Esileht Pereelu ja suhted Miks on naistele peenise suurus oluline, kui endal pole sügav?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Miks on naistele peenise suurus oluline, kui endal pole sügav?

Postitas:
Kägu

peeniseid olen näinud nii reaalis kui pildil ja no need on viimased asjad, mida mehe küljes ilusaks nimetada. Paljad naised on ilusad, aga no mehe suguelundid ei ole seda ei ühes ega teises asendis. Ma erutun ikka mehe peale, suguti jääb viimaseks ja vajalikuks etapiks.

Nõus kõigega peale selle et paljad naised on ilusad, mina siiani pole ühtki ilusat paljast naist näinud, ikka on neil miski viga küljes. Aga muuga nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

peeniseid olen näinud nii reaalis kui pildil ja no need on viimased asjad, mida mehe küljes ilusaks nimetada. Paljad naised on ilusad, aga no mehe suguelundid ei ole seda ei ühes ega teises asendis. Ma erutun ikka mehe peale, suguti jääb viimaseks ja vajalikuks etapiks.

Nõus kõigega peale selle et paljad naised on ilusad, mina siiani pole ühtki ilusat paljast naist näinud, ikka on neil miski viga küljes. Aga muuga nõus.

Kas see “viga” oli peenis või mida sa mõtled?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mehi pole mul palju olnud, aga peeniseid olen näinud nii reaalis kui pildil ja no need on viimased asjad, mida mehe küljes ilusaks nimetada. Paljad naised on ilusad, aga no mehe suguelundid ei ole seda ei ühes ega teises asendis.

Ju sul pole esteetiliselt ilusate suguelundite nägemisega õnne olnud. Ega jh, kui seda väikest, alla 14 cm vaadata, pole tõesti ilus kuskilt otsas. Ei ütle ju: oi, kui armas tilluke peenis.
Suuremat sorti sirge ning jäme riist on seksikas ja silmale rõõm vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu meelest on nii mehed kui ka naised palju seksikamad aluspesus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiste sügavus on umbes 11-13cm ja mõnes asendis veelgi vähem. Miks tahavad naised suuremat peenist kui 13cm, kui see nagunii kõik korraga sisse ära ei mahu?

Ei mahu? 18-20 cm küll mahub.

13 cm on lapse peenis. Asi on visuaalis. Sellise peenise peale ei tekiks ju erutust. Näppida ka ei tahaks, ammugi mitte suhu võtta.

oooot – kas tõesti on naisi, kes erutuvad peenise nägemise peale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiste sügavus on umbes 11-13cm ja mõnes asendis veelgi vähem. Miks tahavad naised suuremat peenist kui 13cm, kui see nagunii kõik korraga sisse ära ei mahu?

13 cm on lapse peenis. Asi on visuaalis. Sellise peenise peale ei tekiks ju erutust. Näppida ka ei tahaks, ammugi mitte suhu võtta.

No loomulikult. Korralik riist erutab, peenike ja pisike mitte. Osad on kohe ilusad, prinkide kottidega. Kortsus raseerimata siguelund ei eruta. Huvitav, kas meestele kotte pingutavaid protseduure ka tehakse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No loomulikult. Korralik riist erutab, peenike ja pisike mitte. Osad on kohe ilusad, prinkide kottidega. Kortsus raseerimata siguelund ei eruta. Huvitav, kas meestele kotte pingutavaid protseduure ka tehakse?

Nii lolli asja polegi kuulnud varem. Kotid ongi looduse poolt õige temperatuuri hoidmise funktsiooniga. Palavas ripuvad, et jahutada, külmas tõmbub kokku ja kehale lähemale.
Sama loll võiks olla ja küsida, kas naistele selga kummitisse ka pannakse? Saaks magades mõlemalt poolt nina tisside vahele panna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii lolli asja polegi kuulnud varem. Kotid ongi looduse poolt õige temperatuuri hoidmise funktsiooniga. Palavas ripuvad, et jahutada, külmas tõmbub kokku ja kehale lähemale.

Sama loll võiks olla ja küsida, kas naistele selga kummitisse ka pannakse? Saaks magades mõlemalt poolt nina tisside vahele panna[/quote
Osad kotid on ilusad, ripuvad küll, aga on pringid. Osad on kortsus ja ripuvad ka. Ilmselt on mul rohkem kogemusi kui sul.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Miks on naistele peenise suurus oluline, kui endal pole sügav?