Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Näitan 25 postitust - vahemik 121 kuni 145 (kokku 145 )

Teema: Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Postitas:
Kägu

Seda saab teha teistsugune mees, mitte TA. Ilus playboy näiteks. Igaüks ei ole selline kepimees. Sa oled näinud teemaalgatajat?

Selleks ei pea teemaalgatajat nägema. Õiged k*pimehed ei käi perekooli foorumis kurtmas, et naised ei anna kätte:)

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda saab teha teistsugune mees, mitte TA. Ilus playboy näiteks. Igaüks ei ole selline kepimees. Sa oled näinud teemaalgatajat?

Selleks ei pea teemaalgatajat nägema. Õiged k*pimehed ei käi perekooli foorumis kurtmas, et naised ei anna kätte:)

Müüt.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks ei pea teemaalgatajat nägema. Õiged k*pimehed ei käi perekooli foorumis kurtmas, et naised ei anna kätte:)

Saan ma õigesti aru, et mees on vaid siis äge ja õige mees, kui ta on kepimees? Mind isiklikult paeluvad mehe juures hoopis teised näitajad kui see, et ta on kõva kepivend.

Loomulikult peab mees olema hea seksija, aga mitte äge kepivend, kes võtab suhteid pealiskaudselt ja tukib naisi vasakule-paremale.

Usu või mitte, aga mitte kõikidele naistele ei meeldi elumehed.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müüt.

Seda on miinustatud, aga see on müüt. Mehed omavahel räägivad alalõpmata naistest ja nende saamisest, jah, neil on naisi, aga ikka on teemaks, kuidas naistele rohkem meeldida, suhteprobleeme jmt, täpselt nagu naisedki arutavad lakooniliselt mehi, mitte tingimata juba suhtes olles, vaid just ebamäärane tutvumisperiood, kus käiakse veel teineteise juures, aga ei ööbita ega elata koos. Kui mees enam üldse naisi ei aruta, ei ürita midagi muuta, et naistele rohkem peale minna, siis on probleem suurem.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees enam üldse naisi ei aruta, ei ürita midagi muuta, et naistele rohkem peale minna, siis on probleem suurem.

Mis probleem siis on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis probleem siis on?

Lugesid läbi, millele vastasin? Väide oli:Õiged k*pimehed ei käi perekooli foorumis kurtmas, et naised ei anna kätte:)

Minu vastus on: müüt. perekoolis võibolla tõesti ei käida, aga broduded räägivad omavahel pidevalt suhtemuredest, täpselt nagu naisedki arutavad oma suhteid. Võib-olla mingi tümakas tõesti ei aruta, sest teda ei huvita naiste olemus jne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa sõnast kepivend aru või? Kepivennal pole “suhtemuresid”, sest tal pole suhteid. Normaalsetel meestel on suhtemured, mida arutada, sest neil pole lademes kepituvusi, vaid kallimad või naised. Ega naised neid kepivendi ei tahagi, ainult samasugused “kepinaised”, kes ei tahagi temaga suhet, enamus otsib ikka meest, kes ei truki kõike, mis liigub ja seelikut kannab. Teemaalgataja ilmselgelt ei ole “kepivend”, sest tal ON “suhtemured”. Noh, suhtele on naine küll piduri pannud, talle jäi mure… Kuidas naisel eksi pool läks? Sai “uut elu” näidatud küllalt?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa sõnast kepivend aru või? Kepivennal pole “suhtemuresid”, sest tal pole suhteid. Normaalsetel meestel on suhtemured, mida arutada, sest neil pole lademes kepituvusi, vaid kallimad või naised. Ega naised neid kepivendi ei tahagi, ainult samasugused “kepinaised”, kes ei tahagi temaga suhet, enamus otsib ikka meest, kes ei truki kõike, mis liigub ja seelikut kannab. Teemaalgataja ilmselgelt ei ole “kepivend”, sest tal ON “suhtemured”. Noh, suhtele on naine küll piduri pannud, talle jäi mure… Kuidas naisel eksi pool läks? Sai “uut elu” näidatud küllalt?

Miks siis teda kepivennaks nimetati?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis teda kepivennaks nimetati?

Sa ei oska ikka üldse lugeda… võta rahulikult ja loe uuesti läbi, kaks korda, kui ikka aru ei saa. Keegi pole teemaalgatajat nimetanud kepivennaks, selles asi ongi, et ta pole seda, muidu ei uluks siin, et naine pani “ootele” ja läheb eksile külla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis teda kepivennaks nimetati?

