Esileht Pereelu ja suhted Miks on halb ülesaamiseks…

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Miks on halb ülesaamiseks…

Postitas:

Lugesin siin teemasid lahutusest ja üle saamisest. Miks on halb minna kohe kohtingutel või kuskil tutvumisportaalis kolada? Ega iga tutvus ju ei vii kohe voodisse.
Mul oli eksiga kokku-lahku suhe ja ikka võtsin tagasi. Polnud kuidagi seda jõudu. Järjekordse lahkumineku järel otsustasin, et viin tähelepanu mujale ja tegin konto, suhtlesin meestega. Sain tunde, et on normaalseid mehi ka. Mõnega sain kokku, sõbrustasime. Suhteks ükski ei arenenud, sest ei tekkinud tundeid, aga eksi aitas küll unustada ja ei võtnud teda enam tagasi. Sõimas küll litsiks ja, et olen teda petnud, aga mina ju tean tõde.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaastersuhetes pole midagi halba, kui endale ega teisele ei valetata ega seata ebarealistlikke ootusi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei läheks välja ega veelvähem sõbrustaks tutvumisportaalist leitud mehega. Mulle tundub see põrsa kotis ostmisena.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei läheks välja ega veelvähem sõbrustaks tutvumisportaalist leitud mehega. Mulle tundub see põrsa kotis ostmisena.

Mis vahet on sellel, kus tuttavaks saad? Saad seal tuttavaks, jutt sobib, saad reaalselt kokku ja edasi kas juhtub midagi või siis mitte. Kas areneb sõprus, armastus või minnakse laiali või tekib veel mingi muu variant. Kuskil ei ole ju kohustust, et PEAB sõprus arenema või PEAB välja minema. Kui ei sobi, ei lähe ja kogu lugu.
Mil moel see erineb kusagil mujal tutvumisest? Lihtsalt üks väike etapp – tutvumisportaal- on kõige ennem.
Muidu näed teist reaalsuses eimest korda, seal näed pildi peal. Muidu räägid teisega kohe, seal kirjutad ennem.
Seal on täpselt need samad inimesed, kes igapäevaselt meie ümber, mitte et sinna on kokku kogunenud mingi alamkiht, kellega mingil juhul kokku saada ei taha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa ei lugenud neid eelmisi teemasid siis ikkagi piisavalt hoolikalt – sellepärast on halb, et eksmehele ei meeldi/sobi ju selline asi. Nii et unusta aga heaga ära (kui oma elu just nii väga teiste järgi sättida tahad, nagu teemaalgatusest ilmneb).

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei läheks välja ega veelvähem sõbrustaks tutvumisportaalist leitud mehega. Mulle tundub see põrsa kotis ostmisena.

Aga netipoest osta julged? Või restoranis menüüst pildi järgi toitu tellida?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sõbrustada, suhelda võib loomulikult kohe peale teise suhte lõpetamist, aga hea oleks kui pea ees kohe uude suhtesse ei tormataks. Nn asendussuhted ei ole üldjuhul õnnelikud, sul peab olema aeg, millal saad vanast suhtest täielikult üle, jõuad vaadata iseenda sisse ja mõelda, mis oleks see, mida tegelikult ootad ja vajad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uut pärissuhet kohe otsida on halb. Oluline on, et teine pool ka teab, et on plaaster, et sa ei valeta endale ega teisele. Minul on ka olnud selline plaastersuhe – oligi 100% seksil baseeruv suhe ja pakkus igati rahuldust. Ükspäev polnud plaastrit vaja ja lõpetasime suhte sõbralikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest paljud seal tutvumiskohas otsivad ikkagi omale armastust ja ei sooviks olla plaastrid. Kui see on selgeks tehtud, et ajutiseks sekssuhteks ja ülesaamissuhteks ollakse, siis polegi probleemi kellelgi. Ja nagu Lp A.Factor järgmises kommentaaris välja tõi, ei anna tundeasju nagunii planeerida ega lõpuni kalkuleerida. Võib juhtuda, isegi kui olid lõpuni aus, et raske suhte lõpp ja midagi tõsist hetkel ei soovi, ei ole uueks suhteks valmis jne. Siis jälle jama majas. Igati aus on teatud aeg eelmisest suhtest ülesaamiseks võtta omaette, teha teatud järeldused edaspidiseks eluks (mida uuesti teistmoodi teeks jne).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on selgeks tehtud, et ajutiseks sekssuhteks ja ülesaamissuhteks ollakse, siis polegi probleemi kellelgi.

See tegelt ON probleem.
Sest tegu on meie kõigi puhul tavaliste inimestega ja inimlike tunnete ja mitte alati mõistuse ja loogikaga.

