Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks rahvuskonservatiivid tekitavad valijas põlgust

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: miks rahvuskonservatiivid tekitavad valijas põlgust

Postitas:
Kägu

Sattusin lugema huvitavat artiklit, mis seletab ära rahvuskonservatiivide ebaedu põhjused. Artiklis väidetakse, et mehe ja naise suhe on ainus ilus suhe. Võibolla tõesti, kuna ilu määratlus on subjektiivne. Samas väidetakse, et rahvuskonservatiivid on naisepeksu vastu, kuid ei soovi antud teemaga tegeleda, et mitte üles kloppida tühja hüsteeriat. Samas on rahvuskonservatiivid vastu ka homodele ja pagulastele, kuid nendel kahel teemal on nemad ise põhilisteks “vahu” üleskloppijateks. Siit minu küsimus, et kas teie teate, mitu naistevastase vägivalla vastast miitingut, rahvakoosolekut või piketti on rahvuskonservatiivid (SAPTK, EKRE) kokku korraldanud? Mina isiklikult ei soovi valida kahepalgelisi demagooge. Kui soovite olla traditsioonilise pere eestkõnelejad, siis asuge tegelema naistevastase perevägivallaga, korraldage miitinguid ning järgmistel valimistel saate minu ja paljude teiste hääle.

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/rahvuskonservatiivid-seisavad-alati-ja-lopuni-mehe-ja-naise-eluandva-ja-armastava-suhte-eest/

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hahaha…
Ma ka lugesin seda artiklit ja ahmisin õhku ainult.
See artikkel ei ole isegi mitte naiivne, see oleks nagu kirjutatud vaimse alaarenguga inimestele.

+21
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas väidetakse, et rahvuskonservatiivid on naisepeksu vastu, kuid ei soovi antud teemaga tegeleda, et mitte üles kloppida tühja hüsteeriat.

Mis mõttes ei soovi tegeleda?

“100 000 eurot läheb Eesti Naiste Varjupaikade Liidule koduse vägivalla all kannatavate naiste esmase turvavõrgu tugevdamiseks.” (https://www.ekre.ee/ekre-suunab-katuseraha-haigekassa-poolt-rahastamata-raviks-ja-naistevastase-vagivalla-tokestamiseks/)

+10
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas väidetakse, et rahvuskonservatiivid on naisepeksu vastu, kuid ei soovi antud teemaga tegeleda, et mitte üles kloppida tühja hüsteeriat.

“100 000 eurot läheb Eesti Naiste Varjupaikade Liidule koduse vägivalla all kannatavate naiste esmase turvavõrgu tugevdamiseks.” (https://www.ekre.ee/ekre-suunab-katuseraha-haigekassa-poolt-rahastamata-raviks-ja-naistevastase-vagivalla-tokestamiseks/)

Nad ei tea seda, sest sellest delfi ei kirjuta. Ja Sõbranna ka ei kirjuta.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on riigi raha, mida siin “jagatakse”. Savisaar ütles kunagi, et tema ehitab teid ja koole. Mis viga laiata riigi rahaga ja teha kulutusi, mis niikuinii ära tehakse.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Samas on rahvuskonservatiivid vastu ka homodele ja pagulastele, kuid nendel kahel teemal on nemad ise põhilisteks “vahu” üleskloppijateks. Siit minu küsimus, et kas teie teate, mitu naistevastase vägivalla vastast miitingut, rahvakoosolekut või piketti on rahvuskonservatiivid (SAPTK, EKRE) kokku korraldanud? Mina isiklikult ei soovi valida kahepalgelisi demagooge.

Eestis ei ole rahvuskonservatiive.
SAPTK, EKRE esindavad evangeelset krislikku sionismi.
Sionism on omakorda võitlev ateism.
Mis asi on evangeelne kristlik võitlev ateism(sionism) kas rahvuskonservatiivsus?

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on riigi raha, mida siin “jagatakse”. Savisaar ütles kunagi, et tema ehitab teid ja koole. Mis viga laiata riigi rahaga ja teha kulutusi, mis niikuinii ära tehakse.