Sa ei oska ikka üldse lugeda… võta rahulikult ja loe uuesti läbi, kaks korda, kui ikka aru ei saa. Keegi pole teemaalgatajat nimetanud kepivennaks, selles asi ongi, et ta pole seda, muidu ei uluks siin, et naine pani “ootele” ja läheb eksile külla.

“Selleks ei pea teemaalgatajat nägema. Õiged k*pimehed ei käi perekooli foorumis kurtmas, et naised ei anna kätte:)”

Mis see siis oli, TA ju mees ja kurdab.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Seda saab teha teistsugune mees, mitte TA. Ilus playboy näiteks. Igaüks ei ole selline kepimees. Sa oled näinud teemaalgatajat?”

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kui naine on sinust tõesti huvitatud, oleks igati ootuspärane, et ta selle eksi oma küllakutsetega kukele saadaks. Kõige halvemal juhul pead valmis olema, et eks ei teagi, et ta on eks või kui nende vahel oligi mingi kriis, siis leiab see eks endal olevat õigustatud aluse loota, et pärast pisukest masseerimist on kõik jälle hästi. Kui ta aga kavatseb sind kasutada selleks, et eksi armukadedaks teha. siis peab ütlema, et selles vanuses mingeid armukadedaks tegemise mänge mängida on pehmelt öeldes naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta aga kavatseb sind kasutada selleks, et eksi armukadedaks teha. siis peab ütlema, et selles vanuses mingeid armukadedaks tegemise mänge mängida on pehmelt öeldes naljakas.

Võib-olla on ainult TA teatud vanuses, aga naine noor. Siis peabki igasugu asju välja kannatama, kui tahad nooremaid naisi saada. Ükspäev käisin restoranis ja seal oli üks keskealine mees noore tüdrukuga. Mul hakkasid juba kõrvallauas selle jutu peale kõrvad vett jooksma, millist uskumatut möla see tütarlaps tootis. Aga mees muudkui tellis veini ja kuulas kannatlikult. Mõtlesin, et mida kõik peavad mehed noore naisega seksimise nimel taluma, ei ole kerge elu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees muudkui tellis veini ja kuulas kannatlikult. Mõtlesin, et mida kõik peavad mehed noore naisega seksimise nimel taluma, ei ole kerge elu.

See võibki nii olla. TA on keskealine tavalise välimusega mees, kes sai noore naise käest korra “sedasamustki”. Mis iganes asjaoludel. Kas naise veidi vindine olek, muidu meeltesegadus vms. Nüüd loodab mees ka “teist ja kolmandat tihi”, kuid seda pole lähiajal tulemas ja nii ta foorumisse kurtma ja nõuandeid saama tõttas. Mis iseenesest pole ju keelatud…aga tõeline k*pivend oleks taolises olukorras jätnud selle naise kus see ja teine ning rutanud hoopis “uut saaki” jahtima. Selles on vahe TA ja k*pivenna vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võibki nii olla. TA on keskealine tavalise välimusega mees, kes sai noore naise käest korra “sedasamustki”. Mis iganes asjaoludel.

Kui ilusasti öeldud 45-aastase naise kohta: noor naine. Sa oled nii nummi!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilusasti öeldud 45-aastase naise kohta: noor naine. Sa oled nii nummi!

Kõik on suhteline. Kui TA on 70, siis on 45 väga noor.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on suhteline. Kui TA on 70, siis on 45 väga noor.

TA on 45. Ma ei tea, kas teemat ka loetakse või niisama lahmitakse?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilusasti öeldud 45-aastase naise kohta: noor naine. Sa oled nii nummi!

Kõik on suhteline. Kui TA on 70, siis on 45 väga noor.

