Esileht Beebi ja mitmikud Miks need FP laulukoer ja küpsisetünn nii populaarsed on?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Miks need FP laulukoer ja küpsisetünn nii populaarsed on?

Postitas:

Otsin praegu beebile uut mänguasja, sirvin netipoode ja jube palju huvitavat tundub müügil olevat, seni arvasin aga, et ainult need pealkirjas mainitud ongi peamiselt laulvatest-arendavatest olemas, sest nendest nii palju räägitakse. Miks nii?
Ma ei kahtle, et need head on, aga mulle tundub, et teisi häid on ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 22:48; 20.01 11:05; 20.01 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ja ka lapsele meeldib see laulukoer väga, esiteks on ta eestlane 😉 Ja kõigele lisaks on see ka väga õpetlik. Esialgu laenasime tuttavalt selle prooviks (laps oli kohe vaimustuses) ja nii sai see jõuluvanalt tellitud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaadanud, mänginud, katsunud, kuid oma lastele pole küll näinud vajadust neid osta, kuigi finantsiline olukord lubaks . Minu meelest on muid lahedaid ja odavamaid mänguasju küllaga 😀 Ja kui sul kodus kõik mänguasjad häält teevad, siis… 😀 😀 Mida müravaesemas keskkonnas laps üles kasvab, seda parem ta psüühikale. Aga loomulikult on kõigil kõige kohta oma arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks ei meeldi need üldse, eriti jube tundub see koer 🙂 Ostaksin beebile heameelega midagi vahvat ja arendavat, miks mitte ka muusikaga, kuid (andke nüüd andeks, kellele see koer meeldib), jaburaid titehäälseid laulukesi ja \”tee kalli-kalli\” lalisemist ma kindlasti ei taha 🙂 Tore, kui paljudele meeldib, aga ise ostaks midagi natuke teistsugust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest on selle populaarsuse tinginud kindlasti nende mänguasjade eestikeelsus, teisest küljest on tegu ilmselt Emmaljunga-sarnase fenomeniga.

Mu tirtsul on laulukoer ja käokell, mõlemaga asjatab päris palju. Need laulud on kergesti meeldejäävad, nii et ma laulan neid pidevalt kaasa. Meil nt ei ole raadiot ega CD-mängijat, arvuti kõlarid läksid ka mõni aeg tagasi läbi, puudust neist ei tunnegi. Telekas mängib umbes 1 kord nädalas ja siis heal juhul pool tundi. Nii et mulle täitsa meeldib, et laps kuuleb ka kedagi/midagi muud laulmas, kui ainult mina (mehel on kahjuks vääääga raske elevant kõrva peale astunud ja no ikka üldse mitte mingisugust viisipidamist ei ole).

Lapsele need mänguasjad meeldivad, kuid erilist vaimustust ei ole. Aga vahel ikka viskab klotsid-pliiatsid-potid-pannid nurka ja läheb koera kallistama (kui koera välja lülitan, siis lohistatakse see kurva näoga minu juurde, et ma selle uuesti tööle paneksin:P)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olemas nii kutsu, tünn, kui ka raamat eilsest:P väga meeldivad, nii lapsele, kui mulle:) laulud mul ammu peas ja laulan talle neid kui mänguasjadest eemal oleme ja laps hakkab alati naerma, äratundmis rõõm on suur:) heaks teevad just need lühikesed laulud/salmid mida saad kaasa joriseda:D olen uus emme ja ei ole muidu varnast võtta selliseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on FP laulukoer ja cd-mängija, mõlemad on lapse suured lemmikud. Nii kui neid mõne laulu kätte saab patsutades, siis hakkab ennast muusikale kohe kaasa õõtsutama ja \”tantsima\”. Kuulame niisama ka lastelauludega plaate ja laulan ise ka talle, aga millegipärast päris sama efekti kui mänguasjast tuleva muusikaga ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 07:48; 20.01 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele kingiti tünn 1-aastaseks sünnipäevaks ja talle lihtsalt väga meeldis see. Meeldis mulle ka. Vahvad eestikeelsete sõnadega laulud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust seda küpsisetünni saab tahaks ka oma pojale asukoht Tartus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole kumbki ja ei näe vajadust ka, oli/on palju paremaid asju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ega ma ei kahelnudki nende toreduses. mõtlen lihtsalt, miks need kõige populaarsemad on, sest mulle tundub, et toredaid asju on veelgi.
mis näiteks see asi halvem on:
http://www.4kids.ee/klotsidega-krokodill/
Lihtsalt ühe näitena

