Esileht Pereelu ja suhted Miks naised sünnitavad igale mehele lapsi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Miks naised sünnitavad igale mehele lapsi?

Postitas:

Kas naised üldse peaga ei mõtle, eelkõige lastele? Miks sünnitatakse igale mehele, kellega tutvutakse, lapsi? Minnakse lahku, kuu-kahe pärast on uus mees majas, aasta pärast on ka laps sünnitatud. Ja mõne puhul muster kordub isegi 4-5 korda? Milleks? Kas “armastada” ei saaks siis ilma sünnitamata? Või tänapäeval tõesti mõni ullike arvab, et kui tuleb laps, siis mees võtab ta ära? Ja siis jääbki sellele lootma, muudkui erinevate meestega lapsi juurde tehes?
Kuidas jõuab üldse kuu-kahe jooksul vana armastus kustuda ja kohe uus süttida?
Ma saan aru, et inimene ei taha üksi olla, aga miks peab tõesti kohe kokku kolima ja tittesi vorpima hakkama. Kas ei saaks niisama “väljas käia”. Kohe juletakse võõras mees enda ellu, koju ja laste juurde lubada.
Ja siis on need lapsed, kes ei tea isegi kes nende isa on. Küll mõnel lapsel on kaks issit, mõnel igal aasta uus issi. Ma üritan muidugi leebelt ja ilustades oma lapsele seletada, et miks Maril on jälle uus issi, miks Kauril on lausa kaks issit, kuidas saab nii, et Liisa ja Kairi ja Kalle on õed-vennad, aga kõigil on erinevad isad.
Muidugi ma saan aru et asju juhtub aga kas poleks mõistlikum nendes toimetamistes mitte kiirustada. Seda enam, kui esimene suhe läks nihu, peaks inimesel ju mingigi ettevaatlikus olema.
Ja siis heietatakse kuidas lapsed on ikka elu ja kõige tähtsamad! Mis mõttes sa korraldad siis neile sellist kärjendust? See pole ju normaalne!
Tulevikus oleme me oma eluga sealmaal, et tehakse lapsi oma õdede-vendadega – teadmatult! Nõbudevahelisest lapse saamisest olen juba kuulnud – üks noortest ei teadnud kes ta isa on. Ja kui vaadata praegu ringi, siis see on ju täiesti reaalne.

P.S. Ma siinkohal ei mõtle selliseid olukordi, kus minnakse lahku parandamatu asja pärast (mitte et mees ei too lilli vms). Ja et peale lahkuminekut ei ole kohe järgmine mees majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 14:39; 07.10 15:28; 07.10 16:04; 07.10 16:10; 07.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks miks miks.. Oi jah. Issanda loomaaed on kirju ja jumal armastab neid köiki. Aga mina tahaks teada miks kägu kukub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on iive negatiivne. See tähendab, et enamik naistest mõtleb vägagi sellele, kellega ja mitu last ta saab. See, et mõni üksik ei mõtle, on normaalne, arvestades inimeste võimekuse jms omaduste mitmekesisust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan enda eest: bioloogiline kell. Ähvardas juba neljakümmet ette tiksuda. Lapsi ei olnud, tahtsin väga. Saati mul siis aega veel paar igavikku käest kinni ringi käia. Läksin riski peale välja, ei kahetse absoluutselt.

Vastan ühe enda lähedase eest, kes on kahe lapsega üksikema, mõlemad erineva mehega: naiivitar. Armuski põhjalikult ära mõlemad korrad, uskus sinisilmselt meeste lubadusi.

Tegelikult on siin Perekoolis olnud küllalt teemasid, kus inimesed on seletanud oma lugusid. Igaüks neist isemoodi. Võin sulle välja otsida, kui sa ise ei oska. Aga tegelikult sa ei tahtnudki teada, MIKS, eksole. Lihtsalt tänitada oli vaja. Nii väga tänitada on vaja, et teed ekstra selleks järjekordse teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan enda eest: bioloogiline kell. Ähvardas juba neljakümmet ette tiksuda. Lapsi ei olnud, tahtsin väga. Saati mul siis aega veel paar igavikku käest kinni ringi käia. Läksin riski peale välja, ei kahetse absoluutselt.

Vastan ühe enda lähedase eest, kes on kahe lapsega üksikema, mõlemad erineva mehega: naiivitar. Armuski põhjalikult ära mõlemad korrad, uskus sinisilmselt meeste lubadusi.

Tegelikult on siin Perekoolis olnud küllalt teemasid, kus inimesed on seletanud oma lugusid. Igaüks neist isemoodi. Võin sulle välja otsida, kui sa ise ei oska. Aga tegelikult sa ei tahtnudki teada, MIKS, eksole. Lihtsalt tänitada oli vaja. Nii väga tänitada on vaja, et teed ekstra selleks järjekordse teema.

