Esileht Pereelu ja suhted Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 374 )

Teema: Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?

Postitas:
Kägu

Miks olla koos mehega, kes temaga koos olla ei taha? Ta ei taha oma naist, kasutab teda sünnitava kodumasinana ära, miks peaks naine end piinama ja alandama? Mees ei taha ju temaga koos olla kui tal on pidevalt teised naised. Ma võin oma elukogemusest öelda, et kui mees tahab oma naisega olla, siis ta on temaga koos, mitte teistega.

Kuidas mees ei tahtnud? Tahtis ju, muidu oleks ära läinud teiste juurde. Mees ei olnud ketis seal kodus. See oli tema vaba valik ja ta soovis just selle naisega koos olla. Teisi kasutatakse ikka, kes rohkem, kes vähem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin oma elukogemusest öelda, et kui mees tahab oma naisega olla, siis ta on temaga koos, mitte teistega.

See elukogemus on sul nõnna ahtake. Osad mehed ei suuda truud olla.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks olla koos mehega, kes temaga koos olla ei taha? Ta ei taha oma naist, kasutab teda sünnitava kodumasinana ära, miks peaks naine end piinama ja alandama? Mees ei taha ju temaga koos olla kui tal on pidevalt teised naised. Ma võin oma elukogemusest öelda, et kui mees tahab oma naisega olla, siis ta on temaga koos, mitte teistega.

Kuidas mees ei tahtnud? Tahtis ju, muidu oleks ära läinud teiste juurde. Mees ei olnud ketis seal kodus. See oli tema vaba valik ja ta soovis just selle naisega koos olla. Teisi kasutatakse ikka, kes rohkem, kes vähem.

Huvitav, miks ta oma naist ei kasuta? Mõned on ikka nii naiivsed, on ju selge, te kui mees teiste naistega seksib, siis oma naine ei huvita teda ammu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võin oma elukogemusest öelda, et kui mees tahab oma naisega olla, siis ta on temaga koos, mitte teistega.

Ma olen koos ainult mehega kes minuga tahab olla. Kui mu mees minuga olla ei taha ja eelistab teist naist, siis ma temaga koos ei ole. See on ju haiglane rippuda meeleheitlikult mehe küljes, kes teiste naistega seksib.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta oma naist ei kasuta? Mõned on ikka nii naiivsed, on ju selge, te kui mees teiste naistega seksib, siis oma naine ei huvita teda ammu.

Mida helli. Sa arvad, et teiste naistega seksimine on kuidagi oma naisega seotud? Ei ole! See on seotud ainult selle mehega. Tema väärtushinnangutega. Vaata maailma ilusamaid, ihaldatumaid naisi-ka nende mehed petavad neid. Sa arvad, et naises oli viga? Sinusugune ei tohiks üldse suhtesse minna, sa pole küps inimene.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen koos ainult mehega kes minuga tahab olla. Kui mu mees minuga olla ei taha ja eelistab teist naist, siis ma temaga koos ei ole. See on ju haiglane rippuda meeleheitlikult mehe küljes, kes teiste naistega seksib.

Ta ju ei eelista, enamik ajast on sinuga.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iseseisvad ja targad naised jätavad petjatest mehed maha, ülejäänud mitte. Nii lihtne see ongi.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida ta valesti ütles? Sinu arvates ei ole siis nii?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lihtne-ta lihtsalt tahtis seda meest ja kogu lugu. Miks ta oleks pidanud temast loobuma, kui ta soovis selle mehega koos olla?

Moslemitel on neli naist lubatud ja probleemi ei ole.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et teiste naistega seksimine on kuidagi oma naisega seotud? Ei ole!

Aga võib olla küll oma naisega seotud. Näiteks oma naine ei taha teha suuseksi, aga mees tahab seda saada. Armuke on nõus tegema ja nii mees sinna sammud seab.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et teiste naistega seksimine on kuidagi oma naisega seotud? Ei ole!

Aga võib olla küll oma naisega seotud. Näiteks oma naine ei taha teha suuseksi, aga mees tahab seda saada. Armuke on nõus tegema ja nii mees sinna sammud seab.