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 22:48; 20.01 11:05; 20.01 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei, ega ma ei kahelnudki nende toreduses. mõtlen lihtsalt, miks need kõige populaarsemad on, sest mulle tundub, et toredaid asju on veelgi.
mis näiteks see asi halvem on:
http://www.4kids.ee/klotsidega-krokodill/
Lihtsalt ühe näitena [/tsitaat]

Populaarsed mänguasjad on saadaval ka nn ketipoodides (Prismad, Selver jne), sellest ka suurem müüdavus ja tuntus. Hea kättesaadavusega kingituseks sobivad mänguasjad, paljud on ju need just kingiks saanud, mitte ise ostnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 07:48; 20.01 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud,et kes neid mänguasju \”maha\” teevad ,on kadedad.Või otsivad põhjusi,mitte ostmiseks.Nad kas ei raatsi või ei jõua neid osta.
Minu lapsel on see koer.Väga arendav.Laulab ja räägib selges eesti keeles.Mis seal salata,mul on 5 last ja ise ma seda tõesti osta ei jõuaks.Minu lapsele kinkis selle koera sugulane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisime pojale jõuluks käokella. See päris asjalik. Ainuke miinus (ja miks tootjad ise selle peale ei tulnud) on see, et seierid ei liigu nagu kellal, vaid on koos. Kui seierid oleks lahti, siis saaks tulevikus korralikult ka kella õpetada selle käokella abil.
Laulukoer on juba ammu ja see meeldib pojale ka. Õõtsutab ennast, kui see laulab ja minul jällegi on juba sõnad ka peas 😀
Küpsisetünni pole, see-eest on 2 teist klotsidega mänguasja, kuhu need erikujulised klotsid tuleb sisse panna erinevatest aukudest. Sellest hakkab poeg juba aru saama, et igast august igasugune klots sisse ei sobi.

FP mobiiltelefoni ärge ostke! Esiteks räägib seal mingi nõmeda häälega mees (või mehehäälega naine?) ja teiseks pole see üldse nii asjalik kui laulukoer või käokell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen aru saanud,et kes neid mänguasju \”maha\” teevad ,on kadedad.Või otsivad põhjusi,mitte ostmiseks.Nad kas ei raatsi või ei jõua neid osta.
Minu lapsel on see koer.Väga arendav.Laulab ja räägib selges eesti keeles.Mis seal salata,mul on 5 last ja ise ma seda tõesti osta ei jõuaks.Minu lapsele kinkis selle koera sugulane. [/tsitaat]

No halloo, jutt on just sellest, on palju samaväärselt häid (ka sama kallid) mänguasju, kuidas siis saab jutt olla sellest, et ei raatsi osta? Laulukoera ei raatsi, aga täpselt sama kalli krokodilli raatsime?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 22:48; 20.01 11:05; 20.01 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina arvan et see krokodill on väga vahva iseenesest aga kas ta on ka eesti keelne??? Isiklikult arvan et just see eesti keeles rääkimine on edu pant.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FP asjad on kvaliteetsed ja kuna nad räägivad eesti keeles, siis minu laps on õppinud nende abil nii numbreid kui laule. Sünnipäevaks saab laps käokella http://www.tipatapa.ee/detailid.php?2479

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus kas neid müüakse ka kuskil poes. olen näinud weebi poodides aga kaubanduskettides pole silma jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulukoera olen näinud Prismas näiteks, aga netipoest sain oma lapsele odavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Beebi ja mitmikud Miks need FP laulukoer ja küpsisetünn nii populaarsed on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.