Esileht Pereelu ja suhted Miks on abiellumine kahjulik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Miks on abiellumine kahjulik

Postitas:

Abiellumisega muutub sinu jaoks kohe pärimine, mis ei pruugi sulle meeldida ja mis vajab kindlasti lisakäiku notari juurde testaminedi tegemiseks:
1) pärid nii abikaasa varad kui võlad, teinekord ainult ühe või teise
2) abikaasa muutub sinu pärijaks ja nii võib juhtuda, et sinu vara pärijaks (millel võibolla pole mingit seost sinu abikaasaga, see võib juhutmisi olla ainult sinu vara) saavad muuhulgas ka abikaasa lapsed eelmisest kooselust või abielust

Ettevõtlus: ettevõtte asutamisel abielu ajal ei küsi keegi midagi. Aga edaspidi võib päris keeruliseks minna – maksuteemad (tehingud seotud osapooltega), jällegi pärimisteemad (võlad, võib-olla isegi maksejõuetus)

Kinnisvara ja laenud: jällegi – laenu võttes ja kinnisvara ostes ei küsi abikaasalt keegi midagi. Müües peab abikaasa nõusoleku andma.
Kinnisvara enda nimel omav abikaasa saab vara hüpoteekida ja sellega väga suurt kaost korraldada.

Tuleb meeles pidada, et ka teie pangakontol olev raha on ühisvara.

Ma olen kõiki loetletud jamasid oma töö tõttu väga palju näinud. Ausalt – ei soovita vaenlaselegi.

Abieludest pooled lahutatakse. Järelikult pooltel juhtudel muutub abikaasa vastumeelseks, isegi vastikuks. Järelikult umbes pooltel abieludest seatakse ohtu oma ja lähedaste vara.
Kindlasti peab tegema abielludes hulga dokumente: testamendid, lahusvaralepingud jms. aga see ei aita 100%

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 19:46; 20.03 20:17; 20.03 20:25; 23.03 23:19; 29.03 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus. Eriti ohtlik olukord on naistel, kes on abielus ettevõtjatega, kes petavad oma kliente, valetavad, skeemitavad, nihverdavad, kelle äri käib üle kivide-kändude. Üheks riskantsemaks valdkonnaks rahalises mõttes on ehitus, kus jamasid võib tekkida päevast päeva ja töö võib sõltuda ilmast jne.

Ps! Abieludest pooled lahutatakse, aga suvaliste kooselude puhul ei jaksa keegi kokku-lahku-elusid kokkugi lugeda. Pole ka mõtet, sest see statistika oleks kordades hullem, kui abielulahutuste statistika.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed võiks siia kirja panna, kuidas abielu neile kahjulik olnud on.

Enda sõbrannaga juhtus nii, et abiellus. Siis suri sõbranna vanaema ja sõbranna päris tema korteri. Paar aastat hiljem toimus erastamine – sõbranna erastas korteri enda nimele. Juba aasta hiljem lahutas abielu. Lõi pere uue mehega. Korter jäi väikseks, ostsid krundi ja hakkasid maja ehitama. Korter oli vaja maha müüa. Siis tuli välja, et erastamine, mis toimus abielu ajal, muutis tollase mehe 50% omanikuks. Müük toimus ja mees nahaalselt võttiski pool raha endale. Sellise summa läks see abielu maksma.

Minu onutütrega juhtus sama. Sai 80-ndatel töökoha kaudu korteri. mees kolis tema juurde. Abiellusid. Jällegi – erastamine. Seejärel lahutasid. Mees lubas, et ei taha midagi. Kui juba notaris olid, siis mõtles ümber ja samas tehingus onutütar jäi poolest korteri müügi rahast ilma.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 19:46; 20.03 20:17; 20.03 20:25; 23.03 23:19; 29.03 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks see teema ->

https://foorum.perekool.ee/teema/hagi-abielu-lahutamiseks/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 19:46; 20.03 20:17; 20.03 20:25; 23.03 23:19; 29.03 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

case-study mees ja 32

seksisime 3-4x nädalas. peale pulmi iga päev. oskasime mõnu teha. rasedus. laps (oi, kuidas mõlemad hoiame). vanus 35.

laps on nüüd 2,5a. suudlused ja embused on. aga seksi pole. naine ütleb, et tema jaoks see ei paku hetkel midagi. ja ta on väga õnnelik sellega, mis tal on. hellus ja lähedus.