Aga kuhu sinu lemmikerakond oma katuseraha paigutas? Räägid ehk, sa ju tead ega häbene.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühelgi erakonnal pole katuserahade jagamise osas häbeneda midagi, teised ei tao lihtsalt gorillade kombel rusikaga vastu rinda: “näete, MINA annetasin!”.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/nimekiri-2019-aasta-riigikogu-katuserahadest-valitsuserakonnad-jagavad-laiali-miljoneid?id=84608859

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühelgi erakonnal pole katuserahade jagamise osas häbeneda midagi, teised ei tao lihtsalt gorillade kombel rusikaga vastu rinda: “näete, MINA annetasin!”.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/nimekiri-2019-aasta-riigikogu-katuserahadest-valitsuserakonnad-jagavad-laiali-miljoneid?id=84608859

Aitäh selle nimekirja eest! Ekre omadel on oma nappi rahalaeva jagades tõesti meeles olnud peamiselt need tõelised inimlikud väärtused.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

See seltskond ei ole kuidagi konservatiivne. Ja rahuvsest on neil ka ükskõik. Tegemist on usuliikumisega, mis end selliste sulgedega ehib. Igasugu jõmmid ei kujuta ettegi, et nad toevad kristlikke väärtusi. Et nad toetavad jõuga kristlike väärtuste seadustamist. Kusjuures väärtused on kohustuslikud teistele, mitte neile endile. Konservatiivsusega pole siin mitte mingisugust pistmist. See pole ju mingi konservatism, et kõigepealt jõuga muudame ühiskonda ja siis hakkame hoidma. Konservetavism on muudatustesse ettevaatlikult suhtumine, olemasoleva hoidmine. OLEMASOLEVA!!! mitte olemasoleva lõhkumine. Nii et otsigu uus sõna enda tähistamiseks.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See seltskond ei ole kuidagi konservatiivne. Ja rahuvsest on neil ka ükskõik. Tegemist on usuliikumisega, mis end selliste sulgedega ehib. Igasugu jõmmid ei kujuta ettegi, et nad toevad kristlikke väärtusi. Et nad toetavad jõuga kristlike väärtuste seadustamist. Kusjuures väärtused on kohustuslikud teistele, mitte neile endile. Konservatiivsusega pole siin mitte mingisugust pistmist. See pole ju mingi konservatism, et kõigepealt jõuga muudame ühiskonda ja siis hakkame hoidma. Konservetavism on muudatustesse ettevaatlikult suhtumine, olemasoleva hoidmine. OLEMASOLEVA!!! mitte olemasoleva lõhkumine. Nii et otsigu uus sõna enda tähistamiseks.[/quote

Punalillade globalistide hävitustöö parandamine on paras tormisel merel seilamine ja suuri laevu saadab alati kajakate kisa.
Sapihaigus on koledalt valus ja kriiskama panev haigus, tunnen kaasa!

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jobu! Nüüd läheb jah 100tuh, enne ekret läks 200tuh ja jäi puudugi.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sattusin lugema huvitavat artiklit, mis seletab ära rahvuskonservatiivide ebaedu põhjused.

Huvitav??? Jabur oleks märksa täpsem määratlus. Mis moodi hakkab toimima perevägivalla likvideerimine nii, et keegi kuskilt sellest teada ei saa? Olen üsna veendunud, et üks väheseid asju mis perevägivallatsejaid vähegi taltsutab on just avalikustamine. Paljud vägivallatsejad ei ole sugugi poe taga Bock-i libistavad eluheidikud vaid väljaspool kodu vägagi lugupeetud ja mõjukad inimesed (alustades kas või meie ühest presidendist). Inimesed, kellele ka tegelikult on oluline võitlus perevägivallaga ei esita ministriks kodanikku, keda just selles tegevuses kahtlustatakse. Info selle kohta oli EKRE juhtkonnal olemas enne kodanik Kuusiku ministriks esitamist.
Kokkuvõttes ei midagi uut: järjekordne partei kes soovitab kodanikel käituda nende sõnade mitte tegude järgi.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

väljaspool kodu vägagi lugupeetud ja mõjukad inimesed (alustades kas või meie ühest presidendist)

Lennartit pead silmas? Olen nõus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

väljaspool kodu vägagi lugupeetud ja mõjukad inimesed (alustades kas või meie ühest presidendist)

Kindlasti leidub ka inimesi, kes meie Ilvesest lugu peavad. Seega, mõjukas inimene, jeah.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti leidub ka inimesi, kes meie Ilvesest lugu peavad. Seega, mõjukas inimene, jeah.