Ok, sulle öeldakse silma sisse vaadates ja ausalt, et sa oled nüüd plaaster.
Et anna andeks.
Jah, saad aru, miks see on ja miks sind vaja on.
Seksi saad ka.
AGA sul on vahepeal “kogemata” mingi tunne selle inimese vastu tekkinud.
Mis mõistusest ja loogikast enam ei pea ja see tunne tunneb oma tavalist tunnet.
“Ehk läheb see plaastrivärk üle”, “ehk ta hakkab mind ka päriselt tahtma” jne, igasuguseid omapäraseid lootusi võib ju tekkida.
Mille vastu sa ise plaastrina ei saa.

Kas mu selgitus oli pisutki arusaadav?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…sest on teise inimeste suhtes alatu.
Mind on samuti kasutatud plaastersuhtena, millest inimene ise aru ei saanud. Mina kahtlustasin. Ja tuli välja, et oligi nii.

See on lihtsalt teise suhtes alatu, kes otsib pärissuhet. Kui väidad teisele, et otsid ka pärissuhet, aga tegelikult oled oma lahkuminekus ja eksis nii kinni kui kinni. Ainus, mis tegelikult vajad ja otsid on lohutus ja et teisele energia suunamine, seks aitavad üle saada. Teisesse end emotsionaalselt investeerida ei suuda.

Kui oled algusest peale aus, ütled kohe, et suhteks valmis pole, ei soovi. Vaid otsidki lihtsalt meeldivat seltskonda ajutiselt, on kõik korras. Kui öeldagi otse, et pole veel eelmisest suhtest ülesaanud.
Aga alatus on kole.

Lisaks peaks inimesed õppima ükskord üksi olema! Kui sa otsid kohe uue aseaine, siis sa tegelikult ei tee vajalikku leina-ja leppimisperioodi läbi. Sa pöörad oma tähelepanu kuskile mujale, lihtsalt põgened. Väldid valu. Aga tegelt on kõik see ebameeldiv vajalik selleks, et päriselt üle saaksid. Laseksid lahti. Kui põgened, siis ei saagi üle.
See protsess tuleb läbi teha. Kohe uue suhte otsimine on kõige esmaklassikalisem paanika ja meeleheite märk. Õppige üksi olema!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest tegu on meie kõigi puhul tavaliste inimestega ja inimlike tunnete ja mitte alati mõistuse ja loogikaga.

No sellise ootamatused eest pole keegi kaitstud. Aga eks võib sama ebameeldiv lootus tekkida mõne suhtes ka siis, kui teine pole isegi sõprus- ega plaastersuhet pakkunud. Ta lihtsalt on su lemmik juustupoes müüjaks ja ongi süda puru. Viskled lootuste ja lootusetuse vahel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 19:32; 14.02 21:29; 15.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi läheb kiiresti üle. Vahetad poodi ja kuna pole suhet, on kerge aru saada, et tulevikku koos pole. Kui ikka mingi läbikäimine on, on palju raskem.

Ja mis takistab plaastersuhet lõpetamast? Lõpetas ära, enam ei suhtle ja ongi korras. Üsna sama ju. Iseasi, kas armununa ikka on nii lihtne teises juustupoes käima hakata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 19:32; 14.02 21:29; 15.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus on see, et kuni kallim tuleb ühisesse koju, on lootust.

No ma ei tea… Kui sulle alguses juba öeldakse, et hei, lepime kokku, tegu on plaastersuhtega, – ja me ju räägime teavitatud olukorrast, eks – siis miks sa sellise kallima enda juurde elama võtad? Masohhism.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 19:32; 14.02 21:29; 15.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin peale lahkuminekut oma laste isast sellises augus, et vajasin nõustaja abi. Tema just soovitas hästi palju suhelda, just võõraste inimestega, kes minu valu isiklikult ei võta. Ta käskis selle valu endast kõik välja rääkida ja võõrastelt on võimalik saada erapooletut arvamust. Kuna mul olid lapsed sel ajal piisavalt pisikesed, et üksi ma neid koju ei jätnud, siis käskis nõustaja mul just nimelt jututubades ja tutvusportaalides ringi liikuda. Üks positiivne asi selle juures veel see, et saab oma eneshinnangut tõsta, mis oli lahkumineku tõttu täiesti olematuks muutunud. Polnud üldse paha kuulda komplimente ka palju nooremate meeste käest. Muidugi ei tähenda see, et eesmärgiks on uue suhte meeleheitlik otsimine, aga mina sain neilt võõrastelt meestelt rohkem tuge, kui eales oleksin lootagi julgenud. Nii, et omast kogemusest võin seda soovitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest peale suhte purunemist on mõistlik aeg maha võtta ja tegeleda asjadega, mis huvi pakuvad. Vaadata maailmas pisut ringi, mõelda elu üle järele, muuta, mida muuta on vaja. Jah, koju norutama ei tohiks jääda. Aga uusi tutvusi ja mõtteid võiks otsida kuskilt mujalt kui tutvumissaidilt (koolitused, konverentsid, trennid, hobidega seotud ringid, reisid jne).

