Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks on selle alafoorumi nimel punkt järel?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Miks on selle alafoorumi nimel punkt järel?

Postitas:
Kägu

No niiii häirib!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samal põhjusel miks siia kolm vana tuludeklaratsiooni teemat kinnitatud on. (Huvitav kas tänavu tuleb neljas deklaratsiooni sticky sinna jorusse otsa.)

Kasutajaabi alamfoorumis ka kedagi ei käi. Moded ei tee siin mitte midagi muud kui tõstavad teemasid ühest kaustast teise.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas tänavu tuleb neljas deklaratsiooni sticky sinna jorusse otsa

Kuidas teil üldse õnnestub uusi teemasid teha? Mul ei lase pealkirja kastile isegi peale minna ja saatmise nupp hüppab lihtsalt eest ära. Täiesti ebanormaalne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas tänavu tuleb neljas deklaratsiooni sticky sinna jorusse otsa

Kuidas teil üldse õnnestub uusi teemasid teha? Mul ei lase pealkirja kastile isegi peale minna ja saatmise nupp hüppab lihtsalt eest ära. Täiesti ebanormaalne.

Võta alafoorumi esileht ette, skrolli teemadejoru lõppu ja seal on koht teema tegemiseks. See “lisa” (teema siis) ei toimi jah peale mis iganes aastast uuendust).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas tänavu tuleb neljas deklaratsiooni sticky sinna jorusse otsa

Kuidas teil üldse õnnestub uusi teemasid teha? Mul ei lase pealkirja kastile isegi peale minna ja saatmise nupp hüppab lihtsalt eest ära. Täiesti ebanormaalne.

Võta alafoorumi esileht ette, skrolli teemadejoru lõppu ja seal on koht teema tegemiseks. See “lisa” (teema siis) ei toimi jah peale mis iganes aastast uuendust).

Mul toimib – st ta viskabki otse sinna teemade alla lisa lahtrisse. Või on varasemalt teisiti olnud – ei mäletagi…
Aga sisu ja pealkirjade kirjutamine küll endiselt uutel teemadel hüppab – st kursor paneb minema. Tihti kirjutangi kusagil mujal valmis ja siis kiiresti (enne kui kursos vehkat paneb) kleebin sisu lahtrisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib, miks teiste alafoorumite nime järel punkti ei ole, vähemalt koma võiks olla või @ No nii ajab närvi juba, võtsin rahustit, üritasin tervet Perekooli boikoteerida, aga see omakorda ajas uuesti närvi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas tänavu tuleb neljas deklaratsiooni sticky sinna jorusse otsa

Kuidas teil üldse õnnestub uusi teemasid teha? Mul ei lase pealkirja kastile isegi peale minna ja saatmise nupp hüppab lihtsalt eest ära. Täiesti ebanormaalne.

Minul õnnestub teema teha sellise nipiga: klikin “Lisa” peale ja kui seejärel tuleb uue teema lisamise leht, teen lehele refresh’i – seejärel saab kirjutada nii pealkirja kui sisu lahtrisse ilma probleemideta. Ülitobe muidugi, et ühes foorumis selliseid nippe peab leiutama 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks on selle alafoorumi nimel punkt järel?