Tegelikult ma tõsiselt ka tahtsin teada, mis selliste naiste peas toimub. Kas tõesti arvatakse, et selline kärjendus ja “iga kuu uus issi” tuleb lapsele kuidagi kasuks?

Sina oma ühe lapsega (nii ma aru sain) veel nende naisteni ei küündi. Jutt käiski rohkem nendest, kes vahetavad mehi, ühtlasi uute laste isasi, kui sokke.

Kasutan otsingut ka, ei tulnud see kohe pähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 14:39; 07.10 15:28; 07.10 16:04; 07.10 16:10; 07.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus maailmas sa elad? Et lausa 4 last eri meestega ja seda massiliselt su tuttavate hulgas? Mu meelest ei ole Eestis sugugi tavaline, et naisel 4-5 last on, kuidas neid sinu ümber niipalju koondunud on, et lausa häirib?

Mina isiklikult tunnen mõnda naist, kel on lapsed kahe erineva mehega. Ei tunne ühtegi naist, kelle laste isadeks rohkem eri mehi on. Jah, loomulikult olen kuulnud ka neist naistest, kes igaks jõuluks uue mehe toovad, aga see on ikka pigem erand kui reegel.

ahjah isasi (mitte isasid) vahetavad nad sul? arusaadav siis, eks sellist pidevat meestevahetust ilmselt tõesti harimatute ringis pisut rohkem ette tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 15:35; 07.10 15:47; 07.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus maailmas sa elad? Et lausa 4 last eri meestega ja seda massiliselt su tuttavate hulgas? Mu meelest ei ole Eestis sugugi tavaline, et naisel 4-5 last on, kuidas neid sinu ümber niipalju koondunud on, et lausa häirib?

Mina isiklikult tunnen mõnda naist, kel on lapsed kahe erineva mehega. Ei tunne ühtegi naist, kelle laste isadeks rohkem eri mehi on. Jah, loomulikult olen kuulnud ka neist naistest, kes igaks jõuluks uue mehe toovad, aga see on ikka pigem erand kui reegel.

ahjah isasi (mitte isasid) vahetavad nad sul? arusaadav siis, eks sellist pidevat meestevahetust ilmselt tõesti harimatute ringis pisut rohkem ette tuleb.

Harimatu või mitte, aga jutt on puhas tõde. Pereelu rubriigis muud polegi, kui minu laps ja mehe laps ja ühine laps ja pekkis suhted. Ja sageli on 1. lapse ja ühise lapse vahe paar-kolm aastat. On au endalgi paari sellist prouat tunda, kellel 2-3 erineva mehega last ja lõpuks ikka üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harimatu või mitte, aga jutt on puhas tõde. Pereelu rubriigis muud polegi, kui minu laps ja mehe laps ja ühine laps ja pekkis suhted. Ja sageli on 1. lapse ja ühise lapse vahe paar-kolm aastat. On au endalgi paari sellist prouat tunda, kellel 2-3 erineva mehega last ja lõpuks ikka üksi.

Einoh, kaks erinevat meest muidugi, seda on tänapäeval tõesti palju. Aga rääkida meeste kui sokkide vahetusest, et lausa 4-5 last erinevate isadega, see on ikka pigem haruldus, ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 15:35; 07.10 15:47; 07.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hinnagul on selline elustiil erand, mitte reegel. Hoobilt meenub üks seda sorti ema, ülejäänud, keda tean, ei ole sellised. Oleneb muidugi, mis sorti rahvaga lävida …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:58; 07.10 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hinnagul on selline elustiil erand, mitte reegel. Hoobilt meenub üks seda sorti ema, ülejäänud, keda tean, ei ole sellised. Oleneb muidugi, mis sorti rahvaga lävida …

Kui ema naaber, sugulane ja lapse klassikaaslane on sellisest perest, ei tähenda, et antud naised mu sõbrannad on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 14:39; 07.10 15:28; 07.10 16:04; 07.10 16:10; 07.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hinnagul on selline elustiil erand, mitte reegel. Hoobilt meenub üks seda sorti ema, ülejäänud, keda tean, ei ole sellised. Oleneb muidugi, mis sorti rahvaga lävida …

Kui ema naaber, sugulane ja lapse klassikaaslane on sellisest perest, ei tähenda, et antud naised mu sõbrannad on.

