Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Miks on kärud kõik nii ilmetud?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Miks on kärud kõik nii ilmetud?

Postitas:

Olen hetkel 27 nädalat rase ja ametis tulevasele beebile vankri valimisega. Oma hämmastuseks olen avastanud, et pea kõik neist on saadaval üksnes hallides, pruunides, mustades ja imelikes hallikasrohekates toonides. Värvilisi on, aga need on ainult odavad Poola kärud, mida kindlasti osta ei tahaks, kuna olen suur jalutaja ning vastupidavus on seega väga oluline asi. Milles ometi asi? Ma olen kohe juurelnud sel teemal ja mitte ei mõista 🙂 Mõeldakse ju igas valdkonnas kõiksugu uuendusi välja, miks ei võiks mõni tootja teha rõõmsaid, värvilisi, piltide ja mustritega vankreid? Kas nende järele siis tõesti ei oleks nõudmist? Ei usu hästi, et ei oleks.
Praktilisus? Nojah, aga ka tumedamal vankril võib ju siiski kasvõi natuke ka mingit teist, väheke krapsakamat värvi juures olla, see ei muudaks teda vähem praktiliseks. Selle praktilisuse teooria järgi peaks ju laste riided ka kõik üksnes mustad ja hallid või pruunid olema… Ei ole ju.
Kas olete ka sellist asja tähele pannud? Kuidas olete olukorra lahendanud, teie, kes te samuti lapsevankri puhul lisaks kvaliteedile ka välimust oluliseks peate – on ehk kellelgi konkreetseid soovitusi, kust siiski õnnestuks ilusat ja korralikku vankerkäru saada? Oleksin valmis kasvõi välismaalt tellima, kui saaks väärt asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil näiteks sinine Rootsi käru … no ja valge Emmaljunga on ju paljude lemmik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljungasi on ka ju paljusid erinevaid värve. Kui meeldib nt Quinny stiilis kärud ,siis seal on eriti hea vrvivalik minu arvates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Emmaljungaga jalutajad oleks kui ühest lastekodust, kes omale vankri abipakina kaasa saanud 😀 Värvilisi kärusid jagub, tuleb vaid pisut rohkem raha kõrvale panna ja kvaliteetbrände vaadata:)

Käisin hiljuti Stockholmis ja Londonis, nädala jooksul nägin kahe pealinna peale kokku ühtainsat (!) Emmaljungat – niipalju siis selle populaarsusest… kuid eks eesti olegi nii mõneski mõttes ajast maha jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad ka rohkem ühevärvilised, kui need tobedad kirjud, mis on nii õudsad, et oma last sinna panna küll ei tahaks. No see ülikiidetud Emmaljunga – minu arvamus on et koledamat vankrit pole olemas. Seda vankrit ostetakse vist küll rohkem selleks, et näidata – vot mul on Emmaljunga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gessleinil on ka ilusaid värve. Ja on ka kvaliteetne, niipalju kui tean:)
Mulle ei meeldi kohe üldse need kirkad roosad ja rohelised poolakad mis on….Isegi kui käru oleks \”kvaliteetne\” siis see värv oleks KOHUTAV!…
Pigem just tagasihoidlik must, millel siis mõni sinine/roosa/punane vms värvilaik/triip….Miks mitte pruun kui on hea lahendust ja kombineeritud mõne teise värviga tagasihoidlikult.
Asi on maitses..Mõnele meeldivad need lillelised vankrid, minujaoks on need täiesti koledad.
Mina samuti ei ole mingi emmaljunga fänn. Ma ei ole kade et inimesed seda ostavad..aga no Emmaljunga ise enesest on juba \”hall mass\” 😀 Mina panin oma kärule veits teise kriteeriumid ja emmaljunga neid kahjuks/õnneks ei täida..maitse asi jällegi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 10:02; 18.01 10:41; 18.01 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on siin perekoolis nagu erinevatel aegadel erinevad moed. Kord kirutakse emmaljungat, kord kiidetakse. Ise olen kokku puutunud (ei olnud endal küll) ühe emmaljungaga ja see oli küll väga mugav käru. Just kasutamiseks. Vastupidav ka, sest oli ikka üsna vana juba, aga käras küll.

Viimase aja popil lumivalgel emmaljungal on minu meelest ainult see pluss, et liikluses paistab ehk veidi paremini välja. Musta-pruuni käru ei ostaks endale. Mul on niigi kerge tõrge lükata käru enda ees nt ülekäigurajale. Nagu prooviks enne lapsega, kas on ohutu ja siis ise järele. Kui käru veel tumedat tooni ka, siis asfaldilt ei paista hästi silmagi. Valge on turvaline suvisemal ajal, praegu lumega jälle ei paista. Seega ma tahaks veidi kirevamavärvilist just selleks, et oleks turvalisem.

Teine praktiline aspekt käruvalikul on see, et suvel kuumaga see väga kuumaks ei läheks – seega heledam värv on parem. Samas nt kunstnahast valget emmaljungat ei ostaks, sest ma kahtlustan, et seal sees on suvel palav ja umbne. Riie ikka laseb ehk mingilgi määral õhku läbi. Jah, saab panna mingi valge rätiku üle tumeda käru, aga kui juba käru osta, siis tahaks korralikku. Ei viitsi pidevalt mingit nartsu seal peal hoida. Seega pigem võtaks nt kollakat-beezikat tooni käru, millel punast või erku sinist triipu sees.