Mida kõike siin teemas naised õigustuseks ei leia …. Osad mehed ei tee suuseksi ja osad naised samuti mitte, see ei ole põhjust petmiseks. Mitte kunagi kui inimesed hoolivad ja armastavad teineteist.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks naisel olla nii kitsarinnaline? Et kui mees elus midagi muud veel tahab, siis primaarsega on aidaa! Ei ole niiviisi. Paljudel isastel on hing nii avar, et sinna mahub lisaks kodusele Kodukolde Jumalannale veel mõni kiuslik plika. Miks tahad nii väiklane olla

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks naisel olla nii kitsarinnaline? Et kui mees elus midagi muud veel tahab, siis primaarsega on aidaa! Ei ole niiviisi. Paljudel isastel on hing nii avar, et sinna mahub lisaks kodusele Kodukolde Jumalannale veel mõni kiuslik plika. Miks tahad nii väiklane olla

Küsiks, et mis sul on juhtunud, et nii kibestunud ja õnnetu naise juttu kirjutad?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsiks, et mis sul on juhtunud, et nii kibestunud ja õnnetu naise juttu kirjutad?

Headus, leplikkus, hoolivus ja mõistlik suhtumine kaaslase puudujääkidesse pole mingil juhul kibestumine ja elu õnnetuna. Sul mõisted tagurpidi

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees tahab oma naisega koos olla, siis ta on selle naisega. Ja ka teiste naistega, kui tegu liiderdajaga. Vähesed suudavad olla pikalt ainult ühe naisega. Tavaliselt max 2 aastat, siis hakkab vimkasid vahele viskama. Kellel üksikuid sutsakaid, kellel kindel armuke. Mida perekesksem mees, seda kindlamalt on tal kõrval kindel armuke, mitte erinevad üheöösuhted.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees tahab oma naisega koos olla, siis ta on selle naisega. Ja ka teiste naistega, kui tegu liiderdajaga. Vähesed suudavad olla pikalt ainult ühe naisega. Tavaliselt max 2 aastat, siis hakkab vimkasid vahele viskama. Kellel üksikuid sutsakaid, kellel kindel armuke. Mida perekesksem mees, seda kindlamalt on tal kõrval kindel armuke, mitte erinevad üheöösuhted.

Ja see pikaaegne armuke ei tüüta ära?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on nende kommentaaride taga hoopis OT, mitte keegi naine.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see pikaaegne armuke ei tüüta ära?

Tegelikult on oht olemas, et tüütab. Oleneb kui tihti kohtuda. Kui on väga hea armuke, siis võib suhelda tõesti kümme aastat ja käia teda k_ppimas. Sagedusega kord kaks kuus. Samas võib mees tahta vaheldust juba aasta kahe pärast. Siis leiab endale uue naise, keda käia k_ppimas jaääle paar aastat ja siis jälle vahetus. Ühesõnaga siin ei ole ühest vastust, erinevad variandid võivad olla.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida perekesksem mees, seda kindlamalt on tal kõrval kindel armuke, mitte erinevad üheöösuhted.

Korralik pereisa on öösel kodus ja käib lõuna ajal tembutamas. Kas siis omades pikaaegset armukest või siis erinevaid neiukesi neid vahetades.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Korralik pereisa on öösel kodus ja käib lõuna ajal tembutamas. Kas siis omades pikaaegset armukest või siis erinevaid neiukesi neid vahetades.

See on tõsi. Ka minu mees jäi alles pärast mitut aastat juhuslikult armukesega vahele. Ideaalne mees oli-alkot ei joonud, peol ei käinud, mitte kunagi öösiti kodunt ära ei olnud. Tegelikult on armukesega üüritud pesake, kus rõõmsalt lõuna ajal vallatleti.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see, et ta selle kõrvalt mugavusest sinuga mingit staapi jagab, peaks olema näitaja sinu tohutust eelistamisest, armastusest ja pühendumisest? 😀

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see, et ta selle kõrvalt mugavusest sinuga mingit staapi jagab, peaks olema näitaja sinu tohutust eelistamisest, armastusest ja pühendumisest? ????