Samuti ei tähenda see seda, et enamus rahvast sedasi elab. Mõistad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:58; 07.10 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(5)

Ei tunne selliseid naisi, aga mehi kellel on 3-4 naisega lapsed, seda küll. Kas sinu arvates on see kuidagi normaalsem nähtus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõustun ka – et miks siis kohe laps vaja teha? eesti iive teeb muret ja muret teeb eesti rahva kvaliteet, sest sellised sünnitajad ongi n.ö täiskohaga emmed. tänavapildi on nad äratuntavad oma riietuse ja oleku poolest – plasside nägude, vormist välja kehadega, kusjuures retuusid on lemmik riietus. Harimatus, soovimatus kuhugi elus jõuda jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hinnagul on selline elustiil erand, mitte reegel. Hoobilt meenub üks seda sorti ema, ülejäänud, keda tean, ei ole sellised. Oleneb muidugi, mis sorti rahvaga lävida …

Kui ema naaber, sugulane ja lapse klassikaaslane on sellisest perest, ei tähenda, et antud naised mu sõbrannad on.

Samuti ei tähenda see seda, et enamus rahvast sedasi elab. Mõistad?

Kes enamus rahvast rääkis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 14:39; 07.10 15:28; 07.10 16:04; 07.10 16:10; 07.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus maailmas sa elad? Et lausa 4 last eri meestega ja seda massiliselt su tuttavate hulgas?

Ma arvan, et meil kõigil on mõni selline viljakas naistuttav, kellel on 2-3 last, kellel kõigil erinevad isad. Mina tunnen lausa mitut sellist ja ma olen täiesti tavaline inimene ega oma asotsiaalse taustaga tuttavaid.

Ühest küljest on see teema naisi materdav, teisalt on teemaalgatajal paraku õigus. Oma tuttavate pealt vaadatuna olen kindel, et selline igast suhtes lapse saamine oli raudselt naise valik. Lihtsalt jäädi, kas siis kogemata või meelega, rasedaks ja seejärel pandi mees fakti ette. Ühel juhul tean, et mees püüdis kaua naist ümber rääkida aborti tegema, aga naine keeldus. Hoolimata, et tulevase lapse isa oli/on abielus teise naisega. Arvan, et naine otsustas selle mehega lapse saada, kuna mees on tuntud inimene ja tekkis pisuke lootus, et ehk saab lapse abil ka mehe. Ei saanud. Nüüd on sellel naisel neli last, kolme erineva mehega. See tuntud mees paraku ei tunnista oma last ja lapsekasvatusse ei panusta. Naine ise on muidugi tubli ja väga hea ema oma lastele, aga ma leian, et selline kombinatsioon- lapsed erinevate isadega on puhas ehku peale minek, mis enamasti lõpeb naisele üksikema rolliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(5)

Ei tunne selliseid naisi, aga mehi kellel on 3-4 naisega lapsed, seda küll. Kas sinu arvates on see kuidagi normaalsem nähtus?

Kindlasti mitte pole see normaalne! Praegu mulle ei tule ühtki sellist meest silme ette, aga eks selle üle on raskem arvet pidada. Mehed tulevad ja lähevad, naisele jäävad lapsed. Mine sa võta kinni, kui palju keegi kuskil külvamas käinud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 14:39; 07.10 15:28; 07.10 16:04; 07.10 16:10; 07.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et meil kõigil on mõni selline viljakas naistuttav, kellel on 2-3 last, kellel kõigil erinevad isad. Mina tunnen lausa mitut sellist ja ma olen täiesti tavaline inimene ega oma asotsiaalse taustaga tuttavaid.

Jah, mina tunnen mitut naist, kel on kahe mehega kaks kuni kolm last. Laste vanusevahed piisavalt suured, st uust meest on hoolega valitud, mitte ei ole esimese ettejuhtuvaga uus laps tehtud. Ma ei tea ühtegi sellist, kel oleks lapsi rohkem kui kahe mehega.

Näited neist minu tuttavatest:
Abielus naine, kaks last kolmeaastase vanusevahega. Kui noorem laps kooliealiseks sai, sai isa õnnetult surma. 8 aastat hiljem sai naine pesamuna uue mehega.
või
Naine abiellus kahekümnendate alguses, said lapse. Kui laps oli 3-4 kolis mees teise naise juurde. Lahutasid. Naine sai veel kaks last järgmisest abielust, vanim laps oli siis 14, kui esimene neist sündis.

No ei saa ju panna ühte patta nendega, kel igaks jõuluks uus mees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 15:35; 07.10 15:47; 07.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi tulnud mõttele “sünnitada mehele lapsi”. Minu lapsed sünnivad minu enda ja nende pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte naist, kellel 3 last eri meestega, viimasega (3nda lapse isaga) abielus juba aastaid. Vanusevahed on lastel ka piisavad, st pole kohe uusi lapsi tegema hakatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi tulnud mõttele “sünnitada mehele lapsi”. Minu lapsed sünnivad minu enda ja nende pärast.

