Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks nii palju vaktsineerituid haiglas?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Teema: Miks nii palju vaktsineerituid haiglas?

Postitas:
Kägu

Miks nii palju vaktsineerituid haiglas on? Midagi on mäda selles “pandeemias”

+8
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbimurde nakkused, mitte midagi uut.

Kodust ravi ei pakuta, saa süst ja jätka nagu tavaliselt, oma muid immun ja vererõhuprobleeme võid ignoreerida – satuvadki rohkem haiglasse ka.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

+21
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

Täielik hülgemöla. Vanuritele just soovitati seda vaktsiini, et kergemalt põdeda ja tulemus on see, et ikka nad on haiglas.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

Täna oli neid juba pooleks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

Ma põdesin koroonat aasta tagasi. Pean sind kurvastama, aga sellega kaasnes mul üks päev palavik ja kerge nohu. See oli ka kõik. Gripid on ikka märksa hullemad olnud.

Mind täitsa huvitab, et mis põhjusel need vaktsiinijumalad seda “varsti olete voolikute all” hirmujuttu ajavad?

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

Ma põdesin koroonat aasta tagasi. Pean sind kurvastama, aga sellega kaasnes mul üks päev palavik ja kerge nohu. See oli ka kõik. Gripid on ikka märksa hullemad olnud.

Mind täitsa huvitab, et mis põhjusel need vaktsiinijumalad seda “varsti olete voolikute all” hirmujuttu ajavad?

Sel põhjusel, et nad imevad endale hommikust õhtuni neid delfi ja postimehe hirmulugusid sisse, kuidas kohe-kohe varisevad isegi haiglahooned kokku, töötajatest rääkimata…
Sule kergitas pisut loori, mis tegelikult toimub – haiglatöötajad ei nõustu covidi patsientidega tegelema ja eelistavad oma osakondades edasi passida. Arusaadav, kui oled aastaid kusagil mugavalt sussi sahistanud, siis ei taha mingit ärevat elumuutust.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsineerimata oleks nad lihtsalt varsti ka surnukuuris. Ja mis mõttes neid niiväga palju on? Vanurite hulgas on kolmandik, see on ka loogiline, neil ei aitagi vaktsiin niisama hästi kui noorematel, aga alla 60 on vaktsineerituid 1 iga 10 vaktsineerimata haige kohta.

Surnukuuris? Mul on mitukümmend sõbra-tuttavat koroonat põdend, ükski neist pole surnukuuri sattunud. Tavaliselt kodus ravinud. Soovitan sul Delfi kinni panna ja õue jalutama minna. Päris masendav vaadata, millise hirmupilve all inimene peab elama.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma põdesin koroonat aasta tagasi. Pean sind kurvastama, aga sellega kaasnes mul üks päev palavik ja kerge nohu. See oli ka kõik. Gripid on ikka märksa hullemad olnud.

Mind täitsa huvitab, et mis põhjusel need vaktsiinijumalad seda “varsti olete voolikute all” hirmujuttu ajavad?

Ma põdesin samamoodi, isegi kergemalt, sest mul polnud palavikkugi, oli vaid peavalu ja köha. Mitu sõpra põdesid samamoodi kergelt. Ja siis on mul üks hea tuttav, kes esimest korda põdes kergelt, voib vabalt olla, et mõtles samamoodi, et lihtsam kui gripp ja milleks need hirmujutud voolikutest… teist korda põdedes oli mitu nädalat haiglas ja osa sellest ajast suht mineku äärel. Neljakümnendates naine, terve ja positiivne inimene, üsna looduseusku, kindlasti mitte pimesi misiganes ravimite sissesööja. Jube kogemus.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna oli neid juba pooleks.

