Esileht Väikelaps Miks on üli suur hulk vanemaid nii passiivsed?

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Miks on üli suur hulk vanemaid nii passiivsed?

Postitas:

Näiteks tüüpiline näide, keegi ei tule isegi lasteaeda koosolekuks kohale, et panna paika lasteaia toidupäeva piirhind.

miks on vaja arutada seda, milles tegelikult nagunii sõnaõigust pole?
lasteaia toidupäeva maksumuse piirhinna kehtestab kohalik omavalitsus.
lapsevanematel pole selles nagunii sõnaõigust.

kas järgmine arutelu tuleb teil teemal, mis värvi triipudega trikoloori peaks iseseisvuspäeval lasteaiahoonele heiskama? et variandid on roheline-roosa-helesinine, tibukollane-lilla-pruun ja kõik muud 777 värvikombinatsiooni.

kusjuures, nendest teemaalgatajasugustest aktivistidest…
mu laps on juba lasteaiaeast väljas – hetkel 12.kl õpilane – aga ikka veel… organiseerivad mõned aktivistist mammad aastast aastasse (vist lausa 2x aastas) lapse endiste lasteaiakaaslaste ja nende vanemate kokkutulekuid. no mida, mida?
nende jaoks olevat kuidagi Eriline, et ikka Kõik peaksid kokku tulema (koogid-joogid-piknikukorvid loomulikult kaasas). laps teatas juba põhikooli lõpuklassides, et tal pole endiste lasteaiakaaslastega nagunii midagi rääkida ja keeldus osalemast.
huvitav, millal nad lõpetavad? siis kui lapselapsed lasteaeda lähevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks on vaja arutada seda, milles tegelikult nagunii sõnaõigust pole?
lasteaia toidupäeva maksumuse piirhinna kehtestab kohalik omavalitsus.
lapsevanematel pole selles nagunii sõnaõigust.

Kuidas ei ole, see oli konkreetselt lapsevanemate otsustada, kas teeme minimaalse summa eest, või pakume lastele rohkem ja kallimat sööki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 14:10; 10.01 16:21; 25.01 10:53; 06.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mind aga häirib, on see, et 99% vanematest ei aita kuidagi kaasa

Selle teemaga seoses meenus mulle, et vist juba põhikoolis õpetajad rääkisid meile, et infotulv on maailmas nii suur, et te peate õppima selle virr-varri seest olulist välja noppima ja üleliigse tilu-tilu (müra) kõrvale heitma. Ma usun, et see on see koht, kus vanemad teevad selle valiku. Aktivistid ei ole osanud õiget valikut teha, rapsivad oma energiat kohta, kuhu võib olla poleks kõige targem energiat suunata. Teine asi on see, kui seda tehakse vabatahtlikult- enda energiat annetades ja teistelt seda mitte vastu oodates, siis on teine lugu. Sellisel juhul kiitus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib aktivistida, et tittedel lahedam ja õpsidel lihtsam oleks, aga absull ei häiri, kui kõik kaasa ei ela, sest alati on paar aktivisti veel, kellega saab mõtteid vahetada ja sellest piisab täiesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Väikelaps Miks on üli suur hulk vanemaid nii passiivsed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.