Oh taevas, isegi Kaja Kallast on võimalik fännata.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh taevas, isegi Kaja Kallast on võimalik fännata.

Vähe sellest. Isegi “kaabusid” fännatakse. Lausa üle 100 000 kodaniku peaks selliseid olema. Õnneks on suur(em) osa neist välismaal.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hahaha…

Ma ka lugesin seda artiklit ja ahmisin õhku ainult.

See artikkel ei ole isegi mitte naiivne, see oleks nagu kirjutatud vaimse alaarenguga inimestele.

“uusi uudiseid”ja teisi selliseid portaale ju haldavadki mingid alaarenenud ketiinid!Seal pole ühtegi ajakirjaniku ju!

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh selle nimekirja eest! Ekre omadel on oma nappi rahalaeva jagades tõesti meeles olnud peamiselt need tõelised inimlikud väärtused.

Jah, need kellele EKRE jagas, on hea valik, sellega olen nõus. Aga ka teiste erakondade jagamised on head valikud.

Ja muideks, EKRE, kes räägib tugevast perest ja sellest, et mehe-naise suhet tuleb hoida, võiks lisaks tagajärgedega tegelemisele (ehk siis varjupaikadele raha jagamisele, mis on ka hädavajalik) ka ennetamisega tegeleda. Ehk propageerida vägivallatut suhet. Seda nad ei tee. Neilt saadav sõnum on, et viimase piirini tuleb lihtsalt suuorgan kinni hoida, et vägivald väljaspoole ei paistaks.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ka näiteks konservatiivsete vaadetega. Väga pooldan suhete püsimist, igati olen vägivalla vastu. Armastan meie Eesti tavasid, meie loodust, esivanemate tarkusi. Olen siiani patriootlikult püsinud kodumaal, olgugi, et töö eest saadav palk on naljanumber arvestades ametit. Nii kui riigipiiri ületaksin saaksin 5-8 x rohkem palka sama töö eest. Hindan esivanemate ja rahvuskaaslaste vaimuvara jne. AGA kindlasti ei ole ma ekre moodi konservatiiv. See on lausa solvav, et nemad ennast konservatiivideks peavad, pigem on tegu kamba alkoholilembeliste ja vägivaldsete joontega inimestega. Masendav, et asjalood Eestis niimoodi on, ausalt, masendav. Häbi tehakse meile.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole ju mingi konservatism, et kõigepealt jõuga muudame ühiskonda ja siis hakkame hoidma. Konservetavism on muudatustesse ettevaatlikult suhtumine, olemasoleva hoidmine. OLEMASOLEVA!!! mitte olemasoleva lõhkumine.

Olen küll omast arust päevapoliitikat jälginud, aga võibolla olen midagi maha maganud. Mis jõuga muutmisest ja olemasoleva lõhkumisest räägid? Tean, et EKRE juhid räägivad inetusti ja solvavad kord üht, kord teist ja TLÜ olevat paha kool (tase on ehk tõesti kohati madalam kui TÜs, aga mu endine kolleeg, kel ka TÜst kogemus, kiitis), aga see pole ju päris see, millest sina kirjutad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja muideks, EKRE, kes räägib tugevast perest ja sellest, et mehe-naise suhet tuleb hoida, võiks lisaks tagajärgedega tegelemisele (ehk siis varjupaikadele raha jagamisele, mis on ka hädavajalik) ka ennetamisega tegeleda. Ehk propageerida vägivallatut suhet. Seda nad ei tee. Neilt saadav sõnum on, et viimase piirini tuleb lihtsalt suuorgan kinni hoida, et vägivald väljaspoole ei paistaks.