Ahah. Ja üleeile (tegelikult pole õrna aimu, mis päev see oli, aga mingi päev oli) oli 6 vaktsineerimata ning 0 vaktsineeritut. Kust sulle tuli mõte, et ühe päeva infol mingi tähendus on? Võta uudised ette, korja välja järjest kõigi päevade kohta suhe ja pane (ausalt) siia. Ma ennustan: suhe on umbes 5:1, iga 5 vaktsineerimata inimese kohta sureb 1 vaktsineeritu.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnukuuris? Mul on mitukümmend sõbra-tuttavat koroonat põdend, ükski neist pole surnukuuri sattunud. Tavaliselt kodus ravinud. Soovitan sul Delfi kinni panna ja õue jalutama minna. Päris masendav vaadata, millise hirmupilve all inimene peab elama

Äge. Teema on haiglasse sattumisest ja siis tuleb kägu ja seletab laia suuga, kuidas ma olen loll ja tema tuttavad on kõik kodus end ravinud 😀

Arusaadav, kui oled aastaid kusagil mugavalt sussi sahistanud, siis ei taha mingit ärevat elumuutust.

Püha taevas, milline idioot. Vaata ette, et sa ise haiglasse ei satu nende “mugavate” tüüpide meelevalda.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest vanurid said oma süstid jan-märts ja kuus kuud on möödas. Kui hooldekodude töötajad ja sugulased ei usu koroonat ja viiruse neile tassivad, on kas haigla või surm. Üldiselt on surnud vaktsineerimata.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik hülgemöla. Vanuritele just soovitati seda vaktsiini, et kergemalt põdeda ja tulemus on see, et ikka nad on haiglas.

Mis sul matemaatika koolis oli? Üle 3 ilmselt ei tulnud? Seletan pulkade abil. Üle 70-aastaste vaktsineeritus on kuskil 80% juures. Seega kui ma võtan 10 pulka, siis neist 8 tähistavad vaktsineeritud inimesi. Panen need pulgad lauale. Kui nüüd samamoodi tähistada pulkadega haiglas olijad, siis samas vanuseklassis on vaktsineerituid kolmandik ehk siis kolm pulka kümnest tähistab vaktsineerituid ning 7 pulka vaktsineerimata inimesi.  Kui nüüd neid kahte pulgahunnikut vaatad, siis näed kohe, et vaktsineerimata inimeste jaotus ei ole ühesugune. Haiglasolijate hulgas on vähem vaktsineerituid kui üldises populatsioonis. Mida see tähendab? Õige, mingi tegur hoiab neid haiglast eemal. Huvitav, mis tegur see küll olla võiks? Jumal? Bill Gates? Ivermektiin? Ei, vaktsiin. Kui vaktsiin ei toimiks, peaks ka haiglasolijate hulgas 80% vaktsineerituid olema ehk 8 pulka. Kuid ei ole, on 3 pulka, 2 korda vähem.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest vanurid said oma süstid jan-märts ja kuus kuud on möödas. Kui hooldekodude töötajad ja sugulased ei usu koroonat ja viiruse neile tassivad, on kas haigla või surm. Üldiselt on surnud vaktsineerimata.

Üldiselt on nad s*taks vanad ka.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest vanurid said oma süstid jan-märts ja kuus kuud on möödas. Kui hooldekodude töötajad ja sugulased ei usu koroonat ja viiruse neile tassivad, on kas haigla või surm. Üldiselt on surnud vaktsineerimata.

Äkki nad usuvad nende koroonapasse, mis kehtivad ju AASTA ja HOIAVAD ÄRA raske haigestumise ning vähendavad KORDADES levikut?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik hülgemöla. Vanuritele just soovitati seda vaktsiini, et kergemalt põdeda ja tulemus on see, et ikka nad on haiglas.