status quo ei sobi minuga. armastan teda, aga seks on hetkel nühkimine ja korra kuus, kui sedagi.
kirglikke suudlusi on päevas korra kindlasti, ameleme, mast püsti ja nothing. ka alternatiivsed variandid puuduvad.

see ajab hulluks. lähedus on igapäevane ja naine väldib seksi. on massaaž ja on petting, ja siis naine lukus. ta teab, et seda kirjutan. otsib samuti lahendust.
petmisi pole mõlemi sõnul olnud.

kas saab tõesti nii, et üks pool lihtsalt muutub aseksuaalseks keset teed? millist nõu peale petmise ja pihkurluse pakute?

kas tõesti pean abielluma, mis on MÜRGINE JA KAHJULIK mulle ja veetma terve elu seksita? vs hoian oma last ja saadan olemasoleva suhte kukele?

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 20:30; 21.03 10:53; 21.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mast püsti ja nothing

Naine alternatiive ei paku, nt käte või suuga? Lasebki lihtsalt nii olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 20:36; 21.03 14:39; 22.03 13:07; 23.03 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielludes ei ole kohustust valida ühisvarareziimi, võib ka lahusvara valida. Sellisel juhul ei saa paljusid eelnevalt loetletud probleeme tekkida.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need kunagised korterierastamised praegu sõlmitavatesse abieludesse puutuvad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mast püsti ja nothing

Naine alternatiive ei paku, nt käte või suuga? Lasebki lihtsalt nii olla?

kirjutasin sellest järgmises lauses. tõesti pole mittemidagi 🙁
kirglikke suudlusi on päevas korra kindlasti, ameleme, mast püsti ja nothing. ka alternatiivsed variandid puuduvad.

enne riigi kinniminekut käisime paar päeva madridis. mul tööreis ja naisel oli vaba nädalavahetus. lapse jätsime mõlemad noogutades vanaema juurde. õhtu hotellis ja tipp oli kallistamine ning võttis korraks “tunnustavalt” nagu teretades m*nni pihku, siis uni.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 20:30; 21.03 10:53; 21.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadus igasugune seksiisu koos lapse sünniga. Rindade puudutamine oli suisa vastik, sest laps imes neid niigi pidevalt. Tagantjärgi tarkusena oskan öelda, et olin totaalselt üleväsinud! Ma ei tahtnud ka igapäevast miilustamist, mitte midagi ei tahtnud. Õnneks läks lapse kasvades lõpuks üle, laps oli siis juba vist 6a. Sinnani tegutsesin vastavlt mehe soovile, aga endal soovi polnud. Ka nüüd tunnen, kui on tööl pingelisem periood, siis kaob ka seksiisu. Teemaalgatajale soovitaks miilustamise ajal ise oma masti rahuldada, kõik rahul.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:25; 21.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

case-study mees ja 32

seksisime 3-4x nädalas. peale pulmi iga päev. oskasime mõnu teha. rasedus. laps (oi, kuidas mõlemad hoiame). vanus 35.

laps on nüüd 2,5a. suudlused ja embused on. aga seksi pole. naine ütleb, et tema jaoks see ei paku hetkel midagi. ja ta on väga õnnelik sellega, mis tal on. hellus ja lähedus.

status quo ei sobi minuga. armastan teda, aga seks on hetkel nühkimine ja korra kuus, kui sedagi.

kirglikke suudlusi on päevas korra kindlasti, ameleme, mast püsti ja nothing. ka alternatiivsed variandid puuduvad.

see ajab hulluks. lähedus on igapäevane ja naine väldib seksi. on massaaž ja on petting, ja siis naine lukus. ta teab, et seda kirjutan. otsib samuti lahendust.

petmisi pole mõlemi sõnul olnud.

kas saab tõesti nii, et üks pool lihtsalt muutub aseksuaalseks keset teed? millist nõu peale petmise ja pihkurluse pakute?

kas tõesti pean abielluma, mis on MÜRGINE JA KAHJULIK mulle ja veetma terve elu seksita? vs hoian oma last ja saadan olemasoleva suhte kukele?

