Esileht Pereelu ja suhted Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 374 )

Teema: Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?

Postitas:
Kägu

Huvitav, millega siis?

😀 😀 😀

Sa arvasid, et petab mees, kes oma naist ei armasta? Ei. Petmine on seotud ainult ja ainult petja isikuga ning temast ja tema väärtushinnangutest lähtuv. Petab, sest tahab, saab ja peab seda normaalseks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millega siis?

???? ???? ????

Sa arvasid, et petab mees, kes oma naist ei armasta? Ei. Petmine on seotud ainult ja ainult petja isikuga ning temast ja tema väärtushinnangutest lähtuv. Petab, sest tahab, saab ja peab seda normaalseks.

Mees, kes naist armastab, päriselt ka armastab, ei peta oma naist.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, millega siis?

???? ???? ????

Seal on siiski veel tegureid. Näiteks sisemine sundus, tõestamisvajadus või seksisõltuvus.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole normaalne. Mingi armastus ei muuda väärtushinnanguid, mis on kujunenud välja juba lapsepõlves. Petja mees ei peta seni, kuni tal võimalust pole. Võimaluse tulles ta risti ette ei löö. Läheb kenasti oma armastatud naise kaissu ning kui naine on naiivne ning arvab, et armastavad mehed ei peta, siis saabki terve suhte aeg nii tegutseda, et keegi ei kahtlusta ka.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, millega siis?

???? ???? ????

See on 100% tõsi. Petab see kes absoluutselt oma naise tunnetest ei hooli. Lisaks ütlevad psühholoogid, et petja kahetseb ainult seda, et peab oma elu muutma, teisele haiget tegemine ei huvita. Kahetsetakse heast seksist ilmajäämist mitte seda, et teist peteti. Armastusest ei ole juttugi.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole normaalne. Mingi armastus ei muuda väärtushinnanguid, mis on kujunenud välja juba lapsepõlves. Petja mees ei peta seni, kuni tal võimalust pole. Võimaluse tulles ta risti ette ei löö. Läheb kenasti oma armastatud naise kaissu ning kui naine on naiivne ning arvab, et armastavad mehed ei peta, siis saabki terve suhte aeg nii tegutseda, et keegi ei kahtlusta ka.

Selliseid mehi on muidugi küll ja veel. Ainus asi, et tegelikult nad siiski ei armasta siiralt ja jäägitult oma naist. Nad poevad oma naise kaissu tagasi sellepärast, et nad ei taha oma elu muuta. Nad elavad hea meelega pereelu edasi.

Armastamine on selline tunne, kus sa tahad olla ainult oma armastatuga. Keegi teine ei tule sulle mõttessegi. Enamasti aga möödub kahjuks seesugune armastus paari-kolme aastaga.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Armastamine on selline tunne, kus sa tahad olla ainult oma armastatuga. Keegi teine ei tule sulle mõttessegi. Enamasti aga möödub kahjuks seesugune armastus paari-kolme aastaga.

No näed siis, paarkümmend aastat kooselaval paaril mees tõenäoliselt 17 aasta jooksul on kõrvale vaadanud.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle nimi on ikka armumine, armastus on midagi muud.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, keegi üritab omast arust nalja teha. Tegelikult ei ole mingid kuulid tuntavad

Kuulid lasi mees siis panna, kui sinuga koos enam ei elanud. Seega sa ei saagi midagi teada. See, et ta 15 aastat tagasi sinu mees oli ei oma enam tähtsust.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulid lasi mees siis panna, kui sinuga koos enam ei elanud. Seega sa ei saagi midagi teada. See, et ta 15 aastat tagasi sinu mees oli ei oma enam tähtsust.

Kuule, need sinu teadmised on kuskilt nõukaajast pärit. Äkki jätaksid järele.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No näed siis, paarkümmend aastat kooselaval paaril mees tõenäoliselt 17 aasta jooksul on kõrvale vaadanud.

Naised sünnitavad isegi lapsi, kes ei pärine abikaasadest.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, need sinu teadmised on kuskilt nõukaajast pärit. Äkki jätaksid järele.

Vale puu all haugud, koer. Sina ela oma elu, las mina elan omaelu ja jagan meest teiste naistega. Sind see ju enam ei puuduta. Muideks kust sa võtad, et see sinu endine mees on. Mehe nimi on Aksel ja tegevus toimub Tartus.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, sellel mehel polnud kuule. Kuulid olid teisel mehel ning mitte mingit vahet pole, kas need on või ei.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vale puu all haugud, koer. Sina ela oma elu, las mina elan omaelu ja jagan meest teiste naistega. Sind see ju enam ei puuduta. Muideks kust sa võtad, et see sinu endine mees on. Mehe nimi on Aksel ja tegevus toimub Tartus.

