Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks neid vaktsineerituid nii palju sureb?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Miks neid vaktsineerituid nii palju sureb?

Postitas:
Kägu

Neid pimedaks jääjaid on kahjuks veel, aga kuna kõrvaltoimetest ei räägita, siis jääb see kõik rahavajuttude tasemele. Kahjuks.

Sotsiaalmeedias ringlevate juttude puhul sa ju isegi ei tea, kas tegu pole ühe ja sama juhtumiga, mida mitu ja mitu paanikas koduperenaist siis omakorda oma lehekülgedel uue jutuna välja paiskavad. Kui inimene teeb terviseametile avalduse, ei jäeta ühtegi tüsistust menetlemata, juhul kui patsient lubab ka perearstiga kontakti võtta. Kui perearst ei saa nähtust kinnitada, käsitletakse tüsistust pigem patsiendi vaimusünnitisena, sest olgem ausad, väga palju on meie seas inimesi, kellel on üsna vilets kriitikameel omaenese väidete osas. Vaadatakse haige seisundit ka enne vaktsineerimist. Paraku inimesed kipuvad väga meelevaldselt kõik oma hädad vaktsiini kaela ajama, kuna hetkel on vaktsiin hästi popp kurjajuur. See, et elu aeg ollakse suitsetanud vm moel soodustanud tervisehädade teket, unustatakse sujuvalt ära. Õnneks meditsiiniotsuseid püütakse mitte selle põhjal teha, mis on popp. See muuseas, et inimest maha rahustada püütakse ei tähenda, et tema tüsistus andmebaasi kirja ei lähe. Ja kui sarnaseid tüsistusi leidub maailmas veel, siis liigub see ametlkku tüsistusena juba tüsistuste nimekirja.

Lisaks, palun mõelge numbritele. Maailmas on nüüdseks vaktsineeritud u. 47% Maa rahvastikust. Seda on väga- väga palju. Arvestades, et vaktsineerimisvastane likkumine püüab leida iga tüsistusjuhtu üles, et oma kampaania vankri ette seda rakendada, siis sellise meeletu koguse vaktsineeritute kohta on ringlevate tüsistusjuttude arv ikka üsna väike.

Mis ei tähenda, et vaktsiin oleks täiesti ohutu, aga ta ei ole suurema riskitasemega, kui ükskõik milline igapäevane tegevus, a la liikluses osalemine, oht, et katusekivi pähe kukub, oht et metsas oks pähe kukub, oht, et ujudes krambi saad jne. Mis kõik on täiesti võimalikud ja päriselt juhtunud olukorrad.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paraku inimesed kipuvad väga meelevaldselt kõik oma hädad vaktsiini kaela ajama, kuna hetkel on vaktsiin hästi popp kurjajuur.

Mis siis tegema peaks? Kõik ebastandartsed asjad, mis peale meditsiinilist sekkumist juhtuvad, automaatselt välistame, et sellel mingit seost oli? On nii õiglasem?

No ei ole enam nagu see teadus ja meditsiin mis ta varem oli 🙂

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paraku inimesed kipuvad väga meelevaldselt kõik oma hädad vaktsiini kaela ajama, kuna hetkel on vaktsiin hästi popp kurjajuur.

Mis siis tegema peaks? Kõik ebastandartsed asjad, mis peale meditsiinilist sekkumist juhtuvad, automaatselt välistame, et sellel mingit seost oli? On nii õiglasem?

Tegelikult ei välista keegi automaatselt vaktsineerimist põhjusena, Aga arstlik komisjon on tunduvalt pädevam otsustama, mis sinu häda põhjustas. Ja vahel jääbki õhku mitu võimalikku põhjust ja ei saagi kindlalt kivisse raiuda, mis konkreetsel juhul viimase tõuke probleemi avaldumiseks andis. Inimesed tunnevad end jah turvalisemalt, kui on must ja valge: see põhjustas seda. Meditsiinis paraku väga sageli ei olegi sellist lihtsakoelist vastust võimalik anda, sest sümptomi avaldumise põhjustas erinevate faktorite komplekt. Muuseas tüsistuste andmebaasi saadetakse sümptom ka kahtluse korral.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See väide on küll puhas vale. Meditsiin ja teadus on ikka palju võimekam praegu, kui misiganes ajahetkel minevikus. See, mis tundub tänu sotsiaalmeedia üllitistele, ei ole tegelikult reaalsuse peegrlpilt. Samas ei ole teadus ja meditsiin ka kõikvõimas, paljud diagnoosimised käivad ikka veel välistamise ja katsetamise meetodil, sest paremat meetodit veel ei ole. Aga eks meditsiin ja teadus on üks neid asju, mis kunagi valmis ei saa.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See väide on küll puhas vale. Meditsiin ja teadus on ikka palju võimekam praegu, kui misiganes ajahetkel minevikus.