See on kurb ja tõsine teema, aga paraku pole see ametliku abieluga seotud. Sama saatus oleks teie sekselu tabanud ka siis, kui te lihtsalt kooselus olles oleksite lapse saanud.
Aga minu soovitus sulle oleks mitte kibestuda. Su jutust saan aru, et mõlemad püüate leida lahendusi. Loodetavasti ka leiate.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:50; 21.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan nagu ka eelnev kirjutajagi, et rahulda siis ise oma “masti”, issand jumal.
Kuidas muidu üldse vallalisena hakkama saate siis? Kogu aeg peab naine teie vajadusi rahuldama?
Kui naise lähedalolek ja katsumine kiima ajab, siis tegele endaga ise samal ajal, kui naisel tahtmist pole.
See on lihtsalt ebameeldiv, milliseks mehed muutuvad, kui seksi ei saa. Pidev ving ja saagimine, millega muudate iseennast ja seksi ainult üha vastumeelsemaks. Selline ebameeldiv vinguva vanamehe aura lausa. Olen kahjuks ka oma nahal seda vingu kogenud ja näinud küllalt mehi, kes veel aastaid tagantjärgi vinguvad, kuidas eksnaine neile seksi ei andnud. Vaesekesed pidid lausa diivanil magama ja mis kõik. Lõpuks jäätegi vallaliseks, sest naisel viskab nii üle. Eks siis on küll vaja oma “mast” ise ära rahuldada.

Iga inimese keha on muide tema enda omand. Ja tal on õigus otsustada, kas ja millal seda katsutakse ja kas on vahekorras või mitte. Mitte ühelgi naisel pole kohustust oma mehega seksida, kui tal endal selleks soov puudub.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 13:51; 21.03 21:24; 22.03 20:57; 23.03 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele jätkuks: tegelikult on kõik atribuutika torude tühjendamiseks olemas. Saab netist tellida, aga näiteks Amsterdamis on vastavat kaubandust jalaga segada. Saab kõiksugu auke endale soetada, milline aga parasjagu meeldib. Ilusad varred kõik küljes – kruvi seina või metsas puu külge või hoia ise ühe või kahe käega.

S.tale ju lähete ka ise ja tõmbate püksid alla ja ajate oma asja ära. Mis pidev draama selle meesterahvaste rahuldamisega ometi on.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkates abieluvälisel teemal

Naine alternatiive ei paku, nt käte või suuga? Lasebki lihtsalt nii olla?
kirjutasin sellest järgmises lauses. tõesti pole mittemidagi ????

Tegelikult ei saa ma sellest aru. Mina olen olnud vastupidises olukorras, st mu mees jätab mu võdisevana “maha”, kas jäädes magama või muudmoodi olukorrast eemaldudes.
Jah, muidugi saab oma kätega asja lõpetada ja eks ma nii teengi, sel juhul aga eelistan seda teha nii, et mees ei näe ega tea.
Ja ma tegelikult ei saa aru, mis minu meest või Sinu naist takistab kätega abistamast – suu puhul jah, no kui ise hoos ei ole, ei pruugi suuseks sobida, aga no kui kätega saab peldikupotti pesta, siis kas tõesti on partneri keha vastumeelsem?
Ja vastuseks kõigile ilkujaile, et kas ise hakkama ei saa… saad, saad, loomulikult saad, aga partneri käsi ja tähelepanu on ikka midagi hoopis muud. Isegi kui ise asja lõpetad. Või muidu, milleks üldse see partner oma ellu?!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 20:36; 21.03 14:39; 22.03 13:07; 23.03 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes milleks üldse partner oma ellu?? Kui ma kuuleks oma partneri suust, et minu olemasolu on talle vajalik ainult seetõttu, et oma masti tühjendada, siis…no siis ta võibki ilma minuta elama jääda. Seks on kooseluga kaasnev tore lisanähtus, mitte just seetõttu koos ei olda. Või no ma ei tea, olen imelik äkki. Mulle meeldib oma partneriga ikka eelkõige kõike muud teha. Aga kui muid huvisid peale tühjendamise pole, siis sellisel suhtel ilmselt tõesti mõtet pole.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:25; 21.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes milleks üldse partner oma ellu?? Kui ma kuuleks oma partneri suust, et minu olemasolu on talle vajalik ainult seetõttu, et oma masti tühjendada, siis…no siis ta võibki ilma minuta elama jääda. Seks on kooseluga kaasnev tore lisanähtus, mitte just seetõttu koos ei olda. Või no ma ei tea, olen imelik äkki. Mulle meeldib oma partneriga ikka eelkõige kõike muud teha. Aga kui muid huvisid peale tühjendamise pole, siis sellisel suhtel ilmselt tõesti mõtet pole.