Huvitav, et sina kui mees jagad oma meest rõõmsalt naistega. Tubli!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea mingeid kuule endale sinna toppima ja selleks vanglasse minema, sest ükski täiearuline meditsiinitöötaja ei tee sellist protseduuri sulle. Kui väikemees ei anna mõõtu välja, siis sekspoodides on igasuguseid mansette müügil, mida otsa panna. Lihtsalt nii sulle teadmiseks, kuna tundub, et elad ikka mingis nõukaajas alles.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 20 aastat mehega koos olnud, ei ole mitte midagi möödunud, vaid läheb isegi paremaks. Lapsed suured, aega teineteisele ja hobidele, nii mõnus on kahekesi olla, tunded ei ole kuhugi kadunud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga naine kes petjat kannatab, on väga madala enesehinnanguga. Tema mees eelistas mingil põhjusel teist naist ja kui keegi ütleb, et see valik teeb temale head, on vaimselt haige mõtlemisega.  Vaesed õnnetud  lapsed kes selliste suhete keskel kasvavad, järjekordne põlvkond katkiseid inimesi kes ülejäänud elu vanemate jamad ellu kaasa võtavad ja nendega võitlevad.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga naine kes petjat kannatab, on väga madala enesehinnanguga.

Kindlasti mitte. Vahel on kasulik petjat mingi aeg oma kodus pidada. Ehitab naise maja valmis, teeb kodused tööd. Ehk siis odavam hoida, kui firma palgata. Kui petmine haiget ei tee, pole vahet, mida see mees teeb. Kui enam kasulik pole või lõplikult üle viskab, siis jõuab vabaneda küll.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saripetjad räägivad kodus naisele, et “ma tahan ainult sind, need teised ei tähendanud midagi”. Mõni usubki seda juttu, mõtlemata, et mees on tõenäoliselt oma naisest ammu tüdinenud, põrutabki seetõttu teisi, et oma naisest on kopp ees, teised on paremad, seksikamad, põnevamad ja pakuvad vaheldust, aga mõni eriti blond jääbki mehe juttu uskuma. Mehel on tegelikult mugav elu, kodus tehakse kõik ära, elab nagu kuninga kass, saab mujalt koort limpsida ja kodu on puhas-korras, lapsed kasitud ja kasvatatud. Mees tunneb uhkustki oma oskuse üle elu hästi korralda ja naisi kasutada. Nii see mehe eluke veerebki nagu hernes, aga oma naine istub, kahtlustab, närib küüsi ja kirub teisi naisi, mehel on aga parim elu mida soovida, seks alati võtta.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga naine kes petjat kannatab, on väga madala enesehinnanguga.

Kindlasti mitte. Vahel on kasulik petjat mingi aeg oma kodus pidada. Ehitab naise maja valmis, teeb kodused tööd. Ehk siis odavam hoida, kui firma palgata. Kui petmine haiget ei tee, pole vahet, mida see mees teeb. Kui enam kasulik pole või lõplikult üle viskab, siis jõuab vabaneda küll.

Siin teemas on aru saada, et naine lärmab kodus, miski siis häirib selles petmises. Samas ise on loll kui ennast nii petta laseb ja sellisega koos edasi elab. Ei tasu lärmata kui endal king jalas pigistab, võtad kinga jalast või elad pigistavas elus edasi.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks ülbemaid ütlusi mida ma olen kuulnud ühelt oma naise kõrval armukest pidavalt mehelt, et tema abikaasal ei ole mingit õigust tema telefoni ja sotsiaalmeedia kontot vaadata. Minu arust üks hullemaid asju mida öelda, sest kui su naine teab, et su armukesed on su facebookis sõbrad, sa suhtled nendega telefoniteel ja ise vannud kodus naisele, et midagi pole olnud ja jääd vahele ja siis ka ei ole naisel õigus midagi öelda? Su naisel kellega on sul laps ja abielu, ei ole mingit õigust öelda, et võiks proovidagi usalduse taastamist ja äkki koristaks vähemalt oma sõbrannad facebookist ja lõpetaks telefoni peitmise? Sellistest ma aru ei saa.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Su naisel kellega on sul laps ja abielu, ei ole mingit õigust öelda, et võiks proovidagi usalduse taastamist ja äkki koristaks vähemalt oma sõbrannad facebookis

Naine ei ole siin mingi ütleja, kellega mees FB-s suhelda tohib. Ega me mingil pimedal keskajal ei ela.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Su naisel kellega on sul laps ja abielu, ei ole mingit õigust öelda, et võiks proovidagi usalduse taastamist ja äkki koristaks vähemalt oma sõbrannad facebookis

Naine ei ole siin mingi ütleja, kellega mees FB-s suhelda tohib. Ega me mingil pimedal keskajal ei ela.

Ei olegi, aga normaalses abielus võib oma telefoni ja sotsiaalmeedia konto kohta kõike küsida. Abielus räägitakse ausalt ja avatult, kui ühele poolele teeb haiget, et mehe sõbrannad endiselt tema sõprade hulgas on ja mees tõesti naisest hoolib, siis peaks tegema nagu naine soovib. See on elementaarne teineteisega arvestamine.

Kui tegemist on petmisega, siis mees võiks niigi palju pingutada, et oma armukesed sotsiaalmeedias maha jätta. Kui ei pinguta, siis on tal oma naistest täiesti suva.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees peab aeg-ajalt teisi suhteid, kui naine teada saab, siis käib avalikkuse ees üks lahutamise tsirkus ja draama, mees saab nii et tolmab, aga laseb kõrvad lonti, jätab teised naised maha, saavad jälle kokku ja natukeseks on jälle vaikus.