Imelik suhtumine, laps sünnib ja mees (lapse isa) nagu polegi oluline sealjuures. Üksikemadus juba sisse programmeeritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 17:16; 07.10 18:12; 07.10 18:50; 07.10 19:25; 07.10 19:33; 07.10 22:49; 07.10 23:37; 10.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas jõuab üldse kuu-kahe jooksul vana armastus kustuda ja kohe uus süttida?

Ega jõuagi, paljud ei teagi mis see armastus on. Suur hulk arvab end teadvat, aga isiklikult seda kogenuid on pigem vähemus.
Mõnele naisele ongi laps ühtaegu nii äriprojekt kui ka tõeliselt lähedase isiku saamine, kes teda vähemalt alguses tingimusteta armastaks. Näiteks naine, kel on 5-6 last ja enamusel vist eri isad. Emal haridus piirdub umbes 8 klassiga, sest siis sündis esimene laps, tööl pole suuremat käinud (elab maal, aiapidamine ikka on). Lastekasvatamises on mõningaid puudujääke (minu kui tema laste õpetaja arvamus), kuid lapsed on siiski tema elu, talle kõige tähtsamad, kenasti riidesse pandud, kooliks vajalik hangitud. Kui lapsed on oma mõistuse emalt pärinud, siis rumal see naine küll olla ei saa, aga ju temalgi polnud korralikku kodu. Pole eeskuju perekonna ja kasvatamise osas, keegi seda kuskil ei õpeta ka, hormoonid aga töötavad ja soov nii laste kui mehe järele on suur. Mõni rumalam ehk paneb lootusi sellele suvalisele mehele, aga ega naised saavad siiski aru, et too mees ongi ajutine nähe ja ei pandagi temale erilisi lootusi. Peret sisuliselt ei tekigi, on naine ja tema lapsed ning samal pinnal elav mees, kes juhtumisi on mõne neist lastest bioloogiline isa. Mehel on sellest palju võita, kui naine teda hooldab ja kasib. Samas vahel peab hakkama elatist lastele tulevikus maksma ja mitte kõik ei saa sellest kõrvale põigelda. Naine saab aga mehe majja (korterisse), kes vahel teeb mõne meestetöö ja pakub naisele lõbu (kuni asi veel värske püsib ja suhted head).

Selline on elu nende seas, kes on kärgperendusega nö edasijõudnute tasemele jõudnud. Need, kel korralik eeskuju pereelu ja lastekasvatuses osas olemas ja/või on perekonna osas teatud kindlad moraalsed tõekspidamised, üldiselt suhtest suhtesse ei torma ja lastel on enamasti ikka üks isa (või harva kaks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine, kellel lastel(2) on erinevad isad. Mis mu peas toimub:
– esimese lapse sain 20ndate alguses ja olin lapse isaga 9 aastat koos. Kahjuks meie kooselu tõi mõlemas esile halvad pooled. Viimane aasta lausa vihkasime teineteist.
– teine laps sündis kolmekümnendate keskel ja eelneval olime olnud paar aastat abielus ja oleme siiani. Teise lapse saamist kaalusin pikalt, sest ei tahtnud olla naine, kellel on iga laps erineva mehega. Võin nüüd tagantjärgi öelda, et see oli mu elu parim otsus saada teine laps lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte sellist naist kellel nelja erineva mehega lapsed (või noh neljanda mehe laps hakkab sündima kohe) ja lapsi on kokku 5. Omal vanust 25 ja põhiharidus. Iga aasta on üks ja sama jutt,et kuidas see aasta tuleb uus ja parem ning sel aastal unistused täituvad, läheb jälle kooli, et haridus lõpetada (kirjutab avalikult fb kõigest) ja siis jälle rase 😀
Abielus on samuti juba kaks korda jõudnud olla… Kes teeb, see jõuab 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 07.10.2017 17:19

Hästi kirjutad, oli nauditav lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 17:16; 07.10 18:12; 07.10 18:50; 07.10 19:25; 07.10 19:33; 07.10 22:49; 07.10 23:37; 10.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi tehakse ikka endale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 18:32; 07.10 19:03; 07.10 19:27; 07.10 22:28; 07.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi tehakse ikka endale.