Mis sul matemaatika koolis oli? Üle 3 ilmselt ei tulnud? Seletan pulkade abil. Üle 70-aastaste vaktsineeritus on kuskil 80% juures. Seega kui ma võtan 10 pulka, siis neist 8 tähistavad vaktsineeritud inimesi. Panen need pulgad lauale. Kui nüüd samamoodi tähistada pulkadega haiglas olijad, siis samas vanuseklassis on vaktsineerituid kolmandik ehk siis kolm pulka kümnest tähistab vaktsineerituid ning 7 pulka vaktsineerimata inimesi. Kui nüüd neid kahte pulgahunnikut vaatad, siis näed kohe, et vaktsineerimata inimeste jaotus ei ole ühesugune. Haiglasolijate hulgas on vähem vaktsineerituid kui üldises populatsioonis. Mida see tähendab? Õige, mingi tegur hoiab neid haiglast eemal. Huvitav, mis tegur see küll olla võiks? Jumal? Bill Gates? Ivermektiin? Ei, vaktsiin.

Äkki see tegur on “kaasuvate haiguste puudumine”, mistõttu ei vaja inimene haiglaravi, vahet pole kas ta siis lisaks annab positiivse testi ka või mitte?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see tegur on “kaasuvate haiguste puudumine”, mistõttu ei vaja inimene haiglaravi, vahet pole kas ta siis lisaks annab positiivse testi ka või mitte?

Eee. Selgita oma mõtet. Et vaktsineeritutel on vähem kaasuvaid haigusi kui vaktsineerimata inimestel ning seepärast nad ei satu haiglasse? 🙂 Miks see nii peaks olema, anna mõni vihje?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii palju antivaxxerite poolt loodud lolle teemasid?

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii palju antivaxxerite poolt loodud lolle teemasid?

Et sa küsida saaks.

Kui palju on antivaxxereid?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii palju antivaxxerite poolt loodud lolle teemasid?

Ma pole antivaxer, ma olen saanud lapsena vajalikud süstid, aga läbipõetuna ei soovi ennast vaktsineerida. Miks selline haige survestamine?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii palju antivaxxerite poolt loodud lolle teemasid?

Ma pole antivaxer, ma olen saanud lapsena vajalikud süstid, aga läbipõetuna ei soovi ennast vaktsineerida. Miks selline haige survestamine?

Anna neile natuke puhkust, vaesekesed kannatavad massipsühhoosi käes.

Siin ka viide, muidu on ju argument kehtetu 🙂
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7913136/

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma ei imestaks, kui vaktsineerimata inimeste seas on rohkem vanu alkohoolikuid.

Ärge nüüd valesti aru saa kohe, ei ole nii, et kui vaktsineerimata, siis ka alkohoolik. Kõik roosid on lilled, kõik lilled ei ole roosid.

Alkohoolikutel on selle haigusega kaasas käivad haigused üsna populaarsed + neid ei huvita mingi vaktsiin, väldivad arsti kui tuld jne. Teine teema vanurite seas – kuna just nemad on selle haiglapaanika taga hetkel – kui paljud on neist tegelikult üksikud inimesed?

Ma olin üldse üllatunud, et meil vanadekodusi ja hooldekodusid on. Samas, kuulates, kuidas mu töökaaslane räntib, et EI taha lapsega koju jälle jääda – siis miks imestada. Inimestel pole pere jaoks enam aega ja mahti – väga kurb.

Ma muidugi ei tea, mis demograafilise taustaga inimesed sinna haiglasse tihedamini satuvad. Kas pigem need üksikud ja hüljatud, või pere-armastavad inimesed. Viimaste seas on kindlasti ka vaktsineerimist rohkem – nagu ma ka oma ämmale ütlesin, kui vaktsineerima minekut kartis, või vanaema (vaktsineeritud) koroonat endiselt kardab – kui midagi juhtubki, siis meie sind küll hätta ei jäta. Kui kodus on tugi ikkagi olemas…

Meil on suguvõsas vaktsineerimine olnud täiesti vabatahtlik ja siiani ei ole keegi kellelegi nende valikuid ette heitnud – ja sedasi on õige ka.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kassuvate haigustega inimesed kellel tekib vilets immuunvastus vaktsiinile ja seetõttu ka koroonale. Tõenäosus, et ilma vaktsiinita oleksid nad intentsiivravi palatis on suur.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kassuvate haigustega inimesed kellel tekib vilets immuunvastus vaktsiinile ja seetõttu ka koroonale. Tõenäosus, et ilma vaktsiinita oleksid nad intentsiivravi palatis on suur.

