Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks osta reis?

Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )

Teema: Miks osta reis?

Postitas:
Kägu

Oleneb asjaoludest, algajale reisijale
on valmispakett kindlasti mugavam ja eelkõige turvalisem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oligi tuhat kokku koos lennuga ja transfeeriga.
Hotell 200.-/öö, mille kohapeal upgradisime 300.-/öö. See ongi bookingu hind.
Odavamatesse küll ei tõmmanud, 3 tärni on paras peldik.
Lennukipilet oli Ryanair. Tavapiletile sai juurde ostetud käsipagas ja esimese rea meetrise jalaruumiga toolid(+70.-). Ryanairi ma muidu ei sisene, kitsas ja masendav.
Privaattransfeer.

Vaat sellisest asjast ei saa jälle mina aru. 3* hotelle peetakse peldikuteks ja siis ööbitakse 300.-/öö hotellides. Aga lennuks kõlbab Ryanair küll?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oligi tuhat kokku koos lennuga ja transfeeriga.

Hotell 200.-/öö, mille kohapeal upgradisime 300.-/öö. See ongi bookingu hind.

Odavamatesse küll ei tõmmanud, 3 tärni on paras peldik.

Lennukipilet oli Ryanair. Tavapiletile sai juurde ostetud käsipagas ja esimese rea meetrise jalaruumiga toolid(+70.-). Ryanairi ma muidu ei sisene, kitsas ja masendav.

Privaattransfeer.

Vaat sellisest asjast ei saa jälle mina aru. 3* hotelle peetakse peldikuteks ja siis ööbitakse 300.-/öö hotellides. Aga lennuks kõlbab Ryanair küll?

Tegelikult ma isegi saan aru. Kohale tahan saada võimalikult kiirelt ja odavalt. Lennukis viibid loetud tunnid, mida on oluliselt vähem kui hotellis. Kui rahakott businessclassi ja head majutust mõlemat ei kannata, siis teed valiku. Mina ka eelistan siis odavamat lendus ja kallimat majutust kui, et sõidan premium klassis või äriklassis aga ööbin kuudis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka eelistan siis odavamat lendus ja kallimat majutust kui, et sõidan premium klassis või äriklassis aga ööbin kuudis.

Sellest saan muidugi aru, aga peale Ryanairi on ju ka muid täitsa mõistliku hinna ja mugavamate istmetega turismiklassiga lennufirmasid. Milleks end siis kohe ekstra Ryanairiga piinata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan vastavalt mõlemat moodust – enamasti reisime omapäi, aga nt Kreeka eksootilisematele saartele oleme ka Soome kaudu paketikaid ostnud. Lihtsalt väga mugav on otse Helsingist kohale saada, ja tihti on lend + majutus sama hinnaga mis ainult lend. Nii et kui on sobiv apartement, siis selle võtamegi.
Olen majutuse osas valiv – nö päikesereisil peab olema õige linnake v küla, kööginurk, kena üldmulje, läheduses mõni pagarikoda.

Ida-Aasias käime omapäi, aga nt Aafrikasse v Indiasse läheks pigem paketiga.

Ema (pensionär) käib paketiga sellepärast, et ei oska keelt piisavalt ja kuna vahel üksi reisides on ikka tuge ja seltskonda teistest reisikaaslastest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti? Sa ei halvusta ega laida mitte kunagi mitte midagi? Oled permanentselt kõigega nôus? Minu meelest on just sellise inimese psüühika korrast ära.

Loomulikult ei ole ma permanentselt kõigege nõus asjades, mis puudutavad minu elu. Oma elus otsustan ma asjad ise.

Aga selles osas, mida teised inimesed teevad, mida söövad ja joovad, kus ja kuidas reisivad jne ei ole mul tõesti mingit asja arvamust avaldada. See on nende elu ja nemad ise otsutavad, mis neile meeldib. Niikaua, kui nende otsused kuidagi kolmandaid inimesi ei sega (no nt tänaval lällav joodik) ei ole see absoluutselt minu asi. Need, kes on minust väga erinevad oma otsustes, ei ole lihtsalt minu inimesed ja ei kuulu mu sõprusringi. Aga neid halvustama ma tõesti ei hakka.

Miks ma ei imesta, et sina oledki see tüüpiline ükskõikse inimese musternäide, kes ei sekku kunagi, kui väärnähtusi näeb. Sul kama, kui su tuttavad end nt surnuks joovad või ebatervislikult toituvad või haigeks suitsetavad. Sorry, aga ma ei tahaks mingi valemiga sinu taoline väiklane inimene olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ma ei imesta, et sina oledki see tüüpiline ükskõikse inimese musternäide, kes ei sekku kunagi, kui väärnähtusi näeb. Sul kama, kui su tuttavad end nt surnuks joovad või ebatervislikult toituvad või haigeks suitsetavad. Sorry, aga ma ei tahaks mingi valemiga sinu taoline väiklane inimene olla.[/quote]

Vabandust, aga sa ei ole normaalne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kägu 20+ , ma ütleks et nt Vahemere mereäärses piirkonnas puhkamiseks majutuse eest üle 40 euro öö maksta on tobe… Saad mõtetu suure iseloomutu hotellikolaka AI paketiga – vahet pole, kas istud Pärnus selle aja või Kreetal. Odavamad väiksed stuudiod on seevastu armsad ja ehedad, omanikega vahetu suhtlus.

