Esileht Pereelu ja suhted Miks on abiellumine kahjulik

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Miks on abiellumine kahjulik

Postitas:
Kägu

Kui see uue leidmine nii lihtne oleks, siis nii teekski, aga vaat kõik ei armu nii, et vaatab otsa ja plaks! tehtud.

Hea teadmine su naisele, et oled temaga vaid seetõttu, et ei armu ju nii plaksust kohe igaühte. Ja et see teine, kellega seks klapib, muus osas nii sobiv pole. Tõeline kompliment igale naisele ning selline mees on tõeline aare!
Ei armu plaksust, aga teise naisega seksima oled küll valmis plaksust.
Mine ja ole üksi ning seksi igaühega, kellega tuju tekib. Miks peab üldse suhtes olema? Kui on vaja seksi saada pidevalt, siis ei maksa suhteid luua, kuna pikaajalistes suhetes seks nagunii väheneb. Fakt. Pigem jääda vallaliseks ja olla siis erinevate naistega.
Kas see suhtes olemine on mingi kohustus või? Kui sul naisega ei klapi, siis mine minema ja seksi teistega. Nagu kuskil oleks mingi veksel, et kõik peavad suhtes olema (ja samal ajal seksima teistega)..

Ühelegi teisele naisele mees seda kasutamiseks/erutamiseks/rahuldamiseks pakkuda ei tohi. Ka pihkulöömise soovitajad kipuvad teistes teemades mehi porri vaatamises ja omaette pihkulöömises süüdistama, mis on tsiteeritud väite valguses kuidagi väga imelik. Peaks ju olema mehe oma valik, kuidas seda keha erutada ja rahuldada. Aga ei.

Ongi oma valik. On tahtmine oma keha teistele naistele pakkuda, siis tehku aga seda. Aga ausalt ja avalikult ning kui naisele selline asi ei sobi, ongi lahkuminek. Ongi õigus oma keha üle otsustada. Kui ei suuda ühele truu olla, ei pea suhteid sõlmima. KUi mehel on oma kaaslasega kokkulepe, et ollakse monogaamsed ja pühendunud üksteisele, siis on ülialatu, madal ja eemaletõukav selline mees, kes oma tilli mujale lehvitamas käib. Tekib see tahtmine, tuleb oma naise juurest jäädavalt ära minna. Mida ma juba korduvalt rõhutanud.

Muidugi on õigus igaühel seksida, kellega tahab. Aga siis ei olegi vaja sõlmida monogaamseid suhteid ja siis seda lepet murda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

No pärimise vältimiseks sellest ei piisa. Lahusvara ja testament tuleb teha.

Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega.
Aga kui hädasti vaja, siis ongi vaid testamenti vaja. Lahusvara jaoks pole midagi täiendavalt vaja teha, nagu juba öeldud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega.

Jah? Mina jätan oma vara ikka oma lapsele. Ma olen muidugi rikas ka ja perekonnaliinist raha välja ei anna. Ka mehele mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Suurem osa teemaalgatuses nimetatud probleemidest on välditavad lahusvaraga. Ja selleks ei pea mingit eraldi lepingut sõlmima. Abielludes lihtsalt teed avaldusele linnukese õigesse kasti.

No pärimise vältimiseks sellest ei piisa. Lahusvara ja testament tuleb teha.

Üks sõnapaar jäi sellest lausest puudus:
Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega minu lahusvara.

Mina isiklikult ei ole ühelgi juhul sellega nõus, et minu lahusvara (pole mingi kolm-viiskümmend) päriksid minu abikaasa lapsed eelmisest kooselust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaks inimest tahavad koos elada, siis nad elavad. Kui enam ei taha, siis ei aita ka abielu. Niisiis, milleks abielluda? Abielluda ja teha mitmeid klausleid, linnukesi õigetesse kastikestesse. Seda saab teha ka abiellumata. Et mida see abiellumine paarile annab?
(kooselus 22a.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaks inimest tahavad koos elada, siis nad elavad. Kui enam ei taha, siis ei aita ka abielu. Niisiis, milleks abielluda? Abielluda ja teha mitmeid klausleid, linnukesi õigetesse kastikestesse. Seda saab teha ka abiellumata. Et mida see abiellumine paarile annab?

(kooselus 22a.)

Et me mõlemad võtame vastutuse vajadusel ülalpidada teineteist, kui embkumb meist kaotab tervise / sissetuleku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

(kooselus 22a.)

Et me mõlemad võtame vastutuse vajadusel ülalpidada teineteist, kui embkumb meist kaotab tervise / sissetuleku.

Normaalsed inimesed normaalses peresuhtes teevad seda niikuinii. Arvad, et paber garanteerib ülalpidamise?
Teine küsimus on see, et kui paljud naised ja kui kaua oma meest üleval pidama on valmis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks sõnapaar jäi sellest lausest puudus:
Ma ei suuda ausalt öeldes pidada kuidagi äärmiselt halvaks asjaoluks, kui abikaasa laps(ed) peaksid pärima võrdselt minu lastega minu lahusvara.

Mina isiklikult ei ole ühelgi juhul sellega nõus, et minu lahusvara (pole mingi kolm-viiskümmend) päriksid minu abikaasa lapsed eelmisest kooselust.

See ongi meie vahe, minul poleks selle vastu midagi. Olen piisavalt kaua elanud ja mul on piisavalt palju raha, et mitte raha elus ületähtsustada. Seda enam, et kõigile jagub piisavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et mida see abiellumine paarile annab?

Ühtekuuluvustunde annab ja suurema vastutusvalmiduse. Ning peale selle ka informatsiooni väljaspoole, et me oleme perekond. Teinekord võib nende asjadega paras segadus tekkida, kui tegu pole just kõige lähedasemate inimestega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvad, et paber garanteerib ülalpidamise?

Paber ei garanteeri, aga inimese valmisolek sellist paberit allkirjastada näitab vähemalt tahet seda teha.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks on abiellumine kahjulik