Kui endale tehakse, siis peaks ju neid ka üksi tehtud saama. Teatavasti on aga meest ka vaja, nii et päris ikka üksi nagu ei saa.. Kujutan ette, on pere..laps..ja siis naine räägiks mehe ees sellist juttu, et tegin lapse endale..ja korrutaks koguaeg minu laps, minu laps..Siis pole ju ka ime, et varsti mees minema läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 17:16; 07.10 18:12; 07.10 18:50; 07.10 19:25; 07.10 19:33; 07.10 22:49; 07.10 23:37; 10.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi tehakse ikka endale.

Kui endale tehakse, siis peaks ju neid ka üksi tehtud saama. Teatavasti on aga meest ka vaja, nii et päris ikka üksi nagu ei saa.. Kujutan ette, on pere..laps..ja siis naine räägiks mehe ees sellist juttu, et tegin lapse endale..ja korrutaks koguaeg minu laps, minu laps..Siis pole ju ka ime, et varsti mees minema läheb.

Hoopis teisest asjast räägid.
Iga inimene teeb lapse endale, soost hoolimata. Sellega ta mõistab, et tal on kohustused ja õigused. Kui mõlemad sellest aru saavad siis kasvavad lapsed perekonnas, kus mõlemad vanemad võrdselt vastutavad. Kui ütled, et teed lapse kellelegi teisele, siis lihtsalt lükkad vastutuse mugavalt kellegi teise kaela.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 18:32; 07.10 19:03; 07.10 19:27; 07.10 22:28; 07.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid teemasid tasub teha selle mõttega, et ehk ometi paneb mõtlema mõne noore naise, kes tahaks esimese ettesattuva mehega paarikuulise tutvuse järel juba lapse saada. Mina tean ühte sellist, oli mu põhikooliaegne sõbranna ja vahelduva eduga oleme hiljemgi suhelnud, seepärast olen ta elukäiguga kursis. Õppis kutsekoolis kokaks, töötas pärast lõpetamist aasta. Siis tutvus ühe mehega ja jäi ka kohe rasedaks, sest ta ei viitsinud tööl käia! Sel ajal me veel suhtlesime väga aktiivselt, nii et ma tean seda lugu väga hästi. Ta nimelt pidi kell 5 tõusma, et kell 6 juba tööl olla. Tööl ei oldud temaga rahul. Ta nägi võimalust tööl käimisest pääseda, kui rasedaks jääb. Pärast esimest last sai ta üsna kohe teise lapse, kaht aastat päriselt vist polnud laste vahel. Millalgi sai ta esimene mees tööõnnetusega surma ja siis ta ikkagi pidi mitu aastat ise tööl käima. Siis ta sai lapse ühe töökaaslasega, kellega ta vahepeal koos elas. See oli üldse vist kõige normaalsem mees, aga temaga nad päriselt koos ei elanudki ja ma kahtlustan, et see laps sai tehtudki mehe kinnipüüdmiseks, aga ei läinud läbi. Neljakümneselt ta tutvus veel ühe mehega, kellega sai veel kaks last. Jällegi, et ei peaks tööl käima, seda ta ütles jälle ise mulle.
Minu meelest iga neiu võiks mõelda, et enne 25. eluaastat pole mõtet last saada. Et enne, kui mehega pole koos elatud kaks aastat, ei peaks last saama. Et enne abieluettepanekut ja abiellumist pole vaja last saada. Et enne, kui oled ise vähemalt kolm aastat tööl käinud, ei peaks last saama. Et last ei peaks saama lapsega mitteseotud põhjustel, nagu mõne mehe kinnihoidmine või soovimatus tööl käia.
Mul on neist meestest ka natuke kahju. Muidugi nad võiks ise ka kondoomi kasutada, aga tõesti, kujutage ette, kui oleks vastupidi, et mees tuleks ja nagu välk selgest taevast teataks naisele, kellega vaevu kaks kuud on suheldud, et me saame lapse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ütled, et teed lapse kellelegi teisele, siis lihtsalt lükkad vastutuse mugavalt kellegi teise kaela.

Vastupidi, siis jagatakse vastutust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 17:16; 07.10 18:12; 07.10 18:50; 07.10 19:25; 07.10 19:33; 07.10 22:49; 07.10 23:37; 10.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ütled, et teed lapse kellelegi teisele, siis lihtsalt lükkad vastutuse mugavalt kellegi teise kaela.

Vastupidi, siis jagatakse vastutust.

Sina ise ei saa mitte midagi kellelegi teisele jagada. Sina vastutad ainult iseenda eest. Teine kas võtab vastutuse või mitte, sinu soov midagi jagada või mitte siinkohal mingit rolli ei mängi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 18:32; 07.10 19:03; 07.10 19:27; 07.10 22:28; 07.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised sünnitavad igale mehele lapsi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.