma ning ei tule ta enam kuhugi.

No aga selguse saamine ongi ju eesmärk. Siis on selge, et naine seda meest ei taha ja mees võib joone alla tõmmata. Hetkel ta ju kõhkleb veel, äkki ikka tahab. Ja paar naist siin pakuvad ka variandina välja, et ehk see naine lihtsalt tahab näha, et mees ikka pingutab.

Et no selle ettepanekuga saabki eristada. Kui on naine, kes tahab meest pingutama näha, siis võiks spaasse kutsumine piisav pingutus olla ja sel kahel ööpäeval koos olemisega selguks ka, kuidas nad omavahel tegelikult klapivad ja kas tasub edasi poovida või ei. Ja kui see naine tegelikult ikka ei taha meest, siis keeldub spaast ning mehel pilt selge ja võib rahulikult ilma selle naiseta edasi elada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem

Mulle mõjuks selline lahkuminekust rääkimine suhte algusjärgus külma dušina, mis kustutaks vaikselt tekkinud tõelised tunded hoobilt. Seda sõna “lahkuminek” ei kasutata, kui soovid oma ellu leida armastust.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo TA ja naine on mõlemad umbes 45 aastased. Mis kättesaamatut sa selles vanuses enam mängid:)

Mis vanuseni siis on ok kättesaamatut mängida? Täitsa imelik mõtteviis!

Mu meelest on mistahes vanuses normaalne mitte kohe voodisse ronida ja anda natukene aega liblikate tekkimiseks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

Mina poleks ka mitte mingil tingimusel olnud nõus selliseks asjaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski kogu loogika järgi nagu ei arene, kuna tundub paljuski, et naisel tundeid ei ole.  Kuid naine ei taha seda tunnistada ja keerutab.

Mis tal eelmise suhtega juhtus, kas jäeti maha? Ja mis sul juhtus, et üksik oled? Kirjeldad,et sul titeaastad möödas, äkki tal ka, ei torma ja ei armu enam jalapealt. Maksad elatis, tegeled lastega- see kõik paneb mõtlema, milline see ühine tulevik ja kooselu välja näeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägul, kes kirjutas kl 13.24 oli väga hea point – kutsu ta toredale kohtingule. Ja ega see, kui naine tuleb ei peagi olema sinule märk, et sa talle meeldid. Õhtu arenedes saad teada, kas teil on klappi.

Aga muidu arvan, et eks kindlasti on tegu erinevate suhtlus-stiilide ja ehk isegi inimolemustega. Oluline on, kas ta meeldib sulle piisavalt, et sa oled valmis areu saama, miks see naine sinule ootamatult käitub ja ühendust ei hoia. siin on variante pakutud.

Noorena oli mul küll niiöelda se piinlikkuse probleem, isegi mitte seksini ei pidanud asi jõudma, aga kui kellegagi oli olnud justkui mingi romatiline hetk, siis ma peitsin ennast hiljem ja justkui ootasin, et kui see tõesti nii oli, siis peaks mees mind aktiivselt “otsima”. Praegu, ca 20 aastat hiljem tundub selline käitumine täitsa jabur. Eks noore inimese ebakindlus. Aga neid ebakindlasi inimesi, naisi ja mehi on ka 40ndates.

Aga üks häiriv näide naisterahva käitumisest on mul küll peas. Üks mu enda vana sõber armus mu sõbrannasse. Nad tegid mindeid tööprojekte koos. Mu sõbrannale ta tegelikult üldse ei meeldinud, aga sõbrannale meeldis väga selle mehe (ükskõik millise mehe) tähelepanu. Mäletan mingit hetke, kui jalutasin oma sõbrannaga koos ja olime just rääkinud, kuidas Mart talle tegelikutl üldse ei meeldi. Ja just siis helistas Mart talle ja sõbranna hääletoon muutus paugu pealt selliseks imalaks nunnutajaks kui ta temaga rääkis ja keerutas siia ja sinna, midagi konkreetselt ei öelnud. Väk! Ma tõesti olin pahviks löödud sellisest käitumisest. See kõik juhtus mingi kümmekond aastat tagasi ja kuigi see naine on tore inimene mitmeski mõttes, siis siiamaani on tal suhete loomine ikka väga keeruline. Ma ei soovita ühelegi mehele sellist “piina” temaga suhtes olla või üritada suhet luua, kuigi mulle endale mu sõbranna väga meeldib.

