Esileht Ilu ja tervis miks naistel on suur kõht?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: miks naistel on suur kõht?

Postitas:

tere, küsimuse püstitus võib teile tunduda imelik, aga paluks seda siiski tõsiselt võtta ja kui lugema juhtub mõni arstiharidusega või muidu anatoomiat tundev inimene, siis võiks sõna võtta.
Olen normaalkaalus, kõhul mingit hullu pekikihti pole, aga kõhu saan lamedaks ikka ainult seda korralikult sisse tõmmates. No aga ei jaksa seda ju kogu aeg sees hoida.
Vaatan teisi naisi enda ümber – sama lugu. Isegi väga paljudel piitspeenikestel ja noortel naistel on kõht ees.
On see tulevase emadusega seotud? (et oleks juba varakult välja veninud, et raseduse ajal lihtsam?)
või mingi niisama-heast-peast-kasvav kude?
Kas keegi suudaks seletada, misasi täpselt seal kõhus (ja miks just) naistel niimoodi punnitab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 26.02 21:32; 27.02 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et vilets rüht ja nõrgad kõhulihased.
Ise juba päris keskealine, aga mingit etteulatuvat kõhtu endal küll ei tähelda.

Punnkõhu võib nt tekitada ka vedeliku kogunemine kõhuõõnde, aga see on juba igasuguste koledate haiguste sümptom:)

No ja muidugi gaasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel peabki rasvakiht olema, tissid ja suurem tagumik on ka enamalalt jaolt just rasvkiht. Peabki olema polstrit. Seda seoses naissuguhormooni östrogeeni olemasoluga. Resedusega, lapse sünnitusega. Ega loodus jälgi välimust, ikka otstarbekust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treenimata kõhulihased. Treenimata meestel on sisuliselt samasugune kõht. Erinevalt meestest on naise organismis rohkem rasva ja see ladestub kehal niimoodi, et naine saaks oma naise funktsioone kõige paremini täita – olla atraktiivne isastele, paljuneda, edukalt last kanda ja sünnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et siis võid olla luu ja nahk, aga kui on treenimata kõhulihased, kisub kõht paljudel naistel ikka väljapoole… nõme värk 🙁 teisalt aga – neid saab ju treenida :)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 26.02 21:32; 27.02 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui täpsemalt vaadelda, siis on neil punnkõhulistel, kasvõi peenikestel naistel ka pisike lötakas tagumik ja veidi lontis õlad, sest trennis pole viimased kümme aastat käinud. Tulemas on veel seljavalud, osteoporoos ja suutmatus liftita teisele korrusele saada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:16; 27.02 15:16;
To report this post you need to login first.

Osta endale see raske ja massaa¸nupukestega hularõngas, keeruta vähemalt kolm korda nädalas ja vähemalt tund aega järjest. Poole aasta pärast enam punnkõhtu ei ole. Ja loomulikult tuleb selle trenni kõrvale ka toitumist jälgida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin dr.Ozsaadet, kus üks naine ka kurtis et teeb kõik aga kõht on peale lapsi punnis, siis uuriti teda ja tuli välja et paljudel naistel sünnitusega kõhulihased nagu rebenevad keskelt ja pole võimalik enam tagasi saada.
Ma ei oska seda muidugi nii seletada nagu need arstid seal aga mõte oli selline…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et need kuulsused kasutavad kõikvõimalikke ja võimatuid nippe, s.h. ülikallid hooldused, operatsioonid, dieet ja treeningud, kuna lame kõht on neile eluküsimus. Arvan ka, et kui enne rasedust oli naine hea füüsilises vormis (kuulsused enamasti on), siis tuleb kena keha koos lameda kõhuga kergemini tagasi. Aga kaksikute kõhud on küll koletusuured, nii et võibki juhtuda, et päris lamedaks lihtsalt trenni ja dieediga enam ei lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:16; 27.02 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osadel naistel lihtsalt rasv koguneb kõhule ja osadel siis reitele-puusadele. Ja ainult osad ladestavad rasva üle kogu keha ühtlaselt. Ise olen seda tüüpi, kel lapsest saadik on suur kõht olnud. Vanaema söötis mulle palju praekartuleid, eks kaloreid oli lihtsalt liiast. See, mis lapsena kõhule tekkis, ei kao kunagi, treeni end või surnuks. Ka peale laste sündi, kui nii palju alla võtsin, et pooleks hakkasin murduma, jäi kõht ikka selleks kohaks, kus kõige rohkem (tegelikult mu ainuke) rasv asus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vaatasin dr.Ozsaadet, kus üks naine ka kurtis et teeb kõik aga kõht on peale lapsi punnis, siis uuriti teda ja tuli välja et paljudel naistel sünnitusega kõhulihased nagu rebenevad keskelt ja pole võimalik enam tagasi saada.
Ma ei oska seda muidugi nii seletada nagu need arstid seal aga mõte oli selline…[/tsitaat]