Ta ei mõelnud ju seda, et partner oleks ainult rahulduseks. Aga partner võiks ju tahta sinuga ka intiimseid momente jagada. Ja see ON väga intiimne ja lähendav, kui üks partneritest, ise ükskõik mis põhjustel ise seksida tahtmata, siiski aitab rahuldada oma partnerit, kel see soov on. Kui ta eemaldub, keeldub või lausa naeruvääristab seda vajadust ja soovi, siis jätab see mulje teisele, et ta ei hooli. Ma saan aru, et on inimesi, kellele suuseks ei sobi, lihtsalt on vastumeelne, aga no käega teise rahuldamine ei võta ju tükki küljest ära.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:50; 21.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei mõelnud ju seda, et partner oleks ainult rahulduseks. Aga partner võiks ju tahta sinuga ka intiimseid momente jagada. Ja see ON väga intiimne ja lähendav, kui üks partneritest, ise ükskõik mis põhjustel ise seksida tahtmata, siiski aitab rahuldada oma partnerit, kel see soov on. Kui ta eemaldub, keeldub või lausa naeruvääristab seda vajadust ja soovi, siis jätab see mulje teisele, et ta ei hooli. Ma saan aru, et on inimesi, kellele suuseks ei sobi, lihtsalt on vastumeelne, aga no käega teise rahuldamine ei võta ju tükki küljest ära.

Saan su mõttest aru küll. Jah, võiks ju mõelda, et hooliv partner aitab teist rahuldada.
Aga! Kas see, kes tahab, et teda rahuldatakse, ei peaks ka hooliv olema? Kas see on hooliv nõuda, et teine teda rahuldaks, kui inimesel endal mingit seksuaalset häälestust ega huvi pole?
On väsinud või lihtsalt tahaks suurima hea meelega rahus magama jääda. Või mõni muu põhjus. Aga selle asemel peab siis nagu poolsunniviisiliselt veel teisel käega nühkima hakkama. Ma arvan, et see on igaühel nii, et kui endal tõesti mitte mingit seksuaalset häälestust ja huvi pole, siis see tegevus meenutabki peldikupoti nühkimist. Kui endal tahtmist pole, siis see ongi mingi tehniline emotsioonitu nühkimine. Kas see on tõesti erutav partnerile, kes ise kiimas? Kui teine vastumeelselt ja emotsioonitult nühib, lihtsalt et partner rahul oleks?
Kui ma näen, et teisel ikka üldse tuju pole ja tahab ehk magama jääda, siis oleks ju hoolivam ise endaga tegeleda. Võtadki oma mänguasja või käe ja teed ära teise kaisus ja silituste peale.

Minu meelest on mittehooliv nõuda, et teine su vajadusi kogu aeg rahuldaks, kui tal endal selleks soovi või jaksu pole.
Eriti kui partneritel on tuntav erinevus libiidos. See oleks ju päris ahistav ja üsna kiirelt ebameeldiv sellele poolele,kel väiksem libiido. Kui ta peaks muudkui teisel lahti nühkima vms.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 13:51; 21.03 21:24; 22.03 20:57; 23.03 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar head mõtet on olnud, aitäh.

mu partner ei ole madala libiidoga. ta võtab ka minupoolsed teemad vastu. suu meeldib väga ja kõik on naise keha ja jutu järgi päris, aga mulle tähelepanu ei pööra. kui küsin, siis ütleb et oli jube hea, aga ma lihtsalt ei viitsi/taha/tunne, et peaks vastu pakkuma.
kaissu, suudlusi, intiimsust väga ootab.

tegelt aeg tõele otsa vaadata. 20 aastat head seksi ootab ees 🙂
aitäh teile käod!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 20:30; 21.03 10:53; 21.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma näen, et teisel ikka üldse tuju pole (…), siis oleks ju hoolivam ise endaga tegeleda. Võtadki oma mänguasja või käe ja teed ära.