Ehk siis, inimesed on tõesti erinevad ja kui sul pole jaksu teise inimese ebakindlustega või sughtlemiserinevustega või misiganes muude erisustega tegeleda, siis ma tegelikult arvan, et ega sul endalgi pole piisavalt tundeid tema vastu, et teda paremini tundma õppida. Nagu isegi kirjutad, teemaalgataja, üksi saab ka hästi hakkama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded. Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei tunne peale kehalise iha.

45 aastased lepivad kokku aastakese tundmaõppimiseks? Millise puu otsast nüüd sina tulid? Friigi jutt.

Inimesed ei pea iga ettejuhtuvad teise inimesega kohe keppima. Terve ilm on katkisi inimesi täis, sest ennast lörtsitakse ära.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA väidab küll mitmeid kordi, et asi pole seksis otseselt, aga jääb küll tugevalt mulje, et asi keerleb peamiselt ümber selle. Jutust tuleb ju üsna selgelt välja, et peamine frustratsioon on see, et miks selle teise ja kolmanda seksini pole jõutud. TA tundub lausa vihane sellest. Huvitav, millal siis see esimene vahekord oli ja kui palju kordi pärast seda kohtutud on? Võib-olla TA arvabki, et nüüd kui juba korra voodisse jõutud on, peab edaspidi iga kohtumine seal lõppema. Ja kui pärast esimest korda on paar korda kohtutud ja voodisse pole jõutud, siis järelikult ei ole naine huvitatud.

See on ka mingi veider arusaam, et teise ja kolmanda seksi põhjal saab öelda, kas naisel on tunded või ei. TA peab vist end hiromandiks. Naine võib Suga 3 kuud jutti ka seksida ja sa naiivselt arvata, et on tunded, mida tegelikult ei ole.

Täitsa võimalik, et naisel ongi hirm, et sa oled huvitatud peamiselt seksist ja on tundnud pärast seda esimest korda et nüüd survestad sinna suunas. Tema äkki tahab ka seda päris asja, mitte lihtsalt “keegi” olla. Ühesõnaga, liiga vähe infot. Aga see kumab välja küll, et peamine frustratsiooni allikas on seksi puudumine. Ehk siis mees defineerib suhet ja seksi rohkem läbi selle.

Ütlen ausalt, et kui ma oleks see naine ja näeks sellist postitust ja teksti siin Perekoolis, siis minu jaoks oleks suur punane lipp ja jookseks.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle romantilise kohtingu (restoran, teater jne) ideel on see probleem, et ka naine, kes pole sinust tegelikult huvitatud, võib sellele tulla. Eriti selline, kes ei julge või ei raatsi sulle lõplikult ära öelda, Sest ilus on ju vahel väljas käia. Õhtu lõpul aga ütleb, et oih, tead, üks töö tegemata, laps harimata vms, tormab minema ja ikka on selgusetu värk.

Aga kutsu ta siis näiteks reedest pühapäevani spaasse näiteks. Sõidate kuskile kaugemale kodust ära spasse, siis ei lähe ta kuhugi õhtu lõppedes. Kui sellises ettepanekust keeldub, siis järelikult tõesti ei ole huvitatud. Ja võid teema lõppenuks lugeda. Kui tuleb, siis on ikka huvitatud ka, vaevalt ta ainult spaas olemise pärast oleks nõus kahte ööd-päeva sinuga veetma. Või vähemalt näed oma teise seksi ära, kui arvad, et selle järgi hinnata suudad.

Spaast on väga lihtne ära öelda. See on väga ajamahukas ja kui naisel on lapsed, siis saab ta alati öelda, et ei saa neid nii kauaks üksi jätta vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski kogu loogika järgi nagu ei arene, kuna tundub paljuski, et naisel tundeid ei ole. Kuid naine ei taha seda tunnistada ja keerutab.