Kolmandaks. Miskipärast siingi on keegi öelnud, et tüdrukule sobiks punane käru. Ma küll sellest aru ei saa, et miks siis poisile mitte. Laps ju on seal sees ja ise lükkad. Seega kui tahad kokkusobivust, siis peaks see sobima su enda riietusega. Samas ka nt mehega. Ma ei kujuta eriti ette, et mu mees läheks nt erkroosa käruga kõndima, olgu sees siis poiss või tüdruk 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust sobib küll posile punane käru..Oleneb muidugi punasest ju 🙂 Ise küll ostaksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 10:02; 18.01 10:41; 18.01 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on TFK ja bugaboo. Mõlemil on suur värvivalik. Eriti meeldivad mulle bugaboo värvid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kasutuses erkoran¸ Poola käru.
Väga hästi teenis kaks last ja oleks valmis ka kolmanda jaoks. Pikad tiirud sai sellega maha jalutatud nii linnas kui maal metsavahe- ja kruusateedel.
Liiga kergekäeliselt pole vaja noname asju maha kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gessleinil nii ilus kollektsioon praegu. Seal on nii armsaid. Lillelisi ja triibulisi kombineerituna ühevärvilisega. Värvivalik ka nii lai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:20; 18.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gessleinil nii ilus kollektsioon praegu. Seal on nii armsaid. Lillelisi ja triibulisi kombineerituna ühevärvilisega. Värvivalik ka nii lai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:20; 18.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ms nendel poolakatel viga on? Ok, mõned on tõesti koledad ja robustsed aga näiteks Tutis Zippy on minuarust üks kenamaid ja kergemaid vankreid, mis hetkel müügis on. Ei ütleks, et nii ODAV on. 450 euri ringis on päris kallis vanker siiski. Tegu vist pole ka päris poolakaga aga ikkagi.
Emmaljunga on lausa kole vanker minuarust. Suur ja kobakas.
Gessleinid on tõesti väga ilusad. Aga nende miinus on ka see, et nad on rasked tassida (pean vankrit kolmandale korrusele hakkama tassima) ja seetõttu ilmselt siiski jätan ostmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see vankri raskuse osas on igaühe enda valida…tugevamatel ei ole probleemi. Esimese lapsega omasin Roan Hugo vankrit mis oli ka üsna raske..vedasin iga päev mitu tiiru neljandale korrusele ja häda ei midagi:) Laps oli ka veel samal ajal sees(beebi)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 10:02; 18.01 10:41; 18.01 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgatajaga ses osas nõus, et 90% kärudest on hallid-beeźid-kollased, nagu mina neid kutsun. Ise vaatan nt helerohelist just, see on mu lemmikvärv juba aastaid ja ei tüdine sellest vist niipea. Kui võimalik, ostan selles toonis käru. Samas ei tasu teha maha nn poolakaid, sest kõik ei ole sugui ebakvaliteetsed. Meil oli eelmisel lapsel aro max ja kiidan väga seda käru. ka värv meeldis mulle tookord, oli erksam värv koos tumesinisega. Tol ajal kippusid muidu poolakad olema tumesinisel taustal lillede vmt. Meil olid ilusad puhtad toonid, ei pleekinud, käru ei logisenud-kolisenud kuskilt.
Nüüd on mitmel pool silma jäänud Brittoni kärud, eriti need rohelised ikka 🙂 Ka on neil eri tooni punaseid,lillelisi, lillasid, ühesõnaga värvilisi kärusid. kahjuks pole veel ühtki katsuma jõudnud, aga meil on veel ostuga aega suveni. Kuna mees käib komandeerigutes, siis lasen tal vaadata Lätis-Leedus sealseid hindu ja mudeleid. Õnneks on ta minuga ühel nõul käru mudeli ja värvivaliku poolest, ses osas meil vaidlust ei teki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Emmaljungaga jalutajad oleks kui ühest lastekodust, kes omale vankri abipakina kaasa saanud 😀 Värvilisi kärusid jagub, tuleb vaid pisut rohkem raha kõrvale panna ja kvaliteetbrände vaadata:)

Käisin hiljuti Stockholmis ja Londonis, nädala jooksul nägin kahe pealinna peale kokku ühtainsat (!) Emmaljungat – niipalju siis selle populaarsusest… kuid eks eesti olegi nii mõneski mõttes ajast maha jäänud.[/tsitaat]

Käisin eile Stockholmisja just igal teisel käruga jalutajal oli Emmaljunga. Ja just seda jälgisin, et kas seal siis see bränd ka nii \”in\” on! Päris palju oli ka neid nn. poolakaid linnas. Eestis on tekkinud arusaam, et ainult Emmaljunga püsib. (TAKO-sid)
)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa küsinud oled poodidest?

Enamasti pannakse ühte mudelit välja paar tükki, tegelikult laos olemas ka sama mudelit erinevaid värve.

Mina olen kahel korral käru ostnud, mõlemal korral oli väljas paar tk, tegelik valik kümnetes ja kümnetes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutis Zippy on Leedu käru vist aga neid on ka ilusaid värvilisi ja neutraalseid toone. Samuti on ta üks kergemaid ja mugavamaid. Kiidan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta valge Emmaljunga ja kleebi värvilised Mikid ja Minnid peale. Ongi eriline. No peale kleepida võid mida iganes. Kangapoodides müüakse kleebitavat riiet, lase fantaasial lennata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:43; 19.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mercedes????:) Enim hooldust vajav auto ilmselt Eestis. Laguneb jubedalt. Osta Emmaljunga aga mitte Mercedest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:43; 19.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teemaalgataja oled järelikult vähe vaadanud,väga palju on ilusaid,värvilisi vankreid,kui sulle ükski ei meeldi siis võid ju süles ka tassida,vaata rohkem ringi!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Miks on kärud kõik nii ilmetud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.