Esileht Pereelu ja suhted Miks nii veider mulle on?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Miks nii veider mulle on?

Postitas:

Mees külma südamega soovis vaba õhtut üksinda veeta (soovib hiljem magama minna ja arvutis ehk teha omi asju).  Kuna on erinev soov erinevatel aegadel magama minna ja on lahtine köök-tuba,siis magamistuba polegi. Tean et midagi petmisi jne ei teeks. Aga minule tundus see kui külm dušš.

+2
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 09:45; 23.01 09:53; 23.01 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka väga halb, kui erineva üksindusvajadusega inimesed kokku on saanud. Meie mehega tegutseme enamuse õhtutest omaette ega kirjuta teisele ette, millal magama tulla. Ma mitte iial ei oleks nõus elama suhtes, kus kunagi midagi omaette ei saa teha ja peab kaaslase soovide järgi magamisaja valima nagu lasteaias kus ema ütles, millal magamise aeg on,

+41
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem on meil kitsas elamine ka..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 09:45; 23.01 09:53; 23.01 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kööktoas toimub ka magamine siis võib see tõesti keeruline olla. Aga minu jaoks on elementaarne, et mõnel õhtul nädalas on mul “oma aeg”, mil olen üksi, vaatan telekast meeldivat filmi või istun arvutis. Saan seda kõike teha ka koos mehega aga üksi olek aitab mul oma “tassi täita”, tööpäeva pinged maha laadida ja energiat taastada.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kööktoas toimub ka magamine siis võib see tõesti keeruline olla. Aga minu jaoks on elementaarne, et mõnel õhtul nädalas on mul “oma aeg”, mil olen üksi, vaatan telekast meeldivat filmi või istun arvutis. Saan seda kõike teha ka koos mehega aga üksi olek aitab mul oma “tassi täita”, tööpäeva pinged maha laadida ja energiat taastada.

Kus see mees siis on?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 09:45; 23.01 09:53; 23.01 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kööktuba, siis tuleb arvestada nii ülevalolijal magajaga kui magajal ülevalolijaga.  Survestada ei saa keegi.  Kui on uni lähed magama ja see kes üleval on liigub nii vaikselt kui saab ja suudab (kasutab näiteks kõrvaklappe). Tahad pikaajalist suhet, õpi arvestama teise elurütmiga ja hindama ja väärustama enda oma. Kui on väärt inimene, siis erinev elurütm ei peaks ju ometi mingi probleem olema. Aga kui on probleem, tasub mõelda tõsiselt üksi elamise peale. KEegi ei pea sinu tahtmiste järgi elama, nagu ka sina ei pea kellegi tahtmise järgi elama.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kolivad inimesed liiga kiiresti kokku elama. Siis tekib ka tüdimus väga kiiresti.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:36; 23.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega kööktoas ei saagi kellegi teisega koos normaalselt elada.

Mu meelest on see elementaarne, et mõnikord läheb üks varem magama, teine on kauem üleval, üks tahab midagi kodus natuke omaette teha jne.

Nii et ma soovitaks leida suurem elamine, kus on vähemalt magamistuba eraldi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooselu alguses elasime minu vanemate juures tagatoas  ja suutsime ka elu nii korraldada, et kumbi sai piisavalt ise otsustada, millal magama minna. Kui mees soovis varem magama minna, siis sättisin valguse nii, et teda ei häiriks ja lugesin.   Või vedelesin vannis. Tundub, et TA sooviks elada stiilis, et nüüd tuled kustu ja kõik magama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks endale ka muretseda mõne hobi või tegevuse, mida omaette teha – siis saab paremini aru ka teise inimese vajadusest omaette olla ja tegutseda. Kaks täiskasvanud inimest ei pea kogu aeg käest kinni käima, ninapidi koos istuma ja kõike ühel ja samal ajal tegema. V.a kui neile mõlemale nii meeldib. Rohkem iseseisvust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees käskis sul kodust ära minna tema vabaks ühtuks või läks ise minema?

Kööktuba annab ka nii sättida, et kuskil nurgas on mingi eraldi kohake, kus vajadusel saab üks arvutiga tööd teha/filme vaadata/lugeda  kui teine magab. Tudengid on sajandeid nii elanud ja hakkama saanud. Mõni õhtu omaette oma asjadega tegeleda on täiesti normaalne soov.

Aga teema on muidugi õigesti sõnastatud. Sa peadki iseendalt küsima, miks see sulle veider tundub. Mida sa kardad? Mida sa suhtelt eeldad? Mida sa mehelt eeldad? Äkki sa hoopis surud enda tahet mehele peale ja teine tunneb, et õhku jääb väheks.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ainus, kes ei saa aru ei teema pealkirjast ega teema sisust.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ainus, kes ei saa aru ei teema pealkirjast ega teema sisust.

Ei, sa ei ole ainus. :)) Tundub nagu oleks teemaalgataja võtnud kõik sõnad, loksutanud neid suures nõus, põrandale välja valanud ja siis juhuslikus järjekorras paberile kleepinud.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:36; 23.01 13:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga minule tundus see kui külm dušš.

Dušš muidugi, kui sa juba teisel tutvuse päeval oma hambaharja ja käterätiku mehe poole sisse kolisid.
Et tegelikult ikka asjad nii ei käi, et kohe kolitakse kokku.

Aga võta “oma dušš siis ära” ja koli välja, mis sul muud ikka üle jääb.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingid pubekad kooselu alustama hakanud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ainus, kes ei saa aru ei teema pealkirjast ega teema sisust.

Noorik üritas meest tuhvlialuseks sundida. Mees saatis pikalt, sest üür tahab maksmist ja ilmselt arvutiga ta elatist teenib. Noorik aga seda matsu välja ei jaga. Temal kasvab raha puu otsas.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu siis sina magama pead minema, kui te olete kööktoas? Ja kas tema peab alati siis koos sinuga (varem) magama minema kui sooviks?

Ja kui kööktoas oletegi pidevalt ninapidi koos, siis ausalt öeldes igaüks tahaks natukenegi omaette olemise aega.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on lahtine köök-tuba,siis magamistuba polegi. Tean et midagi petmisi jne ei teeks.

See on isegi suur usaldus! Samal ajal mehega samas kööktoas viibides on TA veendunud, et mees “petmisi ei teeks”. Muidugi osa kägusid soovitaksid siiski kontrollida. Järsku ikka nihverdab mõne tibu seinakappi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd paar päeva olen nuputanud, mida see kõik tähendab ja ainus loogiline lähenemine on, et tegelased ei elagi koos, lihtsalt meespoolel oli vaba õhtu tulemas, naispool tahtis midagi koos (meespoole korteris vist) teha ja meespool ütles, et ta seekord olek meelsamini üksi kodus ja ei lõbustaks sõbrannat. Kurb, et ta seda kuidagi üldse seletama või põhjenama pidi ja sellest ei piisanud, et oleks öelnud, et tahab natuke oma aega ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua siis juba koos oldud on? Erinevad suhtevajadused ehk…, mille ehk said alles nüüd teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks nii veider mulle on?