Kiiresti uusi suhteid luues kiputakse kordama sama mustrit ja kolistatakse samades ämbrites. Isegi mees kiputakse valima samade vigadega. Lepitakse halva suhtega, et siiski keegi oleks.
Kui uus suhe ei õnnestu on valu mitmekordne, sest esimene, läbielamata valu võimendub ja sellele liitub teine. Plaastersuhetest oli eelpool juttu. Kui sa pole hiljutise lahkumineku tõttu tõsiseks suhteks valmis, siis ei tohiks teisele poolele asjatut lootust anda. Inimeste südamed ei ole mängimiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi ei taha ju ise olla see plaaster, onju nii?
Kuidas see reegel oli? Ära tee teistele seda, mida sa endale ei taha tehtavat.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selline asi läheb kiiresti üle. Vahetad poodi ja kuna pole suhet, on kerge aru saada, et tulevikku koos pole. Kui ikka mingi läbikäimine on, on palju raskem.

Ja mis takistab plaastersuhet lõpetamast? Lõpetas ära, enam ei suhtle ja ongi korras. Üsna sama ju. Iseasi, kas armununa ikka on nii lihtne teises juustupoes käima hakata.

Sinutaolise tegelase jaoks on karmal, saatusel ühtkomateist plaanis. Oled siin “kõvatanud” mitu aastat tagasi. Ma arvan, et saatus on sind kätte saanud.

Kahju kui sinutaoliselt lapsed on. Kahju inimestest kes sinu teele on sattunud. Jälk inimese laadne tegelane.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinutaolise tegelase jaoks

Arvad, et see tegelane on siin loeb seda, mida 4a tagasi kirjutas?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tema ei loe siis mõnele siinsele lugemiseks ja mõtlemiseks. Üks eelnev kirjutas hästi “Kui uus suhe ei õnnestu on valu mitmekordne, sest esimene, läbielamata valu võimendub ja sellele liitub teine”  Siinsed soovitajad soovitavad egoistlikult nn plaastit. Ehk siis treadliku  ja egoistiku valetamist, petmist. Põhimõtteliselt võtad inimese kes on saanud haiget ja on katki. ja sina lõhud teda veel ja veel. Peaas, et sul hea on.  Kas te saate aru millisesse olukorda nüüd see inimene maha jääb. Üldjuhul saavadki kaks haiget / katkist inimest kokku kuskil portaalis. Selle vahega ainult, et üks petab teadlikult ja teine armub.

Ja siis sõimate mehi. Halloooo naised. Olge ausamad. Rääkige nagu asi on ja teine ka mõistab. Ja siis imestate, et suhtumine naistesse on nagu ta on. 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tema ei loe siis mõnele siinsele lugemiseks ja mõtlemiseks. Üks eelnev kirjutas hästi “Kui uus suhe ei õnnestu on valu mitmekordne, sest esimene, läbielamata valu võimendub ja sellele liitub teine”  Siinsed soovitajad soovitavad egoistlikult nn plaastit. Ehk siis treadliku  ja egoistiku valetamist, petmist. Põhimõtteliselt võtad inimese kes on saanud haiget ja on katki. ja sina lõhud teda veel ja veel. Peaas, et sul hea on.  Kas te saate aru millisesse olukorda nüüd see inimene maha jääb. Üldjuhul saavadki kaks haiget / katkist inimest kokku kuskil portaalis. Selle vahega ainult, et üks petab teadlikult ja teine armub. Ja siis sõimate mehi. Halloooo naised. Olge ausamad. Rääkige nagu asi on ja teine ka mõistab. Ja siis imestate, et suhtumine naistesse on nagu ta on.

See on sinu probleem, kui teinepool sind ei taha ja ära armud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tase. Armetu olevus miks sa teed nii? Kas tunned ennast paremini siis? Kuigisinutaoline ülekaaluline silorull ei saa seda teha.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on tase. Armetu olevus miks sa teed nii? Kas tunned ennast paremini siis? Kuigisinutaoline ülekaaluline silorull ei saa seda teha.

Endast räägid? Mida sa täpselt siis teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks on halb ülesaamiseks…