Meditsiin ja teadus on edasi arenenud selle poolest tõesti, et rohkem on avastatud, rohkem on leiutatud, rohkem on katsetatud – aga metoodika hakkab käest minema. Selle kõige juures ei tasu unustada, mis mõte on ettevaatusprintsiipidel ja riskimaandusel. Tark ei torma, nagu öeldud on.

Aga arstlik komisjon on tunduvalt pädevam otsustama, mis sinu häda põhjustas.

Kui teile nii sobib, jätke oma tüsistused ja terviseprobleemid arstide nuputada ja lahendada. Aga igal inimesel on samal ajal ka vabadus ise oma probleemi uurida ja lahata – kõiki detaile oma elust ja muredest me arstile edastada ei jõua (ja teinekord läheb endalgi meelest – sp peaks arsti juurde minnes ennem kirja panema kõik, muidu vestluse käigus läheb meelest). Arstid teavad, mis on tüüpilised probleemid ja kirjutavad selle vastu välja tüüpilised rohud.

Kui inimene ikkagi tunneb, et tal ei ole see probleem, millest arst räägib, või kui temale väljakirjutatud ravim teeb asja hullemaks – oleks ikkagi mõistlik edasi uurida, mitte kuni kõngemiseni vale raviga jätkata.

Arsti asi on sulle pakkuda variante ja selgitada, mis kasu on mingist ravist ja mis on kaasnevad võimalikud kahjud – kui probleem on juba piisavalt tõsine, siis tavaliselt need kasud kaaluvad kahju üle – elad meditsiinist saadud tüsistustega, sest need on vähem tüütud, kui nt südameattaki suremine. Kohustust selle raviga nõustuda sul pole kunagi olnud – aga enamasti, kui inimene juba arsti juurde murega roninud on, siis haarab ta igast õlekõrrest.

Mulle on kroonilise põletiku vastu antibiotse välja kirjutatud – mis ei parandanud probleeme ja hävitas ka mu mikrobioomi. Selle taastamine täiesti omadest vahenditest võttis aastaid.
Mul on adenoidid ära lõigatud, kuigi seda kõike polnud tegelikult vaja. Mind ei informeeritud raseduspillide psühholoogilistest ega fpsioloogilistest kõrvalmõjudest ega nõustatud, vaid kui probleeme tuli, kirjutati lihtsalt veel ravimeid peale (mis ei aitand mitte midagi).

Pean arste professionaalideks, kellel on palju vahendeid, millega mind aidata, kui tekib vastavaid probleeme – aga see ei tähenda veel seda, et nad eksida ei saa, see ei tähenda, et nad oma sekkumisega asjatut kahju tekitada ei saa. Ja see ei tähenda, et ma ise oma tervise, anatoomia, bioloogia, meditsiini jne vastu huvi ei võiks tunda, et siis seda endal ka vastavalt rakendada. Teistele seda peale ei suru, tänks – ära mulle oma filosoofiat ka siis suru.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene teeb terviseametile avalduse, ei jäeta ühtegi tüsistust menetlemata, juhul kui patsient lubab ka perearstiga kontakti võtta.

Ei usu, et väga palju oleks nii teadlikke ja entusiastlikke kodanikke, kes ise avaldust tegema tõttavad. Pöörduvad ikka perearsti poole ja sealt saavad teada: oi, ei, vaktsiinist see küll ei ole!!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene teeb terviseametile avalduse, ei jäeta ühtegi tüsistust menetlemata, juhul kui patsient lubab ka perearstiga kontakti võtta.

Ei usu, et väga palju oleks nii teadlikke ja entusiastlikke kodanikke, kes ise avaldust tegema tõttavad. Pöörduvad ikka perearsti poole ja sealt saavad teada: oi, ei, vaktsiinist see küll ei ole!!