Teed. Ja siis ühel hetkel selgub, et leidub mõni teine inimene, kellele sinu seksuaalne rahuldamine ja erootiliste elamuste pakkumine meeldib. Kõik muu ehk ei olegi nii tore, st koos elada ei taha ja muud ühist jagada pole, aga see on. Siis ei tasugi pahandada sellel, kelle kunagi isegi käelise tegevuse jaoks tuju pole, et seksuaalset sidet jagatakse kellegi teisega, isegi kui oma mees/ naine kodus on kõiges muus hea. Aga see ka nagu paljudele ei sobi.

Tuju ei ole ainult “saatuse” määrata, tuju saab tekitada, seksi saab planeerida jne, jne – kõik on kokkulepete küsimus. Eriti kui ollakse abielus.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 20:36; 21.03 14:39; 22.03 13:07; 23.03 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 a. mees. Abielus olnud peaaegu 20 aastat. Mul on väga hea naine. Samas ei soovita abielluda. Kui saaks uuesti valida siis ei abielluks mingil juhul. Põhjuseks ongi just siin toodud pärimise teema ja piirangud varaga tehingute tegemisel. Kindlasti oma lastel pigem ei soovita abielluda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ei tasugi pahandada sellel, kelle kunagi isegi käelise tegevuse jaoks tuju pole, et seksuaalset sidet jagatakse kellegi teisega, isegi kui oma mees/ naine kodus on kõiges muus hea. Aga see ka nagu paljudele ei sobi.

Ei tasu pahandada? Hale argpükside vabandus. Kui sa pole oma suhte ja seksipuudusega rahul, siis lihtsalt ütle oma kaaslasele ja mine lahku,issand jumal. Ja otsi uus, kes on kõiges eksist parem. Seksuaalne pool on ka siiski suur osa suhtest. See “on kõiges muus hea” on hale vabandus armukese otsimiseks. Egoism kuubis. Kui ei suuda elada seksipuuduses, siis tulebki leida uus kaaslane ja vanaga lõpparve teha. Mitte käia selja taga teisega hullamas.
Südame ajavad pahaks sellised mehed, kes oma petmist õigustavad ja süüdistavad selles naist. No “ise oled süüdi, sa ju ei rahuldanud mind”, “ei tasu pahandada, kui seksi ei taha, siis ei jäägi muud üle, kui selja taga kellegi teisega olla”.

Huvitav, et alati on “lahenduseks” armuke ja petmine. Mitte see, et rääkida oma naisega ja minna lahku.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 13:51; 21.03 21:24; 22.03 20:57; 23.03 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

status quo ei sobi minuga. armastan teda, aga seks on hetkel nühkimine ja korra kuus, kui sedagi.
kirglikke suudlusi on päevas korra kindlasti, ameleme, mast püsti ja nothing. ka alternatiivsed variandid puuduvad.

see ajab hulluks. lähedus on igapäevane ja naine väldib seksi. on massaaž ja on petting, ja siis naine lukus. ta teab, et seda kirjutan. otsib samuti lahendust.
petmisi pole mõlemi sõnul olnud.

Pole vaja neid kirglikke suudlusi, kui asi pooleli jääb. Naise jaoks pole need ju kirglikud, kui see teda ei eruta.
Jätad endast üsna labase mulje, endal ka ei tekiks isu.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 21:00; 23.03 11:15; 23.03 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pole oma suhte ja seksipuudusega rahul, siis lihtsalt ütle oma kaaslasele ja mine lahku,issand jumal. Ja otsi uus, kes on kõiges eksist parem.

Kui see uue leidmine nii lihtne oleks, siis nii teekski, aga vaat kõik ei armu nii, et vaatab otsa ja plaks! tehtud.

Seksuaalne pool on ka siiski suur osa suhtest.

Just-just, aga kahjuks ei ole nii, et see, kellega seks klapib, on kõiges muus ka nii hea kui see, kellega seks ei klapi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 20:36; 21.03 14:39; 22.03 13:07; 23.03 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 06:18; 23.03 23:08; 30.03 01:54; 30.03 01:56; 30.03 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

No pärimise vältimiseks sellest ei piisa. Lahusvara ja testament tuleb teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 21:00; 23.03 11:15; 23.03 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga inimese keha on muide tema enda omand. Ja tal on õigus otsustada, kas ja millal seda katsutakse ja kas on vahekorras või mitte. Mitte ühelgi naisel pole kohustust oma mehega seksida, kui tal endal selleks soov puudub.