Londonis ja Pariisis maksan 200 eurot öö, seal on tõesti oluline kus ja mis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ainus otselend ju.
Kui ma poleks lennuki parimaid kohti saanud, poleks läinudki. Olen varem korra Ryanairiga Ibizale lennanud ning sain trauma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ma ei imesta, et sina oledki see tüüpiline ükskõikse inimese musternäide, kes ei sekku kunagi, kui väärnähtusi näeb. Sul kama, kui su tuttavad end nt surnuks joovad või ebatervislikult toituvad või haigeks suitsetavad. Sorry, aga ma ei tahaks mingi valemiga sinu taoline väiklane inimene olla.

Jajah. Otse loomulikult on paketireis sama halb, kui enda surnuks joomine. Ja otse loomulikult reageeriks suvaline tuttav mu loengule, et suitsetamine kahjustab ta tervist kohese suitsetamise mahajätmisega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks mõnusal soojal maal nii palju hotellile keskendute, seal ollakse ju väga kaua õhtul/öösel väljas, hommikul ärgates jälle vaja kohe tegudele suunduda. Maksta voodi eest 200/öö, no milleks? Lisaks need kallid/peened hotellid asuvad sageli üksildastes kohtades, kuhu sõidab transfeer tõesti mitu tundi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jajah. Otse loomulikult on paketireis sama halb, kui enda surnuks joomine. Ja otse loomulikult reageeriks suvaline tuttav mu loengule, et suitsetamine kahjustab ta tervist kohese suitsetamise mahajätmisega.

Et sa aru saaksid, millest jutt käib, loe kogu teema otsast lõpuni läbi. Või sul on püsivajadus kommida, mida sülg suhu toob?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelt on ju tanapaeval reisimine kull koigile kattesaadav asi, vahet pole kas paketiga voi ilma. Lihtsalt neil kel aeg rohkem raha, moistlikum lasta asjad enda eest ara korraldada st paketireis. Pensionarid, kel aega piiramatult kaes, voivad ise omale odavamaid pileteid ja oomaja otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelt on ju tanapaeval reisimine kull koigile kattesaadav asi, vahet pole kas paketiga voi ilma. Lihtsalt neil kel aeg rohkem raha, moistlikum lasta asjad enda eest ara korraldada st paketireis. Pensionarid, kel aega piiramatult kaes, voivad ise omale odavamaid pileteid ja oomaja otsida.

Ma tegelikult ei usu, et paketireisi kasutab jõukam – see oleneb ikka pigem inimese loomusest, viitsimisest ja oskustest.
Pensionärid ei ole netis piletite ja hotelli bookimises eriti julged (inglise keel, krediitkaart, palju kahtlusi-ebakindlust). Samuti hirmutab neid just kohalejõudmisega seotu – mis teha, kui jätkulend hilineb, jääb ära, pagas ei tule. Kogu asjaajamine ju võõrkeelne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei usu, et paketireisi kasutab jõukam – see oleneb ikka pigem inimese loomusest, viitsimisest ja oskustest.

Pensionärid ei ole netis piletite ja hotelli bookimises eriti julged (inglise keel, krediitkaart, palju kahtlusi-ebakindlust). Samuti hirmutab neid just kohalejõudmisega seotu – mis teha, kui jätkulend hilineb, jääb ära, pagas ei tule. Kogu asjaajamine ju võõrkeelne.

Vastupidi – paketireise ostab just vaesem kontingent. Jõukam laseb turismibürool endale individuaalreisi kokku panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii palju inglise keelt nagu tavaparaseks asjaajamiseks vaja, raagib ikka keskmine pensionar ka ara. Arge siis nii alahinnake vanemaid inimesi. Ja mis rikkusesse ja vaesusesse puutub, siis mina olen kull oma pika elu jooksul aru saanud, et joukamad inimesed arutult raha ei kuluta, nad valivad optimaalsema. Kallite asjade ja kallite hotellidega uhkustavad ikka need kes tahavad oma vaesust varjata

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pensionärid ei ole netis piletite ja hotelli bookimises eriti julged

Ja ainsatki keeli oskavat järeltulijat ka neil ei ole..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks mõnusal soojal maal nii palju hotellile keskendute, seal ollakse ju väga kaua õhtul/öösel väljas, hommikul ärgates jälle vaja kohe tegudele suunduda. Maksta voodi eest 200/öö, no milleks? Lisaks need kallid/peened hotellid asuvad sageli üksildastes kohtades, kuhu sõidab transfeer tõesti mitu tundi.

Mina ei keskendu hotellile, pean samuti 300 öö eest mõttetuks kulutamiseks, kui tõesti käin ainult hotellis magamas ja pesemas. Suurlinnades muidugi pääsu ei ole, mõnikord on ka 200/öö hotell üsna ebamugav ja lihtne aga ühistranspordipeatuse lähedus võib sellisel juhul olla eeliseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii palju inglise keelt nagu tavaparaseks asjaajamiseks vaja, raagib ikka keskmine pensionar ka ara. Arge siis nii alahinnake vanemaid inimesi. Ja mis rikkusesse ja vaesusesse puutub, siis mina olen kull oma pika elu jooksul aru saanud, et joukamad inimesed arutult raha ei kuluta, nad valivad optimaalsema. Kallite asjade ja kallite hotellidega uhkustavad ikka need kes tahavad oma vaesust varjata

Jõukad inimesed kulutavad raha sellele, mida nad tegelikult tahavad, mitte sellele, mis neile osava reklaamiga pähe määritakse. Sa paistad siiralt arvavat, et Maseratisid ostab tegelikult see vaesem kontingent.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks osta reis?