Sa arvad, et inimene, kes ei saa hakkama ise Ravimiametile teatise tegemisega, on suuteline samas ise oma haiguslugu pädevalt uurima ning õigeid järeldusi tegema Google’i abiga, paremini kui arst?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa arvad, et inimene, kes ei saa hakkama ise Ravimiametile teatise tegemisega, on suuteline samas ise oma haiguslugu pädevalt uurima ning õigeid järeldusi tegema Google’i abiga, paremini kui arst?

Miks sa arad, et nende inimeste huvid ja võimekused kuidagi kattuvad?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Automaatselt välistama ei pea. Samas ei saa ka automaatselt öelda, et kõik peale vaktsineerimist tekkinud tervisehädad on just vaktsineerimise süü. Tervisehädad, ka kummalised on alati mingi tõenäosusega mööda inimesi käinud. Ning nüüd, kus meil üle poolte inimeste on vaktsineeritud, käivad samad tervisehädad neid samasid inimesi mööda edasi.

Ma ise olen ses osas hea  näide. Mina sain oma vaktsiinid mais ja juunis kätte. Ja mul on organismis mingi imelik põletik, mille põhjust arstid ei suuda leida. Vaktsiinivastased tahaksid selle nüüd vaktsiinide süüks panna? Kahju küll, pean teid kurvastama, see põletik avastati mul juba märtsis, kui mul täiesti ootamatult näonärvihalvatus tekkis.. Ning märtsist alates on mind uuritud, pole põhjuseni jõutud. Vaktsineerimine ei muutnud seda ei paremaks ega halvemaks. Aga.. kui oleks ajastus olnud paar kuud hilisem sel halvatusel või paar kuud varasem vaktsineerimisel, siis võibolla usuksin minagi, et see oli vaktsiini süü?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain oma vaktsiinid mais ja juunis kätte. Ja mul on organismis mingi imelik põletik, mille põhjust arstid ei suuda leida.

Kaasuvaid haiguseid tuleks võtta arvesse nii vaktsineerimisel kui haiguse põdemisel – kui sama puuga võtta, kes sai vaktsiinist kahjustuse ja kes suri “viirusesse”, võib leida vast enamikelt inimestelt, et nende organism oli varajasemalt juba piisavalt nõrgestatud seisundis selleks, et viirus või nihu läinud süst nagu rekka lajatab.

Ainuke vahe on nüüd selles, et mõningad kõrvalnähud, mis on tekkinud vaktsiinist – ei teki sama mehhaanikaga, kuidas need tekivad nt viirusest. Vereklombid tekivad viirusega ühel põhjusel, nihu läinud süstiga teisel põhjusel – ja viimaseks ei pea sul midagi varajasemalt viga olema. Kui süstis sisalduvad nanoosakesed, mis peavad sisenema su lihase rakku, kus siis algab “vaktsiini” ogavalgu tootmine, mingil määral vereringesse hoopis satub (haruldane, aga juhtub – ja saaks kontrollida ja õnnetust ära hoida süstla aspireerimisega enne sisse süstimist – ma ei tea, kas meil kõik seda ka teevad), võib see osake jõuda ka südame lihasesse, kus hakkab siis see sama ogavalgu tootmine – ning kahjuks siis su keha hakkab su enda süda ründama. Viiruse puhul jõuab asi selleni hoopis teistmoodi (ma ei viitsi kuulata enam seda juttu, et kui vaktsiin mõjus halvasti, mõjuks viirus veel halvemini, see on loll müüt).

Ja kui inimesel pole enne meditsiinilist sekkumist midagi häda olnud, pole uuringutel käinud, kõik on nagu muuseas, ja midagi hakkab teistmoodi minema alles peale meditsiinilist sekkumist – ehk ainukest muutujat, mida oled oma elus lähiajal muutunud – no siis on ikka alust küll arvata, et sellel oli vaktsineerimisega midagi pistmist.

Et kõrvalnähte nagu üldse tunnistada ei taheta ja selline kampaania nende vastu käib – ega see ei meelita inimesi vaktsineerima. Hirm, lihtsakoelisemalt välja joonistades oleks siis umbes midagi sellist: saad süsti, saad viga ja siis tembeldatakse hulluks kah veel 🙂

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mul on organismis mingi imelik põletik, mille põhjust arstid ei suuda leida.

