Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks neid vaktsiiniteemasid ometi ühe teema alla ei koondata?!

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Miks neid vaktsiiniteemasid ometi ühe teema alla ei koondata?!

Mul on täiega kõrini, et iga teine teema siin on vaktsineerimise kohta: vaktsiinipassid, vaktsiinibussid, vaktiinivastasted, vaktsiinipooldajad, sundvaktsineerimine ja sandiks vaktsineerimine, esimene süst ja teine süst … Kas teil juba endal kõrini ei saa sest lõputust vaktsiiniteemast?! Ja kas tõesti kogu sellest pikast ajast ja pidevast infotulvast hoolimata on ikka veel inimesi, kes mitte midagi ei tea ja mitte millestki aru ei saa?! See info on praeguseks ajakirjanduses iga nurga alt läbi nämmutatud, kuidas teil ikka veel selle kohta nii palju küsimusi on?

+15
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 22:58; 14.08 12:44; 14.08 14:59; 15.08 16:51; 15.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis sa mõtlesid, et teeks ühe veel ????

+22
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka aru ei saa!!! Kõik ühte teemasse palun!

 

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aGa PeaVoOluMeeDiA

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate aru, et ka vaktsiini teemadel vaieldakse, arutatakse – mis saaks kui kõik need vaidlused kokku panna? Õige, vaidlus sureks. Seda sa tahadki? Ainult “miks mu kalla mind petab”-teemad tohivad eraldi olla? Paneks need ka kokku ikka. Ja kõik muud teemad ka. Jaa, panemegi kõik teemad ühte teemasse!!! Siis ei sega miski kedagi!!

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:47; 15.08 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks üldse teemasid kokku tõstetakse? Kellel see üdini loll mõte üldse tuli? Kasu pole sellest kellelegi, küll aga kahju.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate aru, et ka vaktsiini teemadel vaieldakse, arutatakse – mis saaks kui kõik need vaidlused kokku panna? Õige, vaidlus sureks. Seda sa tahadki? Ainult “miks mu kalla mind petab”-teemad tohivad eraldi olla? Paneks need ka kokku ikka. Ja kõik muud teemad ka. Jaa, panemegi kõik teemad ühte teemasse!!! Siis ei sega miski kedagi!!

mis saaks, mis saaks, sama, mis on juba saanud, kõikide algatatud teemade sisu on üks ja seesama, palju kordub, igas algatatud teemas on ikka ühtesid ja samu kommentaare. Minu aust on ka palju neid koroonateemasid, sõnastus ainult erinev, aga mis teha, kui selline on domineeriv ajaviide

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga loll idee on üldse see teemade kokku tõstmine.

Kas TA vaeseke peab kõik järjest läbi lugema?

Kardad, et mudijate/blogijate, ropendajate jms II eesti tegelaste rämpsteemad ei mahu ära või?

 

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:21; 15.08 23:49;
To report this post you need to login first.

Saate aru, et ka vaktsiini teemadel vaieldakse, arutatakse – mis saaks kui kõik need vaidlused kokku panna? Õige, vaidlus sureks. Seda sa tahadki? Ainult “miks mu kalla mind petab”-teemad tohivad eraldi olla? Paneks need ka kokku ikka. Ja kõik muud teemad ka. Jaa, panemegi kõik teemad ühte teemasse!!! Siis ei sega miski kedagi!!

Kuidas neid tohmakaid nii palju on, kel vaatamata kogu informatsioonile IKKA VEEL nii palju küsimusi on? No mida uut sellel teemal veel arutleda ja vaielda on?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 22:58; 14.08 12:44; 14.08 14:59; 15.08 16:51; 15.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest inimesed on lollid. Seepärast nad koguaeg uusi teemasid teevadki.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas neid tohmakaid nii palju on, kel vaatamata kogu informatsioonile IKKA VEEL nii palju küsimusi on?

sest viirus muteerub ja olukord muutub. selge see, et küsimusi tekib juurde, seejuures täiesti õigustatud küsimusi.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas neid tohmakaid nii palju on, kel vaatamata kogu informatsioonile IKKA VEEL nii palju küsimusi on?

sest viirus muteerub ja olukord muutub. selge see, et küsimusi tekib juurde, seejuures täiesti õigustatud küsimusi.

Jah, ja ajakirjanduses ju pidevalt jagatakse vastavalt olukorrale uut infot, miks peab iga mõttevälgatuse ja küsimusega kohe Perekooli teema tegema?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 22:58; 14.08 12:44; 14.08 14:59; 15.08 16:51; 15.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ja miks ja miks. Kuni on vastajaid, on arutelu aktiivne ja esilehel. Kui keegi ei vasta, siis teema kaobki ajalukku. Kui on esilehel, siis KEDAGI huvitab.

See teemade koondamine kellegi äranägemise järgi on ülinõme. Minu arvates võiks kõik blogijate teemad kokku tõsta – MIND ei huvita need teemad. Või poliitika. Jne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest inimesed on lollid. Seepärast nad koguaeg uusi teemasid teevadki.

täpsustan, rahvas on loll, inimene on tark ja see rahvas on EKRE valijad

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest inimesed on lollid. Seepärast nad koguaeg uusi teemasid teevadki.