Pea iga inimene tahab kodu ja peret. See on üdini loomulik vajadus.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

egelikult on oht olemas, et tüütab. Oleneb kui tihti kohtuda. Kui on väga hea armuke, siis võib suhelda tõesti kümme aastat ja käia teda k_ppimas. Sagedusega kord kaks kuus. Samas võib mees tahta vaheldust juba aasta kahe pärast. Siis leiab endale uue naise, keda käia k_ppimas jaääle paar aastat ja siis jälle vahetus. Ühesõnaga siin ei ole ühest vastust, erinevad variandid võivad olla.

Kaua sa heietad siin nüüd?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://tervispluss.delfi.ee/artikkel/120248224/lapsena-kogetu-mojutab-suhtemustreid-terve-elu-kuidas-valjenduvad-suhetes-4-kiindumusstiili-mis-on-kiindumustrauma

Soovitan lugeda.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoia mokk maas, kui midagi asjalikku teemasse öelda pole.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoia mokk maas, kui midagi asjalikku teemasse öelda pole.

Sellepärast ju küsingi, et sinu heietused on täiesti sisutühjad.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on tõsi. Ka minu mees jäi alles pärast mitut aastat juhuslikult armukesega vahele. Ideaalne mees oli-alkot ei joonud, peol ei käinud, mitte kunagi öösiti kodunt ära ei olnud. Tegelikult on armukesega üüritud pesake, kus rõõmsalt lõuna ajal vallatleti.

Minu naabrinaine üüris oma ajutiselt tühjana seisnud korterit sellistele paaridele välja. Oli üks mees siis, kes käis seal ikka mitu korda nädalas ühe noore ja imeilusa naisega. Alati olid mitu tundi, vahel jäi naine ööseks, mees läks minema. Nemad toimetasid seal u pool aastat, siis tuli järgmine paarike.

Ega mina algul ei taibanudki, mis toimub, aga teine naaber teadis rääkida.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast ju küsingi, et sinu heietused on täiesti sisutühjad.

Vaata kui sa ei tea miskit armukeste pidamisest ja nende k_ppimisest, siis pole vaja selles teemas kaasa mõelda ja teemat solkida. Pole kogemusi selles vallas, siis vali mõni teine teema ja kommenteeri seal.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma selles teemas mõtlen, et kas see petisest mees teab kui palju ta haiget teeb oma naisele? Mõtlen, et kui sellised asjad juhtuvad korduvalt ja kui on kokku lepitud, et suhtes on ainult kaks inimest, siis kuidas mees aru ei saa, kui haiget ta teeb naisele/naistele? Vahel mõni naine ei teagi, et mees on suhtes või abielus, naiivselt usub juttu ja kui valetamine välja tuleb, siis kas neil meestel naistest üldse kahju ei ole? Kas nad on nii isekad egoistid, et empaaatiavõime puudub või miks selliseid asju korduvalt tehakse?

Ma oma peaaegu täiskasvanud lastele olen mitu korda rääkinud, et kui lepite kokku omavahelises suhtes, siis probleemide tekkimisel tuleks kõik ausalt lahti rääkida, kokkuleppeid teha või kui ei saa koos olla, siis lahku minna. Mitte luua veel suhteid ja loota, et kõik paraneb iseenesest. Ma ei tea kas see on vanamoodne suhtumine, aga minu arust tuleb lubadustest kinni pidada, probleemidest rääkida ja kui ei suudeta, siis suhe lõpetada enne kui uude joostakse.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma selles teemas mõtlen, et kas see petisest mees teab kui palju ta haiget teeb oma naisele? Mõtlen, et kui sellised asjad juhtuvad korduvalt ja kui on kokku lepitud, et suhtes on ainult kaks inimest, siis kuidas mees aru ei saa, kui haiget ta teeb naisele/naistele? Vahel mõni naine ei teagi, et mees on suhtes või abielus, naiivselt usub juttu ja kui valetamine välja tuleb, siis kas neil meestel naistest üldse kahju ei ole? Kas nad on nii isekad egoistid, et empaaatiavõime puudub või miks selliseid asju korduvalt tehakse?

Eks nad ikka teavad, aga kõik ju loodavad, et nad ei jää vahele. No ja ei jäägi ju tavaliselt. Mõnel üksikul aga ei vea.

0
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 374 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?