Sellepärast see naine maurabki, et teab, et tema mauramisest on kasu. Mees jätab oma kõrvalsuhte naised maha. Ju naine lollike loodab, et see oli taas viimane kord mehel kõrvale karata, aga tutkit. Läheb aeg mööda, mehel jälle uued tutid platsis, naine taas lõugab, tutid jäetakse maha ja nii uuesti.

Minu meelest lugesin ma üsna hiljuti krimkat, kus naisel oligi selline asi kombeks – minna kõrvalsuhte juurde ja märatseda (asju lõhkuda, naist küünistada), siis oli mehel mõnda aega hirm nahas. Täiesti külmavareliselt planeeritud märatsemine oli.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks ülbemaid ütlusi mida ma olen kuulnud ühelt oma naise kõrval armukest pidavalt mehelt, et tema abikaasal ei ole mingit õigust tema telefoni ja sotsiaalmeedia kontot vaadata. Minu arust üks hullemaid asju mida öelda, sest kui su naine teab, et su armukesed on su facebookis sõbrad, sa suhtled nendega telefoniteel ja ise vannud kodus naisele, et midagi pole olnud ja jääd vahele ja siis ka ei ole naisel õigus midagi öelda? Su naisel kellega on sul laps ja abielu, ei ole mingit õigust öelda, et võiks proovidagi usalduse taastamist ja äkki koristaks vähemalt oma sõbrannad facebookist ja lõpetaks telefoni peitmise? Sellistest ma aru ei saa.

Miks see ylbe on, nii ju ongi. Kellelgi pole oigust mitte kellegi teise telefoni ega kontosid “kontrollida”, v.a. ehk vanematel laste omi.

See naine on rumal, selle asemel et lahendada probleem ja king jalast ara votta, nagu keegi siin ytles, tema veel raiskab aega ja ome elu sellise mehega tylitsemise ja mottetuste peale. Loodan, et sellel paaril lapsi pole.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see ylbe on, nii ju ongi. Kellelgi pole oigust mitte kellegi teise telefoni ega kontosid “kontrollida”, v.a. ehk vanematel laste omi.

See naine on rumal, selle asemel et lahendada probleem ja king jalast ara votta, nagu keegi siin ytles, tema veel raiskab aega ja ome elu sellise mehega tylitsemise ja mottetuste peale. Loodan, et sellel paaril lapsi pole.

Keegi ei rääkinud kontrollimisest vaid sellest, et räägitakse ausalt miks hoitakse armukest sõprade hulgas. Kui naist peale kõrvalsuhet see häirib või haiget teeb, siis peab mees ikka puhta loll olema kui hoiab endiselt avalikult armukesi sõprade hulgas.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi ei rääkinud kontrollimisest vaid sellest, et räägitakse ausalt miks hoitakse armukest sõprade hulgas. Kui naist peale kõrvalsuhet see häirib või haiget teeb, siis peab mees ikka puhta loll olema kui hoiab endiselt avalikult armukesi sõprade hulgas.

Miks loll? Teda lihtsalt ei huvita naise arvamus piisavalt. See ei ole veel lollus.

Siin on yks loll, ja see on naine.

Ma ei kaitse petjat, ma siiralt ei saa aru naistest, kes sellistega aastaid jageleda ja mingeid “labiraakimisi” pidada ja “jalitustegevust” labi viia viitsivad. Ei taha moraali lugeda, aga voiks ikka mone mottekama tegevuse endale elus leida. Ilmselt siis olen ka ylbe.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks loll? Teda lihtsalt ei huvita naise arvamus piisavalt. See ei ole veel lollus.

Siin on yks loll, ja see on naine.

Ma ei kaitse petjat, ma siiralt ei saa aru naistest, kes sellistega aastaid jageleda ja mingeid “labiraakimisi” pidada ja “jalitustegevust” labi viia viitsivad. Ei taha moraali lugeda, aga voiks ikka mone mottekama tegevuse endale elus leida. Ilmselt siis olen ka ylbe.

Nõus, naisel on aeg oma elu elada, enda lollus kui ta seda ei tee.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees, kellel on mitu naist, on kindlasti kõrge testosterooniga, atraktiivsed, suure riistaga ning voodis väga head. Sellisest mehest tekib sõltuvus.

Jah, ta võib mitut naist panna aga ega need naised teda päris endale ei taha, mees käibki nagu rändkarikas ringi, ainult kepiks kõlbab. Riist enam läbi elu ei kanna, lõpetavad üksiku ning haledana

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ta võib mitut naist panna aga ega need naised teda päris endale ei taha, mees käibki nagu rändkarikas ringi, ainult kepiks kõlbab. Riist enam läbi elu ei kanna, lõpetavad üksiku ning haledana

Mis mõttes ei taha? Kõik 3 tahavad. Mees ise vaatab, kellele oma aega jagab.

+1
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 374 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks naised saripetjaga koos tahavad olla?