Esileht Pereelu ja suhted Miks naised vihkavad mind?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Miks naised vihkavad mind?

Postitas:

Tere!

 

Minu lugu on järgmine:

Esimese tüdruksõbra leidsin 14 aastaselt, aga varsti jättis ta mind ilma põhjuseta maha. Ja nii iga järgmise elukaaslasega. Nüüd olen juba 88 aastane vanahärra ja naised on mind 109 korda maha jätnud. Hiljuti tutvusin ühe Ameerika vanaprouaga, aga mul on tunne et ta ka jätab mind varsti maha ja siis on 110 kord. Äkki on asi selles et ma olen rikas ja naised on minuga ainult raha pärast. Hiljuti olin ühe saksa prouaga, kes ütles et naine peab majanduslikult iseseisev olema ja kui ma talle kohe 6000€ laenu ei anna et ta oma riidepoe saaks asutada siis on lahkuminek. Miks kõik naised vihkavad mind?

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 15:14; 19.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõik naised vihkavad mind?

Üldiselt: maga end välja.
On ka teistsuguseid naisi. Ja end “härraks” nimetada on vist ikka väga üle võlli pakutud.
Sa, tobu, ei ole ju mingi härra, sa oled tavaline Eesti parm.

PS. Tervitusi ka omadege p…sekukkunud perekooli selgeltnägijatele!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised vihkavad sind seetõttu, et sa ei võta asju tõsiselt ning teed Perekooli trollimisteemasid.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised vihkavad sind seetõttu, et sa ei võta asju tõsiselt ning teed Perekooli trollimisteemasid.

Ja neidki ei oska teha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist nuputasin välja miks naised mind vihkavad. Asi on välimuses. Nimelt on mul väga suur ja kõver nina. Mis te arvate kas iluoperatsioon muudaks mind seksikamaks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 15:14; 19.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist nuputasin välja miks naised mind vihkavad. Asi on välimuses. Nimelt on mul väga suur ja kõver nina. Mis te arvate kas iluoperatsioon muudaks mind seksikamaks?

Ma arvan, et mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nimetatud härradeks isegi raha eest inimesi ostvaid mehi, ehk prostide ostjaid ja kasutajaid…Kuigi enne on kodutu prükkar sellise kõrval härra..

Sa mõtled neid, kes Ukraina ja India vaeseid naisi inkubaatoriteks ostavad? Nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minu lugu on järgmine:

Esimese tüdruksõbra leidsin 14 aastaselt, aga varsti jättis ta mind ilma põhjuseta maha. Ja nii iga järgmise elukaaslasega. Nüüd olen juba 88 aastane vanahärra ja naised on mind 109 korda maha jätnud. Hiljuti tutvusin ühe Ameerika vanaprouaga, aga mul on tunne et ta ka jätab mind varsti maha ja siis on 110 kord. Äkki on asi selles et ma olen rikas ja naised on minuga ainult raha pärast. Hiljuti olin ühe saksa prouaga, kes ütles et naine peab majanduslikult iseseisev olema ja kui ma talle kohe 6000€ laenu ei anna et ta oma riidepoe saaks asutada siis on lahkuminek. Miks kõik naised vihkavad mind?

Orgu, sina v?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vihka sind keegi. Sa ju loed siitsamast kuidas üksinda kole-õnnelikud ollakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on väike noku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised vihkavad mind?