PS. Mul oli ka müstiline põletik, otsisin abi ja hakkama ei saadud. Omapead lahendasin selle, kui igasuguse jama söömise/joomise lõpetasin (vältima peaks rafineeritud suhkruid, margariine ja seemneõlisid või seemneõlidega valmistatud toite – st kasutad ainult oliiviõli ja võid) ja poolpaastuma hakkasin (ei söö enne 12 ja ei söö peale 18-20). Sedasi annad kehale puhkust ja saab mõningad asjad ise ära koristada. Kusjuures viljatusprobleem “lahenes” juhuslikult peale ühte pikemat paastu (pidasin vastu 3 päeva, sain keto flu, väga kole oli. Kunagi peale rasedust ja imetamist proovin uuesti).

Arstid sellest miskipärast üldse ei räägi. Ja see ei pruugi olla lahendus sulle ega lahenda mingeid ravimeid, mida arstid välja saavad kirjutada, aga niisama mainin – selle järgiproovimine ei maksa sulle midagi, haiget teha ei saa (ei tea, miks paastumist pahatahtlikult nimetatakse näljutamiseks – no ei ole, kui söögikorrad viisakat toitu sööd) – ja on võimalik, et ehk isegi leevendab probleemi.

Loodan, et saad müsteeriumi lahendatud ja terveks. Kõike head.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mul on organismis mingi imelik põletik, mille põhjust arstid ei suuda leida.

(pidasin vastu 3 päeva, sain keto flu, väga kole oli. Kunagi peale rasedust ja imetamist proovin uuesti).

Kui hakkad uuesti proovima, siis joo vähemalt alguses palju puljongit, see aitab keto flud vältida ja kehal veidi leebemalt ketoosi jõuda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Krt, puljongit jooks praegugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui inimesel pole enne meditsiinilist sekkumist midagi häda olnud, pole uuringutel käinud, kõik on nagu muuseas, ja midagi hakkab teistmoodi minema alles peale meditsiinilist sekkumist – ehk ainukest muutujat, mida oled oma elus lähiajal muutunud – no siis on ikka alust küll arvata, et sellel oli vaktsineerimisega midagi pistmist.

Nojah, seda ma ju räägingi, et sa ei saa eeldada, et sellisel inimesel ei või ilma vaktsiinita ühel hetkel tervisehäda tekkida. Minul ka ei olnud enne seda ootamatut halvatust ühtegi teadaolevat tervisehäda. Nii et kui see oleks paar kuud hiljem välja löönud või ma oleks vaktsiini paar kuud varem saanud, oleksid sina ja ma ise ka seda vaktsiini süüks pidanud. Aga näed lõi ka ilma vaktsiinita täitesti tervel inimesel ootamatult välja. Ehk sa ei saa kõiki vaktsiinijärgselt väljalöönud tervisehädasid automaatselt  vaktsiini süüks panna. Võib olla ka juhus. Nii nagu mul on juhus see, et see just enne vatksiini välja lõi, mitte pärast.

Omapead lahendasin selle, kui igasuguse jama söömise/joomise lõpetasin (vältima peaks rafineeritud suhkruid, margariine ja seemneõlisid või seemneõlidega valmistatud toite – st kasutad ainult oliiviõli ja võid) ja poolpaastuma hakkasin (ei söö enne 12 ja ei söö peale 18-20). Sedasi annad kehale puhkust ja saab mõningad asjad ise ära koristada.

No ma tegelikult peaaegu järgingi neid su nõuandeid juba. Suhkrut ei söö, margariine ka mitte. Õli peale ei ole siiani mõelnud. Ja noh päris poolpaastu ei pea, aga mingi 17.00-09.00 ma ei söö, nii et peaaegu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma tegelikult peaaegu järgingi neid su nõuandeid juba. Suhkrut ei söö, margariine ka mitte. Õli peale ei ole siiani mõelnud. Ja noh päris poolpaastu ei pea, aga mingi 17.00-09.00 ma ei söö, nii et peaaegu.

See on väga väga hea juba, loodan, et saad korda selle.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks neid vaktsineerituid nii palju sureb?