Nagu näha, muist nais-kägusi on sellele väitele väga vastu. Mehe keha ilmselt ikkagi ei ole tema enda omand ning ta ei või mitte otsustada, kas või millal või kes seda kasutab. Ikka ainult naine ise ja ainult siis kui naine tahab. Ühelegi teisele naisele mees seda kasutamiseks/erutamiseks/rahuldamiseks pakkuda ei tohi. Ka pihkulöömise soovitajad kipuvad teistes teemades mehi porri vaatamises ja omaette pihkulöömises süüdistama, mis on tsiteeritud väite valguses kuidagi väga imelik. Peaks ju olema mehe oma valik, kuidas seda keha erutada ja rahuldada. Aga ei. Tegelikult ikkagi ei tohi suhtes mees oma erutusseisundeid eneserahuldamiseks tarvitada, vaid peab neid nurinata hoidma juhuks, kui naisel himu peaks tekkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see uue leidmine nii lihtne oleks, siis nii teekski, aga vaat kõik ei armu nii, et vaatab otsa ja plaks! tehtud.

Hea teadmine su naisele, et oled temaga vaid seetõttu, et ei armu ju nii plaksust kohe igaühte. Ja et see teine, kellega seks klapib, muus osas nii sobiv pole. Tõeline kompliment igale naisele ning selline mees on tõeline aare!
Ei armu plaksust, aga teise naisega seksima oled küll valmis plaksust.
Mine ja ole üksi ning seksi igaühega, kellega tuju tekib. Miks peab üldse suhtes olema? Kui on vaja seksi saada pidevalt, siis ei maksa suhteid luua, kuna pikaajalistes suhetes seks nagunii väheneb. Fakt. Pigem jääda vallaliseks ja olla siis erinevate naistega.
Kas see suhtes olemine on mingi kohustus või? Kui sul naisega ei klapi, siis mine minema ja seksi teistega. Nagu kuskil oleks mingi veksel, et kõik peavad suhtes olema (ja samal ajal seksima teistega)..

Ühelegi teisele naisele mees seda kasutamiseks/erutamiseks/rahuldamiseks pakkuda ei tohi. Ka pihkulöömise soovitajad kipuvad teistes teemades mehi porri vaatamises ja omaette pihkulöömises süüdistama, mis on tsiteeritud väite valguses kuidagi väga imelik. Peaks ju olema mehe oma valik, kuidas seda keha erutada ja rahuldada. Aga ei.

Ongi oma valik. On tahtmine oma keha teistele naistele pakkuda, siis tehku aga seda. Aga ausalt ja avalikult ning kui naisele selline asi ei sobi, ongi lahkuminek. Ongi õigus oma keha üle otsustada. Kui ei suuda ühele truu olla, ei pea suhteid sõlmima. KUi mehel on oma kaaslasega kokkulepe, et ollakse monogaamsed ja pühendunud üksteisele, siis on ülialatu, madal ja eemaletõukav selline mees, kes oma tilli mujale lehvitamas käib. Tekib see tahtmine, tuleb oma naise juurest jäädavalt ära minna. Mida ma juba korduvalt rõhutanud.

Muidugi on õigus igaühel seksida, kellega tahab. Aga siis ei olegi vaja sõlmida monogaamseid suhteid ja siis seda lepet murda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 13:51; 21.03 21:24; 22.03 20:57; 23.03 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

No pärimise vältimiseks sellest ei piisa. Lahusvara ja testament tuleb teha.

Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega.
Aga kui hädasti vaja, siis ongi vaid testamenti vaja. Lahusvara jaoks pole midagi täiendavalt vaja teha, nagu juba öeldud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.03 06:18; 23.03 23:08; 30.03 01:54; 30.03 01:56; 30.03 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega.

Jah? Mina jätan oma vara ikka oma lapsele. Ma olen muidugi rikas ka ja perekonnaliinist raha välja ei anna. Ka mehele mitte.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 21:00; 23.03 11:15; 23.03 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

No pärimise vältimiseks sellest ei piisa. Lahusvara ja testament tuleb teha.

Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega.

Üks sõnapaar jäi sellest lausest puudus:
Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega minu lahusvara.

Mina isiklikult ei ole ühelgi juhul sellega nõus, et minu lahusvara (pole mingi kolm-viiskümmend) päriksid minu abikaasa lapsed eelmisest kooselust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 19:46; 20.03 20:17; 20.03 20:25; 23.03 23:19; 29.03 22:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks on abiellumine kahjulik