Mis tal eelmise suhtega juhtus, kas jäeti maha? Ja mis sul juhtus, et üksik oled? Kirjeldad,et sul titeaastad möödas, äkki tal ka, ei torma ja ei armu enam jalapealt. Maksad elatis, tegeled lastega- see kõik paneb mõtlema, milline see ühine tulevik ja kooselu välja näeks.

Tema eelmine mees oli tema jutu järgi nõme alkolembene vägivaldur.

Minu abielu lihtsalt lagunes. Olime pikalt, 15 pluss aastat koos, pikapeale n.ö. kasvasime lahku. Naine ütles, et tal on tunded kadunud ja ta ei suuda enam minuga koos elama end sundida. Sain aru ja lahutasime.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spaast on väga lihtne ära öelda. See on väga ajamahukas ja kui naisel on lapsed, siis saab ta alati öelda, et ei saa neid nii kauaks üksi jätta vms.

Nojah, selle pakkumiseks peab tõesti teadma, mis naise võimalused on ja kas see huvi pakub. Spaa asemel võib muidugi pakkuda ka nädalalõppu kuskil mujal põnevas kohas, kui naine või ise spaa huviline ei ole. Ja kui lapsed on takistuseks, saab ju alati küsida, et kas mõni teine nädalavahetus, mis sobib. No näiteks selline, kus lapsed isa või vanaema juures on.

Ja kui mitte miski huvi ei paku ja iga ettepaneku peale ei vastus tuleb,  no siis polegi midagi teha, siis on aeg teine naine otsida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et su põhimure on see, et hindad oma analüüsivõimekust ja elutarkust üle. Tahad kangesti läbinägelik olla, aga tegelikult võiks lihtsalt rahulikult võtta, kutsuda teda endaga koos tegema asju, mida sa ise ka teha tahad, ja kui õnnestub, siis meeldivalt koos aeg veeta. Ja vaadata, mis juhtub. Kõik inimesed ei ole südameasjades kiired otsustajad, ja mingid mudelid stiilis esimene seks näitab seda ja teine seks toda ja kolmas annab seda infot on ainult iseenda lollitamine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina poleks ka mitte mingil tingimusel olnud nõus selliseks asjaks.

Never say never. Sa ei tea, millega sa tegelikult nõus võid olla, kuni sind pole seesama olukord tabanud. Seega – ära targuta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina poleks ka mitte mingil tingimusel olnud nõus selliseks asjaks.

Never say never. Sa ei tea, millega sa tegelikult nõus võid olla, kuni sind pole seesama olukord tabanud. Seega – ära targuta.

Kust tead,  et pole tabanud?

Mina võin täie kindlusega öelda, et ma ei oleks mitte mingil juhul nõus istuma varumeeste pingil. Täiesti kindlasti. Olgu tegemist kas või maailma kõige suurema hurmuriga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina poleks ka mitte mingil tingimusel olnud nõus selliseks asjaks.

Never say never. Sa ei tea, millega sa tegelikult nõus võid olla, kuni sind pole seesama olukord tabanud. Seega – ära targuta.

Kust tead, et pole tabanud?

Mina võin täie kindlusega öelda, et ma ei oleks mitte mingil juhul nõus istuma varumeeste pingil. Täiesti kindlasti. Olgu tegemist kas või maailma kõige suurema hurmuriga.

Täiesti sürr võrdlus on siin (ja eespool) armastuse ja võistkonnamänguga. Mis mõttes varupingil istumine?

Minu jaoks on täiesti loogiline see mõte IGA inimese peas, et huvitav, milline näeks välja minu suhe kellegi teisega. Ja mõni inimene proovibki selle järgi ja mõni ei proovi. See ei tähenda, et ta seda inimest, kellega ta siis pikemalt kokku jääb kuidagi vähem austaks või armastaks.

Armastus võib ka väga erinev olla, olenevalt inimesest. Mõni armub ja armub ja armub, mõni suudab ainutl ühe “objekti” oma armastuse sihiks leida ja ei suuda isegi aru saada, kuidas oleks kedagi teist armastada jne.

