Esileht Pereelu ja suhted Miks olla ametlikult abielus

Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )

Teema: Miks olla ametlikult abielus

Postitas:
Kägu

Kui mu asotsiaalist isa hakkas haiglate vahel käima, üritas politsei pidevalt tema eest hoolitsemist mu ema kaela lükata. Mis sest, et me teda 20 a polnud näinud-kuulnud, rääkimata alimentide maksmisest. Viimase asjana sai siis öeldud, et nad polnud kunagi abielus, ja jätku meid rahule.

Politsei????

See teema on ikka tervikuna eriline uhhuutajate teema. Multimiljonärid Perekoolis kaklemas ja üksteist üle trumpamas. Naera puruks.

Aga sina võimendad üle.

Kui politsei tänavalt asotsiaali üles korjab, siis ta kindlasti püüab teda esimese asjana perekonna juurde sokutada.

Mingid paarisaja tuhande eest vara omavad inimesed ei ole multimiljonäris.

Inimesed kirjutavad kommentaare lühidalt. Keegi ei hakka sulle siin oma bilanssi esitlema. Kui inimene tunneb, et ta saab iseseisvalt hakkama ja ei vaja surmani kõrvaliste isikute materiaalseid varasid, siis seda väljendades ei pea ta ennast miljonäriks. Saa üle.

Seda räägi oma vanaemale. Või kassile. Või vanaema kassile.

Aga adjöö! Sain vähemalt kõhutäie naerda.

Nüüd edasi PK imedemaa teemade avastamise teel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on ikka tervikuna eriline uhhuutajate teema. Multimiljonärid Perekoolis kaklemas ja üksteist üle trumpamas. Naera puruks.

See, et sul vara ei ole, teebki sind naiivseks. Kellel on, see pea ees igasugusesse jamasse ei torma. Sa päriselt ei usu, et miljonärid võivad ka Perekoolis käia? Nad on samasugused tavalised inimesed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu asotsiaalist isa hakkas haiglate vahel käima, üritas politsei pidevalt tema eest hoolitsemist mu ema kaela lükata. Mis sest, et me teda 20 a polnud näinud-kuulnud, rääkimata alimentide maksmisest. Viimase asjana sai siis öeldud, et nad polnud kunagi abielus, ja jätku meid rahule.

Politsei????

See teema on ikka tervikuna eriline uhhuutajate teema. Multimiljonärid Perekoolis kaklemas ja üksteist üle trumpamas. Naera puruks.

Kuskohas mina ütlesin, et ma multimiljonär olen? Teema on abielust, selle plussidest ja miinustest.

Loomulikult politsei. Inimeste omakseid otsib Eestis politsei. Esimest korda kuuled?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina elan vabakaasa majas, siis ta ei saa mind ka niisama välja visata. Kui ma olen tellinud sellele aadressile ajalehe. Olen näiteks maksnud elektriarve, tellinud sinna Wolti, maksan internetti või sarnast – ehk kui ma saan tõestada, et elasin seal. Sama asi abielus ja vabaelus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina elan vabakaasa majas, siis ta ei saa mind ka niisama välja visata. Kui ma olen tellinud sellele aadressile ajalehe. Olen näiteks maksnud elektriarve, tellinud sinna Wolti, maksan internetti või sarnast – ehk kui ma saan tõestada, et elasin seal. Sama asi abielus ja vabaelus.

Saab muidugi. Vahetab lukud ja kogu lugu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina elan vabakaasa majas, siis ta ei saa mind ka niisama välja visata. Kui ma olen tellinud sellele aadressile ajalehe. Olen näiteks maksnud elektriarve, tellinud sinna Wolti, maksan internetti või sarnast – ehk kui ma saan tõestada, et elasin seal. Sama asi abielus ja vabaelus.

Saab muidugi. Vahetab lukud ja kogu lugu.

Ja abikaasaga ei saa? Ta kaebab su kohtusse and welcome!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puuküürniku teema on perekoolikanale kukepea. Kohtusse ja tehtud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puuküürniku teema on perekoolikanale kukepea. Kohtusse ja tehtud.

Mingisse kohtusse ei hakka minema, lendab kui s..akuul vàlja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina elan vabakaasa majas, siis ta ei saa mind ka niisama välja visata. Kui ma olen tellinud sellele aadressile ajalehe. Olen näiteks maksnud elektriarve, tellinud sinna Wolti, maksan internetti või sarnast – ehk kui ma saan tõestada, et elasin seal. Sama asi abielus ja vabaelus.

Saab muidugi. Vahetab lukud ja kogu lugu.

Samamoodi saad ju ka ametliku abikaasaga. Hakkab undama, võimalik on pikk kohtulahing.
Samamoodi saav ju mitteametliku elukaaslasega. Hakkab undama, pikk kohtulahing (kui ta suudab tõestada, et see oli tema elukoht ja seda suudavad kõik)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina elan vabakaasa majas, siis ta ei saa mind ka niisama välja visata. Kui ma olen tellinud sellele aadressile ajalehe. Olen näiteks maksnud elektriarve, tellinud sinna Wolti, maksan internetti või sarnast – ehk kui ma saan tõestada, et elasin seal. Sama asi abielus ja vabaelus.

Saab muidugi. Vahetab lukud ja kogu lugu.

Samamoodi saad ju ka ametliku abikaasaga. Hakkab undama, võimalik on pikk kohtulahing.

Samamoodi saav ju mitteametliku elukaaslasega. Hakkab undama, pikk kohtulahing (kui ta suudab tõestada, et see oli tema elukoht ja seda suudavad kõik)

Need vabakäigu voodikaaslased paraku juriidilise kaitse alla ikkagi ei käi.

Jurist vastab lehelt: “Abielulises suhtes ei sõltu seega perekonna eluaseme kaitse sellest, kas vara kuulub abikaasade ühisvara või ühe abikaasa lahusvara hulka. Abikaasa ei või teise abikaasa nõusolekuta perekonna ühist eluaset müüa.”

Selliselt kaitseb ka riik ennast koduta jäävate emade ja laste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühele kommijale: Kuni 8-aastast last kasvatav, abielus! vanem saab endale vormistada haigekassa töötava abikaasa! kaudu. See on jätkuvalt nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks olla ametlikult abielus