Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks oma teemasid enam muuta ei saa?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Miks oma teemasid enam muuta ei saa?

Postitas:
Kägu

Tahtsin trükiviga parandada, ent ei saagi enam ise oma teemas muudatusi teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju nad nokitsevad midagi muuta või parandada, ilmus ju mingi uus kollane lärakas. Tsiteerida näiteks ka sinu postitusest lõiku praegu ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et idioodid ei saaks oma teemasid täpikesteks muuta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muuta ei saa jah, ma ka tahaks, et saaks vigu parandada või vastust täiendada. Tobe on, kui peab mõne mõtte lisamiseks, uue kommentaari kirjutama. Aga ju it poiss ei saa hakkama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul muutmine töötab, algusest oli mingi jama, aga õhtuks oli korras.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täiesti jabur süsteem!
kui teed postituse ja kirjaviga sees, siis muutmisnuppu pole.
aga… kui avasin teema, kuhu ma eile tegin postituse, siis minu postituse all muutmisnuppu samuti polnud, kuid muutmisnupp oli minust järgneva (võõra!) postituse all. kui nüüd prooviks seda “muuda” nuppu vajutasin, siis avanes parandamiseks mitte see võõras kommentaar, mille all see nupp oli, vaid minu enda kommentaar.

tsiteerimisnupud osades alafoorumites on, osades puuduvad, nt koduabis tsiteerimisvõimalus hetk tagasi puudus.

Ettepanek foorumi haldjatele: tehke kuhugi eraldi kleepsupostitus, kuhu foorumlased saavad teie progemiskaladest teada anda ja kui mõni probleem lahendatud, siis kustutate vastava kommentaari ära. praegu tundub, et neid kalasid on siia üleöö hulgi tekkinud.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks oma teemasid enam muuta ei saa?