45 pole kuskilt otsast noor. Mehest noorem, aga mitte noor. Noor on kuni 26 (k.a). Väga noor pole aga 35negi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Imelikud kogemused sul siis kogenud mehena. Mina vastupidi igaühega küll voodisse ei roni. Enne peab ikka inimest natukenegi tundma. Muidugi ei tähenda see aga seda, et voodis peaks seepärast hea klapp olema. Olen ennegi kuulnud, et mehe arvates oli voodis kõik üliäge, aga naise jättis sooritus siiski külmaks. Samas muidugi võib esimene kord juba ärevuse pärast aia taha minna. Siiski tahaks loota, et naised endast rohkem lugu peavad kui teemaalgataja väidab ja end kohe esimesel kohtingul reeglina kätte ei anna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võibki nii olla. TA on keskealine tavalise välimusega mees, kes sai noore naise käest korra “sedasamustki”. Mis iganes asjaoludel. Kas naise veidi vindine olek, muidu meeltesegadus vms. Nüüd loodab mees ka “teist ja kolmandat tihi”, kuid seda pole lähiajal tulemas ja nii ta foorumisse kurtma ja nõuandeid saama tõttas. Mis iseenesest pole ju keelatud…aga tõeline k*pivend oleks taolises olukorras jätnud selle naise kus see ja teine ning rutanud hoopis “uut saaki” jahtima. Selles on vahe TA ja k*pivenna vahel.

Ma ei saa üldse aru, mida kuradit sa tõmbled siin koguaeg oma “kepivenna” jutuga?

Kas sinu arvates on tõesti kepivend äge mees ja TA-sugune mees, kes on kannatlik ja tahab päris suhet, lihtsalt üks kole möku?

Jube kahju, et mõnel naisel meeste suhtes sellised kriteeriumid on, et lahedad on ainult kepivennad.

Äkki siiski lõpuks selgitad, miks mees ei tohi olla tõsiste kavatsustega ja otsida tõsist suhet? Miks peab sinu arvates mees olema playboy ja äge kepivend?

Tundub, nagu mingi hilisteismeline, 20-aastane plika, jagab siin oma “põhjatu” elukogemuse varal tarkust, milline peab üks õige mees olema, et naisel tasuks temaga tegemist teha. Eks sa jätka sama joont ja vaata, kui kaugele sa oma elus nende playboyde magatamisega jõuad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu arvates on tõesti kepivend äge mees ja TA-sugune mees, kes on kannatlik ja tahab päris suhet, lihtsalt üks kole möku?

Tegelikult mainisin ma möödaminnes, et TA ei ole ilmselt mingi eriline k*pivend. Võrdlesin TA-d k*pivennaga ja avaldasin oma arvamust. Kas k*pivend on äge mees või ei ole äge mees, selle üle mina arutanud ei ole ja ei viitsi seda siin teemas ka tegema hakata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

avaldasin oma arvamust. Kas k*pivend on äge mees või ei ole äge mees, selle üle mina arutanud ei ole

No just ju arutasid. Avaldasid arvamust, arutades, kas on või ei ole. Unusta nüüd ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ennegi kuulnud, et mehe arvates oli voodis kõik üliäge, aga naise jättis sooritus siiski külmaks.

Mul on sama kogemus, et eelmängu praktiliselt polnud, mees natuke ähkis, siis lõpetas ja pärast rääkis mulle pikalt ja laialt, kui vägev meil voodis oli ja kuidas ma teda erutan ja tema parim kogemus elus. Mina seda katastroofi küll enam korrata ei soovinud ja mõistatuseks talle jäigi, miks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu arvates on tõesti kepivend äge mees ja TA-sugune mees, kes on kannatlik ja tahab päris suhet, lihtsalt üks kole möku?

Tegelikult mainisin ma möödaminnes, et TA ei ole ilmselt mingi eriline k*pivend. Võrdlesin TA-d k*pivennaga ja avaldasin oma arvamust. Kas k*pivend on äge mees või ei ole äge mees, selle üle mina arutanud ei ole ja ei viitsi seda siin teemas ka tegema hakata.

Ei sa maininud midagi möödaminnes. Sa oled siin teemas seda kepivenna juttu katkematult korrutanud, samal ajal andes oma ütlemisega halvustava hinnangu teemaalgatajale. A la, mida TA-l naise juures üldse loota ongi, sest ta ei ole ju playboy ja äge kepivend (loe: pole naiste poolt tahetud). Me saime nüüd aru, milline on sinu arvates ideaalne mees. Seega, rohkem ei ole sul sellest vaja siia teemasse kirjutada.

Lihtsalt hämmastav, milline maitse mõnel naisel (sinul) meeste osas on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõida Taisse ja lammuta palju torust tuleb. Saad püsisuhte ka ilma jamata, pole mingit vassimist ja häma, kõik ette arvutatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 121 kuni 145 (kokku 145 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?