Targad said oma info juba märtsis kätte ja rohkem küsimusi ei ole

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiega kõrini, et iga teine teema siin on vaktsineerimise kohta: vaktsiinipassid, vaktsiinibussid, vaktiinivastasted, vaktsiinipooldajad, sundvaktsineerimine ja sandiks vaktsineerimine, esimene süst ja teine süst … Kas teil juba endal kõrini ei saa sest lõputust vaktsiiniteemast?! Ja kas tõesti kogu sellest pikast ajast ja pidevast infotulvast hoolimata on ikka veel inimesi, kes mitte midagi ei tea ja mitte millestki aru ei saa?! See info on praeguseks ajakirjanduses iga nurga alt läbi nämmutatud, kuidas teil ikka veel selle kohta nii palju küsimusi on?

kas sa oled kohustatud kõiki teemasid lugema?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 21:25; 15.08 17:32;
To report this post you need to login first.

Mul on täiega kõrini, et iga teine teema siin on vaktsineerimise kohta: vaktsiinipassid, vaktsiinibussid, vaktiinivastasted, vaktsiinipooldajad, sundvaktsineerimine ja sandiks vaktsineerimine, esimene süst ja teine süst … Kas teil juba endal kõrini ei saa sest lõputust vaktsiiniteemast?! Ja kas tõesti kogu sellest pikast ajast ja pidevast infotulvast hoolimata on ikka veel inimesi, kes mitte midagi ei tea ja mitte millestki aru ei saa?! See info on praeguseks ajakirjanduses iga nurga alt läbi nämmutatud, kuidas teil ikka veel selle kohta nii palju küsimusi on?

kas sa oled kohustatud kõiki teemasid lugema?

Loomulikult ma ei loe kõiki teemasid, aga on ülinõme, kui esilehel on iga teine teema koroonast ja vaktsiinist.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 22:58; 14.08 12:44; 14.08 14:59; 15.08 16:51; 15.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiega kõrini, et iga teine teema siin on vaktsineerimise kohta: vaktsiinipassid, vaktsiinibussid, vaktiinivastasted, vaktsiinipooldajad, sundvaktsineerimine ja sandiks vaktsineerimine, esimene süst ja teine süst … Kas teil juba endal kõrini ei saa sest lõputust vaktsiiniteemast?! Ja kas tõesti kogu sellest pikast ajast ja pidevast infotulvast hoolimata on ikka veel inimesi, kes mitte midagi ei tea ja mitte millestki aru ei saa?! See info on praeguseks ajakirjanduses iga nurga alt läbi nämmutatud, kuidas teil ikka veel selle kohta nii palju küsimusi on?

kas sa oled kohustatud kõiki teemasid lugema?

Loomulikult ma ei loe kõiki teemasid, aga on ülinõme, kui esilehel on iga teine teema koroonast ja vaktsiinist.

kui need teemad püsivad esilehel, siis järelikult neid loetakse ja kommenteeritakse. inimeste huvid on erinevad. mis sinu arvates nõme, võib paljude jaoks olla huvitav. vastupidi kindlasti ka.

mina jätan need teemad südamerahuga vahele, mis mind ei huvita. soovitan sullegi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 21:25; 15.08 17:32;
To report this post you need to login first.

No vorpige neid teemasid siis edasi, tundub, et oma peaga enam midagi mõelda ei osata ja info leidmine adekvaatsetest allikatest käib üle jõu. Võitegi tegelikult selle hääbuva perefoorumi rahumeeli koroonafoorumiks ümber ristida, siis saate oma lemmikteema kallal lõputult nämmutada.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 22:58; 14.08 12:44; 14.08 14:59; 15.08 16:51; 15.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vorpige neid teemasid siis edasi, tundub, et oma peaga enam midagi mõelda ei osata ja info leidmine adekvaatsetest allikatest käib üle jõu. Võitegi tegelikult selle hääbuva perefoorumi rahumeeli koroonafoorumiks ümber ristida, siis saate oma lemmikteema kallal lõputult nämmutada.

Aga ega midagi, võta kaabu ja head teed. Mina ei kahetse küll ühegi vingatsi lahkumist.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:47; 15.08 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vorpige neid teemasid siis edasi, tundub, et oma peaga enam midagi mõelda ei osata ja info leidmine adekvaatsetest allikatest käib üle jõu. Võitegi tegelikult selle hääbuva perefoorumi rahumeeli koroonafoorumiks ümber ristida, siis saate oma lemmikteema kallal lõputult nämmutada.

Pead ennast maailma direktoriks või?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:21; 15.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks neid vaktsiiniteemasid ometi ühe teema alla ei koondata?!

Et sinusuguse funktsionaalset lugemisoskust treenida.

Pealkirju sa lugeda ei oska või ei viitsi, aga nüüd sunnitakse sind selleks vägisi.
Arenend pisut, hakkad ehk märkama ka pealkirjades sõna “vaktsiin”, väldid neid teemasid ja elu on taas lill…
KUI arened …

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas selle uuenduse käigus ei pidanud mitte eraldi alafoorum tulema koroona jaoks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tuligi uus alafoorum 🙂 Aitäh!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tuligi uus alafoorum ???? Aitäh!

Kuskohas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti hea, et koroonahuvilistele oma alafoorum tehti! Plats on kohe puhtam.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks neid vaktsiiniteemasid ometi ühe teema alla ei koondata?!