Millal sa neilt sellise sõnumi said?
Kuidas see ennetamine nende poolt peaks välja nägema? Abordi tasuliseks tegemine pidi juba olema räige eraellu sekkumine, mis siis veel vägivalla ennetamisest rääkida? Et kõiki EMO-s käinud naisi ja nende mehi hakatakse jälgima? Isegi siis on jutt juba tagajärgedest.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

“uusi uudiseid”ja teisi selliseid portaale ju haldavadki mingid alaarenenud ketiinid!Seal pole ühtegi ajakirjanikKu ju!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see ennetamine nende poolt peaks välja nägema? Abordi tasuliseks tegemine pidi juba olema räige eraellu sekkumine, mis siis veel vägivalla ennetamisest rääkida? Et kõiki EMO-s käinud naisi ja nende mehi hakatakse jälgima? Isegi siis on jutt juba tagajärgedest.

Näiteks siit https://epl.delfi.ee/arvamus/helle-moonika-helme-naaseme-traditsiooniliste-soorollide-juurde-kull-siis-vaheneb-ka-perevagivald?id=86238079
Mul hetkel pole täispikka artiklit käepärast (lugesin seda kunagi pabrelehest), aga sõnum oli lühidalt selline, et olgu traditsioonilsed soorollid, kus naine allub mehele ja pole vaja küla peale pere asju laotada laiali.
Ja neid sedalaadi sõnumeid on veel. Kasvõi see, et perevägivalla kahtlusega inimene ministriks pandi.

Ja kuidas ennetada? Emos käinud naiste ja nende meeste jälgimine on otse loomulikult taas kord tagajärjega tegelemine. Ennetada saab normaalsete väärtushinnagute ja vägivallatusega propageerima. EKRE oma vägivaldse retoorikaga teeb kõik selleks, et meeldida just sellisele vägivaldsemale osale rahvast.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus on püstitatud valedel eeldustel. EKRE ei tekita valijas põlgust, vastupidi, EKREt lausa valis 100 000 inimest. Päris suur toetus hoopis!

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks siit https://epl.delfi.ee/arvamus/helle-moonika-helme-naaseme-traditsiooniliste-soorollide-juurde-kull-siis-vaheneb-ka-perevagivald?id=86238079

Mul hetkel pole täispikka artiklit käepärast (lugesin seda kunagi pabrelehest), aga sõnum oli lühidalt selline, et olgu traditsioonilsed soorollid, kus naine allub mehele ja pole vaja küla peale pere asju laotada laiali.

Ja neid sedalaadi sõnumeid on veel. Kasvõi see, et perevägivalla kahtlusega inimene ministriks pandi.

Ja kuidas ennetada? Emos käinud naiste ja nende meeste jälgimine on otse loomulikult taas kord tagajärjega tegelemine. Ennetada saab normaalsete väärtushinnagute ja vägivallatusega propageerima. EKRE oma vägivaldse retoorikaga teeb kõik selleks, et meeldida just sellisele vägivaldsemale osale rahvast.

Selle jutu peale tuli meelde vanarahva ütlus, et näita lollile kuud, tema vahib ikka näppu.

Tüüpiline.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus on püstitatud valedel eeldustel. EKRE ei tekita valijas põlgust, vastupidi, EKREt lausa valis 100 000 inimest. Päris suur toetus hoopis!

Eestis elab muuseas umbes 1,3 miljonit inimest. Miljon kirjutatakse kuue nulliga (1 000 000), ehk siis EKRE-t valis natuke rohkem kui 10 % kodanikest(osas ei ole kodanikud ja osad valimisealised). Kui mu mälu mind ei peta said nii KE kui RE märgatavalt rohkem hääli.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle jutu peale tuli meelde vanarahva ütlus, et näita lollile kuud, tema vahib ikka näppu.

Tüüpiline.

Absoluutselt. Nii on. Hea, et sa ennast ise nii analüüsida oskad.

+6
-1
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks rahvuskonservatiivid tekitavad valijas põlgust