Mitte ainult sünnitusega, vaid juba raseduse ajal võivad kõhulihastes tekkida nö rebendid, näiteks, kui oma suure rasedakõhuga ettevaatamatult voodist tõusta. Seepärast soovitataksegi ajada end kõigepealt küljele ja alles siis tõusta. Vähemalt nii õpetati rasedate joogas, sest kui kord oled rasedana need lihased ära rikkunud, siis pärast normaalset kõhtu tagasi saada on pea võimatu.

Teemaalgataja kirjelduse järgi pakuks, et tema tähepanekute naistel on see kõht pigem rühi ja vähese trenni viga. Kõhu alumise osa ja seljalihased nõrgad, muud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on head kõhulihased. no ilmselt nii head lausa, et sünnitusel arst küsis, et mis sporti ma teen. ma järeldan sellest, et kõhulihased on ikka olemas.
aga ma ei oska olla nii, et hoian kõhtu kogueag pinges. pekk koguneb ka kõhule. ma võin kaalust nii palju alla võtta, aga see kõht on ikka olemas. st sealt läheb pekk nii viimasena, et ma lihtsalt juba väga haiglane välja.
ma pole kunagi olnud ülekaaluline. aga vaadates ka nooruse aegseid pilte, on see kõht ikka olemas olnud. jah, rüht on vilets. mul on nõgus selg, see lükkab kõhu ette. ei ole kõhulihased pinges koguaeg.
see rõngas mul nupukestega mul on. aga ma olen nii prof juba, et suudan seda ka keerutada nii et unustan kõhulihased pingesse panna. minu arust see võtab mul pekki maha küll puusadelt, aga mitte kõhult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
see rõngas mul nupukestega mul on. aga ma olen nii prof juba, et suudan seda ka keerutada nii et unustan kõhulihased pingesse panna. minu arust see võtab mul pekki maha küll puusadelt, aga mitte kõhult.[/tsitaat]

haha :))) mul on ka rõngas olemas, ilma nuppudeta. Aga ma pole seda eriti kasutanud. Peab vist ette võtma.
Aga ma siiski ei saa aru, miks siis meestel ei ole neid \”veninud\” kõhulihaseid? (ja ma ei võrdle neid sünnitanud naistega, see on hoopis teine teema ja loomulik värk!) Vaatan oma meest – sporti halligi ei tee, ainult istub tööl ja pärast kodus arvuti taga – ja näeb välja nagu ponks. Kohe kadedaks teeb!
mis häda neile naistele sel loodusel on see kõht ette ajada, arumaisaaa….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 26.02 21:32; 27.02 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polnud viimase rasedusega küll kaksikud, aga kõht nägi välja nagu oleks hiiglaslik kanamuna põiki sees ja ümbermõõt oli 120 cm. Seega venis korralikult välja. Praegu, mõned kuud peale sünnitust on ümbermõõt jätkuvalt 90 cm. Teen aga usinalt pilatese trenni ja loodan kõhu kunagi jälle korda saada. Lapsepõlves olid väga korralikud kõhulihased, kuna tegelesin spordiga. Ikka 8-pakk oli selgelt näha (seetõttu teangi, et on 8-pakk, mitte 6). Nooruses ei olnud mingit kõhtu ees, oli lame mis lame. Aga nüüd pean vaeva nägema. Eks ma võin nii poole aasta pärast teada anda, mis tulemused on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 09:33; 28.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul näiteks tekkis pärast lapsi kõhulihastesse ülevalt alla vahe sisse, sellele seisundile on ka nimi, aga mul ei tule praegu meelde. Mõnusalt punnis kõht on ikka, ma arvan ka, et plastika aitab siin, seda lihast ei too trenniga kokku enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul näiteks tekkis pärast lapsi kõhulihastesse ülevalt alla vahe sisse, sellele seisundile on ka nimi, aga mul ei tule praegu meelde. Mõnusalt punnis kõht on ikka, ma arvan ka, et plastika aitab siin, seda lihast ei too trenniga kokku enam.[/tsitaat]
Diastaas peaks olema. Aga toob trenniga ikka mingil määral kokku küll. Mul oli veel paar kuud tagasi kolme sõrme laiune vahe seal, nüüd juba on ühe sõrme laiune. Loodan treeninguid jätkates veelgi paremaid tulemusi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 09:33; 28.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis miks naistel on suur kõht?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.