Just nimelt! Seetõttu tulekski tegeleda riskirühma vaktsineerimise, mitte tervete inimeste jal laste survestamisega.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nimelt! Seetõttu tulekski tegeleda riskirühma vaktsineerimise, mitte tervete inimeste jal laste survestamisega.

Aaagh… Kuidas sa aru ei saa, et ainult kaasuvate haigustega inimeste vaktsineerimisest ei piisa ju, nagu näed on neid haiglas ikka väga palju. Piisab sellest kui terved inimesed end vaktsineerivad ja veeelgi madaldavad seda tõenäosust, et haigus kaasuva haigusega inimeseni jõuab. Nulli seda tõenäosust vaktsineerimine ei vii, aga viib piisavalt madalale, et meditsiinisüsteem koormusega toime tuleks. Tuleb ära unustada naiivne arvamus, et nii tihedalt rahvastatud planeedil on võimalik teha otsuseid ilma, et see otsus teisi inimesi mõjutaks.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nimelt! Seetõttu tulekski tegeleda riskirühma vaktsineerimise, mitte tervete inimeste jal laste survestamisega.

Aaagh… Kuidas sa aru ei saa, et ainult kaasuvate haigustega inimeste vaktsineerimisest ei piisa ju, nagu näed on neid haiglas ikka väga palju. Piisab sellest kui terved inimesed end vaktsineerivad ja veeelgi madaldavad seda tõenäosust, et haigus kaasuva haigusega inimeseni jõuab. Nulli seda tõenäosust vaktsineerimine ei vii, aga viib piisavalt madalale, et meditsiinisüsteem koormusega toime tuleks. Tuleb ära unustada naiivne arvamus, et nii tihedalt rahvastatud planeedil on võimalik teha otsuseid ilma, et see otsus teisi inimesi mõjutaks.

Aagh.. See on juba ammu selge, et vaktsineeritud kannavad täpselt samamoodi viirust.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aagh.. See on juba ammu selge, et vaktsineeritud kannavad täpselt samamoodi viirust.

Ei kanna täpselt samamoodi. Nakatuvad vähemalt kaks korda vähematel juhtudel ning kannavad viirust lühemat aega kui vaktsineerimata inimesed. Ja ära hakka nüüd seda viiruskoormuse juttu rääkima, süvene, mis ma kirjutasin.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Intensiivis 5% vaktsineeritud. Kõige suurem häda on intensiivi kohtadega.</p>

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on kassuvate haigustega inimesed kellel tekib vilets immuunvastus vaktsiinile ja seetõttu ka koroonale. Tõenäosus, et ilma vaktsiinita oleksid nad intentsiivravi palatis on suur.

Just nimelt! Seetõttu tulekski tegeleda riskirühma vaktsineerimise, mitte tervete inimeste jal laste survestamisega.

Nagu lasteaialapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aagh.. See on juba ammu selge, et vaktsineeritud kannavad täpselt samamoodi viirust.

Ei kanna täpselt samamoodi. Nakatuvad vähemalt kaks korda vähematel juhtudel ning kannavad viirust lühemat aega kui vaktsineerimata inimesed. Ja ära hakka nüüd seda viiruskoormuse juttu rääkima, süvene, mis ma kirjutasin.

Täiesti arusaamatu, miks seda solidaarsusest vaktsineerimise juttu räägitakse ainult Covid viiruse vastu vaktsineerimise kontekstis? Miks me endast nõrgemate pärast ennast kõik gripi vastu ei vaktsineeri? Jah, haiglate koormus on väiksem, aga kas iga kaaskodaniku elu siis ei maksa mitte midagi?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Miks nii palju vaktsineerituid haiglas?