Ja jabur on see “varupingi” näide ka, et see jätab mulje nagu pingil istujal poleks mingit valikut, millal, mis koosseisus ja kellega ta m änu astub. Suhte loomisel peab ikkagi olema kõigil vaba oma soovi avaldada ja enda järgi valida. Kuigi manipuleerimist ja ahistamist on mõnes suhtes muidugi liigagi palju – ärge kasutage “varupingi” metafoori, te enesekindlad ja tugevad naised!

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti sürr võrdlus on siin (ja eespool) armastuse ja võistkonnamänguga. Mis mõttes varupingil istumine?

Sürr on pigem see, et leidub inimesi, kes ei suuda mõista ülekantud tähendusega väljendeid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on täiesti loogiline see mõte IGA inimese peas, et huvitav, milline näeks välja minu suhe kellegi teisega. Ja mõni inimene proovibki selle järgi ja mõni ei proovi. See ei tähenda, et ta seda inimest, kellega ta siis pikemalt kokku jääb kuidagi vähem austaks või armastaks.

Loogiline jah, et elu jooksul proovitakse erinevaid inimesi. Siin aga käib jutt hetkel sellest, kui mehel on kaks naist samal ajal ja ta jätab ühe naise seniks ootama, kuni teisega asju katsetab. Ja naise poolt ei ole ok niimoodi ootele jääda. Selline naine on madala enesehinnanguga ja end mitte väärtustav.

Armastus võib ka väga erinev olla, olenevalt inimesest. Mõni armub ja armub ja armub, mõni suudab ainutl ühe “objekti” oma armastuse sihiks leida ja ei suuda isegi aru saada, kuidas oleks kedagi teist armastada jne. Ja jabur on see “varupingi” näide ka, et see jätab mulje nagu pingil istujal poleks mingit valikut, millal, mis koosseisus ja kellega ta m änu astub. Suhte loomisel peab ikkagi olema kõigil vaba oma soovi avaldada ja enda järgi valida. Kuigi manipuleerimist ja ahistamist on mõnes suhtes muidugi liigagi palju – ärge kasutage “varupingi” metafoori, te enesekindlad ja tugevad naised!

Kuidas see mõmin konkreetsesse situatsiooni puutub? Kirjutad lihtsalt niisama, süvenemata sellesse, millest jutt käib?

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte loomisel peab ikkagi olema kõigil vaba oma soovi avaldada ja enda järgi valida.

Vabandust, kas keegi vaidles sellele vastu või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see naine on ebakindel ja otsib tõestust, et temast ikka kindlasti rohkem huvitatud oled, kui ainult seks. On ju võimalik, et ta on ka varem niimoodi näiliselt külmalt käitunud ja siis on temaga suhtlemine lõpetatud, see omakorda aga annabki talle kinnituse, et temast pole päriselt oldud huvitatud. Ta otsib praegu kindlustunnet. Kaasa ta enda tegemistesse, võta kontakti ja tunne huvi ning ära mõtle sellele, et ka tema peaks kontakti otsima. Ebakindel inimene võib karta seda teha. Kas ei taha ennast aktiivsena näidata kartes rumalasti olukorda jääda, sest räägitakse ju, et naine ei tohiks aktiivsust üles näidata, mees paneb jooksu või mis iganes ta peas toimub. Kui Sa ei taha nii ebakindla inimesega suhelda, siis lõpeta see. Kui aga huvi on, siis kulge rahulikult tiksudes edasi ja vüida usaldus ning oota ta avanemist. Muidugi võid teda kuskile kutsuda, aga alusta rahulikult ilma ööbimiseta asjadest. On inimesi, kes ehmuvad omanda tunnetest ja tõmbuvad siis karpi ning ei julge neid välja näidata. Kardetakse haiget saada. Seega kindlasti tekita tema see kindlustunne.

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põeb natuke, et juba seksini jõudsite,…

No issand, mis sajandis me elame? Tõesti mõni arvab, et vahekord on mudagu niisugust, mis vaid temaga on nii ainulaadne ja erakordne ning mida mujalt ei saa? On loogiline, et kui meespool on sümoaatne, tahaks voodisse hüpata. Kättesaamatu mängimine tänasel päeval on ikka nii kentsakas.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?